Logo

Závodník: Binarová Adéla

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-05-1515.05.2021 Pohár Neznámého Pijana - měřený trénink D19 8. Adéla Binarová UOL0452 44:48 + 8:56
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A Binarová Adéla UOL0452 DISK
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 24. Binarová Adéla UOL0452 17:55 + 3:11
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D18A 44 Binarová Adéla UOL0452
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D16 21. Binarová Adéla UOL0452 34:00 + 6:07
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D21C 3. Binarová Adéla UOL0452 73:33 + 17:02 056165616
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D16 41. Binarová Adéla UOL0452 75:47 + 31:17
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D16 27. Binarová Adéla UOL0452 14:29 + 2:21
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D16 25 Binarová Adéla UOL0452
OB 2020-08-2323.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D18 10. Binarová Adéla UOL0452 42:05 + 10:06
OB 2020-08-2222.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D18 12. Binarová Adéla UOL0452 55:50 + 11:23
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D18 16. Binarová Adéla UOL0452 22:57 + 5:02
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D21A 8. Binarová Adéla UOL0452 49:09 + 13:43
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D21A 9. Binarová Adéla UOL0452 26:34 + 8:44
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21A 47. Binarová Adéla UOL0452 73:17 + 32:47
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21A 46. Binarová Adéla UOL0452 112:26 + 42:48
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21A 54. Binarová Adéla UOL0452 64:36 + 28:45
OB 2020-06-2727.06.2020 Oblastní žebříček D21C 10. Binarová Adéla UOL0452 76:48 + 31:55
OB 2020-06-0606.06.2020 2. Valašská jarní liga D21 26. Binarová Adéla UOL0452 75:52 + 30:03
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D16A 24 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 26 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D21C 13. Binarová Adéla UOL0452 50:03 + 14:35 034223422
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D21C 3. Binarová Adéla UOL0452 23:16 + 3:58 048824882
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D16A 33. Binarová Adéla UOL0452 15:26 + 3:39
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 24. Binarová Adéla UOL0452 34:55 + 9:47
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 21. Binarová Adéla UOL0452 51:55 + 16:16
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D16 43. Binarová Adéla UOL0452 59:46 + 29:44
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D16 41. Binarová Adéla UOL0452 70:38 + 34:27
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D16 12. Binarová Adéla UOL0452 45:55 + 11:17
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D16B 10. Binarová Adéla UOL0452 41:51 + 9:59
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D16B 18. Binarová Adéla UOL0452 61:31 + 23:09
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D16B 5. Binarová Adéla UOL0452 23:32 + 5:08
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16C 10. Binarová Adéla UOL0452 24:16 + 5:24
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 13. Binarová Adéla UOL0452 32:54 + 11:12
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D16B 11. Binarová Adéla UOL0452 30:08 + 4:22
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D21C 1. Binarová Adéla UOL0452 44:55 050475047
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 27. Binarová Adéla UOL0452 38:42 + 14:49
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 21. Binarová Adéla UOL0452 72:01 + 23:13
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D21C 4. Binarová Adéla UOL0452 58:11 + 7:54 040514051
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 35. Binarová Adéla UOL0452 16:58 + 4:31
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D16A 48. Binarová Adéla UOL0452 16:02 + 4:38
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A Binarová Adéla UOL0452 DISK
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 16. Binarová Adéla UOL0452 46:44 + 12:47
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D16A 25 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 66. Binarová Adéla UOL0452 54:51 + 16:47 039063906
OB 2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček D14C 5. Binarová Adéla UOL0452 22:52 + 3:03
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D14C 3. Binarová Adéla UOL0452 37:29 + 3:09
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D14C 4. Binarová Adéla UOL0452 34:17 + 2:10
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14C 5. Binarová Adéla UOL0452 15:53 + 0:44
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4 42. Binarová Adéla UOL0452 78:36 + 31:59
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T4 38. Binarová Adéla UOL0452 46:25 + 16:01
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 8. Binarová Adéla UOL0452 31:46 + 3:39
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 7. Binarová Adéla UOL0452 36:24 + 2:56
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim D14C 11 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-08-2626.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 24. Binarová Adéla UOL0452 33:17 + 10:55
OB 2018-08-2525.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 10. Binarová Adéla UOL0452 43:04 + 11:28
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 9. Binarová Adéla UOL0452 21:13 + 5:56
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D14A 8. Binarová Adéla UOL0452 19:40 + 2:56
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D14A 10. Binarová Adéla UOL0452 30:52 + 8:57
