Logo

Závodník: Kopecká Nela

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-1515.05.2021 Pohár Neznámého Pijana - měřený trénink D18 Nela Kopecká UOL0650 DISK
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D14C 8. Kopecká Nela UOL0650 34:34 + 15:01
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D14C 9. Kopecká Nela UOL0650 37:18 + 10:33
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D14C 14. Kopecká Nela UOL0650 43:01 + 20:33
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14C 18. Kopecká Nela UOL0650 41:14 + 19:32
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 19. Kopecká Nela UOL0650 29:23 + 20:11
OB 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 13. Kopecká Nela UOL0650 32:55 + 13:30
OB 2020-08-2323.08.2020 Hanácky žebříček 2020 D14C 12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 D14 7. Kopecká Nela UOL0650 44:40 + 16:01
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D14 7. Kopecká Nela UOL0650 31:54 + 11:09
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D14 8. Kopecká Nela UOL0650 15:14 + 6:06
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 D14 6. Kopecká Nela UOL0650 34:52 + 10:13
OB 2020-06-2727.06.2020 Oblastní žebříček D14C 15. Kopecká Nela UOL0650 58:21 + 28:06
OB 2020-06-0606.06.2020 2. Valašská jarní liga D14 2. Kopecká Nela UOL0650 45:21 + 2:02
OB 2020-05-3030.05.2020 1. Valašská jarní liga D14 Nela Kopecká UOL0650 DISK
OB 2020-03-0707.03.2020 Zimní kotár D18 3. Kopecká Nela UOL0650 59:50 + 17:10
OB 2019-12-1414.12.2019 6. závod zimní ligy Hanácké oblasti D18 3. Kopecká Nela UOL0650 27:41 + 2:05
OB 2019-12-0707.12.2019 Mikulášský orienťák - 31.ročník D18 Kopecká Nela UOL0650 DISK
OB 2019-11-0909.11.2019 1.závod zimní ligy Hanácké oblasti D18 7. Kopecká Nela UOL0650 28:27 + 8:15
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček D14C 21. Kopecká Nela UOL0650 38:57 + 17:52
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D14C Kopecká Nela UOL0650 DISK
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D14C 18. Kopecká Nela UOL0650 45:17 + 26:29
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D14 14. Kopecká Nela UOL0650 76:27 + 37:29
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D14C 46. Kopecká Nela UOL0650 78:21 + 44:07
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D14 20. Kopecká Nela UOL0650 35:31 + 11:02
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D14 28. Kopecká Nela UOL0650 63:15 + 34:10
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D14 27. Kopecká Nela UOL0650 65:08 + 29:34
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D14 25. Kopecká Nela UOL0650 46:46 + 21:21
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D14 27. Kopecká Nela UOL0650 175:09 + 83:40
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D14A 15. Kopecká Nela UOL0650 39:22 + 14:33
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D14A Kopecká Nela UOL0650 DISK
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D14A 21. Kopecká Nela UOL0650 14:55 + 4:58
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D14C 12. Kopecká Nela UOL0650 37:12 + 11:04
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 7. Kopecká Nela UOL0650 36:11 + 11:46
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 4. Kopecká Nela UOL0650 52:18 + 10:11
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D14C 12. Kopecká Nela UOL0650 41:22 + 10:17
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D14C 68. Kopecká Nela UOL0650 15:43 + 4:44
OB 2019-05-0808.05.2019 OLM Opava, 4. závod D14 10. Kopecký Nela UOL0650 23:25 + 5:46
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 14. Kopecká Nela UOL0650 45:01 + 23:39
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 23. Kopecká Nela UOL0650 24:14 + 11:07
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 24. Kopecká Nela UOL0650 42:42 + 20:18
OB 2019-04-0101.04.2019 OLM Opava D14 15 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-03-3131.03.2019 Veřejný závod D14C 9. Kopecká Nela UOL0650 18:03 + 4:35
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D14C 11. Kopecká Nela UOL0650 41:59 + 14:39
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D14C 9 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D14C 17 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-03-0909.03.2019 ZLínský Orientační Maraton T4 9. Kopecká Nela UOL0650 83:10 + 26:10
OB 2018-12-0808.12.2018 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti D14 4. Kopecká Nela UOL0650 24:24 + 6:39
OB 2018-11-2424.11.2018 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti - BOB CUP D14 5. Kopecká Nela UOL0650 36:56 + 14:48
OB 2018-11-1717.11.2018 Zimní kotár D14 5. Kopecká Nela UOL0650 23:45 + 8:06
OB 2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček D12C 10. Kopecká Nela UOL0650 23:17 + 5:47
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D12C 20. Kopecká Nela UOL0650 35:37 + 16:40
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12C 16. Kopecká Nela UOL0650 42:45 + 21:56
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D12C 18. Kopecká Nela UOL0650 31:29 + 17:11
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12C 10. Kopecká Nela UOL0650 20:05 + 6:31
