Závodník: Soldánová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček P 36. Soldánová Tereza JPV9899 56:14 + 32:47
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D18B 7 Soldánová Tereza JPV9899
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D18 10. Soldánová Tereza JPV9899 59:37 + 26:16
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D18 10. Soldánová Tereza JPV9899 28:43 + 11:31
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D18 8. Soldánová Tereza JPV9899 37:48 + 13:17
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle D18 Soldánová Tereza JPV9899 DISK
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18C 3. Soldánová Tereza JPV9899 34:09 + 1:26
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18B 23. Soldánová Tereza JPV9899 46:38 + 22:47
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D18B 5. Soldánová Tereza JPV9899 49:55 + 9:57
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 10. Soldánová Tereza JPV9899 84:18 + 30:15
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B Soldánová Tereza JPV9899 DISK
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18B 2. Soldánová Tereza JPV9899 28:56 + 2:09
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D18B 4. Soldánová Tereza JPV9899 32:19 + 3:54
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D18B 10. Soldánová Tereza JPV9899 73:38 + 10:10
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 23. Soldánová Tereza JPV9899 16:27 + 4:21
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 7. Soldánová Tereza JPV9899 59:19 + 12:18
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 3. Soldánová Tereza JPV9899 57:46 + 4:55
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 3. Soldánová Tereza JPV9899 16:29 + 0:34
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D18 9. Soldánová Tereza JPV9899 60:13 + 13:29
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D18 25. Soldánová Tereza JPV9899 78:25 + 30:02
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D18 8. Soldánová Tereza JPV9899 42:23 + 12:26
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 47. Soldánová Tereza JPV9899 49:10 + 13:58 035083508
OB 16.01.2016 Zimní liga 6. závod D18 1. Soldánová Tereza JPV9899 38:22
OB 28.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A D18A 25 Soldánová Tereza JPV9899
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D18C 6. Soldánová Tereza JPV9899 52:48 + 9:25
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18A 24. Soldánová Tereza JPV9899 68:46 + 24:55
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 28. Soldánová Tereza JPV9899 19:49 + 3:55
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 17. Soldánová Tereza JPV9899 35:53 + 7:44
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 21. Soldánová Tereza JPV9899 74:31 + 17:56
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D18C 1. Soldánová Tereza JPV9899 35:21
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D18B 10. Soldánová Tereza JPV9899 27:41 + 4:10
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18B 10. Soldánová Tereza JPV9899 30:41 + 7:04
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 33. Soldánová Tereza JPV9899 45:07 + 15:34
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 18. Soldánová Tereza JPV9899 13:55 + 2:29
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 40. Soldánová Tereza JPV9899 15:34 + 4:05
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 23. Soldánová Tereza JPV9899 73:20 + 16:37
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 12. Soldánová Tereza JPV9899 40:00 + 11:08
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 2. Soldánová Tereza JPV9899 36:59 + 0:18
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 3. Soldánová Tereza JPV9899 17:34 + 2:05
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D18C 1. Soldánová Tereza JPV9899 45:51
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D18C 1. Soldánová Tereza JPV9899 59:59
OB 14.03.2015 Finále Zimní ligy Hanácké oblasti D19 5. Soldánová Tereza JPV9899 24:50 + 3:04
OB 20.12.2014 Mistrovství HO na dlouhé trati (DH19) a 5.závod ZL HO (ostatní) D18 1. Soldánová Tereza JPV9899 59:29
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D16C 1. Soldánová Tereza JPV9899 40:01
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D16C 2. Soldánová Tereza JPV9899 38:16 + 1:55
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16B 16. Soldánová Tereza JPV9899 67:16 + 23:33
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B 7. Soldánová Tereza JPV9899 38:50 + 7:53
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D16C 3. Soldánová Tereza JPV9899 56:17 + 13:26
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 15. Soldánová Tereza JPV9899 14:09 + 2:45
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16A 14. Soldánová Tereza JPV9899 32:26 + 7:53
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16A 22. Soldánová Tereza JPV9899 50:52 + 16:38
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D16B 8. Soldánová Tereza JPV9899 40:47 + 7:25
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D16B 10. Soldánová Tereza JPV9899 39:08 + 6:43
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D16B 7. Soldánová Tereza JPV9899 31:01 + 5:05
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D16B 7. Soldánová Tereza JPV9899 110:56 + 18:40
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D16 3. Soldánová Tereza JPV9899 25:50 + 3:57
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D16 14. Soldánová Tereza JPV9899 32:45 + 9:58
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D16 13. Soldánová Tereza JPV9899 34:00 + 8:28
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D16 10. Soldánová Tereza JPV9899 43:10 + 12:01
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16B 16. Soldánová Tereza JPV9899 47:54 + 12:48
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 7. Soldánová Tereza JPV9899 39:55 + 7:02
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D18 1. Soldánová Tereza JPV9899 53:30
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16A 22. Soldánová Tereza JPV9899 32:36 + 11:56
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16A 16. Soldánová Tereza JPV9899 49:37 + 10:36
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 18. Soldánová Tereza JPV9899 14:13 + 2:22
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16A 13. Soldánová Tereza JPV9899 29:26 + 4:06
