Závodník: Šrámek Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H21C 3. Šrámek Ondřej KSU9909 44:46 + 3:07 075297529
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H18C 1. Šrámek Ondřej KSU9909 25:23
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H18B 6. Šrámek Ondřej KSU9909 71:50 + 5:36
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18A 9. Šrámek Ondřej KSU9909 59:00 + 9:24
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 29. Šrámek Ondřej KSU9909 13:26 + 1:40
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 8. Šrámek Ondřej KSU9909 26:13 + 5:04
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 18. Šrámek Ondřej KSU9909 76:38 + 19:04
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H21E Šrámek Ondřej KSU9909 DISK 000000
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H21E 28. Šrámek Ondřej KSU9909 83:34 + 23:28 052705270
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H21E 34. Šrámek Ondřej KSU9909 56:14 + 17:45 050075007
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18A 9. Šrámek Ondřej KSU9909 33:33 + 2:09
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18B 4. Šrámek Ondřej KSU9909 25:49 + 1:20
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A Šrámek Ondřej KSU9909 DISK
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 35. Šrámek Ondřej KSU9909 42:06 + 13:24
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 2. Šrámek Ondřej KSU9909 38:00 + 0:28
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 23. Šrámek Ondřej KSU9909 14:29 + 2:14
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 7. Šrámek Ondřej KSU9909 25:52 + 3:12
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 4. Šrámek Ondřej KSU9909 65:45 + 6:01
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 19. Šrámek Ondřej KSU9909 14:01 + 2:19
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H18 21. Šrámek Ondřej KSU9909 86:05 + 27:53
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H18C 2. Šrámek Ondřej KSU9909 41:20 + 1:11
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 Šrámek Ondřej KSU9909 DISK
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H18C 3. Šrámek Ondřej KSU9909 62:03 + 8:24
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 25. Šrámek Ondřej KSU9909 43:49 + 5:04 071277127
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A 11 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Šrámek Ondřej KSU9909 33:54
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 H18A 20 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18B 9. Šrámek Ondřej KSU9909 58:26 + 6:15
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18C 11. Šrámek Ondřej KSU9909 47:23 + 5:15
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 25. Šrámek Ondřej KSU9909 29:57 + 7:01
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 20. Šrámek Ondřej KSU9909 86:49 + 21:04
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H18 14. Šrámek Ondřej KSU9909 66:14 + 16:40
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H18 22. Šrámek Ondřej KSU9909 48:17 + 15:01
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H18 10. Šrámek Ondřej KSU9909 27:22 + 5:09
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H18 15. Šrámek Ondřej KSU9909 57:37 + 12:59
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H18 11. Šrámek Ondřej KSU9909 29:48 + 4:16
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18A 8. Šrámek Ondřej KSU9909 31:26 + 3:53
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18B 8. Šrámek Ondřej KSU9909 35:13 + 7:01
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 23. Šrámek Ondřej KSU9909 16:15 + 2:40
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 18. Šrámek Ondřej KSU9909 73:56 + 14:37
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 13. Šrámek Ondřej KSU9909 25:05 + 3:03
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H18 2. Šrámek Ondřej KSU9909 31:09 + 0:22
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 1. Šrámek Ondřej KSU9909 70:01
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 21. Šrámek Ondřej KSU9909 16:47 + 2:33
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 21. Šrámek Ondřej KSU9909 29:17 + 4:36
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 21. Šrámek Ondřej KSU9909 72:37 + 11:10
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 3. Šrámek Ondřej KSU9909 15:24 + 1:48
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H18C 3. Šrámek Ondřej KSU9909 36:50 + 1:32
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 15. Šrámek Ondřej KSU9909 42:59 + 5:16 068116811
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H16C 2. Šrámek Ondřej KSU9909 25:02 + 0:27
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H16C 2. Šrámek Ondřej KSU9909 29:08 + 1:36
OB 28.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A H16A 16 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16B 4. Šrámek Ondřej KSU9909 49:35 + 7:35
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16A 8. Šrámek Ondřej KSU9909 43:04 + 5:12
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H16C 1. Šrámek Ondřej KSU9909 42:41
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 10. Šrámek Ondřej KSU9909 16:19 + 1:41
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A Šrámek Ondřej KSU9909 DISK
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 15. Šrámek Ondřej KSU9909 65:41 + 11:57
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 H16B 3. Šrámek Ondřej KSU9909 43:54 + 3:23
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 H16B 4. Šrámek Ondřej KSU9909 35:49 + 2:16
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 H16B 4. Šrámek Ondřej KSU9909 36:08 + 2:20
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H16A 9. Šrámek Ondřej KSU9909 53:35 + 5:55
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H16A 7. Šrámek Ondřej KSU9909 32:39 + 2:10
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H16A 7. Šrámek Ondřej KSU9909 43:30 + 5:29
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H16A 9. Šrámek Ondřej KSU9909 53:51 + 4:59
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H16A 4. Šrámek Ondřej KSU9909 25:06 + 2:15
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H16C 3. Šrámek Ondřej KSU9909 27:53 + 2:58
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16A 8. Šrámek Ondřej KSU9909 22:03 + 2:29
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 3. Šrámek Ondřej KSU9909 23:18 + 2:21
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 7. Šrámek Ondřej KSU9909 51:14 + 8:49
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 9. Šrámek Ondřej KSU9909 32:35 + 3:18
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 15. Šrámek Ondřej KSU9909 71:52 + 14:51
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 11. Šrámek Ondřej KSU9909 11:22 + 1:16
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16 25. Šrámek Ondřej KSU9909 14:26 + 2:14
