Logo

Závodník: Kopecká Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D21D 4. Kopecká Eliška KNC9850 64:46 + 15:09 033933393
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D21L 34. Kopecká Eliška KNC9850 61:48 + 26:29 025072507
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D21K 14. Kopecká Eliška KNC9850 73:07 + 27:13 035113511
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D21L 29. Kopecká Eliška KNC9850 51:07 + 15:46 044974497
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D21L 29. Kopecká Eliška KNC9850 82:55 + 35:22 024622462
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D21L 34. Kopecká Eliška KNC9850 63:16 + 27:32 025622562
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D21K 7. Kopecká Eliška KNC9850 70:24 + 15:46 035863586
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D21L 17. Kopecká Eliška KNC9850 24:34 + 5:15 056425642
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D21B 41. Kopecká Eliška KNC9850 59:25 + 25:46 020292029
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D21C 19. Kopecká Eliška KNC9850 118:45 + 62:37 000000
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D21B 18. Kopecká Eliška KNC9850 74:08 + 23:14 028222822
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D21B 4. Kopecká Eliška KNC9850 38:04 + 4:20 048524852
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D21B 16. Kopecká Eliška KNC9850 59:02 + 15:56 036793679
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D21B 20. Kopecká Eliška KNC9850 58:55 + 24:04 023672367
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D21B 17. Kopecká Eliška KNC9850 80:12 + 19:07 037593759
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D21L 19. Kopecká Eliška KNC9850 120:23 + 48:36 030493049
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D21L 51. Kopecká Eliška KNC9850 17:50 + 5:12 054745474
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D21K 2. Kopecká Eliška KNC9850 59:54 + 5:07 034423442
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D21L 39. Kopecká Eliška KNC9850 57:42 + 25:57 019991999
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D21L 46. Kopecká Eliška KNC9850 21:39 + 7:30 043164316
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D21L 34. Kopecká Eliška KNC9850 52:36 + 20:36 032753275
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D21K 3. Kopecká Eliška KNC9850 75:54 + 4:57 034213421
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D21K 7. Kopecká Eliška KNC9850 61:49 + 13:14 033993399
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D21L 32. Kopecká Eliška KNC9850 60:29 + 21:28 041084108
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D21K 6. Kopecká Eliška KNC9850 61:29 + 15:17 038933893
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D21L 32. Kopecká Eliška KNC9850 62:52 + 28:04 025762576
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21B 35. Kopecká Eliška KNC9850 78:53 + 31:50 024382438
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21B 41. Kopecká Eliška KNC9850 85:21 + 30:43 026572657
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21B 39. Kopecká Eliška KNC9850 51:18 + 21:05 023372337
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D20B 8. Kopecká Eliška KNC9850 44:19 + 12:48 029542954
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D20B 10. Kopecká Eliška KNC9850 96:14 + 25:36 029132913
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D21L 23. Kopecká Eliška KNC9850 52:54 + 19:25 041944194
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D20 2. Kopecká Eliška KNC9850 61:39 + 10:19 048204820
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20B 9. Kopecká Eliška KNC9850 68:43 + 13:36 035793579
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20B 12. Kopecká Eliška KNC9850 40:54 + 10:34 033583358
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D20B 9 Kopecká Eliška KNC9850
OB 2018-04-2222.04.2018 Veřejný závod D21 18. Kopecká Eliška KNC9850 22:28 + 6:00 051185118
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D21L 35. Kopecká Eliška KNC9850 52:29 + 23:20 023972397
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D20 6. Kopecká Eliška KNC9850 20:32 + 6:07 023792379
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D20 6. Kopecká Eliška KNC9850 41:54 + 5:39 033853385
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D21K 4. Kopecká Eliska KNC9850 69:44 + 2:53 042694269
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D20 3 Kopecká Eliška KNC9850
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D21K 3. Kopecká Eliška KNC9850 43:41 + 13:37 025822582
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D21K 3. Kopecká Eliška KNC9850 50:45 + 3:05 029702970
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D21K 5. Kopecká Eliška KNC9850 39:37 + 6:14 023032303
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D20B 9. Kopecká Eliška KNC9850 44:25 + 11:26 037823782
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D20B 8. Kopecká Eliška KNC9850 58:59 + 10:07 046064606