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16A 17. Soldánová Tereza JPV9899 59:27 + 15:19
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899 32:51
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16B 3. Soldánová Tereza JPV9899 54:38 + 6:11
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D16 11. Soldánová Tereza JPV9899 13:44 + 1:57
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D16C 2. Soldánová Tereza JPV9899 34:39 + 2:16
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D16B 15. Soldánová Tereza JPV9899 63:35 + 15:58
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 6. Soldánová Tereza JPV9899 16:38 + 3:26
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D16C 1. Soldánová Tereza JPV9899 36:20
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 D18 2. Soldánová Tereza JPV9899 37:31 + 0:55
OB 29.11.2013 O pohár Rychlé nohy - 3. závod Zimni ligy D18 1. Soldánová Tereza JPV9899 34:08
OB 23.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D18 2. Soldánová Tereza JPV9899 39:54 + 3:37
OB 23.11.2013 Městský sprint D21 5. Soldánová Tereza JPV9899 22:11 + 3:27
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D16C 1. Soldánová Tereza JPV9899 43:03
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D16C 1. Soldánová Tereza JPV9899 37:21
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D16C 2. Soldánová Tereza JPV9899 46:25 + 1:56
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D16B 12. Soldánová Tereza JPV9899 60:09 + 12:45
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 10. Soldánová Tereza JPV9899 41:13 + 8:32
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D16B 1. Tereza Soldánová JPV9899 32:18
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D16B 3. Tereza Soldánová JPV9899 65:04 + 9:03
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D16A 24. Soldánová Tereza JPV9899 16:29 + 3:34
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D16B 3. Soldánová Tereza JPV9899 47:03 + 6:46
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899 51:49
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899 16:44
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899 39:21
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899 16:05
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899 25:56
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 D16B 4. Soldánová Tereza JPV9899 53:49 + 10:29
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899 43:17
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899 47:34
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D16B 9. Soldánová Tereza JPV9899 28:39 + 6:36
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 15. Soldánová Tereza JPV9899 31:19 + 6:51
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D16B 15. Soldánová Tereza JPV9899 26:52 + 6:06
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D16B 7. Soldánová Tereza JPV9899 35:55 + 3:57
OB 31.05.2013 Veřejný závod D16B 10. Soldánová Tereza JPV9899 15:50 + 2:40
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D16A 21. Soldánová Tereza JPV9899 18:12 + 3:05
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D16B 2. Soldánová Tereza JPV9899 37:54 + 1:33
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D16B 12. Soldánová Tereza JPV9899 52:26 + 10:09
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D16B 2. Soldánová Tereza JPV9899 31:16 + 1:28
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D16B 2. Soldánová Tereza JPV9899 41:29 + 0:05
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D16 31. Soldánová Tereza JPV9899 17:17 + 3:11
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D16 5. Soldánová Tereza JPV9899 61:55 + 5:22
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D16B 1. Soldánová Tereza JPV9899
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D16 2. Soldánová Tereza JPV9899 17:23 + 0:02
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D16C 3. Soldánová Tereza JPV9899 47:12 + 3:05
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 DS 3. Soldánová Tereza JPV9899 18:06 + 2:19
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D16 7. Soldánová Tereza JPV9899 42:26 + 8:35
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D16 5. Soldánová Tereza JPV9899 27:24 + 4:26
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D16 6. Soldánová Tereza JPV9899 52:39 + 15:11
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček P Soldánová Tereza JPV9899
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival D16 Soldánová Tereza JPV9899
OB 24.03.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D16B Soldánová Tereza JPV9899
OB 07.04.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů (Mistrovství Moravy a Slezska) D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 DS Soldánová Tereza JPV9899
OB 18.05.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.4 DS Soldánová Tereza JPV9899
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D16 Soldánová Tereza JPV9899
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D16C Soldánová Tereza JPV9899
OB 23.03.2014 Český pohár štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti sprintových štafet DHDH 16-18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky D16A Soldánová Tereza JPV9899
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D16B Soldánová Tereza JPV9899
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B Soldánová Tereza JPV9899
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B Soldánová Tereza JPV9899
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Soldánová Tereza JPV9899
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Soldánová Tereza JPV9899
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D16C Soldánová Tereza JPV9899
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 26.04.2015 Český pohár štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Soldánová Tereza JPV9899
OB 28.11.2015 3. závod ZL Hanácké oblasti - O pohár ředitele DDM Olomouc P Soldánová Tereza JPV9899
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Soldánová Tereza JPV9899
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Soldánová Tereza JPV9899
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Soldánová Tereza JPV9899
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Soldánová Tereza JPV9899
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D21 Soldánová Tereza JPV9899
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D20B Soldánová Tereza JPV9899