Závodník: Košková Vlasta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
Ranking veteránů
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček D55C 5. Košková Vlasta LLI6351 15:43 + 1:43 034763476
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D55 6. Košková Vlasta LLI6351 69:05 + 18:58 027652765
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D55 3. Košková Vlasta LLI6351 43:08 + 2:32
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček dospělých 2019 D55 8 Košková Vlasta LLI6351
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D55 4. Košková Vlasta LLI6351 58:57 + 13:58 021622162
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D55 2. Košková Vlasta LLI6351 42:57 + 0:42 023542354
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D55 4. Košková Vlasta LLI6351 47:02 + 13:32 039603960
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D55 6. Košková Vlasta LLI6351 61:53 + 14:53 034833483
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D55 6. Košková Vlasta LLI6351 33:18 + 7:56 036523652
OB 08.07.2018 Veteran cup open - E3 D55 5. Košková Vlasta LLI6351 38:23 + 10:54 033133313
OB 07.07.2018 Veteran cup open - E2 D55 6. Košková Vlasta LLI6351 52:32 + 12:24 030653065
OB 06.07.2018 Veteran cup open - E1 D55 8. Košková Vlasta LLI6351 30:52 + 9:01 028152815
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D55 8. Košková Vlasta LLI6351 85:46 + 36:28 013061306
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček D55 4. Košková Vlasta LLI6351 57:33 + 7:05 029702970
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 4. Košková Vlasta LLI6351 40:24 + 6:11 028552855
OB 21.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) D55 5. Košková Vlasta LLI6351 57:56 + 14:23
OB 01.03.2018 Ještědský žebříček dospělých 2018 D55 7 Košková Vlasta LLI6351
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D50 5. Košková Vlasta LLI6351 56:10 + 13:31 027902790
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček T 25. Košková Vlasta LLI6351 96:48 + 37:30
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 43:43 + 4:35 029912991
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D50A 22. Košková Vlasta LLI6351 77:12 + 31:56 021792179
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D50A 20. Košková Vlasta LLI6351 48:23 + 16:38 035933593
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D50A 21. Košková Vlasta LLI6351 64:47 + 23:17 034813481
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D50A 14. Košková Vlasta LLI6351 48:14 + 15:12 040444044
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D50A 17. Košková Vlasta LLI6351 57:09 + 16:49 035003500
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 18. Košková Vlasta LLI6351 72:19 + 24:24 027002700
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 18. Košková Vlasta LLI6351 52:24 + 25:44 00707707
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 64:40 + 11:11 027132713
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 15. Košková Vlasta LLI6351 43:36 + 12:14 037323732
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 14. Košková Vlasta LLI6351 69:13 + 20:19 038943894
OB 30.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) D50 2. Vlasta Košková LLI6351 30:35 + 2:54 035473547
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček D50 5. Košková Vlasta LLI6351 58:29 + 8:21 037873787
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 T6 39. Košková Vlasta LLI6351 87:11 + 33:14
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D50 4. Košková Vlasta LLI6351 16:39 + 3:29 027502750
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 43:09 + 1:34 033163316
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D50 6. Košková Vlasta LLI6351 48:05 + 9:11 032933293
OB 01.04.2017 Ještědský žebříček dospělých 2017 D50 4 Košková Vlasta LLI6351
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D50 4. Košková Vlasta LLI6351 23:45 + 4:20
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D50 4. Košková Vlasta LLI6351 43:43 + 12:57
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D50B 15 Košková Vlasta LLI6351
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 6. Košková Vlasta LLI6351 36:21 + 6:54
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 9. Košková Vlasta LLI6351 53:58 + 11:44
OB 21.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D50 5. Košková Vlasta LLI6351 51:16 + 10:44
OB 20.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D50 Košková Vlasta LLI6351 DISK
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D50 10. Košková Vlasta LLI6351 52:18 + 16:49
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D50A 14. Košková Vlasta LLI6351 50:40 + 14:06
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D50A 29. Košková Vlasta LLI6351 101:52 + 49:27
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D50A 19. Košková Vlasta LLI6351 38:05 + 12:36
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D50A Košková Vlasta LLI6351 DISK
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D50A 14. Košková Vlasta LLI6351 41:14 + 10:14
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 8. Košková Vlasta LLI6351 36:07 + 8:56
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 10. Košková Vlasta LLI6351 61:51 + 12:46
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 10. Košková Vlasta LLI6351 42:14 + 10:41
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D50 4. Košková Vlasta LLI6351 62:26 + 6:47
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) D50 12. Košková Vlasta LLI6351 61:31 + 22:43
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D50 7. Košková Vlasta LLI6351 70:30 + 13:24
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B 19. Košková Vlasta LLI6351 47:54 + 10:39
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B 6. Košková Vlasta LLI6351 52:25 + 8:20
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D50 6. Košková Vlasta LLI6351 39:17 + 7:07
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D50 5. Košková Vlasta LLI6351 14:48 + 2:45
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 33:50 + 1:49
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D50 18. Košková Vlasta LLI6351 76:25 + 23:12
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D50 8. Košková Vlasta LLI6351 56:50 + 12:40
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D50 7. Košková Vlasta LLI6351 38:33 + 8:07
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) T5 Košková Vlasta LLI6351 DISK
