Závodník: Troupová Vladěna

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 30.08.2020 Oblastní žebříček D55 1. Troupová Vladěna KRE6351 29:50
OB 30.08.2020 Oblastní žebříček DBK 1. Troupová Vladěna KRE6351 29:50
OB 29.08.2020 Oblastní žebříček D55 2. Troupová Vladěna KRE6351 14:22 + 2:21
OB 29.08.2020 Oblastní žebříček D55 1. Troupová Vladěna KRE6351 45:12
OB 23.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D55 5. Troupová Vladěna KRE6351 48:00 + 6:28
OB 08.06.2020 Jihočeský žebříček 2020 D55 1 Troupová Vladěna KRE6351
OB 13.10.2019 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D45 15. Troupová Vladěna KRE6351 59:16 + 22:07 026412641
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D45 12. Troupová Vladěna KRE6351 72:06 + 20:40 034193419
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 45:02 + 8:29 027142714
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 7. Troupová Vladěna KRE6351 56:52 + 13:01 031623162
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 6. Troupová Vladěna KRE6351 68:22 + 14:41 036853685
OB 25.08.2019 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 45:11 + 12:40 030793079
OB 24.08.2019 Oblastní žebříček DBK 1. Troupová Vladěna KRE6351 41:11
OB 11.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D55A 13. Troupová Vladěna KRE6351 71:54 + 16:58 034093409
OB 10.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D55A 10. Troupová Vladěna KRE6351 62:23 + 21:30 034293429
OB 09.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D55A 9. Troupová Vladěna KRE6351 90:22 + 26:03 038623862
OB 08.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D55A 18. Troupová Vladěna KRE6351 71:03 + 32:05 023552355
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D55A 15. Troupová Vladěna KRE6351 19:35 + 5:43 036523652
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D55B 13. Troupová Vladěna KRE6351 51:48 + 20:53 016971697
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 12. Troupová Vladěna KRE6351 57:58 + 20:52 025542554
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 67:48 + 14:19 035163516
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 5. Troupová Vladěna KRE6351 32:27 + 4:56 036893689
OB 01.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 4. Troupová Vladěna KRE6351 55:22 + 10:34 036983698
OB 20.05.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 D55B 3 Troupová Vladěna KRE6351
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 48:54 + 18:30 025822582
OB 11.05.2019 Oblastní žebříček D45 9. Troupová Vladěna KRE6351 17:43 + 5:59 023602360
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D45 8. Troupová Vladěna KRE6351 50:32 + 12:02 033593359
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 21:08 + 5:42 031413141
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 16:01 + 0:56 031583158
OB 22.02.2019 Jihočeský žebříček - jaro 2019 D45 7 Troupová Vladěna KRE6351
OB 22.02.2019 Jihočeský žebříček - podzim 2019 D45 3 Troupová Vladěna KRE6351
OB 21.10.2018 Veřejný závod D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 48:02 + 3:24 033783378
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 56:56 + 13:05 027592759
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D45 9. Vladěna Troupová KRE6351 63:56 + 16:29 023902390
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 6. Troupová Vladěna KRE6351 44:26 + 8:01 029432943
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 7. Troupová Vladěna KRE6351 58:27 + 6:41 032263226
OB 26.08.2018 Oblastní žebříček D45 10. Troupová Vladìna KRE6351 49:43 + 17:48 022392239
OB 25.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 8. Troupová Vladěna KRE6351 75:40 + 27:13 020372037
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 1. Troupová Vladěna KRE6351 39:52 028662866
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 1. Troupová Vladěna KRE6351 63:13
OB 13.05.2018 Oblastní žebříček D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 60:13 + 12:46 021842184
OB 06.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D55B 3. Troupová Vladěna KRE6351 46:19 + 5:01
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 7. Troupová Vladěna KRE6351 80:52 + 23:10 022492249
OB 01.05.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 D55B 1 Troupová Vladěna KRE6351
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 62:17 + 16:06 030463046
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 57:49 + 14:10 023572357
OB 01.03.2018 Jihočeský žebříček 2018 D45 2 Troupová Vladěna KRE6351
OB 15.10.2017 Veřejný závod D45 12. Troupová Vladěna KRE6351 62:01 + 21:03 024212421
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D45 9. Troupová Vladěna KRE6351 78:45 + 21:50 031003100
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 29. Troupová Vladěna KRE6351 48:09 + 18:34 018761876
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 23. Troupová Vladěna KRE6351 56:51 + 17:38 033113311
OB 27.08.2017 Oblastní žebříček D45 3. Troupová Vladena KRE6351 67:17 + 17:42 027292729
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček D45 3. Troupová VladÄ›na KRE6351 58:52 + 16:53 026892689
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 20. Troupová Vladěna KRE6351 50:07 + 15:13 030653065
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 55:36 + 13:28 034623462
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D50B 6. Troupová Vladěna KRE6351 41:10 + 6:24 034493449
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D50 28. Troupová Vladěna KRE6351 32:14 + 9:25 036483648
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 22. Troupová Vladěna KRE6351 80:17 + 26:29 035513551
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 18. Troupová Vladěna KRE6351 52:16 + 12:11 036143614
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 73:00 + 14:37 029252925
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 49:49 + 18:27 028782878
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 25. Troupová Vladěna KRE6351 82:22 + 33:28 027102710
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D50 17. Troupová Vladěna KRE6351 25:09 + 12:11 00611611
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 46:29 + 12:25 024292429
