Logo

Závodník: Kotenová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček D16 18. Kotenová Markéta RIC0651 77:48 + 44:42
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D16 15. Kotenová Markéta RIC0651 58:16 + 32:52
OB 2021-09-0909.09.2021 Podvečerní O-běh Folimankou 2021 B 41. Kotenová Markéta RIC0651 43:33 + 15:35
OB 2021-09-0808.09.2021 Veřejný závod D21 45. Kotenová Markéta RIC0651 34:12 + 14:58 018111811
OB 2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy západ D16B 16. Kotenová Markéta RIC0651 43:37 + 19:35
OB 2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy západ D16B Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D16 15. Kotenová Markéta RIC0651 53:23 + 19:18
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D16 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D16 16. Kotenová Markéta RIC0651 64:25 + 30:16
OB 2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati T4 10. Kotenová Markéta RIC0651 76:35 + 33:26
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček D16 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D16B Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D16B 25. Kotenová Markéta RIC0651 65:08 + 36:04
OB 2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček D16 12. Kotenová Markéta RIC0651 67:23 + 40:23
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D16 20. Kotenová Markéta RIC0651 42:33 + 22:58
OB 2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva T 59. Kotenová Markéta RIC0651 56:56 + 26:55
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D16B 20. Kotenová Markéta RIC0651 48:08 + 25:43
OB 2021-05-2626.05.2021 (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva T4 58. Kotenová Markéta RIC0651 52:12 + 25:47
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D16B 17 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-03-0101.03.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D16 6 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-02-0101.02.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D16 5 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D14 13. Kotenová Markéta RIC0651 31:04 + 7:52
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D14 7. Kotenová Markéta RIC0651 43:52 + 8:58
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14 10. Kotenová Markéta RIC0651 29:41 + 9:24
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D14 16. Kotenová Markéta RIC0651 57:53 + 26:39
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D14 7. Kotenová Markéta RIC0651 45:52 + 11:02
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D14 10. Kotenová Markéta RIC0651 41:10 + 13:03
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D14 10. Kotenová Markéta RIC0651 144:55 + 49:07
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 D14 6. Kotenová Markéta RIC0651 43:42 + 15:03
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D14 6. Kotenová Markéta RIC0651 27:01 + 6:16
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D14 6. Kotenová Markéta RIC0651 13:38 + 4:30
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 D14 7. Kotenová Markéta RIC0651 38:44 + 14:05
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod D14 11. Kotenová Markéta RIC0651 16:54 + 4:12
OB 2020-02-0909.02.2020 Únor v Úvalech C 51. Markéta Kotenová RIC0651 90:17 + 34:40
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D14 6 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D14 17. Kotenová Markéta RIC0651 39:05 + 12:05
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D14 13. Kotenová Markéta RIC0651 13:50 + 3:13
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D14 7. Kotenová Markéta RIC0651 23:53 + 3:01
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D14 11. Kotenová Markéta RIC0651 35:16 + 12:19
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D14 9. Kotenová Markéta RIC0651 39:05 + 11:08
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D14C 15. Kotenová Markéta RIC0651 12:39 + 2:44
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 18. Kotenová Markéta RIC0651 31:58 + 6:51
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 16. Kotenová Markéta RIC0651 45:38 + 8:59
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D14 23. Kotenová Markéta RIC0651 48:26 + 19:21
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D14 19. Kotenová Markéta RIC0651 51:38 + 16:04
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D14 21. Kotenová Markéta RIC0651 41:47 + 16:22
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D14 19. Kotenová Markéta RIC0651 141:51 + 50:22
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T3 40. Kotenová Markéta RIC0651 45:00 + 21:41
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 30. Kotenová Markéta RIC0651 43:54 + 43:54
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D14B 31. Kotenová Markéta RIC0651 59:27 + 21:46
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 21. Kotenová Markéta RIC0651 43:38 + 16:23
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D14 12. Kotenová Markéta RIC0651 24:15 + 7:19
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D14 9. Kotenová Markéta RIC0651 35:39 + 8:16
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D14 8. Kotenová Markéta RIC0651 18:28 + 3:46
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D14B 52. Kotenová Markéta RIC0651 47:05 + 25:56
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D14B 41. Kotenová Markéta RIC0651 58:06 + 26:14
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D14 12. Kotenová Markéta RIC0651 33:02 + 10:17
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 10. Kotenová Markéta RIC0651 39:55 + 8:20
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D14 10. Kotenová Markéta RIC0651 33:47 + 11:15
