Závodník: Lux Zdeněk

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H55C 14. Lux Zdeněk KUN6201 37:56 + 14:46
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H55B 17. Lux Zdeněk KUN6201 73:03 + 24:58
OB 29.07.2018 Šumperský divočák - E3 H55 15. Lux Zdeněk KUN6201 94:58 + 48:52
OB 28.07.2018 Šumperský divočák - E2 H55 12. Lux Zdeněk KUN6201 71:11 + 27:27
OB 27.07.2018 Šumperský divočák - E1 H55 9. Lux Zdeněk KUN6201 57:08 + 22:53
OB 08.07.2018 Veteran cup open - E3 H55 9. Lux Zdeněk KUN6201 41:54 + 14:02
OB 07.07.2018 Veteran cup open - E2 H55 19. Lux Zdeněk KUN6201 75:20 + 34:10
OB 06.07.2018 Veteran cup open - E1 H55 9. Lux Zdeněk KUN6201 22:50 + 7:23
OB 16.06.2018 Oblastní žebříček H45D 6. Lux Zdeněk KUN6201 38:22 + 5:42
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H45D 12. Lux Zdeněk KUN6201 17:59 + 1:45
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H55C 7. Lux Zdeněk KUN6201 63:49 + 8:48
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H55C 12. Lux Zdeněk KUN6201 50:26 + 21:54
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H45D 7. Lux Zdeněk KUN6201 21:01 + 3:25
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček H45D 29. Lux Zdeněk KUN6201 66:30 + 21:24
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček H45D 16. Lux Zdeněk KUN6201 55:16 + 14:39
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H45D 1. Lux Zdeněk KUN6201 41:37
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček H45D 24. Lux Zdeněk KUN6201 55:38 + 17:39
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H45D 8. Lux Zdeněk KUN6201 54:38 + 7:17
OB 02.01.2018 Východočeský pohár veteránů 2018 H45D 11 Lux Zdeněk KUN6201
OB 02.01.2018 Východočeský pohár veteránů 2018 H55C 37 Lux Zdeněk KUN6201
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H45D 5. Lux Zdeněk KUN6201 37:48 + 3:15
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H45D Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H45D 7. Lux Zdeněk KUN6201 49:39 + 3:22
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H55 14. Lux Zdeněk KUN6201 17:57 + 3:47
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H55A Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H55A 18. Lux Zdeněk KUN6201 47:23 + 17:10
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H55A 33. Lux Zdeněk KUN6201 69:18 + 41:28
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 H55C 5. Lux Zdeněk KUN6201 38:04 + 9:29
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 H55C 3. Lux Zdeněk KUN6201 39:38 + 4:20
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 H55C 7. Lux Zdeněk KUN6201 30:35 + 9:30
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H45D 17. Lux Zdeněk KUN6201 55:27 + 13:24
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H45D 1. Lux Zdeněk KUN6201 61:25
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H55 4. Lux Zdeněk KUN6201 17:46 + 3:32
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H45D 26. Lux Zdeněk KUN6201 73:57 + 37:35
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H45D 2. Lux Zdeněk KUN6201 16:48 + 2:37
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček H45D 13. Lux Zdeněk KUN6201 48:08 + 12:58
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H45D 11. Lux Zdeněk KUN6201 43:22 + 6:19
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H45D 5. Lux Zdeněk KUN6201 18:46 + 2:48
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H45D Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H45D 9. Lux Zdeněk KUN6201 57:32 + 11:44
OB 08.01.2017 Sprint ZHL H 39. Lux Zdeněk KUN6201 45:58 + 21:45
OB 04.01.2017 Východočeský pohár veteránů 2017 H45D 14 Lux Zdeněk KUN6201
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H45D 23. Lux Zdeněk KUN6201 53:59 + 27:31
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H45D 5. Lux Zdeněk KUN6201 52:22 + 5:57
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček H45D 8. Lux Zdeněk KUN6201 37:19 + 5:42
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H45D 18. Lux Zdeněk KUN6201 61:48 + 15:37
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček H45D 14. Lux Zdeněk KUN6201 58:44 + 11:54
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H45D 5. Lux Zdeněk KUN6201 37:23 + 3:11
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H45C 25. Lux Zdeněk KUN6201 18:33 + 5:15
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H50B Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H50B 10. Lux Zdeněk KUN6201 64:47 + 15:28
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H50B 21. Lux Zdeněk KUN6201 48:10 + 16:25
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H50B 20. Lux Zdeněk KUN6201 67:10 + 23:05
