Logo

Závodník: Langr Jakub

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-1010.10.2020 Ostaš Orienteering Adventure modrá 13. Langr Jakub KOR0401 55:34 + 14:03
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček H16C 29. Langr Jakub KOR0401 56:20 + 22:52
OB 2020-09-2828.09.2020 Oblastní žebříček H16C 22. Langr Jakub KOR0401 66:51 + 24:20
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček H16C 17. Langr Jakub KOR0401 32:56 + 8:39
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček H16C 19. Langr Jakub KOR0401 40:33 + 11:26
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H16C 26. Langr Jakub KOR0401 54:11 + 25:58
OB 2020-01-0101.01.2020 Východočeský pohár 2020 H16C 25 Langr Jakub KOR0401
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček H16C 17. Langr Jakub KOR0401 60:57 + 16:57
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček H16C 8. Langr Jakub KOR0401 62:33 + 12:11
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H16C 14. Langr Jakub KOR0401 66:03 + 17:18
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H16C 4. Langr Jakub KOR0401 33:30 + 6:37
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H16C 16. Langr Jakub KOR0401 62:59 + 17:13
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H16B 19. Langr Jakub KOR0401 43:56 + 12:11
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H16B 10. Langr Jakub KOR0401 68:42 + 15:50
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček H16C 17. Langr Jakub KOR0401 13:31 + 2:25
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček H16C 19. Langr Jakub KOR0401 20:25 + 6:37
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H16C 13. Langr Jakub KOR0401 57:27 + 16:21
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H16C 7. Langr Jakub KOR0401 33:00 + 5:13
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček H16C 19. Langr Jakub KOR0401 49:36 + 17:54
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 20. Langr Jakub KOR0401 16:32 + 4:46
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček H16C 21. Langr Jakub KOR0401 53:09 + 16:10
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) P 12. Langr Jakub KOR0401 26:40 + 5:53
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2019 H16C 11 Langr Jakub KOR0401
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček H14C 9. Langr Jakub KOR0401 39:10 + 9:17
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček H14C 29. Langr Jakub KOR0401 35:55 + 14:00
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H14C 15. Langr Jakub KOR0401 55:51 + 16:44
OB 2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček H14C 14. Langr Jakub KOR0401 37:31 + 11:13
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček H14C 18. Langr Jakub KOR0401 35:50 + 10:01
OB 2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček H14C 16. Langr Jakub KOR0401 43:45 + 13:39
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H14B 21. Langr Jakub KOR0401 50:51 + 14:11
OB 2018-07-0808.07.2018 Veteran cup open - E3 H14 5. Langr Jakub KOR0401 26:34 + 4:45
OB 2018-07-0707.07.2018 Veteran cup open - E2 H14 4. Langr Jakub KOR0401 42:28 + 11:43
OB 2018-07-0606.07.2018 Veteran cup open - E1 H14 5. Langr Jakub KOR0401 15:04 + 3:59
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H14C 23. Langr Jakub KOR0401 65:47 + 21:18
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H14C 7. Langr Jakub KOR0401 30:15 + 6:21
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H14C 3. Langr Jakub KOR0401 15:12 + 1:15
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček H14C 26. Langr Jakub KOR0401 43:26 + 15:52
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček H14C 13. Langr Jakub KOR0401 44:25 + 13:46
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček H14C 6. Langr Jakub KOR0401 38:10 + 6:35
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H14C 13. Langr Jakub KOR0401 46:19 + 9:32
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - jaro 2018 H14C 15 Langr Jakub KOR0401
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 H14C 17 Langr Jakub KOR0401
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček H14D 1. Langr Jakub KOR0401 29:23
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček H14C Langr Jakub KOR0401 DISK
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H14C 28. Langr Jakub KOR0401 54:04 + 29:59
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H14C 19. Langr Jakub KOR0401 48:59 + 21:08
OB 2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H14C 18. Langr Jakub KOR0401 42:39 + 19:30
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček H14C 17. Langr Jakub KOR0401 30:06 + 7:04
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H14C 15. Langr Jakub KOR0401 36:50 + 6:17
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H14C 25. Langr Jakub KOR0401 36:54 + 16:52
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H14C 17. Langr Jakub KOR0401 17:30 + 4:37
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček H14C 21. Langr Jakub KOR0401 39:30 + 15:55
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H14D 1. Langr Jakub KOR0401 35:57
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 H14C 28 Langr Jakub KOR0401
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 H14D 18 Langr Jakub KOR0401
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 H14C 38 Langr Jakub KOR0401
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 H14D 13 Langr Jakub KOR0401
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček H12C 28. Langr Jakub KOR0401 36:43 + 15:41
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H12D Langr Jakub KOR0401 DISK
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček H12D 1. Langr Jakub KOR0401 26:40
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H12D 8. Langr Jakub KOR0401 25:01 + 4:39
OB 2016-10-0808.10.2016 Oblastní žebříček H12D 1. Langr Jakub KOR0401 23:47
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H12D 2. Langr Jakub KOR0401 16:31 + 1:10
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H12D 1. Langr Jakub KOR0401 20:16
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H12B 16. Langr Jakub KOR0401 39:29 + 15:43
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H12B 3. Langr Jakub KOR0401 25:12 + 2:47
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H12B 3. Langr Jakub KOR0401 13:02 + 2:07
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H12B 9. Langr Jakub KOR0401 41:39 + 9:11
