Závodník: Skripnik Matouš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H12 11. Skripnik Matouš FSP0800 35:21 + 9:23
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H12 1. Skripnik Matouš FSP0800 22:36
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H12 5. Skripnik Matouš FSP0800 17:22 + 1:33
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček H12 6. Skripnik Matouš FSP0800 11:32 + 1:16
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H12 5. Skripnik Matouš FSP0800 32:03 + 7:32
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H12 5. Skripnik Matouš FSP0800 24:32 + 5:34
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 9. Skripnik Matouš FSP0800 27:42 + 6:41
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 3. Skripnik Matouš FSP0800 18:44 + 0:58
OB 01.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 H12 1 Skripnik Matouš FSP0800
OB 05.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H12 2. Skripnik Matouš FSP0800 25:23 + 1:25
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H12 6. Skripnik Matouš FSP0800 22:00 + 4:48
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva H12 5. Skripnik Matouš FSP0800 16:51 + 2:33
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H12C 4. Skripnik Matouš FSP0800 24:20 + 2:56
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H12C Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H12 2. Skripnik Matouš FSP0800 24:14 + 2:05
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H12 2. Skripnik Matouš FSP0800 19:11 + 0:11
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva H12 3. Skripnik Matouš FSP0800 26:53 + 2:49
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 H12 4 Skripnik Matouš FSP0800
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 4. Skripnik Matouš FSP0800 26:57 + 3:56
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 16:17
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 15:35
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček H12 5. Skripnik Matouš FSP0800 16:40 + 2:08
OB 21.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 16. Skripnik Matouš FSP0800 18:53 + 7:00
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 5. Skripnik Matouš FSP0800 27:28 + 6:06
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček H12 3. Skripnik Matous FSP0800 26:30 + 1:58
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček H12 6. Skripnik Matous FSP0800 22:24 + 2:28
OB 15.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 H12 3 Skripnik Matouš FSP0800
OB 07.01.2018 PZL - Nad údolím Kocáby E (děti) 1. Skripnik Matouš FSP0800 15:21
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 14:47
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10 4. Skripnik Matouš FSP0800 18:35 + 3:11
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček H10 2. Skripnik Matous FSP0800 6:49 + 0:10
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 12:55
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 11. Skripnik Matouš FSP0800 36:18 + 10:05
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 5. Skripnik Matouš FSP0800 24:01 + 2:16
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 H10 1 Skripnik Matouš FSP0800
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 4. Skripnik Matouš FSP0800 22:50 + 1:27
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 17. Skripnik Matouš FSP0800 33:37 + 14:18
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 14:39
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD H10 4. Skripnik Matouš FSP0800 18:44 + 2:24
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy H10C 6. Skripnik Matouš FSP0800 20:01 + 2:00
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy H10C 3. Skripnik Matouš FSP0800 25:40 + 1:28
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 15:12
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10 3. Skripnik Matouš FSP0800 16:31 + 3:00
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 5. Skripnik Matouš FSP0800 11:03 + 2:26
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H10 9. Skripnik Matouš FSP0800 25:17 + 9:17
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 H10 6 Skripnik Matouš FSP0800
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 H10 21 Skripnik Matouš FSP0800
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H10 7. Skripnik Matouš FSP0800 20:08 + 2:24
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H10 4. Skripnik Matouš FSP0800 16:41 + 3:19
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H10 3. Skripnik Matouš FSP0800 16:30 + 1:28
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H10 5. Skripnik Matouš FSP0800 22:52 + 7:32
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H10 3. Skripnik Matouš FSP0800 11:30 + 1:14
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H10 6. Skripnik Matouš FSP0800 29:46 + 11:02
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle H10 4. Skripnik Matouš FSP0800 80:38 + 20:38
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva H10 25. Skripnik Matouš FSP0800 29:36 + 13:50
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva H10 33. Skripnik Matouš FSP0800 42:58 + 26:38
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 11. Skripnik Matouš FSP0800 43:08 + 17:13
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P3 62. Skripnik Matouš FSP0800 64:51 + 43:30
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H10C 22. Skripnik Matouš FSP0800 43:59 + 22:54
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H10C 11. Skripnik Matouš FSP0800 26:21 + 7:35
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 H10 10. Skripnik Matouš FSP0800 20:23 + 4:59
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 4. Skripnik Matouš FSP0800 19:15 + 4:46
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 9. Skripnik Matouš FSP0800 46:22 + 23:46
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček H10 8. Skripnik Matouš FSP0800 25:15 + 5:17
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H10 7. Skripnik Matouš FSP0800 18:44 + 3:38
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 12. Skripnik Matouš FSP0800 26:06 + 12:58
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H10 22. Skripnik Matouš FSP0800 29:48 + 13:15
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H10 10. Skripnik Matouš FSP0800 17:42 + 4:03
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček H10L 2. Skripnik Matouš FSP0800 19:19 + 0:03
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H10L 1. Skripnik Matouš FSP0800 15:10
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček H10 Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 10.06.2015 5. závod Pražského poháru žactva H10L 1. Skripnik Matouš FSP0800 14:11
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H10N 7. Skripnik Matouš FSP0800 30:15 + 11:01
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H10N 5. Skripnik Matouš FSP0800 30:25 + 7:09
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H10L 10. Skripnik Matous FSP0800 29:23 + 7:27
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy H10N Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy H10N 1. Skripnik Matouš FSP0800 23:13
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 6. Skripnik Matouš FSP0800 25:11 + 7:50
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H10L 3. Skripnik Matouš FSP0800 24:19 + 2:04
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček H10L 2. Skripnik Matouš FSP0800 28:05 + 2:54
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H10L 21. Skripnik Matouš FSP0800 63:32 + 39:52
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček H10L 5. Skripnik Matouš FSP0800 24:44 + 6:46
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H10L 15. Skripnik Matouš FSP0800 47:58 + 26:17
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 HD10L 9. Skripnik Matouš FSP0800 45:08 + 25:06
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 HD10L 5. Skripnik Matouš FSP0800 27:08 + 5:39
OB 29.08.2014 West cup - E1 HD10L 9. Skripnik Matouš FSP0800 34:02 + 11:38
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10L 20. Skripnik Matouš FSP0800 46:37 + 31:23
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10L 20. Skripnik Matouš FSP0800 49:31 + 22:36
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček HDR 1. Skripnik Matous FSP0800 21:38
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček HDR 15. Skripnik Matouš FSP0800 32:41 + 11:43
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček HDR 14. Skripnik Matouš FSP0800 34:07 + 7:30
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Skripnik Matouš POB0804
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 04.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj H10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 29.08.2014 West cup HD10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 10.01.2015 Opět na Kozla L Skripnik Matouš FSP0800
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 05.03.2016 Praga Magica ABC Skripnik Matouš FSP0800
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Skripnik Matouš FSP0800
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Skripnik Matouš FSP0800
OB 11.02.2017 Brdy Speciál P Skripnik Matouš FSP0800
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Skripnik Matouš FSP0800
OB 19.03.2017 Velká cena Líšné D Skripnik Matouš FSP0800
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Skripnik Matouš FSP0800
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Skripnik Matouš FSP0800
OB 10.03.2018 Praga Magica ABC Skripnik Matouš FSP0800
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Skripnik Matouš POB0804
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Skripnik Matouš FSP0800
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Skripnik Matouš FSP0800