Logo

Závodník: Škáchová Zuzana

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 31. Škáchová Zuzana DKP0656 31:50 + 8:38
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 46. Škáchová Zuzana DKP0656 19:33 + 5:53
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D16A 37 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-12-1313.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION D21E 28. Škáchová Zuzana DKP0656 38:40 + 11:40
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D14 (Damen bis 14) 4. Škáchová Zuzana DKP0656 38:58 + 7:35
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D14 8. Škáchová Zuzana DKP0656 27:54 + 4:42
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 D14 4 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D14 9. Škáchová Zuzana DKP0656 44:21 + 9:27
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14 8. Škáchová Zuzana DKP0656 28:21 + 8:04
OB 2020-09-1010.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou A2 Škáchová Zuzana DKP0656 DISK
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D14 1. Škáchová Zuzana DKP0656 31:14
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D14 4. Škáchová Zuzana DKP0656 38:18 + 3:28
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D14 1. Škáchová Zuzana DKP0656 28:07
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D14 3. Škáchová Zuzana DKP0656 97:39 + 1:51
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D14 11. Škáchová Zuzana DKP0656 35:31 + 14:05
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D14 8. Škáchová Zuzana DKP0656 23:50 + 6:45
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D14 5. Škáchová Zuzana DKP0656 16:09 + 1:05
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald D14 5. Škáchová Zuzana DKP0656 29:26 + 4:06
OB 2019-12-0303.12.2019 Orienťák pro Madlenku Dlouhá Škáchová Zuzana DKP0656 DISK
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D14 5. Škáchová Zuzana DKP0656 30:30 + 3:30
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T4A 6. Škáchová Zuzana DKP0656 28:33 + 2:49
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D14 Škáchová Zuzana DKP0656 DISK
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D14C 16. Škáchová Zuzana DKP0656 12:49 + 2:54
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 34. Škáchová Zuzana DKP0656 37:38 + 12:31
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 21. Škáchová Zuzana DKP0656 46:41 + 10:02
OB 2019-09-0101.09.2019 SUDETY OPEN - E3 CERVENA 58. Zuzana Škáchová DKP0656 56:28 + 24:42
OB 2019-08-3131.08.2019 SUDETY OPEN - E1 CERVENA 85. Zuzana Škáchová DKP0656 38:33 + 22:23
OB 2019-08-3131.08.2019 SUDETY OPEN - E2 CERVENA 71. Zuzana Škáchová DKP0656 29:11 + 12:23
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D14A 13. Škáchová Zuzana DKP0656 45:31 + 15:09
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D14A 20. Škáchová Zuzana DKP0656 44:39 + 19:11
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D14A 11. Škáchová Zuzana DKP0656 38:06 + 9:44
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D14A 18. Škáchová Zuzana DKP0656 33:41 + 9:10
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D14A 10. Škáchová Zuzana DKP0656 54:53 + 18:28
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D14B 13. Škáchová Zuzana DKP0656 46:39 + 8:58
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 26. Škáchová Zuzana DKP0656 46:05 + 18:50
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D14B 14. Škáchová Zuzana DKP0656 27:16 + 6:07
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D14B Škáchová Zuzana DKP0656 DISK
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D14B 22 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D14 4. Škáchová Zuzana DKP0656 22:10 + 2:29
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 10. Škáchová Zuzana DKP0656 39:00 + 7:57
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D14 13. Škáchová Zuzana DKP0656 9:35 + 1:33
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D14 12. Škáchová Zuzana DKP0656 37:54 + 9:30
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D14 21. Škáchová Zuzana DKP0656 52:45 + 21:54
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D14 15. Škáchová Zuzana DKP0656 61:54 + 19:52
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D14 10. Škáchová Zuzana DKP0656 25:27 + 4:07
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách D14 12. Škáchová Zuzana DKP0656 140:06 + 42:09
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D14 6. Škáchová Zuzana DKP0656 27:18 + 4:07
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 6. Škáchová Zuzana DKP0656 12:42 + 1:06
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D14 7 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D14 30 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D14 20 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-11-2525.11.2018 PZL v Nymburku T5 Škáchová Zuzana DKP0656 DISK
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D14 11. Škáchová Zuzana DKP0656 41:11 + 10:56
OB 2018-10-2121.10.2018 Veřejný závod D12 7. Škáchová Zuzana DKP0656 26:04 + 6:52
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 6. Škáchová Zuzana DKP0656 25:59 + 3:48
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D12 9. Škáchová Zuzana DKP0656 11:51 + 1:41
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod D14 9. Škáchová Zuzana DKP0656 26:42 + 8:34
OB 2018-09-2626.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T3A Škáchová Zuzana DKP0656 DISK
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 1. Škáchová Zuzana DKP0656 24:40
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 3. Škáchová Zuzana DKP0656 21:41 + 2:00
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D12 16. Škáchová Zuzana DKP0656 31:37 + 8:53
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D12 9. Škáchová Zuzana DKP0656 37:00 + 14:21
