Závodník: Vrabcová Romana

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček T 28. Vrabcová Romana SCP8250 83:45 + 51:04
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ T3 35. Vrabcová Romana SCP8250 82:59 + 57:57
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ T3 29. Vrabcová Romana SCP8250 91:26 + 60:06
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti T4 17. Vrabcová Romana SCP8250 86:50 + 41:40
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE T Vrabcová Romana SCP8250 DISK
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček P 11. Vrabcová Romana SCP8250 40:47 + 14:32
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu T 29. Vrabcová Romana SCP8250 21:02 + 8:32
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček T1 61. Vrabcová Romana SCP8250 65:56 + 37:21
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček T3 25. Vrabcová Romana SCP8250 60:13 + 25:39
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček T4 28. Vrabcová Romana SCP8250 71:59 + 38:49
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček P3 28. Vrabcová Romana SCP8250 51:44 + 17:10
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ P 13. Vrabcová Romana SCP8250 46:44 + 26:41
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati P 38. Vrabcová Romana SCP8250 92:01 + 59:44
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček Open 22. Vrabcová Romana SCP8250 26:26 + 16:17
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček P 36. Vrabcová Romana SCP8250 39:12 + 15:13
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček P3 28. Vrabcová Romana SCP8250 38:07 + 14:40
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček T4 35. Vrabcová Romana SCP8250 74:42 + 37:40
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček T4 55. Vrabcová Romana SCP8250 96:09 + 61:49
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček T3 9. Vrabcová Romana SCP8250 53:03 + 17:03
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček P3 21. Vrabcová Romana SCP8250 28:57 + 8:52
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy P 23. Vrabcová Romana SCP8250 43:13 + 17:24
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy T3 19. Vrabcová Romana SCP8250 55:05 + 23:56
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy P 68. Vrabcová Romana SCP8250 166:28 + 122:35
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu P3 1. Vrabcová Romana SCP8250 17:16
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček P 12. Vrabcová Romana SCP8250 21:30 + 5:36
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P 39. Vrabcová Romana SCP8250 34:44 + 15:40
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P 21. Vrabcová Romana SCP8250 42:35 + 10:46
OB 14.06.2015 Veřejný závod (Saxbo) P 21. Vrabcová Romana SCP8250 65:42 + 26:59
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy P Vrabcová Romana SCP8250 DISK
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati P2 24. Vrabcová Romana SCP8250 30:28 + 12:05
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati P Vrabcová Romana SCP8250
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati T3 Růžková Romana SCP8250
OB 08.06.2013 Oblastní žebříček T Růžková Romana SCP8250
OB 09.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati P Růžková Romana SCP8250
OB 09.08.2013 Advanta cup T Růžková Romana SCP8250
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 T Růžková Romana SCP8250
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 T Růžková Romana SCP8250
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 T Růžková Romana SCP8250
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy P Růžková Romana SCP8250
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy T Růžková Romana SCP8250
OB 30.08.2013 Sklárna T Růžková Romana SCP8250
OB 31.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček T Růžková Romana SCP8250
OB 31.08.2013 Sklárna - E3 T Růžková Romana SCP8250
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček T Růžková Romana SCP8250
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček P Růžková Romana SCP8250
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček P Růžková Romana SCP8250
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček P Růžková Romana SCP8250
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy P3 Růžková Romana SCP8250
OB 31.05.2014 Oblastní žebříček P3 Růžková Romana SCP8250
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček P2 Růžková Romana SCP8250
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 P3 Růžková Romana SCP8250
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 P3 Růžková Romana SCP8250
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 P3 Růžková Romana SCP8250
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 P3 Růžková Romana SCP8250
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček P1 Růžková Romana SCP8250
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček P1 Růžková Romana SCP8250
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček P3 Vrabcová Romana SCP8250
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) P3 Vrabcová Romana SCP8250
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček P Vrabcová Romana SCP8250
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle P Vrabcová Romana SCP8250
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 P Vrabcová Romana SCP8250
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 P Vrabcová Romana SCP8250
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy T3 Vrabcová Romana SCP8250
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) P2 Vrabcová Romana SCP8250
OB 16.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) P4 Vrabcová Romana SCP8250