Logo

Závodník: Albrechtová Iveta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-08-2222.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D21A 20. Albrechtová Iveta KAM9950 55:48 + 12:36 054465446
OB 2021-08-2121.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D21A 20. Albrechtová Iveta KAM9950 76:07 + 18:04 056175617
OB 2021-08-2020.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D21A 22. Albrechtová Iveta KAM9950 54:10 + 14:01 057785778
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D21A 10. Albrechtová Iveta KAM9950 60:12 + 10:21 058045804
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D21A 15. Albrechtová Iveta KAM9950 50:42 + 8:11 058705870
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D21A 20. Albrechtová Iveta KAM9950 71:34 + 19:09 047864786
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D21A 27. Albrechtová Iveta KAM9950 54:28 + 15:42 046584658
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D21A 31. Albrechtová Iveta KAM9950 83:27 + 32:17 029882988
OB 2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D21L 7. Albrechtová Iveta KAM9950 83:01 + 25:06 042224222
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D21L 38. Albrechtová Iveta KAM9950 67:47 + 31:27 036143614
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D21L 16. Albrechtová Iveta KAM9950 77:16 + 37:38 019151915
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D21L 31. Albrechtová Iveta KAM9950 60:54 + 25:35 027142714
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D21A 6. Albrechtová Iveta KAM9950 66:36 + 14:39
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D21A 14. Albrechtová Iveta KAM9950 84:48 + 20:41
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D21A 10. Albrechtová Iveta KAM9950 45:38 + 9:39
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950 DISK 000000
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D20A 39 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D21L 10. Albrechtová Iveta KAM9950 17:15 + 2:26 073557355
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D21L 6. Albrechtová Iveta KAM9950 41:15 + 5:54 065246524
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D21L 19. Albrechtová Iveta KAM9950 67:20 + 19:47 049964996
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D21L 7. Albrechtová Iveta KAM9950 45:26 + 9:42 061976197
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D21L 10. Albrechtová Iveta KAM9950 80:34 + 18:37 058675867
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D21L 5. Albrechtová Iveta KAM9950 21:33 + 2:14 066596659
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D20A 12. Albrechtová Iveta KAM9950 83:57 + 21:55 065176517
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D20A 7. Albrechtová Iveta KAM9950 54:00 + 10:31 066136613
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D20A 17. Albrechtová Iveta KAM9950 17:42 + 3:31 059295929
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D20B 2. Albrechtová Iveta KAM9950 54:45 + 1:48 055165516
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D20A 5. Albrechtová Iveta KAM9950 55:32 + 8:36 057135713
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D20A 7. Albrechtová Iveta KAM9950 46:09 + 9:32 056595659
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D20A 3. Albrechtová Iveta KAM9950 58:14 + 5:41 065206520
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D20A 2. Albrechtová Iveta KAM9950 35:21 + 1:39 063406340
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D20A 2. Albrechtová Iveta KAM9950 56:45 + 0:12 066376637
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D20A 7. Albrechtová Iveta KAM9950 32:23 + 4:57 074557455
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20A 7. Albrechtová Iveta KAM9950 35:58 + 6:12 068356835
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D21L 4. Albrechtová Iveta KAM9950 45:42 + 9:37 066416641
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D20B 1. Albrechtová Iveta KAM9950 22:47 052455245
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D20B 1. Albrechtová Iveta KAM9950 71:11 056975697
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D20 2. Albrechtová Iveta KAM9950 81:09 + 11:48
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D20B 4 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D20 2. Albrechtová Iveta KAM9950 36:51 + 2:49 039293929
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D20 1. Albrechtová Iveta KAM9950 11:20 028112811
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D21L 17. Albrechtová Iveta KAM9950 74:22 + 22:58 053915391
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D21L 23. Albrechtová Iveta KAM9950 45:49 + 14:04 049974997
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D21L 12. Albrechtová Iveta KAM9950 41:33 + 9:33 058685868
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D21L 18. Albrechtová Iveta KAM9950 76:02 + 21:40 056315631
