Logo

Závodník: Urbánková Lucie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-0606.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 1. Urbánková Lucie ONO1150 26:10
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 27:49 + 1:35
OB 2021-05-2929.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 26:20 + 0:03
OB 2021-05-0101.05.2021 9. Slezská zimní liga DB 5. Lucie Urbánková ONO1150 24:22 + 2:52
OB 2021-01-0101.01.2021 Západočeský žebříček - jaro 2021 D10 1 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D10 (Damen bis 10) 4. Urbánková Lucie ONO1150 32:09 + 3:33
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 12:43 + 0:50
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D10 3. Urbánková Lucie ONO1150 29:31 + 5:42
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D10 3. Urbánková Lucie ONO1150 13:33 + 0:57
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 28:41 + 1:05
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 31:22 + 4:43
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 7. Urbánková Lucie ONO1150 43:00 + 10:34
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D10 4. Urbánková Lucie ONO1150 30:44 + 5:46
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 23:07 + 4:21
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 29:31 + 4:40
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 83:22 + 14:47
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D10 6. Urbánková Lucie ONO1150 35:27 + 13:08
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 14:04 + 2:29
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 10:38 + 1:04
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 25:56 + 3:52
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 38:05 + 5:31
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 41:16 + 3:42
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D10 3. Urbánková Lucie ONO1150 35:40 + 8:05
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 22:15 + 3:34
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 43:45 + 20:10
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 11:58 + 0:54
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 28:27 + 1:30
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 15. Urbánková Lucie ONO1150 41:58 + 22:57
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 9. Urbánková Lucie ONO1150 23:09 + 7:13
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 15. Urbánková Lucie ONO1150 40:54 + 20:39
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 D10 2 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 22:38 + 2:47
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10 31. Urbánková Lucie ONO1150 34:58 + 18:18
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D10 7. Urbánková Lucie ONO1150 21:23 + 3:47
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10 6. Urbánková Lucie ONO1150 24:28 + 6:37
OB 2019-10-1212.10.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB T1 4. Urbánková Lucie ONO1150 46:48 + 14:18
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10 7. Urbánková Lucie ONO1150 42:43 + 14:46
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 29. Urbánková Lucie ONO1150 39:09 + 24:14
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 20. Urbánková Lucie ONO1150 46:35 + 23:17
OB 2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 57:52 + 18:07
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim D10 4 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 37:09 + 15:51
OB 2019-08-3131.08.2019 WestCup - noční závod MIX1 6. Urbánková Lucie ONO1150 42:45 + 16:23
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup - E1 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 67:33 + 32:16
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup D10 3. Urbánková Lucie ONO1150 162:34 + 66:14
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D10 8. Urbánková Lucie ONO1150 49:15 + 24:19
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D10 12. Urbánková Lucie ONO1150 54:31 + 33:42
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 27:33 + 10:29
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 11. Urbánková Lucie ONO1150 23:22 + 8:05
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 17. Urbánková Lucie ONO1150 26:21 + 11:52
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D10 10. Urbánková Lucie ONO1150 69:38 + 38:32
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 9. Urbánková Lucie ONO1150 43:52 + 24:23
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D10 8. Urbánková Lucie ONO1150 40:33 + 22:30
OB 2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 16:15 + 5:42
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) D10 3. Urbánková Lucie ONO1150 34:27 + 4:03
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 39:19 + 20:41
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D10 14. Urbánková Lucie ONO1150 29:41 + 14:48
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D10 13. Urbánková Lucie ONO1150 37:28 + 17:12
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D10 14. Urbánková Lucie ONO1150 31:52 + 18:34
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách D10 13. Urbánková Lucie ONO1150 99:01 + 50:05
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D10 11. Urbánková Lucie ONO1150 40:05 + 18:59
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D10 6. Urbánková Lucie ONO1150 45:24 + 25:53
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro D10 7 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) DL 8. Lucie Urbánková ONO1150 28:39 + 12:14
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) DL 8. Lucie Urbánková ONO1150 40:10 + 21:59
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10L 5. Urbánková Lucie ONO1150 66:36 + 24:14
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10L 3. Urbánková Lucie ONO1150 44:54 + 8:56
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 HD10L 20. Urbánková Lucie ONO1150 54:58 + 38:14
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 HD10L 21. Urbánková Lucie ONO1150 46:16 + 28:12
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 HD10L 11. Urbánková Lucie ONO1150 21:21 + 10:52
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10N 8. Urbánková Lucie ONO1150 65:13 + 31:07
OB 2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček HD10L 9. Urbánková Lucie ONO1150 56:02 + 20:01
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10L 20. Urbánková Lucie ONO1150 51:52 + 29:48
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D10L 9. Urbánková Lucie ONO1150 54:53 + 30:12
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D10L 6. Urbánková Lucie ONO1150 56:13 + 26:19
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D10L Urbánková Lucie ONO1150 DISK
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) LINIE 6. Urbánková Lucie ONO1150 49:36 + 23:32
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) LINIE 8. Urbánková Lucie ONO1150 32:05 + 17:14
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček Linie 6. Urbánková Lucie ONO1150 56:54 + 15:36