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim D12C 14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2018-08-2626.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D12 19. Kopecká Nela UOL0650 45:06 + 21:17
OB 2018-08-2525.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D12 22. Kopecká Nela UOL0650 44:17 + 18:38
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D12 20. Kopecká Nela UOL0650 19:18 + 6:22
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B Kopecká Nela UOL0650 DISK
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 24. Kopecká Nela UOL0650 45:08 + 20:17
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 26. Kopecká Nela UOL0650 28:02 + 12:50
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 30. Kopecká Nela UOL0650 68:10 + 47:19
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D12C 14. Kopecká Nela UOL0650 33:29 + 14:32
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D12C 21. Kopecká Nela UOL0650 45:34 + 31:47
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 13. Kopecká Nela UOL0650 23:46 + 9:36
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 26. Kopecká Nela UOL0650 34:02 + 18:49
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 16. Kopecká Nela UOL0650 28:06 + 12:25
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava D12C 19. Kopecká Nela UOL0650 38:27 + 18:16
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 16. Kopecká Nela UOL0650 12:24 + 4:12
OB 2018-04-0101.04.2018 Hanácký žebříček jaro D12C 13 Kopecká Nela UOL0650
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D12C 12. Kopecká Nela UOL0650 31:58 + 10:58
OB 2017-12-0909.12.2017 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník D14 6. Kopecká Nela UOL0650 25:49 + 12:16
OB 2017-11-2525.11.2017 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D14 7. Kopecká Nela UOL0650 31:22 + 13:22
OB 2017-11-1717.11.2017 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti D14 5. Kopecká Nela UOL0650 38:43 + 10:03
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D12C 21. Kopecká Nela UOL0650 52:15 + 32:40
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12C 7. Kopecká Nela UOL0650 37:48 + 14:09
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D12C 14. Kopecká Nela UOL0650 20:58 + 7:51
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D12C 12. Kopecká Nela UOL0650 14:33 + 6:35
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D12C 14. Kopecká Nela UOL0650 17:56 + 7:27
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček D12C 11. Kopecká Nela UOL0650 22:56 + 4:56
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D12C 20. Kopecká Nela UOL0650 43:10 + 19:28
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 16. Kopecká Nela UOL0650 42:27 + 16:30
OB 2017-09-0101.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D12C 8 Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-07-0202.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D12A 16. Kopecká Nela UOL0650 46:36 + 23:40
OB 2017-07-0101.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D12A 8. Kopecká Nela UOL0650 24:07 + 7:37
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D12A 8. Kopecká Nela UOL0650 19:13 + 4:11
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D12 19. Kopecká Nela UOL0650 41:10 + 14:57
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH12 19. Kopecká Nela UOL0650 27:02 + 9:26
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 15. Kopecká Nela UOL0650 28:08 + 10:35
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček D12C 7. Kopecká Nela UOL0650 27:39 + 8:47
OB 2017-04-2121.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HDR 4. Kopecká Nela UOL0650 31:47 + 10:38
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D12C 7. Kopecká Nela UOL0650 24:01 + 5:06
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 15. Kopecká Nela UOL0650 23:34 + 12:55
OB 2017-04-0101.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D12C 10 Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D12C 15. Kopecká Nela UOL0650 44:14 + 21:05
OB 2016-12-1010.12.2016 Zimní kotár D10 4. Kopecká Nela UOL0650 20:11 + 8:28
OB 2016-11-2626.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D10 3. Kopecká Nela UOL0650 26:23 + 3:57
OB 2016-11-1919.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D10 1. Kopecká Nela UOL0650 39:15
OB 2016-11-1212.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D10 2. Kopecká Nela UOL0650 19:41 + 2:28
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D10C 11. Kopecká Nela UOL0650 24:53 + 8:22
OB 2016-10-2929.10.2016 Oblastní žebříček D10C 7. Kopecká Nela UOL0650 27:25 + 12:16
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D10C 5. Kopecká Nela UOL0650 17:08 + 5:54
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 33:16 + 6:09
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D10C 9. Kopecká Nela UOL0650 29:15 + 13:46
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 23:38 + 4:52
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10C 10. Kopecká Nela UOL0650 20:26 + 4:30
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D10C 3. Kopecká Nela UOL0650 20:28 + 2:03
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 13. Kopecká Nela UOL0650 49:42 + 21:08
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D10C 4. Kopecká Nela UOL0650 23:47 + 4:43
