Logo

Závodník: Malá Anežka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-2626.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 6. Malá Anežka JIL0751 32:44 + 4:56
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D14B 13. Malá Anežka JIL0751 51:44 + 17:19
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D14B 16. Malá Anežka JIL0751 42:34 + 15:13
OB 2021-06-1515.06.2021 Podkrkonošská liga žactva - 1. závod D14 3. Malá Anežka JIL0751 24:58 + 2:25
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D14C 7. Malá Anežka JIL0751 49:43 + 7:32
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D14C 10. Malá Anežka JIL0751 41:34 + 6:11
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 21. Malá Anežka JIL0751 38:59 + 15:36
OB 2021-05-2929.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 13. Malá Anežka JIL0751 33:03 + 10:02
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy východ 2021 D14B 14 Malá Anežka JIL0751
OB 2021-05-0202.05.2021 Dvůr Orienteering Adventure modrá 26. Malá Anežka JIL0751 50:46 + 9:43
OB 2021-01-0101.01.2021 Východočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2021 D14C 11 Malá Anežka JIL0751
OB 2020-12-1313.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION D21K 6. Malá Anežka JIL0751 34:11 + 2:44
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D14C 6. Malá Anežka JIL0751 29:16 + 3:38
OB 2020-09-2828.09.2020 Oblastní žebříček D14C 15. Malá Anežka JIL0751 42:06 + 10:20
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D14C 2. Malá Anežka JIL0751 22:26 + 1:05
OB 2020-09-2222.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D14 2. Malá Anežka JIL0751 31:08 + 2:16
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček D14C 9. Malá Anežka JIL0751 30:50 + 7:11
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14C 10. Malá Anežka JIL0751 35:09 + 9:39
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D14C 7. Malá Anežka JIL0751 28:23 + 3:36
OB 2020-09-0101.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D14 - start1 2. Anežka Malá JIL0751 16:57 + 0:48
OB 2020-09-0101.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D14 - start 2 1. Anežka #2 Malá JIL0751 14:04
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 D14A 10. Malá Anežka JIL0751 31:52 + 4:42
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 D14A 13. Malá Anežka JIL0751 41:20 + 3:55
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 D14A 5. Malá Anežka JIL0751 24:42 + 2:26
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D14 5. Malá Anežka JIL0751 32:07 + 10:41
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D14 12. Malá Anežka JIL0751 25:32 + 8:27
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D14 6. Malá Anežka JIL0751 16:30 + 1:26
OB 2020-06-2323.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D14 2. Malá Anežka JIL0751 25:29 + 3:10
OB 2020-06-0909.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D14 3. Malá Anežka JIL0751 45:50 + 2:54
LOB 2020-02-1616.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14A 6. Malá Anežka JIL0751 38:54 + 3:35
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati D14A 5. Malá Anežka JIL0751 30:04 + 4:41
LOB 2020-02-0101.02.2020 Český pohár LOB 2020 D14A 7 Malá Anežka JIL0751
LOB 2020-01-0303.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK D14 4. Anežka Malá JIL0751 29:20 + 2:22
OB 2020-01-0101.01.2020 Východočeský pohár 2020 D14C 10 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček D12C 7. Malá Anežka JIL0751 27:31 + 4:29
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D12C 9. Malá Anežka JIL0751 27:49 + 4:10
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D12C 5. Malá Anežka JIL0751 25:51 + 3:45
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D12C 3. Malá Anežka JIL0751 20:51 + 1:03
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12C 9. Malá Anežka JIL0751 25:22 + 3:48
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D12C 3. Malá Anežka JIL0751 24:14 + 2:45
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 11. Malá Anežka JIL0751 34:44 + 7:29
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 2. Malá Anežka JIL0751 23:05 + 0:02
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D12 3. Malá Anežka JIL0751 22:30 + 0:48
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D12 3. Malá Anežka JIL0751 33:32 + 1:30
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D12 3. Malá Anežka JIL0751 24:35 + 1:50
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 7. Malá Anežka JIL0751 21:49 + 3:07
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 9. Malá Anežka JIL0751 38:13 + 9:23
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 2. Malá Anežka JIL0751 21:25 + 1:20
OB 2019-06-2525.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 2. Malá Anežka JIL0751 25:33 + 0:51
OB 2019-06-1111.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 2. Malá Anežka JIL0751 23:36 + 0:16
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D12C 3. Malá Anežka JIL0751 12:26 + 0:59
OB 2019-05-2828.05.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 3. Malá Anežka JIL0751 20:01 + 1:13
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D12C 2. Malá Anežka JIL0751 13:19 + 0:32
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D12C 2. Malá Anežka JIL0751 11:16 + 0:16
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 2. Malá Anežka JIL0751 18:51 + 0:29
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D12C 1. Malá Anežka JIL0751 23:47
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 9. Malá Anežka JIL0751 30:02 + 7:20
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C 4. Malá Anežka JIL0751 20:42 + 0:29
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D12C 3. Malá Anežka JIL0751 25:45 + 1:08
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 1. Malá Anežka JIL0751 13:06