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 D20 3 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2019-01-2727.01.2019 Opět na Kozla 1-X-2 B DISK Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D21L 23. Albrechtová Iveta KAM9950 23:04 + 5:56 059655965
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D21L 7. Albrechtová Iveta KAM9950 81:46 + 19:56 055285528
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D21L 8. Albrechtová Iveta KAM9950 46:01 + 11:13 064336433
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21A 15. Albrechtová Iveta KAM9950 58:37 + 7:01 068776877
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21A 38. Albrechtová Iveta KAM9950 73:49 + 18:23 055025502
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21A 32. Albrechtová Iveta KAM9950 45:07 + 12:20 053035303
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D20B 8. Albrechtová Iveta KAM9950 42:36 + 8:44 045364536
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20B 13. Albrechtová Iveta KAM9950 40:41 + 13:35 042624262
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A Albrechtová Iveta KAM9950 DNS 000000
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D20 5. Albrechtová Iveta KAM9950 69:51 + 18:31 041314131
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D20A 16. Albrechtová Iveta KAM9950 17:12 + 3:37 064716471
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D21L 19. Albrechtová Iveta KAM9950 67:31 + 27:16 028232823
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D21L 10. Albrechtová Iveta KAM9950 74:13 + 19:52 057075707
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 D20A 35 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D21L 15. Albrechtová Iveta KAM9950 52:50 + 14:35 053015301
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D21L 11. Albrechtová Iveta KAM9950 13:51 + 1:16 070257025
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D21L 6. Albrechtová Iveta KAM9950 58:37 + 6:26 068376837
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18B 15. Albrechtová Iveta KAM9950 71:18 + 17:32
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18B 10. Albrechtová Iveta KAM9950 47:20 + 11:13
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 37. Albrechtová Iveta KAM9950 14:29 + 3:42
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 35. Albrechtová Iveta KAM9950 32:50 + 10:12
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 24. Albrechtová Iveta KAM9950 72:17 + 23:33
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D18A Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D18A 18. Albrechtová Iveta KAM9950 49:33 + 21:32
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D18A 8. Albrechtová Iveta KAM9950 61:44 + 14:32
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D18A 12. Albrechtová Iveta KAM9950 43:18 + 12:01
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D18A 9. Albrechtová Iveta KAM9950 61:39 + 16:01
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18B 14. Albrechtová Iveta KAM9950 41:52 + 6:23
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 10. Albrechtová Iveta KAM9950 28:34 + 4:43
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 27. Albrechtová Iveta KAM9950 77:11 + 19:34
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 44. Albrechtová Iveta KAM9950 48:00 + 21:17
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950 DISK 000000
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 1. Albrechtová Iveta KAM9950 60:51
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 17. Albrechtová Iveta KAM9950 32:32 + 5:16
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 40. Albrechtová Iveta KAM9950 84:36 + 31:48
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 19. Albrechtová Iveta KAM9950 16:46 + 2:25
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Albrechtová Iveta KAM9950 28:51
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 34 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D18A 13. Albrechtová Iveta KAM9950 61:24 + 16:17
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D18B 5. Albrechtová Iveta KAM9950 47:15 + 5:42
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D21L 11. Albrechtová Iveta KAM9950 77:31 + 14:57 060726072
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D21L 6. Albrechtová Iveta KAM9950 56:24 + 8:49 047504750
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 26. Albrechtová Iveta KAM9950 13:45 + 3:29
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D18B 11 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 10. Albrechtová Iveta KAM9950 39:26 + 6:09
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 4. Albrechtová Iveta KAM9950 53:48 + 3:52
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D18 2. Albrechtová Iveta KAM9950 20:43 + 3:03
OB 2016-09-0303.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 4. Albrechtová Iveta KAM9950 66:21 + 15:52
OB 2016-08-2020.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D18 18. Albrechtová Iveta KAM9950 67:56 + 38:05
