Logo

Závodník: Šneiderová Daniela

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D18C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 92:58 + 29:07
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D18C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 65:52 + 20:19
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D18C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 38:32 + 6:03
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C Šneiderová Daniela ASU0398 DISK
OB 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 4. Šneiderová Daniela ASU0398 50:11 + 18:42
OB 2020-08-2323.08.2020 Hanácky žebříček 2020 D18C 3 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček D18C 1. Šneiderová Daniela ASU0398 49:07
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D18C 1. Šneiderová Daniela ASU0398 24:08
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D18 1. Šneiderová Daniela ASU0398 49:47
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16B 16. Šneiderová Daniela ASU0398 39:11 + 8:13
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16B 26. Šneiderová Daniela ASU0398 69:47 + 29:10
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D16 11. Šneiderová Daniela ASU0398 37:00 + 11:38
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D16 17. Šneiderová Daniela ASU0398 83:55 + 38:07
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D16 14. Šneiderová Daniela ASU0398 57:33 + 24:34
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 17. Šneiderová Daniela ASU0398 44:57 + 15:49
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 9. Šneiderová Daniela ASU0398 36:05 + 12:35
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 7. Šneiderová Daniela ASU0398 14:15 + 2:51
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 15. Šneiderová Daniela ASU0398 47:22 + 14:57
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 17. Šneiderová Daniela ASU0398 58:42 + 16:03
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 D16B 16 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D16C 11. Šneiderová Daniela ASU0398 52:00 + 15:56
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D16C 8 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D18C 1 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2018-12-0808.12.2018 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti D18 7. Šneiderová Daniela ASU0398 31:13 + 3:37
OB 2018-11-1717.11.2018 Zimní kotár D18 4. Šneiderová Daniela ASU0398 40:00 + 3:04
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček D16C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 39:21 + 10:04
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D16C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 41:38 + 11:01
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D16C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 19:36 + 2:02
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 8. Šneiderová Daniela ASU0398 42:36 + 7:28
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 12. Šneiderová Daniela ASU0398 76:36 + 31:06
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim D16C 7 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D16 19. Šneiderová Daniela ASU0398 59:02 + 28:40
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D16 15. Šneiderová Daniela ASU0398 48:11 + 21:04
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D16 11. Šneiderová Daniela ASU0398 39:39 + 17:26
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 10. Šneiderová Daniela ASU0398 57:18 + 13:22
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 10. Šneiderová Daniela ASU0398 72:35 + 15:35
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 13. Šneiderová Daniela ASU0398 40:39 + 10:34
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D16C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 47:25 + 4:22
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D16C 10. Šneiderová Daniela ASU0398 45:44 + 14:45
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 11. Šneiderová Daniela ASU0398 50:16 + 14:54
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 8. Šneiderová Daniela ASU0398 67:47 + 24:06
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava D16B 27. Šneiderová Daniela ASU0398 70:29 + 37:03
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D16B 12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 7. Šneiderová Daniela ASU0398 16:45 + 3:29
OB 2018-04-0101.04.2018 Hanácký žebříček jaro D16C 3 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D16C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 49:59 + 3:56
OB 2017-12-0909.12.2017 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník D18 4. Šneiderová Daniela ASU0398 39:32 + 6:20
OB 2017-11-2525.11.2017 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D18 5. Šneiderová Daniela ASU0398 56:50 + 9:39
OB 2017-11-1717.11.2017 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti D18 3. Šneiderová Daniela ASU0398 44:39 + 6:39
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D16C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 35:07 + 10:10
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D14C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 37:12 + 11:20
OB 2017-09-0101.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D14C 20 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2017-09-0101.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D16C 8 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D14 11. Šneiderová Daniela ASU0398 32:04 + 12:18
