Logo

Závodník: Seidenglanz Jáchym

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati H20 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 95:27 + 9:18 017841784
OB 2021-05-1515.05.2021 Pohár Neznámého Pijana - měřený trénink H19 36. Jáchym Seidenglanz SSU0202 61:54 + 30:37
OB 2021-05-0808.05.2021 Tréninkový závod Hrabová H21 12. Jáchym Seidenglanz SSU0202 56:22 + 14:28
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H18C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 48:34 + 11:03
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček H18C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 79:25 + 17:39
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček H18C 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 43:46 + 7:13
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H18C 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 38:31 + 11:05
OB 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 44:09 + 11:26
OB 2020-08-2323.08.2020 Hanácky žebříček 2020 H18C 7 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2020-06-2727.06.2020 Oblastní žebříček H18C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 71:41 + 19:02
OB 2019-11-1616.11.2019 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti H18 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 30:42 + 6:48
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček H18C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 42:24 + 11:06
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček H18C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 73:23 + 17:24
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H18C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 58:39 + 11:45
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H18B 15. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:15 + 13:56
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H18B 16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 89:17 + 40:42
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H18C 27. Seidenglanz Jáchym SSU0202 30:49 + 9:52
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H18C 17. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:15 + 13:43
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H18B 18. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:32 + 11:17
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H18B 25. Seidenglanz Jáchym SSU0202 100:31 + 30:23
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček H18C 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 44:46 + 9:20
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H18C 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 16:02 + 1:50
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:44 + 5:21
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 15:31 + 4:07
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 57:04 + 11:22
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 H18B 13 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček H18C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 53:02 + 16:12
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 H18C 3 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 H18C 4 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček H16C 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 30:34 + 0:34
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček H16C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 27:46 + 2:42
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H16C 2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 24:23 + 2:18
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16C 28. Seidenglanz Jáchym SSU0202 62:54 + 12:49
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16C 23. Seidenglanz Jáchym SSU0202 58:52 + 23:05
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim H16C 6 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H16C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 24:24 + 4:45
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 17. Seidenglanz Jáchym SSU0202 32:22 + 7:59
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 45:13 + 7:58
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16B 2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 57:30 + 2:51
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16B 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 35:01 + 4:28
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček H16C 1. Seidenglanz Jáchym SSU0202 35:06
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 60:48 + 7:04
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H16C 2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 38:02 + 2:25
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava H16B 21. Seidenglanz Jáchym SSU0202 63:43 + 22:13
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H16B 6 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 13:55 + 1:56
OB 2018-04-0101.04.2018 Hanácký žebříček jaro H16C 1 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček H16C 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 50:46 + 12:08
OB 2017-11-2525.11.2017 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti H18 1. Seidenglanz Jáchym SSU0202 45:01
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček H16C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 53:47 + 5:51
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček H16C 11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:31 + 8:20
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H16C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:59 + 5:50
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H16C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 22:57 + 2:35
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H16C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 13:10 + 1:32
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček H16C 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 27:33 + 3:45
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16C 31. Seidenglanz Jáchym SSU0202 69:58 + 21:13
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H16C 22. Seidenglanz Jáchym SSU0202 73:40 + 30:29
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 65:01 + 14:24
OB 2017-09-0101.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 H16C 4 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H16 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 73:02 + 10:31
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 42:20 + 16:05
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 109:02 + 40:35
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 60:12 + 8:58
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 31:43 + 7:05
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček H16C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:26 + 4:32
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H16B 16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 75:10 + 23:20
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H16C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 46:14 + 7:27
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 Seidenglanz Jáchym SSU0202 DISK
OB 2017-04-0101.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 H16C 2 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček H16C 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 67:41 + 23:13
OB 2017-03-1212.03.2017 Dzbelský kotár C 18. Seidenglanz Jáchym SSU0202 61:19 + 19:38