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava D10C 10. Kopecká Nela UOL0650 56:14 + 27:17
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 29:35 + 13:04
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 14. Kopecká Nela UOL0650 25:33 + 8:00
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 9. Kopecká Nela UOL0650 28:13 + 10:51
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 2. Kopecká Nela UOL0650 21:38 + 2:00
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10C 3. Kopecká Nela UOL0650 20:40 + 5:14
OB 2016-03-1919.03.2016 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 27:29 + 5:53
OB 2015-12-1919.12.2015 Vánoční SMIK 2015 D10 7. Kopecká Nela UOL0650 25:06 + 6:19
OB 2015-12-0505.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník D10 4. Kopecká Nela UOL0650 20:19 + 3:07
OB 2015-11-2828.11.2015 3. závod ZL Hanácké oblasti - O pohár ředitele DDM Olomouc D10 3. Kopecká Nela UOL0650 21:37 + 2:55
OB 2015-11-2121.11.2015 Zimní kotár D10 3. Kopecká Nela UOL0650 22:46 + 3:31
OB 2015-11-1414.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D10 4. Kopecká Nela UOL0650 20:57 + 5:31
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček D10C 7. Kopecká Nela UOL0650 37:54 + 14:19
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček D10C 19. Kopecká Nela UOL0650 32:00 + 16:28
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10C 5. Kopecká Nela UOL0650 24:49 + 8:01
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10C 17. Kopecká Nela UOL0650 30:13 + 16:02
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10C 4. Kopecká Nela UOL0650 36:34 + 12:06
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček D10C 14. Kopecká Nela UOL0650 24:09 + 13:12
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava D10C 13. Kopecká Nela UOL0650 33:08 + 20:33
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 22. Kopecká Nela UOL0650 29:42 + 16:23
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček D10C 9. Kopecká Nela UOL0650 37:22 + 12:54
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 5. Kopecká Nela UOL0650 54:27 + 27:19
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 12. Kopecká Nela UOL0650 42:04 + 26:35
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 16. Kopecká Nela UOL0650 75:06 + 54:22
OB 2015-05-0202.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 10. Kopecká Nela UOL0650 36:02 + 17:29
OB 2015-05-0101.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 5. Kopecká Nela UOL0650 21:51 + 8:53
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček D10 9. Kopecká Nela UOL0650 23:50 + 12:55
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D10C 16. Kopecká Nela UOL0650 30:27 + 14:18
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D10C 7. Kopecká Nela UOL0650 34:05 + 18:36
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 42:14 + 15:11
OB 2015-03-1414.03.2015 Finále Zimní ligy Hanácké oblasti D10 1. Kopecká Nela UOL0650 27:56
OB 2014-12-0606.12.2014 4. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D10 3. Kopecká Nela UOL0650 16:27 + 8:20
OB 2014-11-2929.11.2014 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D10 4. Kopecká Nela UOL0650 22:31 + 6:22
OB 2014-11-2222.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D10 5. Kopecká Nela UOL0650 28:30 + 10:41
OB 2014-11-1515.11.2014 1. závod zimní ligy D10 5. Kopecká Nela UOL0650 95:40 + 73:13
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D10C 12. Kopecká Nela UOL0650 34:43 + 16:59
OB 2014-10-2828.10.2014 Oblastní žebříček HD10N 9. Kopecká Nela UOL0650 17:10 + 5:47
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček DH10N 7. Kopecká Nela UOL0650 40:35 + 18:20
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D10N 1. Kopecká Nela UOL0650 19:39
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček DH10N 9. Kopecká Nela UOL0650 31:12 + 9:02
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček HD10N Kopecká Nela UOL0650 DISK
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček DH10N 2. Kopecká Nela UOL0650 27:56 + 8:05
OB 2014-09-1313.09.2014 Oblastní žebříček D10N 5. Kopecká Nela UOL0650 46:51 + 12:49
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava DH10N 5. Kopecká Nela UOL0650 22:12 + 4:28
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček DH10N 10. Kopecká Nela UOL0650 31:44 + 14:17
OB 2014-09-0505.09.2014 Veřejný závod (Haná Orienteering Festival) P 9. Kopecká Nela UOL0650 29:34 + 16:52
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 9. Kopecká Nela UOL0650 36:09 + 19:01
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10N 7. Kopecká Nela UOL0650 23:47 + 6:15
OB 2014-05-1717.05.2014 Oblastní žebříček HD10N 11. Kopecká Nela UOL0650 29:10 + 10:32
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati DH10N 2. Kopecká Nela UOL0650 22:05 + 4:16
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček HD10N 9. Kopecká Nela UOL0650 30:27 + 13:42
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) HDR 26. Kopecká Nela UOL0650 49:08 + 23:16
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček DH10N 6. Kopecká Nela UOL0650 26:09 + 8:51
OB 2014-03-2929.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 3. Kopecká Nela UOL0650 19:40 + 1:31
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) HDR 50. Kopecká Nela UOL0650 47:49 + 29:42