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H50B 15. Lux Zdeněk KUN6201 39:52 + 6:25
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 H50 8. Lux Zdeněk KUN6201 46:34 + 11:07
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 H50 Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 H50 7. Lux Zdeněk KUN6201 20:26 + 3:48
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H45D 16. Lux Zdeněk KUN6201 71:03 + 23:45
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček H45D 8. Lux Zdeněk KUN6201 54:22 + 10:23
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H45D 19. Lux Zdeněk KUN6201 44:35 + 14:06
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček H45D 13. Lux Zdeněk KUN6201 35:06 + 4:58
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H45D 8. Lux Zdeněk KUN6201 19:03 + 2:49
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H45D 6. Lux Zdeněk KUN6201 57:41 + 3:33
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H45D Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 07.11.2015 Oblastní žebříček H45D 8. Lux Zdeněk KUN6201 58:44 + 8:06
OB 01.11.2015 Oblastní žebříček H45D 9. Lux Zdeněk KUN6201 53:40 + 10:46
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H45D 10. Lux Zdeněk KUN6201 62:04 + 15:21
OB 10.10.2015 Oblastní žebříček H45D 18. Lux Zdeněk KUN6201 49:38 + 12:17
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H45D 12. Lux Zdeněk KUN6201 60:05 + 7:50
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H45 35. Lux Zdeněk KUN6201 26:34 + 8:14
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 H45C 15. Lux Zdeněk KUN6201 74:50 + 19:03
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 H45B 2. Lux Zdeněk KUN6201 42:31 + 0:01
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 H45B 10. Lux Zdeněk KUN6201 57:35 + 10:06
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 H45B 17. Lux Zdeněk KUN6201 64:06 + 31:03
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 H45B Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 H45B 18. Lux Zdeněk KUN6201 17:01 + 5:17
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H45D 1. Lux Zdeněk KUN6201 52:32
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H45D 13. Lux Zdeněk KUN6201 84:57 + 15:59
OB 08.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H45D 9. Lux Zdeněk KUN6201 39:22 + 5:01
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H45D 6. Lux Zdeněk KUN6201 44:45 + 6:07
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček H45D 3. Lux Zdeněk KUN6201 30:49 + 0:35
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H45D 2. Lux Zdeněk KUN6201 17:57 + 1:04
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H45D 5. Lux Zdeněk KUN6201 43:25 + 7:31
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H45D 15. Lux Zdeněk KUN6201 42:54 + 11:51
OB 08.02.2015 Zimní hradubická liga H 25. Lux Zdeněk KUN6201 46:59 + 13:30
OB 11.01.2015 Městský sprint Pardubice H 23. Lux Zdeněk KUN6201 18:50 + 5:57
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček H45D 10. Lux Zdeněk KUN6201 42:18 + 6:02
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H45D 3. Lux Zdeněk KUN6201 49:34 + 4:14
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H45D 13. Lux Zdeněk KUN6201 47:45 + 9:28
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H45D 11. Lux Zdeněk KUN6201 59:58 + 9:51
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H45D 4. Lux Zdeněk KUN6201 53:50 + 6:00
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 H50C 9. Lux Zdeněk KUN6201 52:48 + 13:20
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 H50C 3. Lux Zdeněk KUN6201 47:48 + 6:24
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 H50C 6. Lux Zdeněk KUN6201 41:34 + 6:13
OB 29.08.2014 Cena východních Čech H50C 7. Lux Zdeněk KUN6201 142:10 + 20:51
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 H50B 3. Lux Zdeněk KUN6201 49:43 + 10:28
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 H50B 5. Lux Zdeněk KUN6201 25:55 + 9:07
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 H50B 2. Lux Zdeněk KUN6201 43:03 + 11:21
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 H50B 2. Lux Zdeněk KUN6201 73:42 + 5:50
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 H50B 1. Lux Zdeněk KUN6201 37:24
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 H50 14. Lux Zdeněk KUN6201 119:06 + 49:02
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 H50 12. Lux Zdeněk KUN6201 89:48 + 26:51
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 H50 16. Lux Zdeněk KUN6201 34:06 + 20:20
OB 11.07.2014 Veteran cup H50 13. Lux Zdeněk KUN6201 243:00 + 96:10
OB 28.06.2014 Oblastní žebříček H45D 9. Lux Zdeněk KUN6201 69:20 + 14:25
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H45D 10. Lux Zdeněk KUN6201 67:40 + 12:54