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D14A 8. Binarová Adéla UOL0452 21:42 + 4:06
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 2. Binarová Adéla UOL0452 35:55 + 1:24
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 9. Binarová Adéla UOL0452 46:55 + 9:11
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 19. Binarová Adéla UOL0452 35:58 + 12:31
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D14C 2. Binarová Adéla UOL0452 21:56 + 1:39
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D14C 9. Binarová Adéla UOL0452 28:50 + 4:34
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 18. Binarová Adéla UOL0452 32:56 + 9:55
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 15. Binarová Adéla UOL0452 48:41 + 13:04
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 2. Binarová Adéla UOL0452 25:35 + 0:08
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava D14B 9. Binarová Adéla UOL0452 38:29 + 8:20
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D14B 8 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 37. Binarová Adéla UOL0452 47:27 + 15:06
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 5. Binarová Adéla UOL0452 10:41 + 1:13
OB 2018-04-0101.04.2018 Hanácký žebříček jaro D14C 1 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 19. Binarová Adéla UOL0452 39:45 + 8:34
OB 2017-12-0909.12.2017 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník D18 3. Binarová Adéla UOL0452 39:23 + 6:11
OB 2017-12-0202.12.2017 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D18 1. Binarová Adéla UOL0452 58:51
OB 2017-11-1717.11.2017 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti D18 Binarová Adéla UOL0452 DISK
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Binarová Adéla UOL0452 33:57 + 2:32
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D14C 16. Binarová Adéla UOL0452 39:18 + 16:27
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D14C 10. Binarová Adéla UOL0452 29:19 + 8:19
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Binarová Adéla UOL0452 25:50 + 6:38
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14C 8. Binarová Adéla UOL0452 23:33 + 4:04
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček D14C 7. Binarová Adéla UOL0452 25:24 + 4:31
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 19. Binarová Adéla UOL0452 30:43 + 9:18
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 14. Binarová Adéla UOL0452 62:43 + 25:23
OB 2017-09-0101.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D14C 10 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-08-2727.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 21. Binarová Adéla UOL0452 35:10 + 12:32
OB 2017-08-2626.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 21. Binarová Adéla UOL0452 48:29 + 18:29
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 20. Binarová Adéla UOL0452 26:00 + 8:19
OB 2017-07-0202.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D14A 7. Binarová Adéla UOL0452 35:44 + 8:35
OB 2017-07-0101.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D14A 10. Binarová Adéla UOL0452 34:00 + 11:31
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D14A 11. Binarová Adéla UOL0452 26:19 + 9:02
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D14 4. Binarová Adéla UOL0452 42:06 + 4:11
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 9. Binarová Adéla UOL0452 27:08 + 8:04
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 12. Binarová Adéla UOL0452 68:37 + 26:11
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P3 13. Binarová Adéla UOL0452 48:34 + 19:35
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P3 14. Binarová Adéla UOL0452 39:03 + 14:57
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 5. Binarová Adéla UOL0452 37:20 + 7:43
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 12. Binarová Adéla UOL0452 23:08 + 4:56
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 3. Binarová Adéla UOL0452 35:50 + 4:03
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Binarová Adéla UOL0452 27:48 + 3:07
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D14B 8. Binarová Adéla UOL0452 43:07 + 11:05
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14C 7. Binarová Adéla UOL0452 30:57 + 6:40
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D16 31. Binarová Adéla UOL0452 51:41 + 17:01
OB 2017-04-0707.04.2017 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj DM 8. Binarová Adéla UOL0452 21:43 + 5:09
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 9. Binarová Adéla UOL0452 14:53 + 3:20
OB 2017-04-0101.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D14C 4 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-03-2929.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB D16 4. Binarová Adéla UOL0452 44:37 + 8:48
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Binarová Adéla UOL0452 35:47 + 3:54
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 27. Binarová Adéla UOL0452 43:19 + 15:42
OB 2017-02-2525.02.2017 ZLínský Orientační Maraton (ZLOM) T2 Binarová Adéla UOL0452 DISK
OB 2017-01-0202.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D14B 10 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-12-1010.12.2016 Zimní kotár D14 5. Binarová Adéla UOL0452 32:38 + 4:54
OB 2016-11-1919.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D14 7. Binarová Adéla UOL0452 34:15 + 8:03
OB 2016-11-1212.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D14 4. Binarová Adéla UOL0452 38:05 + 5:36
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D12C 6. Binarová Adéla UOL0452 23:33 + 4:25
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) T3 24. Binarová Adéla UOL0452 32:01 + 12:20