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D18 17. Albrechtová Iveta KAM9950 62:51 + 24:54
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D18 5. Albrechtová Iveta KAM9950 50:00 + 5:30
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D18 9. Albrechtová Iveta KAM9950 48:02 + 8:54
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D18 5. Albrechtová Iveta KAM9950 34:50 + 4:50
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D18 13. Albrechtová Iveta KAM9950 54:10 + 9:12
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D18 8. Albrechtová Iveta KAM9950 35:26 + 6:09
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18B 10. Albrechtová Iveta KAM9950 33:37 + 10:07
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18A 16. Albrechtová Iveta KAM9950 43:19 + 17:48
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D18B 15. Albrechtová Iveta KAM9950 34:26 + 6:42
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D18B 16. Albrechtová Iveta KAM9950 60:40 + 9:17
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 38. Albrechtová Iveta KAM9950 100:32 + 48:21
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 42. Albrechtová Iveta KAM9950 45:07 + 22:04
OB 2016-05-2222.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) D18 8. Albrechtová Iveta KAM9950 62:45 + 20:47
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D18 10. Albrechtová Iveta KAM9950 66:18 + 17:32
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva T5 ultimate 57. Albrechtová Iveta KAM9950 57:31 + 30:42
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 14. Albrechtová Iveta KAM9950 35:19 + 9:40
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 15. Albrechtová Iveta KAM9950 37:02 + 9:24
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 37. Albrechtová Iveta KAM9950 64:44 + 27:19
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D18 5. Albrechtová Iveta KAM9950 45:47 + 8:53
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB D18 4. Albrechtová Iveta KAM9950 66:44 + 15:42
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 5. Albrechtová Iveta KAM9950 18:12 + 3:39
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D18 2. Albrechtová Iveta KAM9950 45:32 + 2:46
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D18 2. Albrechtová Iveta KAM9950 35:21 + 1:39
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D18 1. Albrechtová Iveta KAM9950 59:52
OB 2016-03-1818.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 11. Albrechtová Iveta KAM9950 66:08 + 27:14
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D21B Albrechtová Iveta KAM9950 DISK 000000
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D16 3. Albrechtová Iveta KAM9950 27:07 + 2:27
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D16 7. Albrechtová Iveta KAM9950 53:14 + 11:10
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D16 6. Albrechtová Iveta KAM9950 28:42 + 6:32
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D16 6. Albrechtová Iveta KAM9950 38:49 + 7:01
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D16 4. Albrechtová Iveta KAM9950 47:47 + 9:46
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 31. Albrechtová Iveta KAM9950 16:46 + 3:59
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 2. Albrechtová Iveta KAM9950 27:01 + 2:24
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 9. Albrechtová Iveta KAM9950 59:46 + 11:17
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D16B 7. Albrechtová Iveta KAM9950 44:28 + 7:59
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D16B 3. Albrechtová Iveta KAM9950 36:39 + 5:08
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D16B 7. Albrechtová Iveta KAM9950 43:28 + 9:56
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D16B 6. Albrechtová Iveta KAM9950 30:37 + 4:27
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D16B 10. Albrechtová Iveta KAM9950 44:38 + 14:14
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D16 4. Albrechtová Iveta KAM9950 44:25 + 15:18
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 18. Albrechtová Iveta KAM9950 40:29 + 12:12
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 21. Albrechtová Iveta KAM9950 56:17 + 17:23
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D16 8. Albrechtová Iveta KAM9950 60:53 + 15:11
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 28. Albrechtová Iveta KAM9950 35:01 + 12:02
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 26. Albrechtová Iveta KAM9950 69:10 + 25:15
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D16 10. Albrechtová Iveta KAM9950 30:00 + 7:58
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D16 12. Albrechtová Iveta KAM9950 40:59 + 13:10
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D16 9. Albrechtová Iveta KAM9950 51:21 + 15:55
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D16 10. Iveta Albrechtová KAM9950 58:28 + 24:29
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček D16 5. Albrechtová Iveta KAM9950 16:37 + 2:35
