Logo

Závodník: Urbánek Adam

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati H18 28. Urbánek Adam ZBM0302 35:27 + 9:14
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček H18C 1. Urbánek Adam ZBM0302 30:58
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati H18 25. Urbánek Adam ZBM0302 62:23 + 10:58
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H18 1. Urbánek Adam ZBM0302 46:11
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H18 15. Urbánek Adam ZBM0302 13:21 + 1:34
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 15. Urbánek Adam ZBM0302 13:14 + 0:59
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 H18 21 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-06-2828.06.2020 Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko H18 5. Urbánek Adam ZBM0302 30:36 + 3:30
OB 2020-06-2727.06.2020 Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko H18 3. Urbánek Adam ZBM0302 49:46 + 1:36
OB 2020-06-2020.06.2020 3. Valašská jarní liga H18 1. Urbánek Adam ZBM0302 45:17
OB 2020-05-3131.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice H18 3. Urbánek Adam ZBM0302 27:41 + 1:09
OB 2020-05-3030.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice H18 1. Urbánek Adam ZBM0302 58:16
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 H18A 21 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-03-0101.03.2020 9. BZL: Hruška cup H 8. Urbánek Adam ZBM0302 18:40 + 2:41
OB 2020-01-1818.01.2020 5. BZL . Kufrování s medvědem H 11. Urbánek Adam ZBM0302 41:22 + 9:58
OB 2020-01-1212.01.2020 4. BZL: Onos cup H 16. Urbánek Adam ZBM0302 19:04 + 3:06
OB 2019-12-0101.12.2019 1. BZL: Adamna Cup 2019 H 2. Urbánek Adam ZBM0302 20:21 + 0:15
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 H16A 9 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček H16C 2. Urbánek Adam ZBM0302 42:06 + 0:22
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H16 1. Urbánek Adam ZBM0302 32:23
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H16 1. Urbánek Adam ZBM0302 38:23
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16A 14. Urbánek Adam ZBM0302 75:54 + 21:39
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 5. Urbánek Adam ZBM0302 52:14 + 5:38
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H16A 8. Urbánek Adam ZBM0302 12:26 + 0:48
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H16A 23. Urbánek Adam ZBM0302 27:52 + 6:02
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H16A 11. Urbánek Adam ZBM0302 51:16 + 6:01
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 H16B Urbánek Adam ZBM0302 DISK
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 H16B 1. Urbánek Adam ZBM0302 42:24
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 H16B 2. Urbánek Adam ZBM0302 13:03 + 0:06
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16C 1. Urbánek Adam ZBM0302 19:17
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16C 23. Urbánek Adam ZBM0302 29:35 + 8:36
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H16B 1. Urbánek Adam ZBM0302 22:25
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H16B 1. Urbánek Adam ZBM0302 43:23
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 7. Urbánek Adam ZBM0302 47:58 + 7:42
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H16A 10. Urbánek Adam ZBM0302 22:12 + 2:39
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H16A 21. Urbánek Adam ZBM0302 73:42 + 22:50
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček H16 1. Urbánek Adam ZBM0302 41:51
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H16 3. Urbánek Adam ZBM0302 12:10 + 0:17
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H16A 15. Urbánek Adam ZBM0302 13:56 + 1:16
OB 2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček H16 MS Urbánek Adam ZBM0302 33:43 +
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 1. Urbánek Adam ZBM0302 11:48
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 17. Urbánek Adam ZBM0302 28:47 + 4:53
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 20. Urbánek Adam ZBM0302 50:15 + 12:11
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 2. Urbánek Adam ZBM0302 46:14 + 1:18
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 H16A 10 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 35. Urbánek Adam ZBM0302 50:52 + 8:25 058505850
OB 2019-02-2424.02.2019 Brněnská zimní liga - Onos Cup H 17. Urbánek Adam ZBM0302 16:56 + 1:56
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 H16 5 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-12-0909.12.2018 Brněnská zimní liga - Jelen Cup H 13. Urbánek Adam ZBM0302 15:01 + 2:12
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček H16C 6. Urbánek Adam ZBM0302 44:49 + 6:36
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček H16 2. Urbánek Adam ZBM0302 33:38 + 2:41
