Logo

Závodník: Richter Rudolf

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček H16 9. Richter Rudolf ADA0601 62:38 + 28:15
OB 2021-08-2222.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H16 16. Richter Rudolf ADA0601 77:09 + 41:09
OB 2021-08-2121.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H16 20. Richter Rudolf ADA0601 100:09 + 48:51
OB 2021-08-2020.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H16 20. Richter Rudolf ADA0601 66:46 + 35:36
TRAIL 2021-06-1212.06.2021 Trail Orienteering Adventure Junior 4. Richter Rudolf ADA0601
TRAIL 2021-06-1212.06.2021 Trail Orienteering Adventure Junior 5. Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-06-0505.06.2021 Měřený mapový trénink - 8. jarní jihomoravská liga H16 10. Richter Rudolf ADA0601 112:23 + 72:33
OB 2021-05-2929.05.2021 Měřený trénink H16 6. Richter Rudolf ADA0601 79:30 + 27:59
OB 2021-05-1515.05.2021 5. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H16 11. Rudolf Richter ADA0601 80:41 + 48:44
OB 2021-05-0808.05.2021 Měřený trénink ve sprintu H 42. Rudolf Richter ADA0601 37:39 + 16:26
OB 2021-05-0101.05.2021 3. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H16 Rudolf Richter ADA0601 DISK
OB 2021-04-1717.04.2021 1. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H16 13. Rudolf Richter ADA0601 99:37 + 57:35
OB 2021-04-0101.04.2021 Jarní jihomoravská liga 2021 H16 14 Richter Rudolf ADA0601
OB 2020-06-2727.06.2020 Oblastní žebříček H14C 11. Richter Rudolf ADA0601 52:38 + 22:17
OB 2020-06-0606.06.2020 4. Jihomoravská letní liga H14 10. Richter Rudolf ADA0601 41:47 + 18:24
OB 2020-05-3030.05.2020 3. Jihomoravská letní liga H14 11. Richter Rudolf ADA0601 70:05 + 39:22
OB 2020-05-1616.05.2020 1. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů H14 10. Richter Rudolf ADA0601 72:47 + 39:47
OB 2020-05-0101.05.2020 Jihomoravská letní liga H14 19 Richter Rudolf ADA0601
OB 2020-03-0101.03.2020 9. BZL: Hruška cup ZV 25. Richter Rudolf ADA0601 25:03 + 8:37
OB 2019-12-0101.12.2019 1. BZL: Adamna Cup 2019 ZV 55. Richter Rudolf ADA0601 43:12 + 25:07
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H14 20. Richter Rudolf ADA0601 44:51 + 20:11
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H14 13. Richter Rudolf ADA0601 42:57 + 21:11
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček H14 28. Richter Rudolf ADA0601 57:18 + 35:58
OB 2019-09-0101.09.2019 Cena východních Čech - E3 H14A 18. Richter Rudolf ADA0601 66:22 + 28:47
OB 2019-08-3131.08.2019 Cena východních Čech - E2 H14A 19. Richter Rudolf ADA0601 75:03 + 34:01
OB 2019-08-3030.08.2019 Cena východních Čech - E1 H14A 14. Richter Rudolf ADA0601 59:27 + 27:33
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 H14 18. Richter Rudolf ADA0601 57:03 + 24:24
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 H14 14. Richter Rudolf ADA0601 42:10 + 18:32
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 H14 13. Richter Rudolf ADA0601 94:09 + 51:49
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 H14 14. Richter Rudolf ADA0601 55:48 + 28:27
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 H14 14. Richter Rudolf ADA0601 16:32 + 6:27
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 H14B 27. Richter Rudolf ADA0601 43:11 + 18:20
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 H14B 25. Richter Rudolf ADA0601 62:01 + 26:38
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 H14B 24. Richter Rudolf ADA0601 36:57 + 14:41
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H14B 49. Richter Rudolf ADA0601 36:41 + 15:24
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H14C 2. Richter Rudolf ADA0601 33:36 + 0:46
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 14. Richter Rudolf ADA0601 15:59 + 4:56
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 14. Richter Rudolf ADA0601 21:50 + 11:43
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 H14 20 Richter Rudolf ADA0601
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019 H14 18 Richter Rudolf ADA0601
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček P 10. Richter Rudolf ADA0601 33:39 + 9:40
OB 2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček H12 6. Richter Rudolf ADA0601 33:06 + 9:31