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D12 28 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D14 17 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D12 Škáchová Zuzana DKP0656 DISK
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D12A 7. Škáchová Zuzana DKP0656 16:22 + 3:21
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D12A 10. Škáchová Zuzana DKP0656 22:29 + 4:16
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D12A 7. Škáchová Zuzana DKP0656 22:05 + 5:07
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D12C 1. Škáchová Zuzana DKP0656 21:01
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D12C 3. Škáchová Zuzana DKP0656 25:44 + 0:37
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D12 21. Škáchová Zuzana DKP0656 32:34 + 15:26
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C 7. Škáchová Zuzana DKP0656 27:11 + 8:32
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D12C 6. Škáchová Zuzana DKP0656 13:05 + 2:00
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D14 14. Škáchová Zuzana DKP0656 37:32 + 17:06
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D12 46 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D14 33 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 5. Škáchová Zuzana DKP0656 23:12 + 2:12
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D12 8. Škáchová Zuzana DKP0656 15:05 + 3:00
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Škáchová Zuzana DKP0656 12:50 + 3:02
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 5. Škáchová Zuzana DKP0656 23:24 + 4:44
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 4. Skáchová Zuzana DKP0656 26:27 + 2:37
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti v nočním OB P2 2. Škáchová Zuzana DKP0656 35:38 + 2:27
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D12 5. Skáchová Zuzana DKP0656 21:55 + 2:19
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D12 3 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2017-12-1717.12.2017 Večerník Praha B Škáchová Zuzana KAM0651 DISK
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D12 3. Škáchová Zuzana KAM0651 20:40 + 1:05
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D12 11. Škáchová Zuzana KAM0651 26:30 + 8:28
OB 2017-10-1515.10.2017 Veřejný závod D12 5. Škáchová Zuzana KAM0651 33:45 + 6:00
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D12 11. Škáchová Zuzana KAM0651 49:01 + 22:24
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12 16. Škáchová Zuzana KAM0651 15:09 + 4:50
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D12C 15. Škáchová Zuzana KAM0651 41:21 + 16:54
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D12C Škáchová Zuzana KAM0651 DISK
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D12A 13. Škáchová Zuzana KAM0651 30:55 + 7:28
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D12A 20. Škáchová Zuzana KAM0651 37:31 + 14:37
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D12A 13. Škáchová Zuzana KAM0651 29:01 + 6:55
OB 2017-09-0101.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 15 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 14. Škáchová Zuzana KAM0651 24:50 + 8:09
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 12. Škáchová Zuzana KAM0651 29:06 + 5:12
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 17. Škáchová Zuzana KAM0651 38:36 + 17:32
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D12C 12. Škáchová Zuzana KAM0651 26:48 + 8:23
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D12C 21. Škáchová Zuzana KAM0651 32:12 + 12:13
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D12 3. Škáchová Zuzana KAM0651 24:09 + 3:26
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C Škáchová Zuzana KAM0651 DISK
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 16. Škáchová Zuzana KAM0651 33:45 + 13:08
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D12 11. Škáchová Zuzana KAM0651 21:06 + 7:18
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 12. Škáchová Zuzana KAM0651 25:39 + 6:16
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 36. Škáchová Zuzana KAM0651 55:19 + 25:33
OB 2017-04-1616.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D12 18. Škáchová Zuzana KAM0651 32:50 + 15:41
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D12 17. Škáchová Zuzana KAM0651 28:30 + 10:14
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D12 11. Škáchová Zuzana KAM0651 33:51 + 7:05
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D12 3. Škáchová Zuzana KAM0651 18:31 + 1:14
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12 4. Škáchová Zuzana KAM0651 25:46 + 5:56
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 22 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 D12 22 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 19. Škáchová Zuzana KAM0651 46:04 + 22:26
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D12C 23. Škáchová Zuzana KAM0651 34:43 + 12:27
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D12 21. Škáchová Zuzana KAM0651 30:11 + 11:46
OB 2016-10-1616.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D10 2. Škáchová Zuzana KAM0651 26:29 + 1:37
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D10 4. Škáchová Zuzana KAM0651 25:40 + 6:24
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) T3 24. Škáchová Zuzana KAM0651 43:18 + 20:39
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) T3 46. Škáchová Zuzana KAM0651 39:56 + 20:15
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D10 7. Škáchová Zuzana KAM0651 18:53 + 3:44
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D12 14. Škáchová Zuzana KAM0651 26:57 + 7:47
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 2. Škáchová Zuzana KAM0651 16:27 + 0:45
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 4. Škáchová Zuzana KAM0651 34:57 + 6:45