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H16 2. Urbánek Adam ZBM0302 42:12 + 3:05
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16B 7. Urbánek Adam ZBM0302 61:47 + 5:31
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16A 9. Urbánek Adam ZBM0302 43:36 + 4:41
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 5. Urbánek Adam ZBM0302 29:15 + 3:16
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 4. Urbánek Adam ZBM0302 54:36 + 4:54
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 H16B 17. Urbánek Adam ZBM0302 46:34 + 12:54
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 H16B 20. Urbánek Adam ZBM0302 68:07 + 22:26
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 H16B 14. Urbánek Adam ZBM0302 30:43 + 7:22
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 H16B 4. Urbánek Adam ZBM0302 37:06 + 5:03
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 H16B 2. Urbánek Adam ZBM0302 36:41 + 0:36
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 H16B 3. Urbánek Adam ZBM0302 24:07 + 1:37
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H16B 13. Urbánek Adam ZBM0302 29:02 + 6:14
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16C 11. Urbánek Adam ZBM0302 29:52 + 5:11
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček H16 1. Urbánek Adam ZBM0302 37:26
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 40. Urbánek Adam ZBM0302 83:03 + 28:02
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 36. Urbánek Adam ZBM0302 33:24 + 8:04
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 44. Urbánek Adam ZBM0302 36:04 + 11:03
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H16 34. Urbánek Adam ZBM0302 11:46 + 1:38
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 48. Urbánek Adam ZBM0302 63:07 + 18:20
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 26. Urbánek Adam ZBM0302 27:37 + 4:52
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček H16 2. Urbánek Adam ZBM0302 31:34 + 4:51
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava H16B 5. Urbánek Adam ZBM0302 46:46 + 5:16
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 50. Urbánek Adam ZBM0302 15:28 + 3:04
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16L 18. Urbánek Adam ZBM0302 44:11 + 9:53
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H16 1. Urbánek Adam ZBM0302 14:03
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 3. Urbánek Adam ZBM0302 13:53 + 0:31
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 H16A 44 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 47. Urbánek Adam ZBM0302 50:16 + 8:53 061216121
OB 2018-03-2323.03.2018 Veřejný závod (Jarní pohár) H18 13. Urbánek Adam ZBM0302 59:35 + 15:23
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček H14C 1. Urbánek Adam ZBM0302 26:01
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H14 3. Urbánek Adam ZBM0302 34:28 + 3:18
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H14 1. Urbánek Adam ZBM0302 27:15
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H14 1. Urbánek Adam ZBM0302 25:59
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček H14 1. Urbánek Adam ZBM0302 28:34
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 4. Urbánek Adam ZBM0302 25:58 + 1:46
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 5. Urbánek Adam ZBM0302 52:23 + 11:17
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H14A 7. Urbánek Adam ZBM0302 33:02 + 3:16
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H14A 6. Urbánek Adam ZBM0302 35:50 + 3:47
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H14A 14. Urbánek Adam ZBM0302 31:54 + 9:57
OB 2017-09-0101.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 H14 1 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2017-07-0202.07.2017 Cena střední Moravy - E3 H14A 4. Urbánek Adam ZBM0302 36:12 + 6:00
OB 2017-07-0101.07.2017 Cena střední Moravy - E2 H14A 2. Urbánek Adam ZBM0302 31:59 + 0:07
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy - E1 H14A 7. Urbánek Adam ZBM0302 25:32 + 6:47
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 9. Urbánek Adam ZBM0302 25:15 + 3:55
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 5. Urbánek Adam ZBM0302 54:27 + 10:00
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 5. Urbánek Adam ZBM0302 29:23 + 3:57
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B Urbánek Adam ZBM0302 DISK
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček H14 4. Urbánek Adam ZBM0302 44:26 + 7:47
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 5. Urbánek Adam ZBM0302 19:27 + 1:29
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 6. Urbánek Adam ZBM0302 50:26 + 5:33
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H14C 3. Urbánek Adam ZBM0302 9:54 + 0:14
