Závodník: Švarcová Lenka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček T5 43. Švarcová Lenka TUR6457 97:57 + 44:19
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček T Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 28.10.2018 Oblastní žebříček T4 19. Švarcová Lenka TUR6457 52:46 + 28:01
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček T4 31. Švarcová Lenka TUR6457 48:17 + 23:06
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček P 4. Švarcová Lenka TUR6457 27:01 + 4:51
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček T 36. Švarcová Lenka TUR6457 27:30 + 11:45
OB 06.10.2018 Veřejný závod D50 20. Švarcová Lenka TUR6457 62:50 + 25:47
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ T3 12. Švarcová Lenka TUR6457 39:42 + 13:52
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ T3 27. Švarcová Lenka TUR6457 55:59 + 29:07
OB 02.09.2018 West cup - E3 P3 4. Švarcová Lenka TUR6457 43:18 + 11:54
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 P3 5. Švarcová Lenka TUR6457 42:01 + 6:49
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 P3 3. Švarcová Lenka TUR6457 17:35 + 1:12
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D50 9. Švarcová Lenka TUR6457 47:44 + 18:32
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D50 13. Švarcová Lenka TUR6457 59:42 + 27:14
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D50 9. Švarcová Lenka TUR6457 42:08 + 18:49
OB 22.07.2018 Grand prix Silesia - E3 TK 4. Švarcová Lenka TUR6457 63:49 + 18:37
OB 21.07.2018 Grand prix Silesia - E2 TK Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 20.07.2018 Grand prix Silesia - E1 TK 5. Švarcová Lenka TUR6457 44:53 + 12:58
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 P2 29. Švarcová Lenka TUR6457 96:56 + 53:27
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 P2 32. Švarcová Lenka TUR6457 73:16 + 38:38
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 P2 21. Švarcová Lenka TUR6457 59:35 + 31:37
OB 08.07.2018 Veteran cup open - E3 T 10. Švarcová Lenka TUR6457 93:08 + 45:35
OB 07.07.2018 Veteran cup open - E2 T 13. Švarcová Lenka TUR6457 99:45 + 46:47
OB 06.07.2018 Veteran cup open - E1 T 6. Švarcová Lenka TUR6457 38:30 + 13:47
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ P 16. Švarcová Lenka TUR6457 39:13 + 16:22
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati P 17. Švarcová Lenka TUR6457 51:21 + 19:04
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček P 9. Švarcová Lenka TUR6457 30:38 + 10:17
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu P 20. Švarcová Lenka TUR6457 18:48 + 7:33
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček T 27. Švarcová Lenka TUR6457 46:53 + 17:54
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček T Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati T 22. Švarcová Lenka TUR6457 59:31 + 29:46
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ TK 29. Švarcová Lenka TUR6457 59:43 + 21:32
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ TK 27. Švarcová Lenka TUR6457 51:05 + 24:58
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D45 9. Švarcová Lenka TUR6457 61:19 + 19:54
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D45 Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D45 8. Švarcová Lenka TUR6457 37:41 + 15:31
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník D45 Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D45 30. Švarcová Lenka TUR6457 20:31 + 6:50
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček D45D 16. Švarcová Lenka TUR6457 60:21 + 14:05
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček T4 26. Švarcová Lenka TUR6457 31:38 + 12:51
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček T 28. Švarcová Lenka TUR6457 68:22 + 34:49
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D50 Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D50 Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D50 7. Švarcová Lenka TUR6457 62:32 + 23:24
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D50 8. Švarcová Lenka TUR6457 57:08 + 13:26
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D50 4. Švarcová Lenka TUR6457 43:42 + 13:00
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček D50 Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 28.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E3 sprint Fialová Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 28.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E2 mikrosprint Fialová 4. Švarcová Lenka TUR6457 9:06 + 1:58
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 P2 Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 P2 Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 P2 23. Švarcová Lenka TUR6457 58:01 + 34:08
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D50 3. Švarcová Lenka TUR6457 64:26 + 14:08
OB 01.04.2017 Ještědský žebříček dospělých 2017 D50 10 Švarcová Lenka TUR6457
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček T 23. Švarcová Lenka TUR6457 39:41 + 15:44
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček P 31. Švarcová Lenka TUR6457 44:00 + 21:19
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E3 D2 11. Švarcová Lenka TUR6457 54:04 + 13:01
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E4 D2 3. Švarcová Lenka TUR6457 20:31 + 5:16
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E5 D2 7. Švarcová Lenka TUR6457 27:23 + 4:31
OB 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E1 D2 hnědá 13. Švarcová Lenka TUR6457 64:49 + 23:22
OB 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E2 D2 hnědá 8. Švarcová Lenka TUR6457 60:09 + 15:08
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček T Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček T 19. Švarcová Lenka TUR6457 81:31 + 38:17
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 T 10. Švarcová Lenka TUR6457 62:35 + 27:38
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček T 5. Švarcová Lenka TUR6457 60:26 + 10:51
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 T 4. Švarcová Lenka TUR6457 20:34 + 2:59
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati TK 3. Švarcová Lenka TUR6457 53:44 + 15:23
OB 01.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E3 D45 10. Švarcová Lenka TUR6457 56:09 + 24:19
OB 01.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E1 D45 7. Švarcová Lenka TUR6457 70:01 + 30:42
OB 01.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E2 D45 13. Švarcová Lenka TUR6457 34:36 + 17:31
OB 01.05.2015 Litoměřický TULIPÁN D45 13. Švarcová Lenka TUR6457 34:36 + 17:31
OB 26.10.2014 Oblastní žebříček T6 31. Švarcová Lenka TUR6457 96:14 + 44:39
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček P4 22. Svarcová Lenka TUR6457 69:55 + 26:40
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček P4 33. Švarcová Lenka TUR6457 67:17 + 32:50
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček P4 15. Švarcová Lenka TUR6457 77:25 + 47:13
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček P4 41. Švarcová Lenka TUR6457 74:14 + 33:46
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček P4 29. Švarcová Lenka TUR6457 80:52 + 40:06
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček P4 Švarcová Lenka TUR6457 DISK
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček D50 10. Švarcová Lenka TUR6457 77:19 + 26:55
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D45D 13. Švarcová Lenka TUR6457 83:56 + 31:19
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 17. Švarcová Lenka TUR6457 71:28 + 28:02
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati P2 20. Švarcová Lenka TUR6457 34:33 + 12:03
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati T3 trénink Švarcová Lenka TUR6457
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) P3 Švarcová Lenka TUR6457
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D50 Švarcová Lenka TUR6457
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník T Švarcová Lenka TUR6457
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček T4 Švarcová Lenka TUR6457
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet MIX Švarcová Lenka TUR6457
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D165 Švarcová Lenka TUR6457
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Švarcová Lenka TUR6457
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup P2 Švarcová Lenka TUR6457
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D50 Švarcová Lenka TUR6457
OB 20.07.2018 Grand prix Silesia D45B Švarcová Lenka TUR6457
OB 06.07.2018 Veteran cup open T Švarcová Lenka TUR6457
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup P2 Švarcová Lenka TUR6457
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D50 Švarcová Lenka TUR6457
OB 31.08.2018 West cup P3 Švarcová Lenka TUR6457