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H12B 3. Langr Jakub KOR0401 23:25 + 3:05
OB 2016-07-1717.07.2016 Grand prix Silesia - E6 H12 6. Langr Jakub KOR0401 26:53 + 5:44
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E4 H12 6. Langr Jakub KOR0401 36:13 + 13:25
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E5 H12 4. Langr Jakub KOR0401 24:40 + 2:20
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E2 H12 9. Langr Jakub KOR0401 36:55 + 14:55
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia - E1 H12 12. Langr Jakub KOR0401 30:14 + 17:48
OB 2016-07-0303.07.2016 Veteran cup - E3 H12 2. Langr Jakub KOR0401 27:18 + 5:55
OB 2016-07-0202.07.2016 Veteran cup - E2 H12 1. Langr Jakub KOR0401 30:24
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup - E1 H12 2. Langr Jakub KOR0401 14:06 + 1:34
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H12C 22. Langr Jakub KOR0401 45:04 + 16:39
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček H12C 22. Langr Jakub KOR0401 49:02 + 22:17
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H12C 26. Langr Jakub KOR0401 25:37 + 10:36
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček H12C 16. Langr Jakub KOR0401 32:07 + 5:29
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček H12C 28. Langr Jakub KOR0401 36:31 + 18:05
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček H12C 31. Langr Jakub KOR0401 29:57 + 11:37
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H12C 21. Langr Jakub KOR0401 48:54 + 18:25
OB 2015-11-0707.11.2015 Oblastní žebříček H12D 2. Langr Jakub KOR0401 20:19 + 2:23
OB 2015-11-0101.11.2015 Oblastní žebříček H12D 1. Langr Jakub KOR0401 21:52
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček H12D 1. Langr Jakub KOR0401 22:26
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H12D 2. Langr Jakub KOR0401 30:11 + 3:10
OB 2015-10-1010.10.2015 Oblastní žebříček H12D 2. Langr Jakub KOR0401 21:42 + 0:15
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H12D 8. Langr Jakub KOR0401 41:44 + 15:48
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H12C 24. Langr Jakub KOR0401 46:07 + 20:20
OB 2015-08-2929.08.2015 Cena východních Čech - E2 H12B 7. Langr Jakub KOR0401 40:10 + 12:09
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 H12 19. Langr Jakub KOR0401 29:23 + 14:59
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 P1 12. Langr Jakub KOR0401 33:55 + 6:37
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček H12C 17. Langr Jakub KOR0401 32:12 + 10:06
OB 2015-05-0808.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H12C 31. Langr Jakub KOR0401 52:50 + 33:16
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček H12C 29. Langr Jakub KOR0401 43:38 + 26:43
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček H12C 24. Langr Jakub KOR0401 31:45 + 13:21
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 12. Langr Jakub KOR0401 11:16 + 3:04
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček H12C 32. Langr Jakub KOR0401 55:42 + 28:07
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H12C 17. Langr Jakub KOR0401 32:39 + 11:48
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček H10C 18. Langr Jakub KOR0401 41:43 + 19:49
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček H10C 9. Langr Jakub KOR0401 23:25 + 6:02
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H10C 10. Langr Jakub KOR0401 25:49 + 7:08
OB 2014-10-1111.10.2014 Oblastní žebříček H10C 3. Langr Jakub KOR0401 25:10 + 1:49
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček H10C 27. Langr Jakub KOR0401 42:31 + 24:17
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H10C 14. Langr Jakub KOR0401 35:06 + 13:10
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 H10 2. Langr Jakub KOR0401 13:54 + 0:32
OB 2014-06-2828.06.2014 Oblastní žebříček H10C 7. Langr Jakub KOR0401 22:15 + 4:42
OB 2014-05-0808.05.2014 Oblastní žebříček H10C 4. Langr Jakub KOR0401 19:05 + 2:14
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček H10C Langr Jakub KOR0401 DISK
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček H10C 3. Langr Jakub KOR0401 24:32 + 1:52
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H10N 10. Langr Jakub KOR0401 29:14 + 10:03
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček H10C 2. Langr Jakub KOR0401 25:36 + 2:59
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H14C Langr Jakub KOR0401
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H14C Langr Jakub KOR0401
OB 2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček H14C Langr Jakub KOR0401
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H14D Langr Jakub KOR0401
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček H14C Langr Jakub KOR0401
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H14B Langr Jakub KOR0401
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H14B Langr Jakub KOR0401
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H14B Langr Jakub KOR0401
OB 2013-05-0101.05.2013 Oblastní žebříček H10N Langr Jakub KOR0401
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček H10N Langr Jakub KOR0401
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček H10N Langr Jakub KOR0401
OB 2013-09-2828.09.2013 Oblastní žebříček H10N Langr Jakub KOR0401
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček H10N Langr Jakub KOR0401
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček H10N Langr Jakub KOR0401
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček H10N Langr Jakub KOR0401
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček H10N Langr Jakub KOR0401
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle H10 Langr Jakub KOR0401
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup H12 Langr Jakub KOR0401
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech H12B Langr Jakub KOR0401
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C Langr Jakub KOR0401
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H12B Langr Jakub KOR0401
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia H12 Langr Jakub KOR0401
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup H12 Langr Jakub KOR0401
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Langr Jakub KOR0401
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H14B Langr Jakub KOR0401
OB 2018-07-0606.07.2018 Veteran cup open H14 Langr Jakub KOR0401
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Čechy východ 2020 H16B Langr Jakub KOR0401