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D14 11. Šneiderová Daniela ASU0398 66:22 + 28:29
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D14 11. Šneiderová Daniela ASU0398 39:16 + 10:50
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D14 7. Šneiderová Daniela ASU0398 46:54 + 8:59
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 11. Šneiderová Daniela ASU0398 28:09 + 9:05
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 16. Šneiderová Daniela ASU0398 85:59 + 43:33
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 6. Šneiderová Daniela ASU0398 32:42 + 8:26
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 11. Šneiderová Daniela ASU0398 46:35 + 16:30
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Šneiderová Daniela ASU0398 35:25 + 5:48
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 16. Šneiderová Daniela ASU0398 23:58 + 5:46
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 15. Šneiderová Daniela ASU0398 45:36 + 13:49
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D14C 13. Šneiderová Daniela ASU0398 13:27 + 3:17
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček D14C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 28:42 + 4:01
OB 2017-04-2828.04.2017 3. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj DS 4. Šneiderová Daniela ASU0398 19:17 + 4:02
OB 2017-04-2121.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj DS 5. Šneiderová Daniela ASU0398 24:09 + 6:33
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14C 15. Šneiderová Daniela ASU0398 33:53 + 9:36
OB 2017-04-0707.04.2017 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj DS 3. Šneiderová Daniela ASU0398 25:07 + 7:18
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 5. Šneiderová Daniela ASU0398 13:30 + 1:57
OB 2017-04-0101.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D14C 5 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Šneiderová Daniela ASU0398 36:33 + 4:40
OB 2017-01-0202.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D14B 15 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-12-1010.12.2016 Zimní kotár D14 3. Šneiderová Daniela ASU0398 30:48 + 3:04
OB 2016-12-0303.12.2016 Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D14 4. Šneiderová Daniela ASU0398 17:37 + 0:43
OB 2016-11-1919.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D14 1. Šneiderová Daniela ASU0398 26:12
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D14C 7. Šneiderová Daniela ASU0398 40:45 + 10:59
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 37:14 + 9:55
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 32:46 + 8:54
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 38:26 + 8:54
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D14C 21. Šneiderová Daniela ASU0398 39:45 + 13:16
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D14 15. Šneiderová Daniela ASU0398 42:16 + 20:57
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D14 10. Šneiderová Daniela ASU0398 54:34 + 25:38
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D14 14. Šneiderová Daniela ASU0398 26:24 + 10:48
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D14 13. Šneiderová Daniela ASU0398 32:23 + 11:31
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle D14 11. Šneiderová Daniela ASU0398 155:37 + 68:03
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 56:55 + 14:58
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D14C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 30:34 + 10:54
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 51:53 + 2:14
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D14 9. Šneiderová Daniela ASU0398 42:17 + 16:10
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček D14C 22. Šneiderová Daniela ASU0398 53:33 + 22:01
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 9. Šneiderová Daniela ASU0398 40:40 + 11:44
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 3. Šneiderová Daniela ASU0398 14:30 + 3:48
OB 2015-12-1919.12.2015 Vánoční SMIK 2015 D14 8. Šneiderová Daniela ASU0398 37:35 + 11:48
OB 2015-12-0505.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník D14 4. Šneiderová Daniela ASU0398 44:24 + 12:31
OB 2015-11-2828.11.2015 3. závod ZL Hanácké oblasti - O pohár ředitele DDM Olomouc D14 5. Šneiderová Daniela ASU0398 29:22 + 4:38
OB 2015-11-2121.11.2015 Zimní kotár D14 4. Šneiderová Daniela ASU0398 29:12 + 3:06
OB 2015-11-1414.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D14 5. Šneiderová Daniela ASU0398 21:45 + 3:44
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček D12C 10. Šneiderová Daniela ASU0398 24:44 + 4:24
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D12C 11. Šneiderová Daniela ASU0398 27:03 + 7:54
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D12C 12. Šneiderová Daniela ASU0398 27:57 + 12:13
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 25:01 + 4:42
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 35:54 + 6:10
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček D12C 13. Sneiderová Daniela ASU0398 30:49 + 11:19
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 20. Šneiderová Daniela ASU0398 38:32 + 15:15
OB 2015-08-3030.08.2015 Cena východních Čech - E3 D12B 3. Šneiderová Daniela ASU0398 26:35 + 3:36
OB 2015-08-2929.08.2015 Cena východních Čech - E2 D12B 4. Šneiderová Daniela ASU0398 38:07 + 8:31