OB 2014-03-0101.03.2014 Předjarní kotár 2014 HDR 3. Kopecká Nela UOL0650 18:24 + 4:17
OB 2013-12-2121.12.2013 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mistrovství Zimní ligy HO na dlouhé trati HDR 12. Kopecká Nela UOL0650 36:08 + 15:25
OB 2013-12-0707.12.2013 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák HDR 3. Kopecká Nela UOL0650 24:12 + 6:44
OB 2013-11-2929.11.2013 O pohár Rychlé nohy - 3. závod Zimni ligy HDR 1. Kopecká Nela UOL0650 21:42
OB 2013-11-2323.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti HDR 7. Kopecká Nela UOL0650 31:06 + 13:23
OB 2013-11-1616.11.2013 Zimní kotár 2013 HDR 1. Kopecká Nela UOL0650 20:56
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) HDR 12. Kopecká Nela UOL0650 29:16 + 5:55
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček HDR 32. Kopecká Nela UOL0650 85:53 + 51:17
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček HDR 13. Kopecká Nela UOL0650 61:15 + 42:06
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček HDR 38. Kopecká Nela UOL0650 31:23 + 17:22
OB 2013-09-0101.09.2013 Cena východních Čech - E3 HDR 21. Kopecká Nela UOL0650 44:42 + 22:49
OB 2013-08-3131.08.2013 Cena východních Čech - E2 HDR 22. Kopecká Nela UOL0650 32:26 + 13:49
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech - E1 HDR 20. Kopecká Nela UOL0650 38:23 + 17:18
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 HDR 33. Kopecká Nela UOL0650 43:58 + 31:31
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 HDR 32. Kopecká Nela UOL0650 51:40 + 32:01
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 HDR 33. Kopecká Nela UOL0650 26:46 + 16:44
OB 2013-08-0303.08.2013 Cena střední Moravy - E2 HDR 21. Kopecká Nela UOL0650 51:03 + 32:09
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava HDR Kopecká Nela UOL0650 VZDAL
OB 2013-05-0808.05.2013 Oblastní žebříček HDRS 29. Kopecká Nela UOL0650 82:26 + 54:43
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 3. Kopecká Nela UOL0650 29:01 + 1:58
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 36. Kopecká Nela UOL0650 45:28 + 30:53
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček HDR 2. Kopecká Nela UOL0650 23:21 + 0:39
OB 2013-03-2323.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) HDR 7. Kopecká Nela UOL0650 56:58 + 30:05
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D12C Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček D12C Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-05-3131.05.2013 Veřejný závod HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Morava HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-08-0202.08.2013 Cena střední Moravy HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-09-1414.09.2013 Žebříček B - Morava HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 2013-12-1414.12.2013 Předvánoční proběhnutí - 5. závod Zimní ligy HO D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D10N Kopecká Nela UOL0650
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček HD10N Kopecká Nela UOL0650
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 2016-04-0303.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-04-2323.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček D12C Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy D12A Kopecká Nela UOL0650
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní závod štafet DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2018-04-2222.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní závod štafet DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D12 Kopecká Nela UOL0650
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Kopecká Nela UOL0650
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní závod štafet DH12 Šaňáková Marie UOL0650
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy D14A Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet (žáci) DH14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-10-1919.10.2019 Veřejný závod štafet DH14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-11-2323.11.2019 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti D18 Kopecká Nela UOL0650
OB 2019-11-3030.11.2019 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T4 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-03-1414.03.2020 ZLínský Orientační Maraton T3 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Morava 2020 D14B Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství oblasti štafet D14 Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-09-2323.09.2020 Oblastní trénink - Okruhy Okruhy Kopecká Nela UOL0650
OB 2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček D14C Kopecká Nela UOL0650
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D16B Kopecká Nela UOL0650
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D16B Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D16B Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D16B Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D16B Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D16B Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D16B Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Morava 2021 D16B Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen
OB 2021-05-0808.05.2021 Tréninkový závod Hrabová D18-C Kopecká Nela UOL0650