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D10 2. Škáchová Zuzana KAM0651 24:45 + 2:59
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D10 4. Škáchová Zuzana KAM0651 23:29 + 6:20
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D10 7. Škáchová Zuzana KAM0651 20:38 + 3:38
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D10 4. Škáchová Zuzana KAM0651 19:46 + 3:13
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D10 2. Škáchová Zuzana KAM0651 10:21 + 0:17
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D10 4. Škáchová Zuzana KAM0651 26:02 + 6:53
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle D10 4. Škáchová Zuzana KAM0651 76:47 + 14:01
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 8. Škáchová Zuzana KAM0651 32:08 + 10:08
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 7. Škáchová Zuzana KAM0651 25:35 + 7:43
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 7. Škáchová Zuzana KAM0651 28:38 + 8:48
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D10 9. Škáchová Zuzana KAM0651 51:12 + 24:53
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 7. Škáchová Zuzana KAM0651 22:37 + 2:01
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 9. Škáchová Zuzana KAM0651 34:09 + 10:16
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 13. Škáchová Zuzana KAM0651 37:15 + 13:27
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 2. Škáchová Zuzana KAM0651 22:51 + 2:25
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 1. Škáchová Zuzana KAM0651 17:37
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 21. Škáchová Zuzana KAM0651 34:13 + 17:52
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček D10 11. Škáchová Zuzana KAM0651 36:44 + 11:41
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Škáchová Zuzana KAM0651 17:50 + 1:22
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D12 24. Škáchová Zuzana KAM0651 37:23 + 17:01
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB P 20. Škáchová Zuzana KAM0651 28:56 + 12:12
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D10 4. Škáchová Zuzana KAM0651 19:37 + 1:02
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10 6. Škáchová Zuzana KAM0651 20:36 + 2:21
OB 2016-03-2727.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D10 4. Škáchová Zuzana KAM0651 29:44 + 0:51
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D10 5. Škáchová Zuzana KAM0651 29:02 + 5:28
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D10 8. Škáchová Zuzana KAM0651 37:40 + 14:59
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D10 9. Škáchová Zuzana KAM0651 24:04 + 5:54
OB 2015-10-1818.10.2015 Veřejný závod D10 6. Škáchová Zuzana KAM0651 30:35 + 5:16
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 3. Škáchová Zuzana KAM0651 26:26 + 3:21
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 6. Škáchová Zuzana KAM0651 24:26 + 9:26
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 11. Škáchová Zuzana KAM0651 20:03 + 13:08
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 7. Škáchová Zuzana KAM0651 30:25 + 8:52
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 4. Škáchová Zuzana KAM0651 24:50 + 5:12
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 10. Škáchová Zuzana KAM0651 41:54 + 20:51
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 6. Škáchová Zuzana KAM0651 22:10 + 3:54
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup - E1 D10C 3. Škáchová Zuzana KAM0651 11:39 + 2:05
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D10 7. Škáchová Zuzana KAM0651 17:51 + 4:29
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D10 13. Škáchová Zuzana KAM0651 29:56 + 13:24
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D10 11. Škáchová Zuzana KAM0651 23:25 + 6:47
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D10 10. Škáchová Zuzana KAM0651 18:03 + 4:34
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D10 12. Škáchová Zuzana KAM0651 25:58 + 9:57
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 20. Škáchová Zuzana KAM0651 33:38 + 18:22
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 17. Škáchová Zuzana KAM0651 40:59 + 18:51
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 14. Škáchová Zuzana KAM0651 18:52 + 8:07
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) P2 24. Škáchová Zuzana KAM0651 41:02 + 23:44
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 Škáchová Zuzana KAM0651 DISK
OB 2015-06-1919.06.2015 Veřejný modelový závod (MČR KT) D10 3. Škáchová Zuzana KAM0651 32:09 + 16:35
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D10 4. Skáchová Zuzana KAM0651 21:46 + 5:34
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D10C 5. Škáchová Zuzana KAM0651 25:16 + 8:36
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D10C 3. Škáchová Zuzana KAM0651 37:18 + 6:05
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10 9. Skáchová Zuzana KAM0651 21:45 + 6:02
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 4. Škáchová Zuzana KAM0651 33:29 + 12:12
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 6. Škáchová Zuzana KAM0651 24:46 + 7:03
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 3. Škáchová Zuzana KAM0651 22:52 + 2:02
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 4. Škáchová Zuzana KAM0651 25:01 + 8:24
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 15. Škáchová Zuzana KAM0651 17:37 + 9:01
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Škáchová Zuzana KAM0651 30:38 + 5:43
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10 7. Škáchová Zuzana KAM0651 43:19 + 29:26
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D10 20. Škáchová Zuzana KAM0651 33:01 + 13:29
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D10 6. Škáchová Zuzana KAM0651 30:16 + 7:45
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10 9. Škáchová Zuzana KAM0651 41:14 + 17:14
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10L 3. Zuzana Skáchová KAM0651 27:39 + 4:24
