Závodník: Hrouda Šimon

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 17.02.2018 Předjarní kotár D 18. Hrouda Šimon UBM0504 73:59 + 40:10
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 6. Hrouda Šimon UBM0504 14:17 + 2:00
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H12 Hrouda Šimon UBM0504 DISK
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H12 28. Hrouda Šimon UBM0504 55:49 + 29:21
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H12C 22. Hrouda Šimon UBM0504 39:04 + 18:36
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 22. Hrouda Šimon UBM0504 44:58 + 19:10
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 13. Hrouda Šimon UBM0504 26:47 + 12:57
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H10 10. Hrouda Šimon UBM0504 25:44 + 7:41
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H10 3. Hrouda Šimon UBM0504 16:51 + 1:20
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H10 6. Hrouda Šimon UBM0504 30:15 + 7:39
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 H10 12. Hrouda Šimon UBM0504 29:08 + 12:06
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 H10 6. Hrouda Šimon UBM0504 20:21 + 5:04
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 H10 11. Hrouda Šimon UBM0504 23:22 + 10:05
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 H10 20. Hrouda Šimon UBM0504 34:43 + 20:49
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 H10 10. Hrouda Šimon UBM0504 14:59 + 4:31
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 8. Hrouda Šimon UBM0504 27:58 + 6:42
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H10 5. Hrouda Šimon UBM0504 17:35 + 3:32
OB 02.05.2015 Oblastní žebříček H10 8. Hrouda Šimon UBM0504 26:10 + 8:13
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H10C 6. Hrouda Šimon UBM0504 17:32 + 3:50
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H10 6. Hrouda Šimon UBM0504 25:08 + 6:13
OB 08.02.2015 Zimní hradubická liga HK 17. Hrouda Šimon UBM0504 57:06 + 31:27
OB 20.12.2014 Mistrovství HO na dlouhé trati (DH19) a 5.závod ZL HO (ostatní) H10 1. Hrouda Šimon UBM0504 24:52
OB 14.12.2014 OB liga - Pomikulášský běh HDD 3. Hrouda Šimon UBM0504 25:22 + 3:04
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H10C 13. Hrouda Šimon UBM0504 31:22 + 14:32
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10C 24. Hrouda Šimon UBM0504 36:41 + 19:36
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10C 18. Hrouda Šimon UBM0504 22:06 + 8:31
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 H10 11. Hrouda Šimon UBM0504 34:58 + 17:09
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 H10 15. Hrouda Šimon UBM0504 23:25 + 11:25
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 H10 9. Hrouda Šimon UBM0504 32:44 + 8:06
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 H10 18. Hrouda Šimon UBM0504 39:44 + 24:05
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 H10 12. Hrouda Šimon UBM0504 33:43 + 15:41
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H10C 14. Hrouda Šimon UBM0504 23:42 + 10:32
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H10C 19. Hrouda Šimon UBM0504 42:24 + 30:29
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 8. Hrouda Šimon UBM0504 29:50 + 8:59
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 7. Hrouda Šimon UBM0504 16:41 + 7:57
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H10 10. Hrouda Šimon UBM0504 33:31 + 14:56
OB 13.06.2014 Mistrovství oblasti štafet DH10 Hrouda Šimon UBM0504
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 H10 Hrouda Šimon UBM0504
OB 16.07.2015 Advanta cup H10 Hrouda Šimon UBM0504
OB 12.06.2015 Mistrovství oblasti štafet DH14 Hrouda Šimon UBM0504