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D50 2. Košková Vlasta LLI6351 46:39 + 0:25
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček D50 4. Košková Vlasta LLI6351 32:53 + 3:35
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 49:48 + 5:39
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D50 4. Košková Vlasta LLI6351 40:58 + 7:59
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D50 4. Košková Vlasta LLI6351 48:59 + 5:22
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D50 4. Košková Vlasta LLI6351 41:00 + 6:13
OB 23.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D50 8. Košková Vlasta LLI6351 57:44 + 12:30
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D50 11. Košková Vlasta LLI6351 42:19 + 10:05
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D50 5. Košková Vlasta LLI6351 31:44 + 4:37
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D50A 7. Košková Vlasta LLI6351 49:45 + 7:42
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D50A 5. Košková Vlasta LLI6351 44:13 + 6:23
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D50A 14. Košková Vlasta LLI6351 67:27 + 27:43
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D50A 4. Košková Vlasta LLI6351 41:55 + 4:09
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D50A 12. Košková Vlasta LLI6351 45:16 + 16:05
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D45A 16. Košková Vlasta LLI6351 54:56 + 11:10
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D45A Košková Vlasta LLI6351 DISK
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D45A 30. Košková Vlasta LLI6351 86:01 + 40:28
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D45A 26. Košková Vlasta LLI6351 18:54 + 5:44
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 8. Košková Vlasta LLI6351 63:10 + 14:51
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 18. Košková Vlasta LLI6351 75:59 + 27:44
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 9. Košková Vlasta LLI6351 42:25 + 10:14
OB 14.06.2015 Veřejný závod (Saxbo) D50 8. Košková Vlasta LLI6351 80:25 + 27:58
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D50B 13. Košková Vlasta LLI6351 45:08 + 8:42
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D50B 4. Košková Vlasta LLI6351 56:05 + 8:13
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45C 19. Košková Vlasta LLI6351 21:13 + 6:38
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D50B 6. Košková Vlasta LLI6351 36:12 + 4:00
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D50B 6. Košková Vlasta LLI6351 50:27 + 6:46
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 58:58 + 2:19
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D50 2. Košková Vlasta LLI6351 11:49 + 0:53
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D50 4. Košková Vlasta LLI6351 42:56 + 3:34
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 D50 6. Kosková Vlasta LLI6351 53:11 + 13:09
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 D50 5. Kosková Vlasta LLI6351 57:46 + 6:49
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 D50 4. Kosková Vlasta LLI6351 51:44 + 13:38
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 38:39 + 8:36
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 15:09 + 0:35
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D45A 8. Košková Vlasta LLI6351 56:09 + 14:48
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) D21C 17. Kosková Vlasta LLI6351 47:05 + 11:54 035783578
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D50 1. Kosková Vlasta LLI6351 44:26
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D50 1. Vlasta Kosková LLI6351 34:42
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D50 1. Košková Vlasta LLI6351 39:39
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50B 1. Košková Vlasta LLI6351 52:34
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 24. Košková Vlasta LLI6351 62:52 + 17:58
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček D50 2. Košková Vlasta LLI6351 49:53 + 2:58
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 46:48 + 12:21
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 8. Košková Vlasta LLI6351 37:28 + 6:08
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 6. Košková Vlasta LLI6351 61:32 + 12:00
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D50B 6. Košková Vlasta LLI6351 54:54 + 11:21
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D50B 2. Košková Vlasta LLI6351 51:52 + 1:36
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D50B 6. Košková Vlasta LLI6351 50:48 + 8:55
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D50B 4. Košková Vlasta LLI6351 157:34 + 17:02
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D50 9. Košková Vlasta LLI6351 63:01 + 13:19
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D50 7. Košková Vlasta LLI6351 35:35 + 12:18
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D50 7. Košková Vlasta LLI6351 27:55 + 7:32
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D50 7. Košková Vlasta LLI6351 126:31 + 33:09
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 D50 7. Košková Vlasta LLI6351 54:56 + 15:15
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 D50 6. Košková Vlasta LLI6351 44:46 + 12:26
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 D50 7. Košková Vlasta LLI6351 47:43 + 14:55
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E2 D50 3. Košková Vlasta LLI6351 22:53 + 1:36
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D50A 1. Košková Vlasta LLI6351 46:01
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 D50A 3. Košková Vlasta LLI6351 25:16 + 3:14
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 D50A 1. Košková Vlasta LLI6351 36:36
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 D50A 4. Košková Vlasta LLI6351 51:08 + 3:47
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 D50A 4. Košková Vlasta LLI6351 53:12 + 12:07
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 D50 5. Košková Vlasta LLI6351 71:18 + 5:17
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 D50 1. Košková Vlasta LLI6351 61:04
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 D50 10. Košková Vlasta LLI6351 26:11 + 7:49
OB 11.07.2014 Veteran cup D50 1. Košková Vlasta LLI6351 158:33
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50A 11. Košková Vlasta LLI6351 67:31 + 25:20
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 9. Košková Vlasta LLI6351 40:46 + 7:09