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček Linie 2. Urbánková Lucie ONO1150 17:19 + 4:29
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček Linie Urbánková Lucie ONO1150 DISK
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D10L 16. Urbánková Lucie ONO1150 41:28 + 20:00
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10L Urbánková Lucie ONO1150 DISK
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10L 6. Urbánková Lucie ONO1150 50:09 + 27:17
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček HDR Urbankova Lucie ONO1150 DISK
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HDR 8. Urbankova Lucie ONO1150 53:42 + 27:38
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 23. Urbánková Lucie ONO1150 50:07 + 26:00
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 13. Urbánková Lucie ONO1150 29:31 + 6:33
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček HDR 28. Urbánková Lucie ONO1150 35:11 + 14:10
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček HDR 3. Urbánková Lucie ONO1150 22:11 + 2:43
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček HDR 4. Urbánková Lucie ONO1150 28:48 + 7:26
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček HDR 24. Urbánková Lucie ONO1150 48:54 + 33:47
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) HDR 8. Urbánková Lucie ONO1150 38:37 + 19:03
OB 2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Urbánková Lucie ONO1150 48:24 + 21:28
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Urbánková Lucie ONO1150 35:49 + 20:37
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 20. Urbánková Lucie ONO1150 32:33 + 15:10
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček HDR 3. Urbánková Lucie ONO1150 18:02 + 4:29
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 2. Urbánková Lucie ONO1150 7:39 + 0:55
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček HDR 10. Urbánková Lucie ONO1150 18:47 + 4:34
OB 2017-03-1111.03.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Urbánková Lucie ONO1150 32:42 + 16:57
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 HDR 7. Urbánková Lucie ONO1150 30:37 + 6:08
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 HDR 26. Urbánková Lucie ONO1150 31:29 + 13:02
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 HDR 30. Urbánková Lucie ONO1150 18:52 + 6:22
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 HDR 22. Urbánková Lucie ONO1150 40:37 + 19:43
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 HDR 11. Urbánková Lucie ONO1150 23:23 + 6:53
OB 2016-05-2222.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček HDR 21. Urbánková Lucie ONO1150 50:56 + 28:19
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati HDR 15. Urbánková Lucie ONO1150 44:49 + 17:31
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 HDR 5. Urbánková Lucie ONO1150 26:45 + 7:53
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček HDR 17. Lucie Urbánková ONO1150 35:51 + 13:13
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček HDR 27. Lucie Urbánková ONO1150 45:03 + 17:02
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) HDR Urbánková Lucie ONO1150 DNS
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček HDR 24. Urbánková Lucie ONO1150 42:52 + 19:12
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 13. Urbánková Lucie ONO1150 24:53 + 9:13
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček HDR 66. Urbánková Lucie ONO1150 53:39 + 35:27
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 32. Urbánková Lucie ONO1150 38:55 + 15:37
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček HDR 22. Urbánková Lucie ONO1150 44:22 + 17:48
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček HDR 20. Urbánková Lucie ONO1150 58:34 + 31:48
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 HDR 27. Urbánková Lucie ONO1150 42:55 + 25:51
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček HDR 22. Urbánková Lucie ONO1150 26:46 + 12:01
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 HDR 3. Urbánková Lucie ONO1150 12:45 + 3:07
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati HDR 20. Urbánková Lucie ONO1150 43:14 + 22:26
OB 2015-04-2626.04.2015 Oblastní žebříček HDR 14. Urbánková Lucie 2011 ONO1150 42:03 + 19:40
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček HDR 6. Urbánková Lucie 2011 ONO1150 27:05 + 13:01
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 28. Urbánková Lucie ONO1150 37:39 + 16:15
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 8. Urbánková Lucie ONO1150 16:38 + 7:52
OB 2015-03-2929.03.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Urbánková Lucie ONO1150 29:18 + 11:03
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR 14. Urbánková Lucie ONO1150 36:27 + 19:44
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček HDR 13. Urbánková Lucie ONO1150 39:32 + 18:28
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček HDR 18. Urbánková Lucie ONO1150 26:20 + 13:39
OB 2014-08-3030.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 HDR 38. Urbánková Lucie ONO1150 41:16 + 22:05
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup - E1 HDR 29. Urbánková Lucie ONO1150 108:53 + 90:49
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10N Urbánková Lucie ONO1150
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10 Lucie Urbánková ONO1150
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2014-08-3131.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2015-04-1212.04.2015 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P Urbánková Lucie ONO1150
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P Urbánková Lucie ONO1150
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup HD10L Urbánková Lucie ONO1150
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Urbánková Lucie ONO1150
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D12 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti T3 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D10 Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D10 Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D10 Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D10 Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D10 Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D10 Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách - E1 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-04-0303.04.2021 Velikonoce ve skalách - E2 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-04-0404.04.2021 Velikonoce ve skalách - E3 D10 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) D10 (12:00) Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D10 12:00-12:30 Urbánková Lucie ONO1150
OB 2021-06-2525.06.2021 Jarní trojúhelník D10C Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-06-2525.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D10C Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D10C Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D10C Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D10C Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D10C Urbánková Lucie ONO1150 Přihlášen