Logo

Závodník: Žemlová Barbora

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček D14 26. Žemlová Barbora KAM0751 43:42 + 16:35
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D14 15. Žemlová Barbora KAM0751 29:21 + 8:58
OB 2021-09-0909.09.2021 Podvečerní O-běh Folimankou 2021 A 53. Žemlová Barbora KAM0751 61:36 + 32:04
OB 2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy západ D14B 45. Žemlová Barbora KAM0751 29:12 + 10:45
OB 2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy západ D14B 28. Žemlová Barbora KAM0751 50:12 + 13:43
OB 2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 14. Žemlová Barbora KAM0751 47:32 + 15:36
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček D14 17. Žemlová Barbora KAM0751 39:32 + 15:33
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D14B 48. Žemlová Barbora KAM0751 52:04 + 26:02
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D14B 38. Žemlová Barbora KAM0751 54:15 + 26:25
OB 2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček D14 9. Žemlová Barbora KAM0751 34:32 + 10:23
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D14 22. Žemlová Barbora KAM0751 37:06 + 16:26
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D14B 43 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2021-05-0909.05.2021 Za humny D 7. Barbora Žemlová KAM0751 49:16 + 9:11
OB 2021-03-0101.03.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D14 9 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2021-02-2121.02.2021 LIBEREC CITY RACE B 56. Barbora Žemlová KAM0751 58:15 + 23:57
OB 2021-02-0101.02.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D14 7 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D14 33. Žemlová Barbora KAM0751 45:32 + 22:20
OB 2020-09-1010.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou B1 24. Žemlová Barbora KAM0751 36:15 + 12:40
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D14 25. Žemlová Barbora KAM0751 51:05 + 29:39
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D14 29. Žemlová Barbora KAM0751 41:59 + 24:54
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D14 17. Žemlová Barbora KAM0751 23:10 + 8:06
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod D14 10. Žemlová Barbora KAM0751 15:57 + 3:15
OB 2020-06-2020.06.2020 Na Houpačce cerven-20, noční závod K3,5 1. Žemlová Barbora KAM0751 57:01
OB 2020-06-2020.06.2020 Na Houpačce cerven-20, denní závod K4 11. Žemlová Barbora KAM0751 87:04 + 50:46
OB 2020-03-0808.03.2020 Opět na Kozla XIII C 52 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D14 22 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-01-0505.01.2020 PZL Na Plazech C 89. Barbora Žemlová KAM0751 132:48 + 67:28
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D12 11. Žemlová Barbora KAM0751 25:19 + 4:38
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T2B 4. Žemlová Barbora KAM0751 20:10 + 4:27
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D12 7. Žemlová Barbora KAM0751 14:00 + 1:51
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D12 32. Žemlová Barbora KAM0751 66:01 + 37:36
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12 19. Žemlová Barbora KAM0751 19:24 + 6:00
OB 2019-09-2626.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou T2 25. Žemlová Barbora KAM0751 24:53 + 10:25
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 17. Žemlová Barbora KAM0751 22:15 + 6:16
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 13. Žemlová Barbora KAM0751 31:22 + 10:29
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D12 19. Žemlová Barbora KAM0751 28:24 + 11:38
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D12 23. Žemlová Barbora KAM0751 37:41 + 18:35
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D12 21. Žemlová Barbora KAM0751 33:29 + 16:32
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D12 17. Žemlová Barbora KAM0751 40:00 + 15:14
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D12 25. Žemlová Barbora KAM0751 59:51 + 26:36
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D14 16. Žemlová Barbora KAM0751 25:58 + 9:02
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D12 20. Žemlová Barbora KAM0751 36:24 + 11:47
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 29. Žemlová Barbora KAM0751 35:02 + 13:58
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 24. Žemlová Barbora KAM0751 29:36 + 11:08
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 32. Žemlová Barbora KAM0751 40:55 + 19:55
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D12 17. Žemlová Barbora KAM0751 10:13 + 2:35
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D12 16. Žemlová Barbora KAM0751 39:03 + 18:37
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 24. Žemlová Barbora KAM0751 17:44 + 6:54
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D12 20. Žemlová Barbora KAM0751 28:10 + 10:07
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB D14 2. Žemlová Barbora KAM0751 67:12 + 15:51
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D12 41. Žemlová Barbora KAM0751 46:46 + 22:43
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 D12 9 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 D12 14 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D14 38 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-01-2727.01.2019 Opět na Kozla 1-X-2 D 27 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-11-0101.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T4 128. Žemlová Barbora KAM0751 57:23 + 34:30