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21C 19. Kopecká Eliška KNC9850 62:30 + 10:41 039573957
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21C 1. Kopecká Eliška KNC9850 75:50 052125212
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21C 1. Kopecká Eliška KNC9850 34:30 052755275
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D20B 7. Kopecká Eliška KNC9850 39:38 + 9:13 031493149
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D20B 4. Kopecká Eliška KNC9850 61:35 + 10:59 030473047
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D20B 9. Kopecká Eliška KNC9850 46:20 + 15:31 022812281
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D20B 8. Kopecká Eliška KNC9850 85:57 + 23:10 038073807
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D20 4. Kopecká Eliška KNC9850 42:00 + 4:18 014141414
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D21L 34. Kopecká Eliška KNC9850 54:06 + 23:20 022492249
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D20 1. Kopecká Eliška KNC9850 18:22 000000
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D21K 4. Kopecká Eliška KNC9850 49:22 + 2:59 044644464
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D20 1 Kopecká Eliška KNC9850
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D18 7. Kopecká Eliška KNC9850 41:21 + 15:52
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D18 8. Kopecká Eliška KNC9850 59:17 + 21:44
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D18 1. Kopecká Eliška KNC9850 63:31
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D18 2. Kopecká Eliška KNC9850 52:32 + 3:47
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 18. Kopecká Eliška KNC9850 51:57 + 18:40
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 19. Kopecká Eliška KNC9850 82:28 + 32:32
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D18 Kopecká Eliška KNC9850 DISK
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D18B 24. Kopecká Eliška KNC9850 38:41 + 10:57
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D18B 30. Kopecká Eliška KNC9850 81:46 + 30:23
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva T3 20. Kopecká Eliška KNC9850 26:06 + 8:26
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 23. Kopecká Eliška KNC9850 41:31 + 15:52
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 20. Kopecká Eliška KNC9850 78:19 + 24:16
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 16. Kopecká Eliška KNC9850 38:22 + 10:44
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 16. Kopecká Eliška KNC9850 65:22 + 20:38
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček D18 4. Kopecká Eliška KNC9850 97:35 + 27:58
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 4. Kopecká Eliška KNC9850 34:37 + 6:37
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D18 6. Kopecká Eliška KNC9850 51:39 + 14:45
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 6. Kopecká Eliška KNC9850 21:09 + 6:36
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D18 6. Kopecká Eliška KNC9850 52:27 + 9:41
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D18 8. Kopecká Eliška KNC9850 42:00 + 8:18
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D18 9. Kopecká Eliška KNC9850 79:15 + 19:23
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D18 1. Kopecká Eliška KNC9850 35:34
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D18 3. Kopecká Eliška KNC9850 71:48 + 19:59
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D18 3. Kopecká Eliška KNC9850 41:16 + 9:40
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D18 1. Kopecká Eliška KNC9850 56:57
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D18 1. Kopecká Eliska KNC9850 68:08
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 11. Kopecká Eliška KNC9850 34:54 + 9:38
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 9. Kopecká Eliška KNC9850 83:16 + 19:13
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D18 3. Kopecká Eliska KNC9850 48:31 + 3:24
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 6. Kopecká Eliška KNC9850 89:41 + 34:05
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D18B 13. Kopecká Eliška KNC9850 55:39 + 22:28
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D18B 12. Kopecká Eliška KNC9850 84:38 + 27:14
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D18 2. Kopecká Eliska KNC9850 76:51 + 11:55
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D18B 19. Kopecká Eliška KNC9850 44:29 + 16:16
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D18B 25. Kopecká Eliška KNC9850 98:52 + 48:08
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 7. Kopecká Eliška KNC9850 19:27 + 4:12
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 4. Kopecká Eliška KNC9850 41:51 + 13:12
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D18 4. Kopecká Eliška KNC9850 43:42 + 17:17
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D18 4. Kopecká Eliška KNC9850 52:03 + 18:55
