Závodník: Kuc David

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B Kuc David SCP0600 DNS
OB 21.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H14 25. Kuc David SCP0600 50:12 + 20:26
OB 20.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H14 18. Kuc David SCP0600 77:39 + 32:01
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 H14 17. Kuc David SCP0600 31:09 + 8:03
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách H14 19. Kuc David SCP0600 159:00 + 59:27
OB 21.10.2018 Veřejný závod H12 9. Kuc David SCP0600 27:58 + 8:06
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H12 Kuc David SCP0600 DISK
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H12 7. Kuc David SCP0600 27:40 + 10:47
OB 05.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H12 8. Kuc David SCP0600 30:47 + 6:49
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H12 7. Kuc David SCP0600 23:56 + 6:44
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček H12 8. Kuc David SCP0600 29:31 + 7:02
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H12 6. Kuc David SCP0600 19:46 + 3:24
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H12 9. Kuc David SCP0600 26:57 + 4:11
OB 22.04.2018 Veřejný závod H12 Kuc David SCP0600 DISK
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček H12 7. Kuc David SCP0600 16:56 + 2:24
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H12 7. Kuc David SCP0600 29:50 + 5:12
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H12 18. Kuc David SCP0600 26:01 + 8:48
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H12 6. Kuc David SCP0600 31:36 + 5:34
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách H12 11. Kuc David SCP0600 87:27 + 19:34
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček H12 7. Kuc David SCP0600 22:51 + 2:55
OB 15.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 H12 26 Kuc David SCP0600
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H12 7. Kuc David SCP0600 32:39 + 7:19
OB 15.10.2017 Veřejný závod H12 4. Kuc David SCP0600 29:48 + 1:23
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H12 2. Kuc David SCP0600 33:04 + 1:49
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H12 3. Kuc David SCP0600 31:03 + 4:23
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H12C 25. Kuc David SCP0600 47:37 + 23:35
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H12C 2. Kuc David SCP0600 24:04 + 1:34
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček H12 4. Kuc David SCP0600 21:44 + 0:22
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček H12 4. Kuc David SCP0600 32:46 + 4:59
OB 01.09.2017 West cup - E1 H12 8. Kuc David SCP0600 33:46 + 11:48
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H12A 8. Kuc David SCP0600 34:40 + 11:43
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H12A 7. Kuc David SCP0600 26:23 + 6:57
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H12A 10. Kuc David SCP0600 27:27 + 6:45
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H12A 13. Kuc David SCP0600 42:04 + 19:52
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H12A 12. Kuc David SCP0600 40:13 + 15:16
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H12B 16. Kuc David SCP0600 27:23 + 5:48
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H12B 9. Kuc David SCP0600 27:24 + 3:37
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H12B 12. Kuc David SCP0600 33:23 + 11:57
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H12 3. Kuc David SCP0600 37:15 + 12:43
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H12 3. Kuc David SCP0600 13:45 + 3:18
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H12C 17. Kuc David SCP0600 31:11 + 9:05
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy T3 17. Kuc David SCP0600 49:49 + 17:23
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12C 7. Kuc David SCP0600 29:18 + 8:04
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček H12 13. Kuc David SCP0600 36:25 + 14:00
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 6. Kuc David SCP0600 29:32 + 5:24
OB 21.05.2017 Oblastní žebříček H12 3. Kuc David SCP0600 25:06 + 5:27
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček H12 6. Kuc David SCP0600 70:07 + 30:55
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy H12C 15. Kuc David SCP0600 26:00 + 6:59
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 H12B 11. Kuc David SCP0600 60:56 + 35:51
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček H12B 5. Kuc David SCP0600 40:23 + 13:04
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček H12B 6. Kuc David SCP0600 15:08 + 3:07
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček H12B 9. Kuc David SCP0600 28:17 + 8:28
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček H12 22. Kuc David SCP0600 43:22 + 21:42
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček H12 9. Kuc David SCP0600 34:53 + 8:05
OB 01.04.2017 Pražský žebříček - jaro 2017 H12 20 Kuc David SCP0600
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) H12 13. Kuc David SCP0600 43:33 + 16:09
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H10C 1. Kuc David SCP0600 14:49
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H10 3. Kuc David SCP0600 18:29 + 0:45
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H10 15. Kuc David SCP0600 19:19 + 5:57
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) H10 1. Kuc David SCP0600 26:08
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) H10 4. Kuc David SCP0600 27:49 + 6:56
OB 17.09.2016 Oblastní žebříček H10 1. Kuc David SCP0600 22:14
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 36. Kuc David SCP0600 30:53 + 18:38
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 29. Kuc David SCP0600 54:44 + 30:52
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H10 9. Kuc David SCP0600 30:29 + 6:07
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H10 8. Kuc David SCP0600 13:14 + 4:59
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 H10 2. Kuc David SCP0600 28:28 + 0:38
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 H10 1. Kuc David SCP0600 28:37
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 H10 2. Kuc David SCP0600 16:43 + 1:51
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H10C 8. Kuc David SCP0600 20:23 + 3:05
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 5. Kuc David SCP0600 28:16 + 1:39
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 2. Kuc David SCP0600 25:01 + 0:40
OB 11.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati H10 2. Kuc David SCP0600 25:08 + 3:36
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček H10C 5. Kuc David SCP0600 39:11 + 14:03
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati H10C 2. Kuc David SCP0600 29:21 + 0:49
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 H10C 9. Kuc David SCP0600 39:05 + 19:22