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H45D 18. Lux Zdeněk KUN6201 73:48 + 16:49
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H45C 24. Lux Zdeněk KUN6201 21:00 + 6:12
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček H45D 10. Lux Zdeněk KUN6201 64:08 + 9:51
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček H45D 4. Lux Zdeněk KUN6201 53:59 + 3:23
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H45D 19. Lux Zdeněk KUN6201 45:25 + 14:06
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H45D 10. Lux Zdeněk KUN6201 21:32 + 2:55
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H45D 11. Lux Zdeněk KUN6201 68:16 + 12:20
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček H45D 10. Lux Zdeněk KUN6201 64:45 + 12:48
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček H45D Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H45D 8. Lux Zdeněk KUN6201 52:16 + 8:03
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček H45D 11. Lux Zdeněk KUN6201 63:39 + 7:32
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H45D 6. Lux Zdeněk KUN6201 48:21 + 4:14
OB 28.09.2013 Oblastní žebříček H45D 6. Lux Zdeněk KUN6201 46:16 + 3:16
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA H50B 14. Lux Zdeněk KUN6201 75:32 + 21:52
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H50 39. Lux Zdeněk KUN6201 70:31 + 25:32
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 H45B 1. Lux Zdeněk KUN6201 41:02
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 H45B 2. Lux Zdeněk KUN6201 67:01 + 0:16
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 H45B 8. Lux Zdeněk KUN6201 18:41 + 4:45
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 H45C 6. Lux Zdeněk KUN6201 40:52 + 9:24
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 H45C Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 H45C 10. Lux Zdeněk KUN6201 19:32 + 6:37
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 H45C 18. Lux Zdeněk KUN6201 69:27 + 21:29
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 H45C 13. Lux Zdeněk KUN6201 80:44 + 17:57
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 H45C 16. Lux Zdeněk KUN6201 41:50 + 10:51
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H45D 13. Lux Zdeněk KUN6201 91:33 + 20:17
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H45D 11. Lux Zdeněk KUN6201 51:17 + 10:38
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček H45D 2. Lux Zdeněk KUN6201 46:54 + 0:55
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček H45D 16. Lux Zdeněk KUN6201 68:11 + 13:21
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček H45D 9. Lux Zdeněk KUN6201 46:41 + 5:15
OB 27.04.2013 Oblastní žebříček H45D Lux Zdeněk KUN6201 DISK
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H45D 12. Lux Zdeněk KUN6201 52:12 + 8:52
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček H45D 8. Lux Zdeněk KUN6201 67:00 + 9:45
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H45D Lux Zdeněk KUN6201
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H55B Lux Zdeněk KUN6201
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup H45C Lux Zdeněk KUN6201
OB 09.08.2013 Advanta cup H45B Lux Zdeněk KUN6201
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy H45C Lux Zdeněk KUN6201
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 H50B Lux Zdeněk KUN6201
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 16.07.2015 Advanta cup H45B Lux Zdeněk KUN6201
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita H45B Lux Zdeněk KUN6201
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 H45B Lux Zdeněk KUN6201
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 H45B Lux Zdeněk KUN6201
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 H45B Lux Zdeněk KUN6201
OB 28.08.2015 Cena východních Čech H45C Lux Zdeněk KUN6201
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H165 KUN6201
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H165 KUN6201
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H50B Lux Zdeněk KUN6201
OB 01.07.2016 Veteran cup H50 Lux Zdeněk KUN6201
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H45D Lux Zdeněk KUN6201
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy H55C Lux Zdeněk KUN6201
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H55A Lux Zdeněk KUN6201
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet H165 Lux Zdeněk KUN6201
OB 06.07.2018 Veteran cup open H55 Lux Zdeněk KUN6201
OB 27.07.2018 Šumperský divočák H55 Lux Zdeněk KUN6201
OB 22.09.2018 Oblastní závod štafet H40 Lux Zdeněk KUN6201 Přihlášen
OB 29.09.2018 Oblastní žebříček H45D Lux Zdeněk KUN6201 Přihlášen