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D14B 29 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D21B 13. Kotenová Markéta RIC0651 18:14 + 4:37 033513351
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D14 9. Kotenová Markéta RIC0651 27:36 + 7:55
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 32. Kotenová Markéta RIC0651 57:47 + 26:44
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D14 19. Kotenová Markéta RIC0651 10:30 + 2:28
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D14 16. Kotenová Markéta RIC0651 41:55 + 13:31
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 5. Kotenová Markéta RIC0651 13:52 + 1:23
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D14 9. Kotenová Markéta RIC0651 29:26 + 6:15
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 12. Kotenová Markéta RIC0651 13:58 + 2:22
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D14 13. Kotenová Markéta RIC0651 33:51 + 10:53
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D14 33. Kotenová Markéta RIC0651 53:38 + 22:25
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 D14 10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 D14 10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D14 10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D12 28. Kotenová Markéta RIC0651 37:31 + 13:05
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D12 9. Kotenová Markéta RIC0651 23:15 + 3:36
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 3. Kotenová Markéta RIC0651 20:10 + 0:49
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D12 26. Kotenová Markéta RIC0651 13:31 + 3:21
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D12 21. Kotenová Markéta RIC0651 40:16 + 15:14
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 10. Kotenová Markéta RIC0651 23:25 + 3:54
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4 43. Kotenová Markéta RIC0651 79:08 + 32:31
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T4 60. Kotenová Markéta RIC0651 57:13 + 26:49
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D14 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D14 15. Kotenová Markéta RIC0651 81:55 + 47:02
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D14 12. Kotenová Markéta RIC0651 19:34 + 8:26
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 25. Kotenová Markéta RIC0651 69:50 + 42:37
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 29. Kotenová Markéta RIC0651 77:10 + 44:05
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 26. Kotenová Markéta RIC0651 48:09 + 25:52
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE T3 31. Kotenová Markéta RIC0651 46:01 + 22:02
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D12C 18. Kotenová Markéta RIC0651 42:15 + 17:08
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D12 4. Kotenová Markéta RIC0651 22:08 + 5:00
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D12 16. Kotenová Markéta RIC0651 31:27 + 8:59
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D12 2. Markéta Kotenová RIC0651 17:26 + 0:03
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D12 7. Kotenová Markéta RIC0651 21:40 + 4:39
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D12C 9. Kotenová Markéta RIC0651 13:42 + 2:37
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D12 3. Kotenová Markéta RIC0651 15:30 + 0:59
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D12 4 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 11. Kotenová Markéta RIC0651 27:33 + 6:33
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12 11. Kotenová Markéta RIC0651 26:39 + 6:58
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D12 17. Kotenová Markéta RIC0651 16:38 + 4:33
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 7. Kotenová Markéta RIC0651 13:04 + 3:16
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 11. Kotenová Markéta RIC0651 30:26 + 11:46
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 17. Kotenová Markéta RIC0651 39:14 + 15:24
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D12 14. Kotenová MarkĂ©ta RIC0651 27:12 + 7:36
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 7 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 5 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D12 18. Kotenová Markéta RIC0651 28:09 + 8:34
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D12 7. Kotenová Markéta RIC0651 23:51 + 5:49
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12 9. Kotenová Markéta RIC0651 29:13 + 9:38
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D12 8. Kotenová Markéta RIC0651 12:24 + 3:13
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D12 4. Kotenová Markéta RIC0651 23:41 + 5:16
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D12A 19. Kotenová Markéta RIC0651 38:43 + 15:16
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D12A 22. Kotenová Markéta RIC0651 41:29 + 18:35
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D12A 21. Kotenová Markéta RIC0651 39:45 + 17:39
OB 2017-09-0101.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 6 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH12 24. Kotenová Markéta RIC0651 43:15 + 23:11
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH12 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník D12 4. Markéta Kotenová RIC0651 18:07 + 3:38
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D12 4. Kotenová Markéta RIC0651 16:25 + 2:37
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček D12 5. Kotenová Markéta RIC0651 28:46 + 7:53
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 10. Kotenová Markéta RIC0651 35:52 + 9:34
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D12 16. Kotenová Markéta RIC0651 29:03 + 10:50
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D12 2. Kotenová Markéta RIC0651 28:36 + 5:17
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 24. Kotenová Markéta RIC0651 30:20 + 10:57
