Závodník: Trejtnar Pavel

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček H45C 12. Trejtnar Pavel KUN5801 56:51 + 6:47
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček H45C 10. Trejtnar Pavel KUN5801 40:43 + 6:34
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H45C 10. Trejtnar Pavel KUN5801 68:20 + 9:06
OB 13.10.2018 Oblastní žebříček H45C 16. Trejtnar Pavel KUN5801 73:58 + 23:00
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček H45C 11. Trejtnar Pavel KUN5801 44:39 + 6:16
OB 28.09.2018 Oblastní žebříček H55 7. Trejtnar Pavel KUN5801 63:17 + 11:20
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H55C 11. Trejtnar Pavel KUN5801 33:22 + 10:12
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H60A 20. Trejtnar Pavel KUN5801 83:10 + 26:58
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H60B 6. Trejtnar Pavel KUN5801 56:55 + 11:42
OB 29.07.2018 Šumperský divočák - E3 H60 3. Trejtnar Pavel KUN5801 55:07 + 11:42
OB 28.07.2018 Šumperský divočák - E2 H60 2. Trejtnar Pavel KUN5801 56:55 + 11:30
OB 27.07.2018 Šumperský divočák - E1 H60 2. Trejtnar Pavel KUN5801 45:14 + 2:18
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H60A 18. Trejtnar Pavel KUN5801 38:26 + 9:48
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H60 22. Trejtnar Pavel KUN5801 35:27 + 9:25
OB 16.06.2018 Oblastní žebříček H45C 12. Trejtnar Pavel KUN5801 45:30 + 11:25
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H60B 2. Trejtnar Pavel KUN5801 58:25 + 5:10
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H60B 8. Trejtnar Pavel KUN5801 43:56 + 8:45
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H45C 21. Trejtnar Pavel KUN5801 19:33 + 5:19
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H60 8. Trejtnar Pavel KUN5801 17:22 + 2:12
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H45C Trejtnar Pavel KUN5801 DISK
OB 06.05.2018 Žebříček B-Čechy východ H60B 2. Trejtnar Pavel KUN5801 44:29 + 1:48
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H45B 12. Trejtnar Pavel KUN5801 91:39 + 23:32
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H45C 4. Trejtnar Pavel KUN5801 20:09 + 2:21
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček H45C 20. Trejtnar Pavel KUN5801 60:15 + 14:00
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček H45C 18. Trejtnar Pavel KUN5801 55:19 + 16:35
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček H45C 9. Trejtnar Pavel KUN5801 41:34 + 3:38
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H45C 25. Trejtnar Pavel KUN5801 73:04 + 18:35
OB 02.01.2018 Východočeský pohár veteránů 2018 H45C 9 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček H45C 9. Trejtnar Pavel KUN5801 41:05 + 5:53
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček H45C 9. Trejtnar Pavel KUN5801 61:54 + 11:42
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H45C 21. Trejtnar Pavel KUN5801 52:18 + 16:24
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H45C 4. Trejtnar Pavel KUN5801 39:33 + 6:48
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H55 9. Trejtnar Pavel KUN5801 16:44 + 2:34
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 H55B 6. Trejtnar Pavel KUN5801 44:02 + 8:23
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 H55B 5. Trejtnar Pavel KUN5801 46:57 + 8:06
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 H55B 2. Trejtnar Pavel KUN5801 24:36 + 1:38
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H55B 5. Trejtnar Pavel KUN5801 37:53 + 2:08
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H55B 5. Trejtnar Pavel KUN5801 45:32 + 0:47
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H55A 27. Trejtnar Pavel KUN5801 63:14 + 24:05
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H55 22. Trejtnar Pavel KUN5801 33:30 + 6:20
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H45C 4. Trejtnar Pavel KUN5801 64:54 + 5:19
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H55 3. Trejtnar Pavel KUN5801 15:38 + 1:24
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H55B 11. Trejtnar Pavel KUN5801 54:55 + 19:18
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H55B 3. Trejtnar Pavel KUN5801 44:03 + 2:13
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H45C 9. Trejtnar Pavel KUN5801 51:33 + 11:01
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H55 8. Trejtnar Pavel KUN5801 14:55 + 1:43
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H45C 7. Trejtnar Pavel KUN5801 19:21 + 3:14
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček H45C 20. Trejtnar Pavel KUN5801 54:58 + 17:34
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H45C 10. Trejtnar Pavel KUN5801 42:49 + 7:13
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H45C 15. Trejtnar Pavel KUN5801 17:39 + 2:42
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H45C 28. Trejtnar Pavel KUN5801 57:58 + 21:11
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H45C 13. Trejtnar Pavel KUN5801 75:33 + 17:58
OB 04.01.2017 Východočeský pohár veteránů 2017 H45C 13 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H45C 25. Trejtnar Pavel KUN5801 41:09 + 9:38