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 H12B 9. Richter Rudolf ADA0601 32:09 + 6:58
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 H12B 8. Richter Rudolf ADA0601 34:55 + 10:24
OB 2018-09-0101.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 H12 24 Richter Rudolf ADA0601
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 H12B 6. Richter Rudolf ADA0601 27:15 + 11:47
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 H12 12. Richter Rudolf ADA0601 23:13 + 5:58
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 H12 14. Richter Rudolf ADA0601 19:42 + 6:09
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 H12 20. Richter Rudolf ADA0601 19:34 + 6:15
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H12B 20. Richter Rudolf ADA0601 37:03 + 19:16
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H12B 18. Richter Rudolf ADA0601 41:37 + 19:32
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H12B 23. Richter Rudolf ADA0601 32:40 + 18:15
OB 2018-07-0808.07.2018 Veteran cup open - E3 H12 6. Richter Rudolf ADA0601 19:38 + 6:17
OB 2018-07-0707.07.2018 Veteran cup open - E2 H12 4. Richter Rudolf ADA0601 26:23 + 7:25
OB 2018-07-0606.07.2018 Veteran cup open - E1 H12 6. Richter Rudolf ADA0601 12:38 + 6:10
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 H12A 10. Richter Rudolf ADA0601 25:21 + 9:27
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 H12A 13. Richter Rudolf ADA0601 42:09 + 22:03
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 H12A 12. Richter Rudolf ADA0601 36:12 + 16:28
OB 2018-06-2020.06.2018 Veřejný závod (České akademické hry) H 53. Richter Rudolf ADA0601 45:33 + 28:24 000000
OB 2018-05-2626.05.2018 Oblastní žebříček H12 9. Richter Rudolf ADA0601 48:56 + 24:20
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 8. Richter Rudolf ADA0601 41:39 + 20:58
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12C 8. Richter Rudolf ADA0601 29:09 + 15:36
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 25. Richter Rudolf ADA0601 20:19 + 8:09
OB 2018-04-0808.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 H12 23 Richter Rudolf ADA0601
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H12 30. Richter Rudolf ADA0601 50:10 + 27:59
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H12 18. Richter Rudolf ADA0601 52:59 + 32:27
OB 2017-09-0101.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 H12 25 Richter Rudolf ADA0601
OB 2017-08-0606.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H12 27. Richter Rudolf ADA0601 37:04 + 20:08
OB 2017-08-0505.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H12 28. Richter Rudolf ADA0601 47:27 + 29:29
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H12 30. Richter Rudolf ADA0601 44:31 + 24:44
OB 2017-07-1616.07.2017 Grand prix Silesia - E4 H12 8. Richter Rudolf ADA0601 62:42 + 34:25
OB 2017-07-1515.07.2017 Grand prix Silesia - E3 H12 8. Richter Rudolf ADA0601 59:26 + 24:25
OB 2017-07-1414.07.2017 Grand prix Silesia - E2 H12 8. Richter Rudolf ADA0601 46:32 + 20:37
OB 2017-07-1313.07.2017 Grand prix Silesia - E1 H12 7. Richter Rudolf ADA0601 31:16 + 8:32
OB 2017-07-0202.07.2017 Cena střední Moravy - E3 P 29. Richter Rudolf ADA0601 43:36 + 20:47
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček H12 Richter Rudolf ADA0601 DISK
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H12C 24. Richter Rudolf ADA0601 15:40 + 7:57
OB 2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 19. Richter Rudolf ADA0601 32:00 + 16:59
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 11. Richter Rudolf ADA0601 21:36 + 8:58
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H12 18. Richter Rudolf ADA0601 44:33 + 20:50
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H12 16 Richter Rudolf ADA0601
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H10 12. Richter Rudolf ADA0601 32:23 + 17:54
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H10 19. Richter Rudolf ADA0601 25:42 + 11:50
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H10C 26. Richter Rudolf ADA0601 25:19 + 12:47
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H10 25. Richter Rudolf ADA0601 30:49 + 14:08
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H10 35. Richter Rudolf ADA0601 60:36 + 36:38