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 29. Kotenová Markéta RIC0651 46:57 + 17:11
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček D12 3. Kotenová Markéta RIC0651 33:51 + 5:58
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 6. Kotenová Markéta RIC0651 29:28 + 10:01
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D12 5. Kotenová Markéta RIC0651 19:39 + 2:22
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Kotenová Markéta RIC0651 12:42 + 2:25
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12 13. Kotenová Markéta RIC0651 35:18 + 15:28
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 4 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 D12 3 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D12C 31. Kotenová Markéta RIC0651 38:37 + 16:21
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 18:54 + 2:19
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D12 4. Kotenová Markéta RIC0651 23:15 + 6:36
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 16:46 + 1:37
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 20:31 + 1:59
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček D12 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 12:30
OB 2016-09-0303.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 25:27 + 1:14
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 14. Kotenová Markéta RIC0651 34:09 + 14:06
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 15. Kotenová Markéta RIC0651 38:35 + 16:48
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 11. Kotenová Markéta RIC0651 19:09 + 6:18
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 10. Kotenová Markéta RIC0651 34:46 + 13:38
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 13. Kotenová Markéta RIC0651 30:28 + 13:54
OB 2016-07-0303.07.2016 Veteran cup - E3 D10 5. Kotenová Markéta RIC0651 19:04 + 5:27
OB 2016-07-0202.07.2016 Veteran cup - E2 D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 23:53 + 1:37
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup - E1 D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 12:05 + 0:25
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 4. Kotenová Markéta RIC0651 22:09 + 1:33
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 14. Kotenová Markéta RIC0651 41:28 + 17:35
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 18:12
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 14:07 + 0:41
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 17:18
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 15:19
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 17:55
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 16:06 + 0:56
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 23. Kotenová Markéta RIC0651 39:58 + 17:29
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 5. Kotenová Markéta RIC0651 25:40 + 5:14
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 14:35
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 4. Kotenová Markéta RIC0651 18:36 + 0:59
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 2. Kotenová Markéta RIC0651 19:57 + 0:31
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček D12 18. Kotenová Markéta RIC0651 41:49 + 19:21
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 18:18 + 1:50
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 14:49
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 19:03 + 0:28
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D12 20. Kotenová Markéta RIC0651 30:24 + 11:39
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D10 5. Kotenová Markéta RIC0651 23:00 + 3:10
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D10 8. Kotenová Markéta RIC0651 28:42 + 14:21
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 21:26 + 6:26
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D10 10. Kotenová Markéta RIC0651 55:18 + 23:25
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 23:35
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 20:56 + 4:44
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 23:19 + 3:30
OB 2015-06-1010.06.2015 5. závod Pražského poháru žactva D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 20:25
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D10C 2. Kotenová Markéta RIC0651 35:51 + 4:38
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10 5. Kotenová Markéta RIC0651 20:09 + 4:26
OB 2015-05-2020.05.2015 PPŽ - 2 závod D10 3 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 8. Kotenová Markéta RIC0651 29:21 + 8:31
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 7. Kotenová Markéta RIC0651 26:59 + 10:22
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 15:28 + 4:33
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 33:27 + 5:23
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 7. Kotenová Markéta RIC0651 14:20 + 5:44
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 32:22 + 7:27
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D10 6. Kotenová Markéta RIC0651 56:20 + 23:35
OB 2014-11-1515.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu D 72 Markéta Kotenová RIC0651
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D10 13. Kotenová Markéta RIC0651 28:26 + 8:54
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D10 11. Kotenová Markéta RIC0651 20:06 + 7:07
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10 11. Kotenová Markéta RIC0651 39:20 + 17:29
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 34:35 + 20:42
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10 13. Markéta Kotenová RIC0651 61:35 + 33:01
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček D10 8. Kotenová Markéta RIC0651 25:19 + 10:13
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 18. Kotenová Markéta RIC0651 82:42 + 61:55