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H45C 6. Trejtnar Pavel KUN5801 52:41 + 4:38
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček H45C 8. Trejtnar Pavel KUN5801 40:37 + 4:30
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H45C 17. Trejtnar Pavel KUN5801 54:22 + 11:12
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H55A 24. Trejtnar Pavel KUN5801 76:31 + 20:08
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H55 20. Trejtnar Pavel KUN5801 51:46 + 8:27
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H55C 3. Trejtnar Pavel KUN5801 13:35 + 1:00
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H45C 5. Trejtnar Pavel KUN5801 37:58 + 7:06
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 H55 1. Trejtnar Pavel KUN5801 40:12
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 H55 3. Trejtnar Pavel KUN5801 68:36 + 3:03
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 H55 3. Trejtnar Pavel KUN5801 35:13 + 2:55
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 H50 4. Trejtnar Pavel KUN5801 40:22 + 4:55
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 H50 Trejtnar Pavel KUN5801 DISK
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 H50 4. Trejtnar Pavel KUN5801 18:17 + 1:39
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H45C 17. Trejtnar Pavel KUN5801 52:37 + 9:38
OB 28.05.2016 Oblastní žebříček H45C 16. Trejtnar Pavel KUN5801 77:59 + 17:28
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H45C 13. Trejtnar Pavel KUN5801 84:16 + 23:50
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček H45C 11. Trejtnar Pavel KUN5801 51:03 + 9:51
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H55B 6. Trejtnar Pavel KUN5801 33:13 + 4:26
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H55B Trejtnar Pavel KUN5801 DISK
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H45C 14. Trejtnar Pavel KUN5801 68:38 + 11:23
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček H45C 22. Trejtnar Pavel KUN5801 36:41 + 11:40
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H45C 16. Trejtnar Pavel KUN5801 19:07 + 6:10
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H45C 10. Trejtnar Pavel KUN5801 57:37 + 9:52
OB 07.11.2015 Oblastní žebříček H45C 7. Trejtnar Pavel KUN5801 49:58 + 7:19
OB 01.11.2015 Oblastní žebříček H45C 8. Trejtnar Pavel KUN5801 54:13 + 7:56
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček H45 4. Trejtnar Pavel KUN5801 69:49 + 6:46
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H45C 5. Trejtnar Pavel KUN5801 67:42 + 10:20
OB 10.10.2015 Oblastní žebříček H45C 5. Trejtnar Pavel KUN5801 42:04 + 4:33
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H45C 17. Trejtnar Pavel KUN5801 71:54 + 16:04
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H55A 14. Trejtnar Pavel KUN5801 71:23 + 11:41
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H55 12. Trejtnar Pavel KUN5801 67:39 + 15:11
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H55 Trejtnar Pavel KUN5801 DISK
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H55B 5. Trejtnar Pavel KUN5801 65:07 + 12:07
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H55B 4. Trejtnar Pavel KUN5801 32:00 + 2:50
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H50C 5. Trejtnar Pavel KUN5801 90:57 + 10:55
OB 08.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H50C 4. Trejtnar Pavel KUN5801 38:14 + 6:22
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H45C 18. Trejtnar Pavel KUN5801 59:02 + 16:02
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček H45C 11. Trejtnar Pavel KUN5801 41:26 + 5:57
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H50C Trejtnar Pavel KUN5801 DISK
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H45C 11. Trejtnar Pavel KUN5801 47:00 + 7:07
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček H45C 9. Trejtnar Pavel KUN5801 46:19 + 5:06
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H45C 10. Trejtnar Pavel KUN5801 55:53 + 7:59
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H45C 16. Trejtnar Pavel KUN5801 64:11 + 16:37
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H55B Trejtnar Pavel KUN5801 DISK
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H55B 6. Trejtnar Pavel KUN5801 51:57 + 8:58
OB 10.08.2014 Magnus cup - E3 H55 2. Trejtnar Pavel KUN5801 23:45 + 2:31
OB 09.08.2014 Magnus cup - E2 H55 1. Trejtnar Pavel KUN5801 42:05
OB 08.08.2014 Magnus cup - E1 H55 2. Trejtnar Pavel KUN5801 32:06 + 1:03
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H55A 13. Trejtnar Pavel KUN5801 58:04 + 16:23
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H55 16. Trejtnar Pavel KUN5801 43:16 + 10:05
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H45C 6. Trejtnar Pavel KUN5801 62:01 + 3:03
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H50C 8. Trejtnar Pavel KUN5801 81:44 + 14:36
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H55C 2. Trejtnar Pavel KUN5801 15:58 + 1:04
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček H45C Trejtnar Pavel KUN5801 DISK
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček H45C 19. Trejtnar Pavel KUN5801 69:52 + 13:54