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D14B 13 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava D14B 17. Binarová Adéla UOL0452 26:45 + 9:59
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava D14B 13. Binarová Adéla UOL0452 43:06 + 10:15
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 21:46 + 3:15
OB 2016-08-2828.08.2016 Cena východních Čech - E3 D14A 20. Binarová Adéla UOL0452 44:21 + 19:52
OB 2016-08-2727.08.2016 Cena východních Čech - E2 D14A 15. Binarová Adéla UOL0452 58:17 + 12:39
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech - E1 D14A 20. Binarová Adéla UOL0452 36:49 + 12:52
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech D14A 19. Binarová Adéla UOL0452 139:27 + 39:50
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D12A 4. Binarová Adéla UOL0452 28:28 + 4:21
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D12A 6. Binarová Adéla UOL0452 25:33 + 2:14
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D12A 11. Binarová Adéla UOL0452 23:16 + 6:31
OB 2016-07-0606.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D14A 9. Binarová Adéla UOL0452 47:05 + 29:51
OB 2016-07-0505.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D14A 8. Binarová Adéla UOL0452 60:33 + 34:58
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Morava D14B 17. Binarová Adéla UOL0452 32:53 + 10:26
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D12C 2. Binarová Adéla UOL0452 22:11 + 0:28
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 7. Binarová Adéla UOL0452 54:18 + 14:24
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 13. Binarová Adéla UOL0452 27:13 + 7:50
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 13. Binarová Adéla UOL0452 27:21 + 7:12
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 16. Binarová Adéla UOL0452 49:20 + 15:30
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček D12C 7. Binarová Adéla UOL0452 36:03 + 6:25
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 4. Binarová Adéla UOL0452 25:57 + 2:54
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 24:42 + 2:57
OB 2016-03-1919.03.2016 Oblastní žebříček D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 31:08 + 4:05
OB 2016-02-1313.02.2016 Dzbelský kotár D14 3. Binarová Adéla UOL0452 42:11 + 7:08
OB 2016-01-1616.01.2016 Zimní liga 6. závod D14 4. Binarová Adéla UOL0452 26:42 + 3:49
OB 2015-12-1919.12.2015 Vánoční SMIK 2015 D14 2. Binarová Adéla UOL0452 27:02 + 1:15
OB 2015-11-2121.11.2015 Zimní kotár D14 6. Binarová Adéla UOL0452 37:57 + 11:51
OB 2015-11-1414.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D14 2. Binarová Adéla UOL0452 19:26 + 1:25
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček D12C 12. Binarová Adéla UOL0452 30:53 + 8:41
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 20:32 + 0:12
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 19:54 + 0:45
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D12C 8. Binarová Adéla UOL0452 22:04 + 6:20
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 23:08 + 2:49
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 12. Binarová Adéla UOL0452 35:50 + 11:45
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 28. Binarová Adéla UOL0452 26:39 + 10:50
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Binarová Adéla UOL0452 34:17 + 4:33
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček D12C 9. Binarová Adéla UOL0452 28:29 + 8:59
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 8. Binarová Adéla UOL0452 29:12 + 5:55
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 3. Binarová Adéla UOL0452 30:54 + 4:34
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 27:17 + 6:42
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 31:13 + 5:31
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D12C 10. Binarová Adéla UOL0452 12:30 + 2:16
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 23:00 + 2:22
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 30:03 + 5:41
OB 2015-05-0202.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 2. Binarová Adéla UOL0452 19:20 + 0:09
OB 2015-05-0101.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 2. Binarová Adéla UOL0452 11:03 + 0:57
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Binarová Adéla UOL0452 25:09 + 1:05
OB 2015-04-2424.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 3 HDR 2. Binarová Adéla UOL0452 11:51 + 0:49
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 22:20 + 3:46
OB 2015-04-1717.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 2 HDR 2. Binarová Adéla UOL0452 16:27 + 2:37
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 32:37 + 4:36
OB 2015-04-1010.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 1 HDR 3. Binarová Adéla UOL0452 14:10 + 4:48
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 22:40 + 2:08
OB 2015-01-1717.01.2015 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D14 4. Binarová Adéla UOL0452 36:55 + 6:05
OB 2014-12-2020.12.2014 Mistrovství HO na dlouhé trati (DH19) a 5.závod ZL HO (ostatní) D14 2. Binarová Adéla UOL0452 31:54 + 1:59
OB 2014-11-2222.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D14 6. Binarová Adéla UOL0452 29:19 + 6:55
OB 2014-11-1515.11.2014 1. závod zimní ligy D14 3. Binarová Adéla UOL0452 44:26 + 8:26
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 24:25 + 5:55
OB 2014-10-2828.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 28:03 + 5:00
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 28:27 + 6:34
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D12C 6. Binarová Adéla UOL0452 31:24 + 11:10
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 39:31 + 9:30