OB 2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 2. Urbánek Adam ZBM0302 22:15 + 0:47
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H14B 5. Urbánek Adam ZBM0302 42:13 + 7:46
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 3. Urbánek Adam ZBM0302 14:02 + 1:15
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H14 4. Urbánek Adam ZBM0302 35:25 + 4:49
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H14 2 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2017-01-0202.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H14B 6 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček H14C 6. Urbánek Adam ZBM0302 40:34 + 8:34
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H14 8. Urbánek Adam ZBM0302 35:56 + 8:57
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H14 6. Urbánek Adam ZBM0302 33:03 + 7:57
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H14 11. Urbánek Adam ZBM0302 42:15 + 10:31
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14C 17. Urbánek Adam ZBM0302 11:53 + 2:19
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H14B 20 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava H14B 21. Urbánek Adam ZBM0302 28:37 + 9:44
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava H14B 16. Urbánek Adam ZBM0302 43:57 + 8:12
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H14C 19. Urbánek Adam ZBM0302 36:40 + 12:40
OB 2016-07-0606.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H14A 9. Urbánek Adam ZBM0302 28:37 + 10:10
OB 2016-07-0505.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 H14A 7. Urbánek Adam ZBM0302 33:58 + 10:53
OB 2016-07-0404.07.2016 Veřejný závod H14 5. Urbánek Adam ZBM0302 10:21 + 2:40
OB 2016-07-0303.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H14A 6. Urbánek Adam ZBM0302 33:45 + 8:41
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 H14A 5. Urbánek Adam ZBM0302 21:04 + 5:59
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Morava H14B 17. Urbánek Adam ZBM0302 31:12 + 10:27
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 20. Urbánek Adam ZBM0302 73:50 + 31:46
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 13. Urbánek Adam ZBM0302 61:52 + 31:21
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček H14 5. Urbánek Adam ZBM0302 34:08 + 6:50
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava H14B 24. Urbánek Adam ZBM0302 38:12 + 17:07
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava H14B 21. Urbánek Adam ZBM0302 64:04 + 22:47
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 25. Urbánek Adam ZBM0302 63:18 + 24:27
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček H14 5. Urbánek Adam ZBM0302 35:27 + 13:12
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14C 3. Urbánek Adam ZBM0302 13:47 + 2:16
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 5. Urbánek Adam ZBM0302 23:53 + 8:36
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček H12C 7. Urbánek Adam ZBM0302 22:22 + 2:56
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček H12 9. Urbánek Adam ZBM0302 31:13 + 10:08
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H12 5. Urbánek Adam ZBM0302 29:38 + 7:35
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H12 5. Urbánek Adam ZBM0302 32:46 + 6:00
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H12 5. Urbánek Adam ZBM0302 22:32 + 2:52
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček H12 1. Urbánek Adam ZBM0302 12:17
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava H12C 5. Urbánek Adam ZBM0302 20:14 + 2:26
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 25. Urbánek Adam ZBM0302 42:47 + 21:51
OB 2015-07-0505.07.2015 Cena střední Moravy - E3 H12A 4. Urbánek Adam ZBM0302 26:53 + 9:23
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 7. Urbánek Adam ZBM0302 36:18 + 15:51
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček H12 7. Urbánek Adam ZBM0302 38:42 + 15:21
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček H12 5. Urbánek Adam ZBM0302 14:37 + 3:00
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček H12 4. Urbánek Adam ZBM0302 8:34 + 1:29
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 4. Urbánek Adam ZBM0302 25:29 + 5:36
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H12C 8. Urbánek Adam ZBM0302 32:55 + 9:58
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 6. Urbánek Adam ZBM0302 26:42 + 8:33
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H12 3. Urbánek Adam ZBM0302 32:33 + 11:18
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček H12 9. Urbánek Adam ZBM0302 30:59 + 7:28
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H12 18. Urbánek Adam ZBM0302 44:32 + 22:34
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček H12 17. Urbánek Adam ZBM0302 33:45 + 14:56