OB 2014-09-0303.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D10 6. Kotenová Markéta RIC0651 15:00 + 7:31
OB 2014-08-3131.08.2014 Oblastní žebříček D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 38:40 + 11:40
OB 2014-08-3030.08.2014 Oblastní žebříček D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 22:51 + 6:16
OB 2014-06-1818.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva D10 9. Kotenová Markéta RIC0651 15:42 + 6:14
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 16. Kotenová Markéta RIC0651 48:26 + 26:33
OB 2014-06-0101.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 7. Kotenová Markéta RIC0651 40:43 + 9:47
OB 2014-05-3131.05.2014 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 25:15 + 2:06
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10C 10. Kotenová Markéta RIC0651 24:23 + 8:54
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček HDR 25. Kotenová Markéta RIC0651 12:17 + 6:20
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček HDR 13. Kotenová Markéta RIC0651 31:03 + 9:25
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček HDR 18. Kotenová Markéta RIC0651 35:21 + 14:23
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Kotenová Markéta STC0654
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D14C Kotenová Markéta STC0654
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D16 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2014-05-1414.05.2014 1. závod Pražského poháru žactva D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2014-05-2121.05.2014 Pražský pohár žactva - 2 závod D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2014-06-0404.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2014-06-1111.06.2014 5. závod Pražského poháru žactva D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2014-11-2929.11.2014 Ztraceni v pralese - 1.závod Pražské zimní ligy Děti Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-02-2121.02.2015 Sprint na Chodovské tvrzi A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-03-0808.03.2015 Praga Magica ABC Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-05-1616.05.2015 Dny orientace v přírodě Kouřim - Lechův scorelauf Děti do 15 let Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-06-0303.06.2015 4. závod PPŽ D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-06-1717.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-11-1717.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2015-12-1212.12.2015 Tour de Prokopák D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-02-2727.02.2016 Chodovská tvrz + divočina PZL Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-03-1313.03.2016 Velká cena Líšné C Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 11 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-09-2121.09.2016 Žákovské štafety DH12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-11-1717.11.2016 SMIK - 23.Mistrovství světa ve SMIKu D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Kotenová Markéta RIC0651
OB 2016-12-0404.12.2016 Čertovy hrby D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-03-0404.03.2017 Jarní sprint B Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-06-2121.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 D12A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-11-1717.11.2017 SMIK - 24.Mistrovství světa ve SMIKu D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2017-12-0303.12.2017 Cesta do pekel C Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-03-1010.03.2018 Praga Magica ABC Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Kotenová Markéta STC0654
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Kotenová Markéta STC0654
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D14B Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-10-0505.10.2018 Petřín OPEN Krátká Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-11-1717.11.2018 SMIK - 25.Mistrovství světa ve SMIKu D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-12-0202.12.2018 Čertův zub B Kotenová Markéta RIC0651
OB 2018-12-0909.12.2018 Tour de Prague D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-01-1919.01.2019 PZL Veltruský park C Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-03-0909.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Kotenová Markéta STC0654
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Kotenová Markéta STC0654
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-11-1717.11.2019 SMIK - 26.Mistrovství světa ve SMIKu D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-12-0707.12.2019 Tour de Prague D Kotenová Markéta RIC0651
OB 2019-12-2222.12.2019 Večerník Praha A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-03-1515.03.2020 Praga Magica ABC Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-10-3030.10.2020 Euromeeting - veřejný závod T3 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček D14 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D16A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D16A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D16A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D16A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D16A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D16A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D16A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-12-1212.12.2020 Tour de Prague (8:30-10:30) C Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-12-3131.12.2020 Čertův žaket Kratší Kotenová Markéta RIC0651
OB 2020-12-2020.12.2020 Večerník Praha A Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D16 Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva T F Kotenová Markéta RIC0651
OB 2021-09-1515.09.2021 OB - štafety mládeže OPEN Kotenová Markéta RIC0651 Přihlášen