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 18. Šrámek Ondřej KSU9909 62:10 + 9:15
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 20. Šrámek Ondřej KSU9909 35:32 + 10:12
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 1. Šrámek Ondřej KSU9909 15:12
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 3. Šrámek Ondřej KSU9909 42:48 + 2:06
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H16C 1. Šrámek Ondřej KSU9909 40:37
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 1. Šrámek Ondřej KSU9909 38:13
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) H18B 2. Šrámek Ondřej KSU9909 65:56 + 0:50
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H16C 3. Šrámek Ondřej KSU9909 23:21 + 1:33
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H16C 4. Šrámek Ondřej KSU9909 34:52 + 4:14
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16C Šrámek Ondřej KSU9909 DNS
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H16C 1. Šrámek Ondřej KSU9909 53:12
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 5. Šrámek Ondřej KSU9909 50:46 + 8:35
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 7. Šrámek Ondřej KSU9909 65:15 + 14:16
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 H16B 29. Šrámek Ondřej KSU9909 51:57 + 22:45
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 H16B 22. Šrámek Ondřej KSU9909 44:06 + 18:01
OB 29.08.2014 Cena východních Čech H16B Šrámek Ondřej KSU9909 DISK
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H16 11. Šrámek Ondřej KSU9909 60:59 + 15:15
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H16 16. Šrámek Ondřej KSU9909 43:56 + 18:38
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H16 10. Šrámek Ondřej KSU9909 20:49 + 4:33
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny H16 12. Šrámek Ondřej KSU9909 125:44 + 35:37
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 H16 13. Šrámek Ondřej KSU9909 88:34 + 42:17
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 H16 7. Šrámek Ondřej KSU9909 49:30 + 8:19
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 H16 11. Šrámek Ondřej KSU9909 42:12 + 17:38
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 2. Šrámek Ondřej KSU9909 31:02 + 1:01
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček P3 36. Šrámek Ondřej KSU9909 61:05 + 30:43
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H16 2. Šrámek Ondřej KSU9909 44:00 + 3:30
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) T4 1. Šrámek Ondřej KSU9909 42:33
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 2. Šrámek Ondřej KSU9909 70:31 + 12:21
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava H14B 3. Ondřej Šrámek KSU9909 28:43 + 2:46
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava H14B 4. Ondřej Šrámek KSU9909 44:13 + 3:47
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 H14A 13. Šrámek Ondřej KSU9909 76:21 + 35:49
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 H14A 5. Šrámek Ondřej KSU9909 38:51 + 4:20
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 H14A 5. Šrámek Ondřej KSU9909 32:20 + 8:36
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 H14A 14. Šrámek Ondřej KSU9909 43:34 + 13:46
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 H14A 17. Šrámek Ondřej KSU9909 36:18 + 11:42
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 H14A 12. Šrámek Ondřej KSU9909 37:31 + 12:50
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 H14A 6. Šrámek Ondřej KSU9909 38:46 + 3:17
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 H14A 4. Šrámek Ondřej KSU9909 32:27 + 4:03
OB 30.06.2013 SKOL cup - E3 H14 1. Šrámek Ondřej KSU9909 31:47
OB 29.06.2013 SKOL cup - E2 (OŽ) H14 1. Šrámek Ondřej KSU9909 35:03
OB 28.06.2013 SKOL cup - E1 H14 1. Šrámek Ondřej KSU9909 14:00
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA H16C 12. Šrámek Ondřej KSU9909 33:03 + 10:28
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 25. Šrámek Ondřej KSU9909 47:01 + 23:34
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 2. Šrámek Ondřej KSU9909 26:06 + 0:04
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 18. Šrámek Ondřej KSU9909 36:59 + 11:21
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 5. Šrámek Ondřej KSU9909 30:21 + 1:56
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 29. Šrámek Ondřej KSU9909 72:12 + 36:57
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H14B Šrámek Ondřej KSU9909 DISK
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H14B 2. Šrámek Ondřej KSU9909 38:52 + 0:18
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček H14C 2. Šrámek Ondřej KSU9909 31:14 + 3:06
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H16 1. Šrámek Ondřej KSU9909 31:46
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky H14B 4. Šrámek Ondřej KSU9909
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H14 2. Šrámek Ondřej KSU9909 14:25 + 0:24
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H14C 1. Šrámek Ondřej KSU9909 25:12
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček H14 1. Šrámek Ondřej KSU9909 32:04
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 HS 3. Šrámek Ondřej KSU9909 19:41 + 2:31
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H14C 3. Šrámek Ondřej KSU9909 33:38 + 2:19
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HS Šrámek Ondřej KSU9909
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 28.06.2013 SKOL cup H14 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 30.08.2013 Cena východních Čech H14A Šrámek Ondřej KSU9909
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK MIX Šrámek Ondřej KSU9909
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky H16A Šrámek Ondřej KSU9909
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 H16 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 H16B Šrámek Ondřej KSU9909
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Šrámek Ondřej KSU9909
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet H18-99 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita H16 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 H16 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 H16 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 H16 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 28.08.2015 Cena východních Čech H16B Šrámek Ondřej KSU9909
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet H15-99 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Šrámek Ondřej KSU9909
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Šrámek Ondřej KSU9909
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 29.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB H21 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H21E Šrámek Ondřej KSU9909
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 28.09.2017 Oblastní závod štafet H15-99 Šrámek Ondřej KSU9909
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H18 Šrámek Ondřej KSU9909