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H10 33. Richter Rudolf ADA0601 23:10 + 11:04
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H10 29. Richter Rudolf ADA0601 46:36 + 25:46
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H10 29. Richter Rudolf ADA0601 42:04 + 27:22
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 12. Richter Rudolf ADA0601 39:44 + 17:45
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 9. Richter Rudolf ADA0601 34:08 + 17:18
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 11. Richter Rudolf ADA0601 37:52 + 18:02
OB 2016-07-0606.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H10C 1. Richter Rudolf ADA0601 34:31
OB 2016-07-0505.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 H10C 2. Richter Rudolf ADA0601 26:18 + 7:45
OB 2016-07-0404.07.2016 Veřejný závod H10 2. Richter Rudolf ADA0601 13:23 + 0:25
OB 2016-07-0303.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H10C 3. Richter Rudolf ADA0601 29:45 + 16:40
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 H10C 3. Richter Rudolf ADA0601 41:53 + 21:41
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10 17. Richter Rudolf ADA0601 13:45 + 4:28
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava H10C 7. Richter Rudolf ADA0601 39:53 + 20:22
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H10C 8. Richter Rudolf ADA0601 13:32 + 4:10
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H10 19. Richter Rudolf ADA0601 28:40 + 13:09
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 23. Richter Rudolf ADA0601 46:30 + 27:29
OB 2015-08-2323.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 H10L 5. Richter Rudolf ADA0601 42:41 + 19:25
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 H10L 10. Richter Rudolf ADA0601 36:14 + 16:21
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 H10L 16. Richter Rudolf ADA0601 42:30 + 22:46
OB 2015-07-1919.07.2015 Advanta cup - E5 H10 20. Richter Rudolf ADA0601 37:08 + 20:06
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E2 H10 18. Richter Rudolf ADA0601 32:01 + 18:44
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E3 H10 19. Richter Rudolf ADA0601 32:45 + 18:51
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup - E1 H10 20. Richter Rudolf ADA0601 19:18 + 8:50
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10N 14. Richter Rudolf ADA0601 26:40 + 8:54
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10N 13. Richter Rudolf ADA0601 33:36 + 20:15
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10N 22. Richter Rudolf ADA0601 25:14 + 16:05
OB 2015-07-0606.07.2015 Cena střední Moravy - E4 DH10N 5. Richter Rudolf ADA0601 36:37 + 18:15
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10N 11. Richter Rudolf ADA0601 33:26 + 18:24
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 33. Richter Rudolf ADA0601 54:18 + 28:53
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H10L 24. Richter Rudolf ADA0601 39:13 + 21:16
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H10L 25. Richter Rudolf ADA0601 40:23 + 22:13
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H10L 25. Richter Rudolf ADA0601 25:26 + 14:25
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny H10L 25. Richter Rudolf ADA0601 105:02 + 54:51
OB 2014-07-1313.07.2014 Veteran cup - E3 HDR 20. Richter Rudolf ADA0601 58:31 + 26:19
OB 2014-07-1212.07.2014 Veteran cup - E2 HDR 24. Richter Rudolf ADA0601 53:53 + 28:05
OB 2014-07-1111.07.2014 Veteran cup - E1 HDR 18. Richter Rudolf ADA0601 16:46 + 7:15
OB 2014-07-1111.07.2014 Veteran cup HDR 15. Richter Rudolf ADA0601 129:10 + 60:15
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček HDR 38. Richter Rudolf ADA0601 43:44 + 28:28
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček HDR 27. Richter Rudolf ADA0601 39:32 + 16:52
OB 2013-09-0101.09.2013 Cena východních Čech - E3 HDR 4. Richter Rudolf ADA0601 27:28 + 5:35
OB 2013-08-3131.08.2013 Cena východních Čech - E2 HDR 7. Richter Rudolf ADA0601 23:57 + 5:20
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech - E1 HDR 1. Richter Rudolf ADA0601 21:05
OB 2013-08-0303.08.2013 Cena střední Moravy - E2 HDR 12. Richter Rudolf ADA0601 31:09 + 12:15
OB 2013-07-1414.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 19. Richter Rudolf ADA0601 16:13 + 6:20