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E3 H0 1. Kuc David SCP0600 27:00
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E4 H0 4. Kuc David SCP0600 32:10 + 19:17
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E5 H0 1. Kuc David SCP0600 26:06
OB 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E1 H0 fialová 1. Kuc David SCP0600 20:54
OB 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E2 H0 fialová 1. Kuc David SCP0600 26:58
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 6. Kuc David SCP0600 19:47 + 5:18
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 6. Kuc David SCP0600 25:51 + 3:15
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček H10 3. Kuc David SCP0600 22:32 + 2:34
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H10 6. Kuc David SCP0600 14:17 + 1:42
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H10 1. Kuc David SCP0600 15:06
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 7. Kuc David SCP0600 17:22 + 4:14
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H10 4. Kuc David SCP0600 17:43 + 1:10
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H10 6. Kuc David SCP0600 16:10 + 2:31
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 H10 1. Kuc David SCP0600 24:26
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H10 8. Kuc David SCP0600 33:37 + 14:02
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 H10 4. Kuc David SCP0600 28:56 + 8:31
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček H10 5. Kuc David SCP0600 21:47 + 5:29
OB 27.12.2015 Ve stopách TULIPÁNU OPEN 7. Kuc David SCP0600
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H10 6. Kuc David SCP0600 22:57 + 4:54
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček H10 19. Kuc David SCP0600 22:42 + 7:47
OB 18.10.2015 Veřejný závod H10 5. Kuc David SCP0600 26:47 + 1:49
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H10 2. Kuc David SCP0600 24:29 + 0:48
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H10 4. Kuc David SCP0600 18:40 + 4:38
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček H10 13. Kuc David SCP0600 41:59 + 23:01
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 H10 7. Kuc David SCP0600 24:44 + 7:42
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 H10 16. Kuc David SCP0600 31:20 + 16:03
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 H10 5. Kuc David SCP0600 16:38 + 3:21
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 H10 7. Kuc David SCP0600 19:41 + 5:47
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 H10 11. Kuc David SCP0600 15:04 + 4:36
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H10 1. Kuc David SCP0600 22:05
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 7. Kuc David SCP0600 21:09 + 4:58
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H10C 11. Kuc David SCP0600 17:49 + 5:31
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H10C 11. Kuc David SCP0600 38:30 + 17:12
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H10 5. Kuc David SCP0600 17:26 + 1:35
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10L 1. Kuc David SCP0600 21:33
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10L 1. Kuc David SCP0600 21:15
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 H10L 1. Kuc David SCP0600 19:48
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček H10L 4. Kuc David SCP0600 23:37 + 7:23
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 H10L 1. Kuc David SCP0600 11:45
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati H10L 1. Kuc David SCP0600 21:17
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček H10L 2. Kuc David SCP0600 25:34 + 7:18
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) HL 4. Kuc David SCP0600 36:50 + 10:37
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) HL 3. Kuc David SCP0600 24:15 + 2:45
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček H10L 7. Kuc David SCP0600 24:11 + 8:07
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10L 1. Kuc David SCP0600 15:14
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10L 19. Kuc David SCP0600 49:26 + 22:31
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček H10L 10. Kuc David SCP0600 38:54 + 16:42
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati HF 1. David Kuc SCP0600 21:36
OB 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 4. Kuc David SCP0600 20:59 + 3:42
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček H10L 17. Kuc David SCP0600 48:44 + 28:17
OB 09.03.2014 80 minut na Vrabci A 108. Kuc David SCP0600 80:56 + 38:07
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H10L 12. Kuc David SCP0600 26:35 + 13:21
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček H10L 8. Kuc David SCP0600 22:03 + 7:50
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček H10L 28. Kuc David SCP0600 68:22 + 43:28
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H10L 8. Kuc David SCP0600 26:12 + 6:43
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 T10 18. Kuc David SCP0600 31:54 + 11:38
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 T10 18. Kuc David SCP0600 29:03 + 12:01
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy H12C Kuc David SCP0600
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček H12 Kuc David SCP0600
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H12 Kuc David SCP0600
OB 26.05.2013 Oblastní žebříček Linie Kuc David 74C0600
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček Linie Kuc David 74C0600
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček H10L Kuc David SCP0600
OB 08.02.2015 Ve stopách TULIPÁNU H_PZL Kuc David SCP0600
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník H10L Kuc David SCP0600
OB 16.07.2015 Advanta cup H10 Kuc David SCP0600
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H10 Kuc David SCP0600
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) H10 Kuc David SCP0600
OB 13.03.2016 Velká cena Líšné C Kuc David SCP0600
OB 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN H0 fialová Kuc David SCP0600
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník H10C Kuc David SCP0600
OB 29.07.2016 Eduard 2016 H10 Kuc David SCP0600
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček H10 Kuc David SCP0600
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H10 Kuc David SCP0600
OB 10.12.2016 Tour de Vypich D Kuc David SCP0600
OB 04.03.2017 Jarní sprint B Kuc David SCP0600
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 H12B Kuc David SCP0600
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H12B Kuc David SCP0600
OB 01.09.2017 West cup H12 Kuc David SCP0600
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H12 Kuc David SCP0600
OB 17.11.2017 SMIK - 24.Mistrovství světa ve SMIKu H Kuc David SCP0600
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle H14 Kuc David SCP0600 Přihlášen