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D16 10. Albrechtová Iveta KAM9950 72:39 + 19:06
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček D16 Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 25. Albrechtová Iveta KAM9950 80:01 + 36:53
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D16 16. Albrechtová Iveta KAM9950 86:47 + 31:31
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D16 10. Albrechtová Iveta KAM9950 57:42 + 13:24
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D16 Albrechtová Iveta KAM9950 DNS
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 11. Albrechtová Iveta KAM9950 42:59 + 10:03
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 25. Albrechtová Iveta KAM9950 74:34 + 33:55
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16B 25. Albrechtová Iveta KAM9950 37:47 + 11:25
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 25. Albrechtová Iveta KAM9950 57:29 + 14:04
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16 5. Albrechtová Iveta KAM9950 39:22 + 10:51
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček D16 7. Albrechtová Iveta KAM9950 35:50 + 6:01
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček D16 7. Albrechtová Iveta KAM9950 36:33 + 5:02
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček D14 5. Albrechtová Iveta KAM9950 11:40 + 1:24
OB 2013-10-2727.10.2013 Oblastní žebříček D14 10. Albrechtová Iveta KAM9950 35:57 + 13:36
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D14 9. Albrechtová Iveta KAM9950 37:48 + 9:15
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D14 9. Albrechtová Iveta KAM9950 15:26 + 3:59
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 42. Albrechtová Iveta KAM9950 48:40 + 20:47
OB 2013-09-0101.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček D14 14. Albrechtová Iveta KAM9950 52:15 + 18:35
OB 2013-08-3131.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček D14 6. Albrechtová Iveta KAM9950 35:11 + 6:30
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 D14A 8. Albrechtová Iveta KAM9950 43:47 + 8:21
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 D14A 12. Albrechtová Iveta KAM9950 35:25 + 10:44
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 D14A 14. Albrechtová Iveta KAM9950 51:40 + 24:19
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 D14A 16. Albrechtová Iveta KAM9950 55:05 + 18:08
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 D14A 9. Albrechtová Iveta KAM9950 39:07 + 10:09
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 34. Albrechtová Iveta KAM9950 35:52 + 13:29
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 29. Albrechtová Iveta KAM9950 46:45 + 14:26
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní žebříček D14 6. Albrechtová Iveta KAM9950 9:30 + 1:31
OB 2013-06-0808.06.2013 Veřejný závod D14 Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 40. Albrechtová Iveta KAM9950 33:19 + 16:44
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 42. Albrechtová Iveta KAM9950 45:25 + 17:19
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 29. Albrechtová Iveta KAM9950 28:26 + 8:07
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 37. Albrechtová Iveta KAM9950 49:27 + 19:09
OB 2013-05-0505.05.2013 Oblastní žebříček D14 22. Albrechtová Iveta KAM9950 60:05 + 26:57
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček D14 19. Albrechtová Iveta KAM9950 47:37 + 17:53
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D20 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D20A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D20A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D20 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2013-08-3030.08.2013 Sklárna D14 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2013-09-2525.09.2013 Přebor Stč kraje žákovských štafet D14 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D14 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D16B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 D16 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček D16 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-02-2020.02.2016 Brdy Speciál B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-02-2727.02.2016 Chodovská tvrz + divočina PZL Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-03-0505.03.2016 Praga Magica ABC Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-03-1919.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 Elite Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva T5 ultimate Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-08-2121.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2018-11-1717.11.2018 SMIK - 25.Mistrovství světa ve SMIKu D Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D20A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2020-11-0101.11.2020 INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-08-2020.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D21A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950 Přihlášen