Logo

Závodník: Polednová Helena

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1313.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 4. Polednová Helena RUZ1250 28:47 + 7:51
OB 2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček D10 6. Polednová Helena RUZ1250 34:08 + 11:00
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D10 7. Polednová Helena RUZ1250 52:16 + 33:42
OB 2021-05-2323.05.2021 Měřený mapový trénink - krátká trať CTB D10 7. Polednová Helena RUZ1250 34:07 + 13:16
OB 2021-05-0101.05.2021 Veřejný závod denního a nočního OB A, H12, D12 9. Helena Polednová RUZ1250 36:21 + 14:48
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D10N 5. Polednová Helena RUZ1250 28:19 + 9:14
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D10N 9. Polednová Helena RUZ1250 36:24 + 15:25
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D10N 1. Polednová Helena RUZ1250 14:15
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D10N 3. Polednová Helena RUZ1250 21:26 + 2:36
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D10L 3. Polednová Helena RUZ1250 25:57 + 2:11
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D10L 2. Polednová Helena RUZ1250 16:16 + 1:03
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D10L 2. Polednová Helena RUZ1250 16:00 + 2:58
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D10L 2. Polednová Helena RUZ1250 33:06 + 0:24
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 7. Polednová Helena RUZ1250 28:18 + 5:14
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 4. Polednová Helena RUZ1250 19:28 + 3:48
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 17. Polednová Helena RUZ1250 39:00 + 18:27
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D10N 3 Polednová Helena RUZ1250
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček HDR 13. Polednová Helena RUZ1250 34:54 + 9:43
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 21:20 + 6:21
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 HDR 31. Polednová Helena RUZ1250 41:08 + 18:29
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 HDR 18. Polednová Helena RUZ1250 31:58 + 9:21
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 HDR 12. Polednová Helena RUZ1250 29:06 + 10:27
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 19:47 + 5:49
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 30:45 + 10:03
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 HDR 8. Polednová Helena RUZ1250 19:52 + 2:37
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR Polednová Helena RUZ1250 DISK
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 8. Polednová Helena RUZ1250 36:32 + 11:35
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 11. Polednová Helena RUZ1250 33:50 + 13:27
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček HDR 3. Polednová Helena RUZ1250 28:12 + 7:17
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček HDR 7. Polednová Helena RUZ1250 24:16 + 8:17
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček HDR 5. Polednová Helena RUZ1250 34:29 + 9:21
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 7. Polednová Helena RUZ1250 16:43 + 1:26
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček HDR 23. Polednová Helena RUZ1250 38:41 + 16:17
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 14. Polednová Helena RUZ1250 24:22 + 6:13
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 17. Polednová Helena RUZ1250 17:19 + 5:47
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 30. Polednová Helena RUZ1250 14:28 + 5:21
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 25:57 + 12:35
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 11. Polednová Helena RUZ1250 37:17 + 13:58
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček HDR 11. Polednová Helena RUZ1250 33:06 + 11:12
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HDR 7. Polednová Helena RUZ1250 29:49 + 6:40
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček HDR 45. Polednová Helena RUZ1250 39:15 + 24:30
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 10. Polednová Helena RUZ1250 27:52 + 7:43
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Polednová Helena RUZ1250 DISK
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček HDR 4. Polednová Helena RUZ1250 20:24 + 4:07
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 HDR 59. Polednová Helena RUZ1250 67:49 + 43:20
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 HDR 70. Polednová Helena RUZ1250 31:53 + 19:23
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 49. Polednová Helena RUZ1250 25:56 + 13:36
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 36. Polednová Helena RUZ1250 46:29 + 27:27
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček HDR 31. Polednová Helena RUZ1250 51:00 + 33:40
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR 11. Polednová Helena RUZ1250 11:20 + 3:02
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 64. Polednová Helena RUZ1250 37:01 + 24:58
OB 2015-03-2828.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 15. Polednová Helena RUZ1250 49:05 + 31:26
OB 2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N Polednová Helena RUZ1250
OB 2016-12-0404.12.2016 Liga Vysočiny - test P Polednová Helena RUZ1250
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 HDR Polednová Helena RUZ1250
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D10N Polednová Helena RUZ1250
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D10L Polednová Helena RUZ1250
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E1 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E2 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E3 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E4 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-08-0808.08.2021 Orienteering Adventure - E5 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-05-0909.05.2021 Měřený trénink na Čeřínku (po ČP/ŽA) HD10 Polednová Helena RUZ1250
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 Polednová Helena RUZ1250 Přihlášen