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 17:04 + 2:38 025632563
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 50:37 + 10:50 030763076
OB 01.04.2017 Jihočeský žebříček 2017 D45 2 Troupová Vladěna KRE6351
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D50B 18 Troupová Vladěna KRE6351
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D45 12. Troupová Vladěna KRE6351 47:47 + 16:07
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D45 10. Troupová Vladěna KRE6351 66:37 + 22:14
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 66:04 + 10:03
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D50 34. Troupová Vladěna KRE6351 61:21 + 19:44
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D50B 24 Troupová Vladěna KRE6351
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DNS
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DNS
OB 28.08.2016 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 71:51 + 18:35
OB 27.08.2016 Oblastní žebříček D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 62:11 + 6:20
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 67:00 + 29:30
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D50 17. Troupová Vladěna KRE6351 42:43 + 13:18
OB 11.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati D45 Troupová Vladena KRE6351 DISK
OB 05.06.2016 Oblastní žebříček D45 4. Vladěna Troupová KRE6351 40:44 + 5:45
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B 17. Troupová Vladěna KRE6351 46:03 + 8:48
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DISK
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 22. Troupová Vladěna KRE6351 86:49 + 50:32
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 24. Troupová Vladěna KRE6351 67:42 + 27:16
OB 10.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 22:21 + 2:46
OB 18.10.2015 Veřejný závod D45 13. Troupová Vladěna KRE6351 56:19 + 16:19
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D45 9. Troupová Vladěna KRE6351 63:01 + 19:39
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladena KRE6351 62:39 + 3:22
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 57:35 + 14:17
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 25. Troupová Vladěna KRE6351 66:06 + 22:10
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 18. Troupová Vladěna KRE6351 35:43 + 10:12
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 65:39 + 16:58
OB 30.08.2015 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 46:59 + 5:59
OB 29.08.2015 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 58:07 + 0:51
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D50B 1. Troupová Vladislava KRE6351 38:33
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D50B 4. Troupová Vladislava KRE6351 41:53 + 8:49
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D50B 2. Troupová Vladislava KRE6351 42:50 + 4:50
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D50B 2. Troupová Vladislava KRE6351 35:41 + 4:14
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D50B Troupová Vladislava KRE6351 DISK
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 58:43 + 14:30
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 81:19 + 28:07
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 15. Troupová Vladěna KRE6351 43:19 + 13:39
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladena KRE6351 67:45 + 12:47
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 1. Troupová Vladena KRE6351 16:14
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 54:54 + 11:05
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 47:11 + 7:34
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 53:48 + 10:19
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladena KRE6351 44:27 + 13:48
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50B 9. Troupová Vladěna KRE6351 66:29 + 13:55
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 29. Troupová Vladěna KRE6351 68:37 + 23:43
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 17. Troupová Vladěna KRE6351 43:32 + 12:12
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 69:39 + 20:07
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 74:58 + 16:33
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 80:34 + 40:19
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 102:38 + 51:19
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 2. Vladena Troupová KRE6351 50:38 + 10:33
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D50B 15. Troupová Vladěna KRE6351 40:46 + 14:50
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 69:20 + 25:54
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 49:39 + 10:46
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D45 11. Troupová Vladěna KRE6351 59:48 + 16:03
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D50B 9. Troupová Vladěna KRE6351 53:06 + 11:50
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 23. Troupová Vladěna KRE6351 60:36 + 23:26
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 11. Troupová Vladěna KRE6351 40:17 + 9:10
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 10. Troupová Vladěna KRE6351 72:32 + 21:53
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 28:35 + 4:19
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D50B 9. Troupová Vladena KRE6351 44:12 + 15:43
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D50B 12. Troupová Vladena KRE6351 66:30 + 24:25
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček D45 1. Troupová Vladena KRE6351 73:53
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 49:50 + 15:59
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 31:57 + 10:02
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D45 Vladěna Troupová KRE6351
OB 28.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček D55 Troupová Vladěna KRE6351 11:19:00 Startovka
OB 26.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 Troupová Vladěna KRE6351
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure D55A Troupová Vladěna KRE6351 034403440
OB 21.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 D55- Troupová Vladěna KRE6351
OB 22.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E2 D55- Troupová Vladěna KRE6351
OB 21.08.2020 Helfenburk 2020 D55 Troupová Vladěna KRE6351