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D12 18. Žemlová Barbora KAM0751 28:29 + 8:50
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 23. Žemlová Barbora KAM0751 30:09 + 10:48
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D12 43. Žemlová Barbora KAM0751 15:24 + 5:14
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 35. Žemlová Barbora KAM0751 52:52 + 28:12
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 31. Žemlová Barbora KAM0751 34:57 + 15:16
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D12 15. Žemlová Barbora KAM0751 20:17 + 5:08
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D12C 24. Žemlová Barbora KAM0751 57:01 + 31:54
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D12 32. Žemlová Barbora KAM0751 43:10 + 20:42
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 68. Žemlová Barbora KAM0751 26:34 + 11:55
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D12 25. Žemlová Barbora KAM0751 37:15 + 20:14
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D12 30. Žemlová Barbora KAM0751 26:46 + 12:15
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D12 23 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 32. Žemlová Barbora KAM0751 41:31 + 20:31
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D12 26. Žemlová Barbora KAM0751 66:05 + 39:56
OB 2018-04-2121.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) D12 10. Žemlová Barbora KAM0751 40:32 + 18:42
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D12 6. Žemlová Barbora KAM0751 26:24 + 13:30
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 34. Žemlová Barbora KAM0751 53:14 + 34:34
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D12 33. Zemlová Barbora KAM0751 44:38 + 25:02
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D12 11. Zemlová Barbora KAM0751 16:45 + 5:43
OB 2018-01-0707.01.2018 PZL - Nad údolím Kocáby E (děti) 39. Žemlová Barbora KAM0751 53:18 + 37:57
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 19 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 20 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2017-12-0505.12.2017 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 14. Chmelař David KAM0751
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D12 22. Žemlová Barbora KAM0751 38:12 + 20:10
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12 25. Žemlová Barbora KAM0751 35:27 + 15:52
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D12 30. Žemlová Barbora KAM0751 57:25 + 41:20
OB 2017-09-0101.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 22 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 20. Žemlová Barbora KAM0751 30:54 + 13:42
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 20. Žemlová Barbora KAM0751 38:21 + 17:43
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník D12 15. Barbora Zemlová KAM0751 23:23 + 8:54
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Žemlová Barbora KAM0751 36:37 + 13:31
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Žemlová Barbora KAM0751 32:58 + 16:49
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček D10 11. Zemlová Barbora KAM0751 26:30 + 10:50
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 12. Žemlová Barbora KAM0751 32:23 + 11:07
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D12 22. Žemlová Barbora KAM0751 35:46 + 17:33
OB 2017-05-2121.05.2017 Oblastní žebříček D10 8. Zemlová Barbora KAM0751 22:50 + 6:55
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček D10 2. Zemlová Barbora KAM0751 23:58 + 3:48
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 16. Žemlová Barbora KAM0751 31:50 + 15:09
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 22. Žemlová Barbora KAM0751 58:37 + 34:42
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 8. Žemlová Barbora KAM0751 32:04 + 13:09
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10 6. Žemlová Barbora KAM0751 23:56 + 10:26
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 7. Žemlová Barbora KAM0751 12:18 + 2:47
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10 12. Žemlová Barbora KAM0751 36:24 + 11:47
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 8 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 4 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 D12 27 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) D10 18. Žemlová Barbora KAM0751 54:34 + 21:47
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D10 6. Žemlová Barbora KAM0751 26:14 + 9:20
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 9. Žemlová Barbora KAM0751 22:51 + 6:16
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C Žemlová Barbora KAM0751 DNS
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 25. Žemlová Barbora KAM0751 63:15 + 35:03
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D10 10. Žemlová Barbora KAM0751 19:57 + 7:27
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D10 11. Žemlová Barbora KAM0751 27:08 + 10:08
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D10 11. Žemlová Barbora KAM0751 54:36 + 38:03
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D10 11. Žemlová Barbora KAM0751 18:34 + 8:30
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle D10 Žemlová Barbora KAM0751 DISK
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 20. Žemlová Barbora KAM0751 29:47 + 9:11
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 18. Žemlová Barbora KAM0751 48:22 + 24:29
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D12 27. Žemlová Barbora KAM0751 48:26 + 32:18
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10 11. Žemlová Barbora KAM0751 24:03 + 6:45