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) DL 7. Škáchová Zuzana KAM0651 36:35 + 11:03
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) DL 3. Škáchová Zuzana KAM0651 27:21 + 3:12
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček D10L 11. Škáchová Zuzana KAM0651 29:58 + 10:26
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 4. Škáchová Zuzana KAM0651 14:44 + 5:18
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 3. Škáchová Zuzana KAM0651 24:16 + 5:45
OB 2014-08-3131.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 HD10L 10. Škáchová Zuzana KAM0651 51:49 + 31:47
OB 2014-08-3030.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 HD10L 10. Škáchová Zuzana KAM0651 31:49 + 10:20
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup - E1 HD10L 6. Škáchová Zuzana KAM0651 27:52 + 5:28
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 LINIE 12. Škáchová Zuzana KAM0651 54:54 + 17:13
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 LINIE 3. Škáchová Zuzana KAM0651 27:17 + 9:29
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 LINIE 1. Škáchová Zuzana KAM0651 29:34
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10L 8. Škáchová Zuzana KAM0651 25:38 + 11:16
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10L 7. Škáchová Zuzana KAM0651 37:10 + 10:41
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L 2. Škáchová Zuzana KAM0651 19:40 + 4:26
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L 7. Škáchová Zuzana KAM0651 32:19 + 14:17
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10N 6. Škáchová Zuzana KAM0651 24:27 + 6:51
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 3. Škáchová Zuzana KAM0651 25:53 + 2:44
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D10C 12. Škáchová Zuzana KAM0651 35:16 + 26:47
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10L 4. Škáchová Zuzana KAM0651 27:18 + 10:53
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček D10L 3. Skáchová Zuzana KAM0651 29:51 + 8:14
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček LINIE 20. Škáchová Zuzana KAM0651 40:59 + 18:13
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu LINIE 7. Škáchová Zuzana KAM0651 24:27 + 6:27
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček D10L 3. Škáchová Zuzana KAM0651 37:29 + 12:43
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček HDR 9. Škáchová Zuzana KAM0651 20:52 + 3:56
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Škáchová Zuzana POB0656
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D14C Škáchová Zuzana POB0656
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 LINIE Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup HD10L Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2015-02-2121.02.2015 Sprint na Chodovské tvrzi A Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2015-04-1111.04.2015 T3, T5 a P2 při Mistrovství oblasti štafet P2 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH12 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D10 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup D10C Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2015-12-0505.12.2015 Čertovy rohy C Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2015-12-0404.12.2015 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D10 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2016-02-2020.02.2016 Brdy Speciál E Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D10 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2016-12-0404.12.2016 Čertovy hrby D Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2016-12-0202.12.2016 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D12 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D12B Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 D12A Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2017-12-0303.12.2017 Cesta do pekel C Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2018-01-1313.01.2018 PZL - Dva břehy B Škáchová Zuzana KAM0651
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy D12A Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Škáchová Zuzana POB0656
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D12 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety DH12 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) DH12 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-12-0202.12.2018 Čertův zub C Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2018-12-2323.12.2018 Večerník Praha A Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D14A Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-08-3131.08.2019 SUDETY OPEN ČERVENÁ Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-09-0101.09.2019 SUDETY OPEN - E4 CERVENA Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Škáchová Zuzana POB0656
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Škáchová Zuzana POB0656
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Škáchová Zuzana DKP0656
LOB 2020-01-0303.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Čechy západ 2020 D14B Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-03-2222.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D16A Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D16 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček D14 Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D16A Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2020-12-3131.12.2020 Čertův žaket Kratší Škáchová Zuzana DKP0656
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 ČERVENÁ Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 ČERVENÁ Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 ČERVENÁ Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 ČERVENÁ Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 ČERVENÁ Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu D16 Škáchová Zuzana DKP0656 Přihlášen