OB 2017-01-0202.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H16B 12 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2016-12-0303.12.2016 Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H14 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 22:18 + 1:47
OB 2016-11-2626.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H14 2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 41:18 + 0:23
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:21 + 9:05
OB 2016-10-2929.10.2016 Oblastní žebříček H14C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:58 + 8:28
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček H14C 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 30:59 + 7:54
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:05 + 9:14
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H14C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 26:50 + 2:34
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H14C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:22 + 13:19
OB 2016-08-2828.08.2016 Cena východních Čech - E3 H14A 21. Seidenglanz Jáchym SSU0202 100:26 + 74:04
OB 2016-08-2727.08.2016 Cena východních Čech - E2 H14A 11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 68:00 + 21:06
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech - E1 H14A 16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:14 + 14:01
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech H14A 18. Seidenglanz Jáchym SSU0202 204:40 + 104:36
OB 2016-07-2424.07.2016 Šumperský divočák - E3 H14 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 45:10 + 17:30
OB 2016-07-2323.07.2016 Šumperský divočák - E2 H14 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 35:48 + 12:01
OB 2016-07-2222.07.2016 Šumperský divočák - E1 H14 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 28:46 + 9:13
OB 2016-07-0606.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H14A 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 25:50 + 7:23
OB 2016-07-0505.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 H14A 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 29:57 + 6:52
OB 2016-07-0303.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H14A 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 33:39 + 8:35
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 H14A 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 29:17 + 14:12
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 14. Seidenglanz Jáchym SSU0202 63:49 + 21:45
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček H14C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 32:30 + 3:10
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H14 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 26:47 + 4:18
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H14C 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 15:08 + 3:46
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček H14C 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:32 + 6:54
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 43:30 + 6:06
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 15:19 + 3:46
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček H14C 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 42:36 + 10:17
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček H14C 22. Seidenglanz Jáchym SSU0202 40:38 + 14:49
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 29:19 + 8:11
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H14C 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 33:04 + 7:11
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 21:58 + 6:09
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H14C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 57:50 + 16:16
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 52:47 + 13:32
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 58:27 + 20:25
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 21. Seidenglanz Jáchym SSU0202 31:46 + 10:14
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 50:45 + 16:40
OB 2015-05-0202.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:12 + 14:25
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 52:37 + 14:58
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H14C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 41:38 + 10:35
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček H14C 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:58 + 14:47
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H14C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 51:18 + 19:04
OB 2014-11-2222.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H14 11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 34:06 + 10:11
OB 2014-10-2828.10.2014 Oblastní žebříček H12C 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:34 + 14:51
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček H12C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:45 + 11:32
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H12C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 44:53 + 9:12
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček H12C 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 23:54 + 5:51
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H12C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 30:59 + 9:52
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 17. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:55 + 13:08
OB 2014-08-3131.08.2014 Cena východních Čech - E3 H12A 17. Seidenglanz Jáchym SSU0202 34:24 + 14:36
OB 2014-08-3030.08.2014 Cena východních Čech - E2 H12A 12. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:51 + 16:26
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech - E1 H12A 15. Seidenglanz Jáchym SSU0202 26:13 + 10:17
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech H12A 14. Seidenglanz Jáchym SSU0202 98:28 + 39:47
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček H12C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 52:24 + 20:29
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 H12C 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H12 16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:48 + 16:25
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 21:45 + 4:46
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček H12C 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 26:13 + 9:06
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček H12C 12. Seidenglanz Jáchym SSU0202 43:39 + 20:34
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) H12C 12. Seidenglanz Jáchym SSU0202 42:31 + 17:01
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H16C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H16C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček H16C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H18C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H18C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2016-05-0808.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H14A Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2016-07-2222.07.2016 Šumperský divočák H14 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček H16C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2017-11-1717.11.2017 Školení začínajících kartografů KARTOGRAF Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-04-2222.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní závod štafet H15-99 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H16C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T8 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T8 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Morava 2021 H20B Seidenglanz Jáchym SSU0202