Závodník: Rada Štěpán

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H16 2. Rada Štěpán ABM0404 32:47 + 0:29
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H16 4. Rada Štěpán ABM0404 45:23 + 7:00
OB 08.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H16B 20. Rada Štěpán ABM0404 37:07 + 14:30
OB 07.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H16B 26. Rada Štěpán ABM0404 67:49 + 26:11
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H16A 33. Rada Štěpán ABM0404 65:34 + 28:26
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H16A 32. Rada Štěpán ABM0404 37:39 + 18:56
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H16A 40. Rada Štěpán ABM0404 78:35 + 38:48
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H16A 38. Rada Štěpán ABM0404 44:59 + 19:33
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H16A 43. Rada Štěpán ABM0404 110:22 + 61:10
OB 07.07.2019 Třemošná 2019 - E3 H16 3. Rada Štěpán ABM0404 112:01 + 43:45
OB 06.07.2019 Třemošná 2019 - E2 H16 3. Rada Štěpán ABM0404 48:33 + 8:11
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 - E1 H16 4. Rada Štěpán ABM0404 52:17 + 15:14
OB 23.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16C 44. Rada Štěpán ABM0404 34:56 + 15:39
OB 22.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 28. Rada Štěpán ABM0404 56:03 + 32:46
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H16B 41. Rada Štěpán ABM0404 32:37 + 10:12
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H16B 50. Rada Štěpán ABM0404 92:24 + 49:01
OB 02.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 17. Rada Štěpán ABM0404 42:47 + 13:53
OB 01.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 14. Rada Štěpán ABM0404 71:46 + 20:11
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček H16 9. Rada Štěpán ABM0404 63:49 + 21:58
OB 08.05.2019 Oblastní žebříček H16 3. Rada Štěpán ABM0404 50:11 + 11:12
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 11. Rada Štěpán ABM0404 17:14 + 5:26
OB 06.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 23. Rada Štepán ABM0404 72:54 + 27:58
OB 05.04.2019 Veřejný sprint CEYOC OPENA 19. Rada Štepán ABM0404 17:12 + 4:19
OB 31.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 H16B 17 Rada Štěpán ABM0404
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček H16 9. Rada Štěpán ABM0404 28:51 + 5:26
OB 22.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 H16 6 Rada Štěpán ABM0404
OB 22.02.2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019 H16 3 Rada Štěpán ABM0404
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček H14C 12. Rada Štěpán ABM0404 44:22 + 11:28
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H14 7. Rada Štěpán ABM0404 34:55 + 7:23
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H14 8. Rada Štěpán ABM0404 35:30 + 6:11
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 32. Rada Štěpán ABM0404 42:23 + 16:50
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 27. Rada Štěpán ABM0404 54:52 + 20:07
OB 01.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 H14 7 Rada Štěpán ABM0404
OB 29.07.2018 Šumperský divočák - E3 H14 10. Rada Štěpán ABM0404 59:13 + 25:04
OB 28.07.2018 Šumperský divočák - E2 H14 3. Rada Štěpán ABM0404 40:28 + 3:35
OB 27.07.2018 Šumperský divočák - E1 H14 12. Rada Štěpán ABM0404 50:34 + 28:25
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 32. Rada Štěpán ABM0404 61:29 + 22:29
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 37. Rada Štěpán ABM0404 53:29 + 28:55
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 17. Rada Štěpán ABM0404 41:26 + 13:26
OB 26.05.2018 Oblastní žebříček H14 4. Rada Štěpán ABM0404 39:39 + 9:46
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 10. Rada Štěpán ABM0404 35:51 + 9:47
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 32. Rada Štěpán ABM0404 38:47 + 13:59
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 29. Rada Štěpán ABM0404 54:57 + 21:08
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava H14B 15. Rada Štěpán ABM0404 43:54 + 9:28
OB 16.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H14B 31 Rada Štěpán ABM0404
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H14 6. Rada Štěpán ABM0404 27:00 + 6:15
OB 08.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 10. Rada Štěpán ABM0404 14:08 + 1:01
OB 08.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 H14 8 Rada Štěpán ABM0404
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H14 17. Rada Štěpán ABM0404 42:55 + 14:03
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H14 20. Rada Štěpán ABM0404 42:08 + 15:17
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H14 20. Rada Štěpán ABM0404 44:39 + 15:24
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách H14 20. Rada Štěpán ABM0404 129:42 + 41:56
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H14 13. Rada Štěpán ABM0404 77:06 + 45:56
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H14 11. Rada Štěpán ABM0404 38:02 + 10:47
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H14 10. Rada Štěpán ABM0404 37:16 + 11:17
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H14 13. Rada Štěpán ABM0404 49:56 + 21:22
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B Rada Štěpán ABM0404 DISK
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 22. Rada Štěpán ABM0404 82:28 + 41:22
OB 01.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 H14 9 Rada Štěpán ABM0404
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H14 18. Rada Štěpán ABM0404 34:14 + 17:17
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H14 20. Rada Štěpán ABM0404 94:24 + 59:09
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H14 14. Rada Štěpán ABM0404 36:56 + 12:56
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H14 21. Rada Štěpán ABM0404 49:05 + 20:08
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H14 19. Rada Štěpán ABM0404 40:34 + 16:41
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H14 21. Rada Štěpán ABM0404 49:53 + 25:14
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 11. Rada Štěpán ABM0404 45:57 + 15:27
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček H14 8. Rada Štěpán ABM0404 55:53 + 19:14
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 5. Rada Štěpán ABM0404 26:47 + 5:19
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 7. Rada Štěpán ABM0404 16:48 + 4:01
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H14 8 Rada Štěpán ABM0404
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H14B 33 Rada Štěpán ABM0404
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H12C 5. Rada Štěpán ABM0404 33:16 + 8:13
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H12 2. Rada Štěpán ABM0404 28:18 + 0:03