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10 15. Žemlová Barbora KAM0751 27:12 + 11:53
OB 2016-05-2222.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) D10 6. Žemlová Barbora KAM0751 41:42 + 12:06
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D10 18. Žemlová Barbora KAM0751 82:29 + 55:40
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 18. Žemlová Barbora KAM0751 25:55 + 10:45
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 16. Žemlová Barbora KAM0751 41:52 + 18:04
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 31. Žemlová Barbora KAM0751 47:21 + 26:55
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D10 16. Žemlová Barbora KAM0751 31:46 + 17:11
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Žemlová Barbora KAM0751 40:00 + 22:23
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 10. Žemlová Barbora KAM0751 49:33 + 30:07
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 7. Žemlová Barbora KAM0751 16:18 + 7:47
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D10 29. Žemlová Barbora KAM0751 36:16 + 21:27
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 6. Žemlová Barbora KAM0751 27:55 + 9:32
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D10 18. Žemlová Barbora KAM0751 33:29 + 14:54
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D10 10. Žemlová Barbora KAM0751 29:03 + 12:14
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D10 19. Žemlová Barbora KAM0751 66:27 + 48:17
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D10L 8. Žemlová Barbora KAM0751 27:31 + 6:57
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 24. Žemlová Barbora KAM0751 59:04 + 44:04
OB 2015-08-2323.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D10L 12. Žemlová Barbora KAM0751 68:35 + 35:38
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D10L 9. Žemlová Barbora KAM0751 44:26 + 17:08
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D10L 5. Žemlová Barbora KAM0751 33:47 + 13:30
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D10N 16. Žemlová Barbora KAM0751 58:22 + 32:00
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P 15. Žemlová Barbora KAM0751 33:56 + 23:13
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10L 5. Žemlová Barbora KAM0751 49:52 + 19:35
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10L 7. Žemlová Barbora KAM0751 51:15 + 19:17
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 Žemlová Barbora KAM0751 DISK
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 15. Žemlová Barbora KAM0751 35:14 + 12:03
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D10L 14. Žemlová Barbora KAM0751 53:25 + 24:34
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D10L 10. Žemlová Barbora KAM0751 32:51 + 13:00
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10L 14. Žemlová Barbora KAM0751 66:04 + 35:56
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček HDR 27. Žemlová Barbora KAM0751 42:51 + 23:45
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy HDR 25. Žemlová Barbora KAM0751 81:53 + 61:28
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček HDR 40. Žemlová Barbora KAM0751 16:14 + 10:17
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 25. Žemlová Barbora KAM0751 19:00 + 7:13
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) HDR 32. Žemlová Barbora KAM0751 53:10 + 26:35
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček D10 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D14 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček D14 Žemlová Barbora KAM0751 11:10:00 Startovka
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček HDR Žemlová Barbora KAM0751
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy HDR Žemlová Barbora KAM0751
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10L Žemlová Barbora KAM0751
OB 2015-05-2020.05.2015 PPŽ - 2 závod D10L Žemlová Barbora KAM0751
OB 2015-06-0303.06.2015 4. závod PPŽ D10L Žemlová Barbora KAM0751
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D10L Žemlová Barbora KAM0751
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2016-09-2121.09.2016 Žákovské štafety DH10 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety DH12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-09-2626.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T2 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2018-12-0404.12.2018 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D14 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže DH12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Žemlová Barbora STC0756
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Žemlová Barbora STC0756
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D14 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže D14 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D14 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-12-1919.12.2020 Vá+Noční Orienťák T (PZL - A) Žemlová Barbora KAM0751
OB 2020-12-2020.12.2020 Večerník Praha A Žemlová Barbora KAM0751
OB 2021-06-2323.06.2021 Štafetové finále Žaket PPŽ (Klacky 11 open) KLACKY OP. Žemlová Barbora KAM0751
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Žemlová Barbora KAM0751
OB 2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček D14 Žemlová Barbora KAM0751 Přihlášen
OB 2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček D14 Žemlová Barbora KAM0751 Přihlášen
OB 2021-10-1717.10.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B Žemlová Barbora KAM0751 Přihlášen