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D12C 9. Binarová Adéla UOL0452 26:48 + 7:21
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 Binarová Adéla UOL0452 DNS
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Binarová Adéla UOL0452 DNS
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D12C 6. Binarová Adéla UOL0452 30:47 + 9:59
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 11. Binarová Adéla UOL0452 26:35 + 5:14
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 6. Binarová Adéla UOL0452 30:25 + 6:41
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D12 19. Binarová Adéla UOL0452 39:54 + 14:32
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D12 17. Binarová Adéla UOL0452 27:43 + 10:25
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D12 15. Binarová Adéla UOL0452 24:29 + 10:13
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny D12 16. Binarová Adéla UOL0452 92:06 + 35:07
OB 2014-08-1616.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D12B 1. Binarová Adéla UOL0452 16:55
OB 2014-08-1515.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D12B 1. Binarová Adéla UOL0452 20:34
OB 2014-08-1414.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D12B 4. Binarová Adéla UOL0452 23:16 + 2:26
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D12B 1. Binarová Adéla UOL0452 24:04
OB 2014-08-1212.08.2014 Veřejný závod D12 16. Binarová Adéla UOL0452 14:53 + 5:58
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 22. Binarová Adéla UOL0452 17:49 + 5:53
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 30. Binarová Adéla UOL0452 30:41 + 12:23
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 D12C 8. Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 19. Binarová Adéla UOL0452 30:49 + 14:45
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 9. Binarová Adéla UOL0452 29:28 + 11:15
OB 2014-05-1717.05.2014 Oblastní žebříček D12C 10. Binarová Adéla UOL0452 36:36 + 13:12
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D12C 13. Binarová Adéla UOL0452 27:45 + 8:13
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 22. Binarová Adéla UOL0452 43:30 + 19:51
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 29:22 + 7:57
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 34:22 + 9:08
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D12C 2. Binarová Adéla UOL0452 31:53 + 6:04
OB 2014-03-0101.03.2014 Předjarní kotár 2014 D14 6. Binarová Adéla UOL0452 19:26 + 7:15
OB 2013-12-0707.12.2013 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D10 2. Binarová Adéla UOL0452 14:33 + 0:03
OB 2013-11-2323.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D10 1. Binarová Adéla UOL0452 15:14
OB 2013-11-1616.11.2013 Zimní kotár 2013 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 16:01
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 24:15
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 22:25 + 5:20
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 16:30
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D10C 16. Binarová Adéla UOL0452 42:12 + 19:40
OB 2013-09-2121.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 7. Binarová Adéla UOL0452 32:53 + 10:41
OB 2013-09-1515.09.2013 Žebříček B - Morava D10C 4. Adéla Binarová UOL0452 27:47 + 4:52
OB 2013-09-1414.09.2013 Žebříček B - Morava D10C 2. Adéla Binarová UOL0452 27:01 + 3:51
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček D10C 5. Binarová Adéla UOL0452 24:30 + 5:32
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D10 4. Binarová Adéla UOL0452 17:14 + 2:33
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D10 4. Binarová Adéla UOL0452 22:02 + 2:09
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D10 5. Binarová Adéla UOL0452 15:27 + 1:24
OB 2013-08-1818.08.2013 Magnus cup - E4 D10 3. Binarová Adéla UOL0452 27:23 + 3:41
OB 2013-08-1717.08.2013 Magnus cup - E2 D10 3. Binarová Adéla UOL0452 25:14 + 2:47
OB 2013-08-1717.08.2013 Magnus cup - E3 D10 4. Binarová Adéla UOL0452 20:19 + 5:15
OB 2013-08-1616.08.2013 Magnus cup - E1 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 24:39
OB 2013-08-0303.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D12A 4. Binarová Adéla UOL0452 39:16 + 18:29
OB 2013-08-0202.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D12A 5. Binarová Adéla UOL0452 21:28 + 10:31
OB 2013-07-1414.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 7. Binarová Adéla UOL0452 23:40 + 3:51
OB 2013-07-1313.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 7. Binarová Adéla UOL0452 29:53 + 4:08
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 21:20
OB 2013-07-0606.07.2013 JWOC Tour - E6 D10C 5. Binarová Adéla UOL0452 35:46 + 13:02
OB 2013-07-0505.07.2013 JWOC Tour - E5 D10C 5. Binarová Adéla UOL0452 13:17 + 3:43
OB 2013-07-0404.07.2013 JWOC Tour - E4 D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 26:28 + 6:03
OB 2013-07-0303.07.2013 JWOC Tour - E3 D10C 2. Binarová Adéla UOL0452 35:03 + 1:34
OB 2013-07-0202.07.2013 JWOC Tour - E2 D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 30:13 + 3:24
OB 2013-07-0101.07.2013 JWOC Tour - E1 D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 25:50 + 3:51
OB 2013-06-2222.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T2 31. Binarová Adéla UOL0452 45:04 + 23:38
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Morava D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 18:05
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 26:16
OB 2013-05-3131.05.2013 Veřejný závod D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 10:47
OB 2013-05-1919.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D10C 3. Binarová Adéla UOL0452 25:21 + 3:27