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H12 3. Rada Štěpán ABM0404 23:46 + 3:03
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H12 22. Rada Štěpán ABM0404 47:41 + 21:13
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12C 23. Rada Štěpán ABM0404 13:48 + 4:52
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H12 18. Rada Štěpán ABM0404 21:18 + 10:35
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H12 19. Rada Štěpán ABM0404 40:45 + 20:12
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H12 18. Rada Štěpán ABM0404 22:12 + 9:54
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H12 6. Rada Štěpán ABM0404 17:46 + 1:41
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle H12 16. Rada Štěpán ABM0404 102:01 + 37:52
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H12 9. Rada Štěpán ABM0404 28:18 + 8:02
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 12. Rada Štěpán ABM0404 31:57 + 11:15
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 53. Rada Štěpán ABM0404 44:58 + 25:49
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček H12 6. Rada Štěpán ABM0404 36:10 + 14:09
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 27. Rada Štěpán ABM0404 84:52 + 46:01
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 8. Rada Štěpán ABM0404 12:19 + 4:46
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 4. Rada Štěpán ABM0404 15:34 + 1:44
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H12C 13. Rada Štěpán ABM0404 32:53 + 13:27
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H12 7. Rada Štěpán ABM0404 35:34 + 13:31
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H12 7. Rada Štěpán ABM0404 42:36 + 15:50
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H12 13. Rada Štěpán ABM0404 40:08 + 20:28
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 30. Rada Štěpán ABM0404 14:07 + 4:15
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 16. Rada Štěpán ABM0404 32:15 + 11:19
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 6. Rada Štěpán ABM0404 31:53 + 11:26
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H12 4. Rada Štěpán ABM0404 31:36 + 8:15
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček H12 8. Rada Štěpán ABM0404 18:52 + 7:15
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček H12 5. Rada Štěpán ABM0404 9:23 + 2:18
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 7. Rada Štěpán ABM0404 30:17 + 10:24
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H12C 26. Rada Štěpán ABM0404 48:19 + 25:22
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 8. Rada Štěpán ABM0404 28:21 + 10:12
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H12 6. Rada Štěpán ABM0404 37:12 + 15:57
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H10 10. Rada Štěpán ABM0404 27:44 + 10:51
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H10 5. Rada Štěpán ABM0404 25:31 + 7:52
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H10 10. Rada Štěpán ABM0404 44:52 + 23:10
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček H10 9. Rada Štěpán ABM0404 26:10 + 5:58
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 3. Rada Štěpán ABM0404 21:43 + 0:52
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 7. Rada Štěpán ABM0404 20:46 + 6:24
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H10 11. Rada Štěpán ABM0404 38:05 + 19:30
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček H10 8. Rada Štěpán ABM0404 33:22 + 14:08
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H10C 16. Rada Štěpán ABM0404 25:35 + 10:16
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H10 8. Rada Štěpán ABM0404 26:13 + 6:49
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H10 5. Rada Štěpán ABM0404 24:14 + 4:25
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H10 4. Rada Štěpán ABM0404 9:23 + 1:18
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H10C 8. Rada Štěpán ABM0404 24:41 + 10:52
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H10C 6. Rada Štěpán ABM0404 15:36 + 2:15
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H10 4. Rada Štěpán ABM0404 20:11 + 6:47
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček H10 7. Rada Štěpán ABM0404 28:02 + 15:24
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H14 Rada Štěpán ABM0404
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H14C Rada Štěpán ABM0404
OB 10.06.2017 Test TBM H14 Rada Štěpán ABM0404
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček H16 Rada Štěpán ABM0404
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček H10 Rada Štěpán ABM0404
OB 07.06.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách DH10 Rada Štěpán ABM0404
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H10 Rada Štěpán ABM0404
OB 12.06.2015 Mistrovství oblasti štafet DH14 Rada Štěpán ABM0404
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H12 Rada Štěpán ABM0404
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H12 Rada Štěpán ABM0404
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Rada Štěpán JMO0400
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Rada Štěpán JMO0400
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H12 Rada Štěpán ABM0404
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H14B Rada Štěpán ABM0404
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Rada Štěpán ABM0404
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Rada Štěpán JMO0400
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H12 Rada Štěpán JMO0400
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 Rada Štěpán ABM0404
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H14C Rada Štěpán ABM0404
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H14 Rada Štěpán JMO0400
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Rada Štěpán JMO0400
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Rada Štěpán JMO0400
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H14 Rada Štěpán ABM0404
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H14 Rada Štěpán ABM0404
OB 28.06.2017 Mistrovství oblasti štafet DH14 Rada Štěpán ABM0404
OB 27.07.2018 Šumperský divočák H14 Rada Štěpán ABM0404
OB 20.07.2018 Štafety Špagetka Rada Štěpán ABM0404
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Rada Štěpán ABM0404
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Rada Štěpán ABM0404
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering H16A Rada Štěpán ABM0404
OB 07.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H18 Rada Štěpán ABM0404
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 H16 Rada Štěpán ABM0404
OB 05.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH18 Rada Štěpán ABM0404
OB 26.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D21 Rada Štěpán ABM0404