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 14. Košková Vlasta LLI6351 60:04 + 19:49
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 10. Košková Vlasta LLI6351 81:42 + 30:23
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček D50 2. Košková Vlasta LLI6351 52:37 + 2:13
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D50B 15. Košková Vlasta LLI6351 56:15 + 17:17
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D50B 7. Košková Vlasta LLI6351 63:51 + 14:01
OB 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D50 5. Košková Vlasta LLI6351 57:38 + 15:43
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 D50 9. Košková Vlasta LLI6351 52:14 + 15:02
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 D50 5. Košková Vlasta LLI6351 50:20 + 9:56
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 D50 6. Košková Vlasta LLI6351 36:21 + 6:23
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D50 5. Košková Vlasta LLI6351 35:11 + 7:56
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D50 2. Košková Vlasta LLI6351 38:48 + 3:01
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D45C 23. Košková Vlasta LLI6351 72:56 + 28:04
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček D50 5. Košková Vlasta LLI6351 37:28 + 13:28
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D50 3. Košková Vlasta LLI6351 32:13 + 6:00
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D50 2. Košková Vlasta LLI6351 41:56 + 6:37
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D50A 9. Košková Vlasta LLI6351 49:49 + 11:16
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 6. Košková Vlasta LLI6351 43:36 + 6:26
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 19. Kosková Vlasta LLI6351 55:13 + 23:04
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 9. Košková Vlasta LLI6351 68:35 + 13:50
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 OPEN 10. Košková Vlasta LLI6351 74:19 + 25:59
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 OPEN 14. Košková Vlasta LLI6351 66:26 + 25:36
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 OPEN 13. Košková Vlasta LLI6351 63:50 + 20:49
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 T 13. Košková Vlasta LLI6351 61:02 + 27:37
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 T 20. Košková Vlasta LLI6351 133:30 + 73:06
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 T 10. Košková Vlasta LLI6351 22:58 + 8:21
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D50B 7. Košková Vlasta LLI6351 67:50 + 13:24
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D50B 2. Košková Vlasta LLI6351 43:26 + 6:56
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D50B 4. Košková Vlasta LLI6351 46:57 + 6:38
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D50B 3. Košková Vlasta LLI6351 48:16 + 0:38
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 D50B 3. Košková Vlasta LLI6351 40:15 + 3:39
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 11. Košková Vlasta LLI6351 90:24 + 39:14
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 7. Košková Vlasta LLI6351 63:18 + 15:48
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 8. Košková Vlasta LLI6351 42:28 + 11:54
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D50 4. Košková Vlasta LLI6351 67:26 + 18:04
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček D50 2. Košková Vlasta LLI6351 83:30 + 2:52
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D50 4. Košková Vlasta LLI6351 33:47 + 3:22
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D50 3. Vlasta Košková LLI6351 70:15 + 16:12
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D50 7. Košková Vlasta LLI6351 42:13 + 9:47
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček D50 7. Košková Vlasta LLI6351 52:05 + 18:38
OB 31.03.2013 Velikonoce ve skalách - E3 D50 14. Košková Vlasta LLI6351 59:30 + 24:12
OB 30.03.2013 Velikonoce ve skalách - E2 D50 16. Košková Vlasta LLI6351 58:51 + 25:26
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách - E1 D50 19. Košková Vlasta LLI6351 40:54 + 18:10
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B Košková Vlasta LLI6351
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) P5 Košková Vlasta LLI6351
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D50B Košková Vlasta LLI6351
OB 09.08.2013 Advanta cup T Košková Vlasta LLI6351
OB 30.08.2013 Cena východních Čech OPEN Košková Vlasta LLI6351
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK MIX Košková Vlasta LLI6351
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva MIX Košková Vlasta LLI6351
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D50A Košková Vlasta LLI6351
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D135 Košková Vlasta LLI6351
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D50B Košková Vlasta LLI6351
OB 16.07.2015 Advanta cup D45A Košková Vlasta LLI6351
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D45A Košková Vlasta LLI6351
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D135 LLI6351
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D135 Košková Vlasta LLI6351
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D50B Košková Vlasta LLI6351
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D135 Košková Vlasta LLI6351
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D50A Košková Vlasta LLI6351
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet D135 Košková Vlasta LLI6351
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D50B Košková Vlasta LLI6351
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D50 Košková Vlasta LLI6351
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Košková Vlasta LLI6351
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Košková Vlasta LLI6351
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 T6 Košková Vlasta LLI6351
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D50B Košková Vlasta LLI6351
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D135 Košková Vlasta LLI6351
OB 06.07.2018 Veteran cup open D55 Košková Vlasta LLI6351
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D55 Košková Vlasta LLI6351
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Košková Vlasta LLI6351
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Košková Vlasta LLI6351
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet D135 Košková Vlasta LLI6351
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D135 Košková Vlasta LLI6351