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D16 8. Kopecká Eliška KNC9850 48:49 + 19:11
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D16 8. Kopecká Eliška KNC9850 61:57 + 17:36
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček D16 7. Kopecká Eliška KNC9850 17:40 + 3:38
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D16 8. Kopecká Eliška KNC9850 70:45 + 17:12
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček D16 10. Kopecká Eliška KNC9850 28:07 + 8:55
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 25. Kopecká Eliška KNC9850 58:22 + 28:00
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 23. Kopecká Eliška KNC9850 66:57 + 23:49
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 35. Kopecká Eliška KNC9850 90:42 + 57:46
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 33. Kopecká Eliška KNC9850 89:55 + 49:16
OB 2014-06-0101.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 11. Kopecká Eliska KNC9850 78:14 + 34:09
OB 2014-05-3131.05.2014 Oblastní žebříček D16 7. Kopecká Eliska KNC9850 32:55 + 6:36
OB 2014-05-3131.05.2014 Veřejný závod D16 4. Kopecká Eliska KNC9850 26:17 + 4:29
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 21. Kopecká Eliška KNC9850 34:29 + 10:27
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 26. Kopecká Eliška KNC9850 63:49 + 20:50
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16B 30. Kopecká Eliška KNC9850 40:25 + 14:03
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 29. Kopecká Eliška KNC9850 62:19 + 18:54
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček D16 4. Kopecká Eliška KNC9850 19:22 + 2:35
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16 20. Kopecká Eliška KNC9850 53:08 + 24:37
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček D16 12. Kopecká Eliska KNC9850 64:40 + 29:32
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 6. Kopecká Eliška KNC9850 16:21 + 1:52
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček D16 23. Kopecká Eliška KNC9850 47:28 + 17:39
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček D16 10. Kopecká Eliška KNC9850 42:02 + 10:31
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček D16 3. Kopecká Eliska KNC9850 14:21 + 2:25
OB 2013-10-2727.10.2013 Oblastní žebříček D16 9. Kopecká Eliška KNC9850 38:52 + 16:09
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček D16 9. Kopecká Eliška KNC9850 70:26 + 24:24
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D16 5. Kopecká Eliška KNC9850 33:11 + 8:22
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D16 14. Kopecká Eliška KNC9850 73:55 + 36:57
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D16 5. Kopecká Eliška KNC9850 20:05 + 3:45
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní žebříček D16 10. Kopecká Eliška KNC9850 14:00 + 4:18
OB 2013-06-0808.06.2013 Veřejný závod D16 8. Kopecká Eliška KNC9850 15:48 + 5:55
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D16 13. Kopecká Eliška KNC9850 109:49 + 52:22
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy D16B Kopecká Eliska KNC9850 DISK
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy D16B 25. Kopecká Eliska KNC9850 91:52 + 44:17
OB 2013-04-2121.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D16 12. Kopecká Eliška KNC9850 50:20 + 20:02
OB 2013-04-1414.04.2013 Oblastní žebříček D16 12. Kopecká Eliška KNC9850 96:06 + 47:38
OB 2013-04-1313.04.2013 Veřejný závod D16 12. Kopecká Eliška KNC9850 22:14 + 7:00
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D16 16. Kopecká Eliška KNC9850 22:14 + 8:01
OB 2013-04-0707.04.2013 Oblastní žebříček D16 14. Kopecká Eliska KNC9850 41:55 + 18:44
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D16B Kopecká Eliška KNC9850
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy D18B Kopecká Eliška KNC9850
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC T3 Kopecká Eliška KNC9850
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D21C Kopecká Eliška KNC9850
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D21L Kopecká Eliška KNC9850
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D21B Kopecká Eliška KNC9850
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D21B Kopecká Eliška KNC9850
OB 2020-04-0404.04.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D21L Kopecká Eliška KNC9850
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D21K Kopecká Eliška KNC9850
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček D21L Kopecká Eliška KNC9850
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D21B Kopecká Eliška KNC9850 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D21B Kopecká Eliška KNC9850 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D21B Kopecká Eliška KNC9850 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D21B Kopecká Eliška KNC9850 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D21B Kopecká Eliška KNC9850 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D21B Kopecká Eliška KNC9850 Přihlášen