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H12 15. Urbánek Adam ZBM0302 32:02 + 13:26
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček H12 5. Urbánek Adam ZBM0302 42:10 + 18:25
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 12. Urbánek Adam ZBM0302 27:10 + 9:00
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček H12 11. Urbánek Adam ZBM0302 31:17 + 13:55
OB 2014-05-1717.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 5. Urbánek Adam ZBM0302 31:17 + 8:15
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H12C 4. Urbánek Adam ZBM0302 9:57 + 2:36
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 6. Urbánek Adam ZBM0302 25:05 + 7:18
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H12C 15. Urbánek Adam ZBM0302 37:50 + 15:33
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 3. Urbánek Adam ZBM0302 11:55 + 1:06
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček H12 3. Urbánek Adam ZBM0302 32:34 + 10:56
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček H12 5. Urbánek Adam ZBM0302 29:04 + 7:45
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček H10C 7. Urbánek Adam ZBM0302 19:39 + 4:20
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček H10 2. Urbánek Adam ZBM0302 20:18 + 2:45
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček H10 1. Urbánek Adam ZBM0302 19:24
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček H10 2. Urbánek Adam ZBM0302 20:00 + 0:11
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček H10 2. Urbánek Adam ZBM0302 21:41 + 1:12
OB 2013-06-1515.06.2013 Oblastní žebříček H10 1. Urbánek Adam ZBM0302 15:17
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček H10 3. Urbánek Adam ZBM0302 9:03 + 0:58
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H10C 7. Urbánek Adam ZBM0302 19:13 + 4:49
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H10 2. Urbánek Adam ZBM0302 24:02 + 4:46
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H10C 4. Urbánek Adam ZBM0302 15:25 + 2:04
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H10 3. Urbánek Adam ZBM0302 18:45 + 5:21
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček H10 1. Urbánek Adam ZBM0302 12:38
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček H10 2. Urbánek Adam ZBM0302 16:53 + 2:14
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H14C Urbánek Adam ZBM0302
OB 2017-06-1010.06.2017 Test TBM H16 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2014-02-0101.02.2014 Hromniční trápení 13.ročník H10 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2014-04-1313.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet DH12 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Urbánek Adam ZBM0302
OB 2015-04-1919.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet DH12 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2015-07-0303.07.2015 Cena střední Moravy H12A Urbánek Adam ZBM0302
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Urbánek Adam JMO0302
OB 2016-04-2424.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H14A Urbánek Adam ZBM0302
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček štafet H14 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Urbánek Adam JMO0302
OB 2017-04-2323.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H14 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH14 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy H14A Urbánek Adam ZBM0302
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 H14A Urbánek Adam ZBM0302
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Urbánek Adam JMO0302
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy H16B Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-06-2727.06.2018 Mistrovství oblasti štafet H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech H16B Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H16B Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2018-12-0101.12.2018 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T3 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy H16B Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-11-3030.11.2019 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T2 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-12-2121.12.2019 Vánoční Magnus cup 2019 H Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-06-2626.06.2019 Mistrovství oblasti štafet H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-05-2929.05.2020 Dráhový test TSM Jižní Morava H Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A H18A Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-11-0101.11.2020 INOV-8 CUP - žebříček A H18A Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti H18 Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A H18A Urbánek Adam ZBM0302
OB 2020-12-0303.12.2020 MB NOPB H Urbánek Adam ZBM0302