OB 2013-07-1313.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 19. Richter Rudolf ADA0601 27:56 + 8:59
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 12. Richter Rudolf ADA0601 13:44 + 3:23
OB 2013-07-0505.07.2013 JWOC Tour - E5 HDR 11. Richter Rudolf ADA0601 20:45 + 4:40
OB 2013-07-0202.07.2013 JWOC Tour - E2 HDR 9. Richter Rudolf ADA0601 40:06 + 15:01
OB 2013-06-0909.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 19. Richter Rudolf ADA0601 33:03 + 20:21
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček HDR 26. Richter Rudolf ADA0601 18:19 + 10:24
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček HDR 36. Richter Rudolf ADA0601 46:17 + 29:42
OB 2013-05-0101.05.2013 Oblastní žebříček HDR 18. Richter Rudolf ADA0601 34:06 + 17:21
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček H12 Richter Rudolf ADA0601
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček H14C Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-08-2727.08.2021 Cena východních Čech - E1 H16B Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-08-2828.08.2021 Cena východních Čech - E2 H16B Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-08-2929.08.2021 Cena východních Čech - E3 H16B Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 Richter Rudolf ADA0601
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 2013-08-0202.08.2013 Cena střední Moravy HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H10N Richter Rudolf ADA0601
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup H10 Richter Rudolf ADA0601
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 H10 Richter Rudolf ADA0601
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB H10L Richter Rudolf ADA0601
LOB 2016-02-2828.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati P Richter Rudolf ADA0601
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup H10 Richter Rudolf ADA0601
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H10 Richter Rudolf ADA0601
OB 2016-04-2424.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet DH12 Richter Rudolf ADA0601
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H10C Richter Rudolf ADA0601
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) T3 Richter Rudolf ADA0601
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Richter Rudolf ADA0601
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 H12 Richter Rudolf ADA0601
OB 2017-07-1313.07.2017 Grand prix Silesia H12 Richter Rudolf ADA0601
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy P Richter Rudolf ADA0601
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H12 Richter Rudolf ADA0601
OB 2017-11-0505.11.2017 RBK CUP Open 2017 C Richter Rudolf ADA0601
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy H12A Richter Rudolf ADA0601
OB 2018-07-0606.07.2018 Veteran cup open H12 Richter Rudolf ADA0601
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H12B Richter Rudolf ADA0601
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle H12 Richter Rudolf ADA0601
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech H12B Richter Rudolf ADA0601
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure H14 Richter Rudolf ADA0601
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup H14B Richter Rudolf ADA0601
OB 2019-08-3030.08.2019 Cena východních Čech H14A Richter Rudolf ADA0601
OB 2019-11-0909.11.2019 RBK Cup Open 2019 C Richter Rudolf ADA0601
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Morava 2020 H14B Richter Rudolf ADA0601
OB 2020-05-2323.05.2020 2. Jihomoravská letní liga dorostu a dospělých H14 Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-04-2424.04.2021 XVIII. O-mikron (2. Jarní jihomoravská liga) H Richter Rudolf ADA0601
TRAIL 2021-06-1313.06.2021 Trail Orienteering Adventure Junior Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup H16B Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 H16B Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 H16B Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 H16B Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-08-2727.08.2021 Cena východních Čech H16B Richter Rudolf ADA0601
OB 2021-08-2020.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H16 Richter Rudolf ADA0601