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D12C 21. Malá Anežka JIL0751 33:00 + 14:42
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 3. Malá Anežka JIL0751 25:24 + 2:58
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár žactva - jaro 2019 D12C 1 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár žactva - podzim 2019 D12C 7 Malá Anežka JIL0751
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček D12C 20. Malá Anežka JIL0751 31:46 + 7:53
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D12C 4. Malá Anežka JIL0751 23:55 + 2:33
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12C 12. Malá Anežka JIL0751 29:39 + 4:59
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D12C 8. Malá Anežka JIL0751 26:56 + 5:51
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12C 8. Malá Anežka JIL0751 28:26 + 7:44
OB 2018-09-1818.09.2018 Podkrkonošská liga žactva D12 1. Malá Anežka JIL0751 24:14
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 12. Malá Anežka JIL0751 29:20 + 9:23
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 19. Malá Anežka JIL0751 40:45 + 15:54
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 4. Malá Anežka JIL0751 17:21 + 2:09
OB 2018-06-2626.06.2018 Podkrkonošská liga žactva D12 6. Malá Anežka JIL0751 45:03 + 21:42
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D12C 4. Malá Anežka JIL0751 27:30 + 4:04
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D12C 3. Malá Anežka JIL0751 10:05 + 0:27
OB 2018-05-2929.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva D12 3. Malá Anežka JIL0751 26:49 + 2:57
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 10. Malá Anežka JIL0751 29:26 + 9:05
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 5. Malá Anežka JIL0751 24:39 + 3:39
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 3. Malá Anežka JIL0751 35:15 + 2:38
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 10. Malá Anežka JIL0751 13:24 + 2:25
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D12C 8. Malá Anežka JIL0751 30:16 + 6:58
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D12C 11. Malá Anežka JIL0751 38:48 + 9:53
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D12C 3. Malá Anežka JIL0751 33:05 + 4:42
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D12C 10. Malá Anežka JIL0751 27:12 + 8:22
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 14. Malá Anežka JIL0751 38:11 + 10:30
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - jaro 2018 D12C 5 Malá Anežka JIL0751
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 D12C 14 Malá Anežka JIL0751
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D10C 6. Malá Anežka JIL0751 13:09 + 1:07
OB 2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček D10C 17. Malá Anežka JIL0751 34:55 + 12:41
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10C 10. Malá Anežka JIL0751 26:35 + 9:10
OB 2017-09-2626.09.2017 PLŽ - 7.kolo STH D10 8. Malá Anežka JIL0751 29:39 + 10:33
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 21. Malá Anežka JIL0751 40:21 + 16:17
OB 2017-09-1919.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR D10 2. Malá Anežka JIL0751 22:55 + 3:52
OB 2017-09-1212.09.2017 PLŽ - 5.kolo SJC D10 3. Malá Anežka JIL0751 47:49 + 12:09
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 1. Malá Anežka JIL0751 15:57
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 5. Malá Anežka JIL0751 22:41 + 2:39
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 2. Malá Anežka JIL0751 19:29 + 0:56
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D10C 6. Malá Anežka JIL0751 17:58 + 3:24
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH10 26. Malá Anežka JIL0751 67:10 + 47:29
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH10 1. Malá Anežka JIL0751 15:18
OB 2017-05-3030.05.2017 PLŽ - 3.kolo JIL D10 2. Malá Anežka JIL0751 19:18 + 2:12
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 12. Malá Anežka JIL0751 30:34 + 11:37
OB 2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 6. Malá Anežka JIL0751 16:03 + 1:40
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 6. Malá Anežka JIL0751 15:41 + 1:15
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D10C 6. Malá Anežka JIL0751 24:40 + 5:21
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10C 4. Malá Anežka JIL0751 24:40 + 4:26
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10C 14. Malá Anežka JIL0751 31:05 + 9:23
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10C 11. Malá Anežka JIL0751 13:00 + 4:42
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D10C 15. Malá Anežka JIL0751 32:49 + 12:45
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) D10 3. Malá Anežka JIL0751 34:43 + 1:56
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 D10C 10 Malá Anežka JIL0751
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 D10C 26 Malá Anežka JIL0751
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 5. Malá Anežka JIL0751 42:38 + 18:20
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 6. Malá Anežka JIL0751 30:42 + 13:37
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 3. Malá Anežka JIL0751 17:26 + 4:01
OB 2015-03-1414.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) HDR 49. Malá Anezka JIL0751 63:30 + 35:32
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 27. Malá Anežka JIL0751 32:37 + 16:36
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 35. Malá Anežka JIL0751 41:08 + 20:33
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 19. Malá Anežka JIL0751 23:26 + 10:41
OB 2014-06-2828.06.2014 Oblastní žebříček HDR 6. Malá Anežka JIL0751 30:07 + 4:38
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 6. Malá Anežka JIL0751 30:57 + 3:56
OB 2014-05-0808.05.2014 Oblastní žebříček HDR 32. Malá Anežka JIL0751 32:06 + 12:54
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček HDR 17. Malá Anežka JIL0751 34:01 + 10:57