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech - E1 D12B 8. Šneiderová Daniela ASU0398 48:42 + 17:28
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček D12C 11. Šneiderová Daniela ASU0398 36:52 + 14:02
OB 2015-05-0101.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 9. Šneiderová Daniela ASU0398 14:37 + 4:31
OB 2014-12-0606.12.2014 4. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D14 4. Šneiderová Daniela ASU0398 13:02 + 2:43
OB 2014-11-2929.11.2014 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D14 7. Šneiderová Daniela ASU0398 39:30 + 13:54
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D12C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 24:59 + 6:29
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D12C 12. Šneiderová Daniela ASU0398 29:24 + 9:57
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 D12C 2. Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 12. Šneiderová Daniela ASU0398 24:34 + 8:30
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D12 5. Šneiderová Daniela ASU0398 27:17 + 5:10
OB 2014-05-1717.05.2014 Oblastní žebříček D12C 6. Šneiderová Daniela ASU0398 31:32 + 8:08
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 32:42 + 9:40
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D12C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 10:32 + 2:55
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 5. Šneiderová Daniela ASU0398 28:07 + 6:43
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 24:22 + 2:57
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D12C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 44:06 + 18:52
OB 2014-03-2929.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 7. Šneiderová Daniela ASU0398 14:57 + 2:15
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D12C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 33:24 + 7:35
OB 2014-03-0101.03.2014 Předjarní kotár 2014 D14 7. Šneiderová Daniela ASU0398 20:51 + 8:40
OB 2013-11-2323.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D10 4. Šneiderová Daniela ASU0398 17:44 + 2:30
OB 2013-11-1616.11.2013 Zimní kotár 2013 D10 4. Šneiderová Daniela ASU0398 24:55 + 8:54
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D10C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 28:22 + 4:07
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Šneiderová Daniela ASU0398 22:55
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D10C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 19:32 + 3:02
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D10C 14. Šneiderová Daniela ASU0398 34:03 + 11:31
OB 2013-09-2222.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA P2 21. Šneiderová Daniela ASU0398 75:05 + 52:54
OB 2013-09-2121.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 14. Šneiderová Daniela ASU0398 34:33 + 12:21
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 22:52 + 3:54
OB 2013-08-0404.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 22:40 + 0:01
OB 2013-08-0303.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 23:46 + 1:29
OB 2013-08-0202.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 16:35 + 0:35
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava D10C 8. Šneiderová Daniela ASU0398 35:21 + 9:05
OB 2013-05-0808.05.2013 Oblastní žebříček D10C 6. Šneiderová Daniela ASU0398 44:10 + 12:44
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10C Šneiderová Daniela ASU0398 DISK
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 14:28 + 0:11
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 27:58 + 3:56
OB 2013-04-1212.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 HDR 5. Šneiderová Daniela ASU0398 14:55 + 5:17
OB 2013-03-2323.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 20:42 + 2:29
OB 2018-11-2424.11.2018 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti - BOB CUP D18 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D16C Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D18C Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2013-04-0606.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D10C Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2013-04-1919.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HDR Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2013-08-0202.08.2013 Cena střední Moravy D10C Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček štafet DH12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2014-04-2727.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet DH12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2015-03-1414.03.2015 Finále Zimní ligy Hanácké oblasti D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech D12B Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček štafet DH12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-03-1919.03.2016 Oblastní žebříček D14C Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Šneiderová Daniela HAN0355
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček štafet D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Šneiderová Daniela HAN0355
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D16 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní závod štafet MIX Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle D16 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2019-11-2323.11.2019 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti D18 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství oblasti štafet MIX Šneiderová Daniela ASU0398