OB 2013-05-1818.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 24:33 + 5:16
OB 2013-05-1212.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 18:29
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 19:13 + 0:47
OB 2013-05-0808.05.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Binarová Adéla UOL0452 33:29 + 2:03
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10C 2. Binarová Adéla UOL0452 24:26 + 3:39
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 20:07 + 2:59
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 14:17
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček D10C 2. Binarová Adéla UOL0452 25:59 + 1:57
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček D10 3. Binarová Adéla UOL0452 21:03 + 1:43
OB 2013-04-1212.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 HDR Binarová Adéla UOL0452 DISK
OB 2013-04-0101.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 32:18
OB 2013-03-3131.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 19:04
OB 2013-03-3030.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 38:50
OB 2013-03-2323.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D10C 5. Binarová Adéla UOL0452 23:24 + 5:11
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D14C Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Binarová Adéla HAN0450
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D21C Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-03-3030.03.2013 Haná Orienteering Festival D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-04-0606.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D10C Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-04-0707.04.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů (Mistrovství Moravy a Slezska) DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-04-1919.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HDR Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-06-2323.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA T2 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-06-1515.06.2013 Oblastní žebříček D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-08-1616.08.2013 Magnus cup D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-08-0202.08.2013 Cena střední Moravy D10C Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-09-2222.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA P2 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D10C Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2013-12-1414.12.2013 Předvánoční proběhnutí - 5. závod Zimní ligy HO D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-04-2727.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Morava D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 D12B Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-09-1313.09.2014 Oblastní žebříček D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-04-1919.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-04-2626.04.2015 Český pohár štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-05-0101.05.2015 Oblastní žebříček štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Binarová Adéla HAN0450
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-07-2424.07.2015 Tuhannet Kumpareita D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-07-2424.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-07-2525.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-07-2626.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-04-0303.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Binarová Adéla HAN0450
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D12A Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-07-0303.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Binarová Adéla UOL0452
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Binarová Adéla HAN0450
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-08-0505.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-08-0606.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D14C Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní závod štafet D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-04-2222.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní závod štafet DH14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní závod štafet DH14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) MIX Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D16B Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D16 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2019-10-1919.10.2019 Veřejný závod štafet D15-99 Binarová Adéla UOL0452
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D21A Binarová Adéla UOL0452
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia D21A Binarová Adéla UOL0452
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Binarová Adéla UOL0452
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D18A Binarová Adéla UOL0452
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D18A Binarová Adéla UOL0452 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D18A Binarová Adéla UOL0452 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D18A Binarová Adéla UOL0452 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D18A Binarová Adéla UOL0452 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D18A Binarová Adéla UOL0452 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D18A Binarová Adéla UOL0452 Přihlášen
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D16 Binarová Adéla UOL0452
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Binarová Adéla UOL0452
OB 2021-01-3131.01.2021 Zimní liga Hanácké oblasti - měřený trénink D19 Binarová Adéla UOL0452
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu D18 Binarová Adéla UOL0452 Přihlášen