Závodník: Polednová Helena

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček D10N 5. Polednová Helena RUZ1250 28:19 + 9:14
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D10N 9. Polednová Helena RUZ1250 36:24 + 15:25
OB 05.09.2020 Oblastní žebříček D10N 1. Polednová Helena RUZ1250 14:15
OB 05.09.2020 Oblastní žebříček D10N 3. Polednová Helena RUZ1250 21:26 + 2:36
OB 23.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D10L 3. Polednová Helena RUZ1250 25:57 + 2:11
OB 22.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D10L 2. Polednová Helena RUZ1250 16:16 + 1:03
OB 22.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D10L 2. Polednová Helena RUZ1250 16:00 + 2:58
OB 21.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D10L 2. Polednová Helena RUZ1250 33:06 + 0:24
OB 11.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 7. Polednová Helena RUZ1250 28:18 + 5:14
OB 10.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 4. Polednová Helena RUZ1250 19:28 + 3:48
OB 20.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 17. Polednová Helena RUZ1250 39:00 + 18:27
OB 01.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D10N 3 Polednová Helena RUZ1250
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček HDR 13. Polednová Helena RUZ1250 34:54 + 9:43
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 21:20 + 6:21
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 HDR 31. Polednová Helena RUZ1250 41:08 + 18:29
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 HDR 18. Polednová Helena RUZ1250 31:58 + 9:21
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 HDR 12. Polednová Helena RUZ1250 29:06 + 10:27
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 19:47 + 5:49
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 30:45 + 10:03
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 HDR 8. Polednová Helena RUZ1250 19:52 + 2:37
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR Polednová Helena RUZ1250 DISK
OB 01.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 8. Polednová Helena RUZ1250 36:32 + 11:35
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 11. Polednová Helena RUZ1250 33:50 + 13:27
OB 04.05.2019 Oblastní žebříček HDR 3. Polednová Helena RUZ1250 28:12 + 7:17
OB 04.05.2019 Oblastní žebříček HDR 7. Polednová Helena RUZ1250 24:16 + 8:17
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček HDR 5. Polednová Helena RUZ1250 34:29 + 9:21
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 7. Polednová Helena RUZ1250 16:43 + 1:26
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček HDR 23. Polednová Helena RUZ1250 38:41 + 16:17
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 14. Polednová Helena RUZ1250 24:22 + 6:13
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 17. Polednová Helena RUZ1250 17:19 + 5:47
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 30. Polednová Helena RUZ1250 14:28 + 5:21
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 25:57 + 12:35
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 11. Polednová Helena RUZ1250 37:17 + 13:58
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček HDR 11. Polednová Helena RUZ1250 33:06 + 11:12
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HDR 7. Polednová Helena RUZ1250 29:49 + 6:40
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček HDR 45. Polednová Helena RUZ1250 39:15 + 24:30
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 27:52 + 7:43
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Polednová Helena RUZ1250 DISK
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček HDR 4. Polednová Helena RUZ1250 20:24 + 4:07
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 HDR 59. Polednová Helena RUZ1250 67:49 + 43:20
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 HDR 70. Polednová Helena RUZ1250 31:53 + 19:23
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 49. Polednová Helena RUZ1250 25:56 + 13:36
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 36. Polednová Helena RUZ1250 46:29 + 27:27
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček HDR 31. Polednová Helena RUZ1250 51:00 + 33:40
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR 11. Polednová Helena RUZ1250 11:20 + 3:02
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 64. Polednová Helena RUZ1250 37:01 + 24:58
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 15. Polednová Helena RUZ1250 49:05 + 31:26
OB 28.10.2017 Oblastní žebříček HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 12.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N Polednová Helena RUZ1250
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test P Polednová Helena RUZ1250
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 30.08.2019 Interkompas 45 HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 10.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D10N Polednová Helena RUZ1250
OB 21.08.2020 Helfenburk 2020 D10L Polednová Helena RUZ1250