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček HDR 6. Malá Anežka JIL0751 26:56 + 4:45
OB 2014-04-2020.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 HDR 3. Malá Anežka JIL0751 24:23 + 7:00
OB 2014-04-1919.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 HDR 31. Malá Anežka JIL0751 45:29 + 26:02
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 HDR 16. Malá Anežka JIL0751 36:44 + 16:05
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček HDR 20. Malá Anežka JIL0751 35:49 + 12:57
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček HDR 5. Malá Anežka JIL0751 21:24 + 3:38
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček HDR 26. Malá Anežka JIL0751 50:13 + 23:54
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček HDR 16. Malá Anežka JIL0751 39:21 + 14:03
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček HDR 5. Malá Anežka JIL0751 31:41 + 7:15
OB 2013-07-1414.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 24. Malá Anežka JIL0751 17:01 + 7:08
OB 2013-07-1313.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 26. Malá Anežka JIL0751 29:31 + 10:34
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 9. Malá Anežka JIL0751 13:21 + 3:00
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 14. Malá Anežka JIL0751 37:33 + 12:16
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček HDR 8. Malá Anežka JIL0751 34:55 + 13:14
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček HDR 8. Malá Anežka JIL0751 26:16 + 6:32
OB 2013-05-0101.05.2013 Oblastní žebříček HDR 14. Malá Anežka JIL0751 38:40 + 13:42
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček HDR 11. Malá Anežka JIL0751 40:15 + 10:13
OB 2013-03-3131.03.2013 Velikonoce ve skalách - E3 HDR 12. Malá Anežka JIL0751 28:05 + 10:14
OB 2013-03-3030.03.2013 Velikonoce ve skalách - E2 HDR 14. Malá Anežka JIL0751 34:18 + 15:00
OB 2013-03-2929.03.2013 Velikonoce ve skalách - E1 HDR 12. Malá Anežka JIL0751 38:17 + 21:02
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 Malá Anežka JIL0751
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D10C Malá Anežka JIL0751
OB 2018-09-1111.09.2018 Podkrkonošské ligy žactva D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček D12C Malá Anežka JIL0751
OB 2018-10-0909.10.2018 Podkrkonošská liga žactva D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-09-2424.09.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-10-0101.10.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2020-09-1515.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D14 Malá Anežka JIL0751
OB 2021-06-2222.06.2021 Podkrkonošská liga žactva - 2. závod D14 Malá Anežka JIL0751
OB 2013-03-2929.03.2013 Velikonoce ve skalách HDR Malá Anežka JIL0751
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup HDR Malá Anežka JIL0751
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách HDR Malá Anežka JIL0751
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček HDR Malá Anežka JIL0751
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup HDR Malá Anežka JIL0751
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D10N Malá Anežka JIL0751
OB 2017-04-2525.04.2017 PLŽ - 1.kolo NPA D10 Malá Anežka JIL0751
OB 2017-05-1616.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU D10 Malá Anežka JIL0751
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10 Malá Anežka JIL0751
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2018-05-1515.05.2018 Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2018-06-1212.06.2018 Podkrkonošská liga - PLŽ VRL D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Malá Anežka JIL0751
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Malá Anežka JIL0751
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 D14B Malá Anežka JIL0751
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Malá Anežka JIL0751
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-09-1010.09.2019 Podkrkonošská liga žáků D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Malá Anežka JIL0751
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Malá Anežka JIL0751
OB 2020-03-2828.03.2020 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2020-03-2222.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2020-06-1616.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D14 Malá Anežka JIL0751
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D14 Malá Anežka JIL0751
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech D14A Malá Anežka JIL0751
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2020-11-0101.11.2020 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2020-11-0707.11.2020 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2020-10-3030.10.2020 Euromeeting - veřejný závod T3 Malá Anežka JIL0751
OB 2020-10-1010.10.2020 Ostaš Orienteering Adventure zelená Malá Anežka JIL0751
OB 2021-03-2727.03.2021 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2021-04-1111.04.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2021-04-1010.04.2021 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2021-05-1616.05.2021 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2021-04-2424.04.2021 Oblastní žebříček D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2021-05-0101.05.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C Malá Anežka JIL0751
OB 2021-08-2727.08.2021 Cena východních Čech D14A Malá Anežka JIL0751 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Cena východních Čech - E1 D14A Malá Anežka JIL0751 Přihlášen
OB 2021-08-2828.08.2021 Cena východních Čech - E2 D14A Malá Anežka JIL0751 Přihlášen
OB 2021-08-2929.08.2021 Cena východních Čech - E3 D14A Malá Anežka JIL0751 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D14B Malá Anežka JIL0751
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B Malá Anežka JIL0751
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B Malá Anežka JIL0751
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B Malá Anežka JIL0751