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H50C 3. Trejtnar Pavel KUN5801 38:00 + 1:14
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H50C 6. Trejtnar Pavel KUN5801 22:19 + 4:56
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H45C 9. Trejtnar Pavel KUN5801 69:27 + 7:18
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček H45C 8. Trejtnar Pavel KUN5801 40:25 + 5:19
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H45C 13. Trejtnar Pavel KUN5801 59:39 + 11:06
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček H45C 9. Trejtnar Pavel KUN5801 64:58 + 13:10
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H45C 6. Trejtnar Pavel KUN5801 56:16 + 7:48
OB 28.09.2013 Oblastní žebříček H45C 6. Trejtnar Pavel KUN5801 57:22 + 15:49
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H55 9. Trejtnar Pavel KUN5801 49:48 + 3:58
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A H55C 1. Trejtnar Pavel KUN5801 13:42
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 H55B 3. Trejtnar Pavel KUN5801 55:54 + 5:25
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 H55B 1. Trejtnar Pavel KUN5801 53:15
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 H55B 8. Trejtnar Pavel KUN5801 61:07 + 18:22
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 H55B 3. Trejtnar Pavel KUN5801 36:39 + 3:54
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 H55A 6. Trejtnar Pavel KUN5801 36:22 + 3:04
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 H55A 5. Trejtnar Pavel KUN5801 59:40 + 9:11
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 H55A 8. Trejtnar Pavel KUN5801 19:43 + 4:03
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 H45B Trejtnar Pavel KUN5801 DISK
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA H55B 1. Trejtnar Pavel KUN5801 20:06
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H55 24. Trejtnar Pavel KUN5801 33:58 + 9:38
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H45C 22. Trejtnar Pavel KUN5801 58:54 + 14:47
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček H45C 15. Trejtnar Pavel KUN5801 72:18 + 14:05
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček H45C 11. Trejtnar Pavel KUN5801 72:29 + 7:55
OB 27.04.2013 Oblastní žebříček H45C 19. Trejtnar Pavel KUN5801 65:57 + 17:45
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H50C 10. Trejtnar Pavel KUN5801 22:32 + 7:27
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H50C 4. Trejtnar Pavel KUN5801 38:05 + 3:19
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček H45C 6. Trejtnar Pavel KUN5801 62:12 + 6:17
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H45C Trejtnar Pavel KUN5801
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H45C Trejtnar Pavel KUN5801
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček H45C Trejtnar Pavel KUN5801
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup H45B Trejtnar Pavel KUN5801
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 H45B Trejtnar Pavel KUN5801
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 H45B Trejtnar Pavel KUN5801
OB 09.08.2013 Advanta cup H55A Trejtnar Pavel KUN5801
OB 16.08.2013 Magnus cup H55B Trejtnar Pavel KUN5801
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 08.08.2014 Magnus cup H55 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 28.06.2014 Oblastní žebříček H45C Trejtnar Pavel KUN5801
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH220 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček H45C Trejtnar Pavel KUN5801
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH220 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H55B Trejtnar Pavel KUN5801
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H55B Trejtnar Pavel KUN5801
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita H55A Trejtnar Pavel KUN5801
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 H55A Trejtnar Pavel KUN5801
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 H55A Trejtnar Pavel KUN5801
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 H55A Trejtnar Pavel KUN5801
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H165 KUN5801
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H165 KUN5801
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H45C Trejtnar Pavel KUN5801
OB 01.07.2016 Veteran cup H50 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 22.07.2016 Šumperský divočák H55 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy H55B Trejtnar Pavel KUN5801
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH275 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet H165 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 06.07.2018 Veteran cup open H60 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 06.07.2018 Veteran cup open - E1 H60 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 07.07.2018 Veteran cup open - E2 H60 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 08.07.2018 Veteran cup open - E3 H60 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 27.07.2018 Šumperský divočák H60 Trejtnar Pavel KUN5801
OB 22.09.2018 Oblastní závod štafet H40 Trejtnar Pavel KUN5801