Logo

Závodník: Kurečková Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 1. Klára Kurečková TBM0667 38:16
OB 2021-06-0505.06.2021 Měřený mapový trénink - 8. jarní jihomoravská liga D16 4. Kurečková Klára TBM0667 41:46 + 1:55
OB 2021-05-2727.05.2021 Dráhový test TSM Jižní Morava D16 6. Kurečková Klára TBM0667 13:25 + 1:40
OB 2021-05-2222.05.2021 6. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D16 1. Kurečková Klára TBM0667 36:46
OB 2021-05-1515.05.2021 5. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D16 5. Klára Kurečková TBM0667 38:43 + 4:10
OB 2021-05-0808.05.2021 Měřený trénink ve sprintu D 3. Klára Kurečková TBM0667 21:17 + 4:25
OB 2021-04-1717.04.2021 1. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D16 3. Klára Kurečková TBM0667 42:31 + 5:50
OB 2021-04-0101.04.2021 Jarní jihomoravská tréninková liga 2021 D16 1 Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-01-0202.01.2021 Letní jihomoravská liga 2021 D16 1 Kurečková Klára TBM0667
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D14 5. Kurečková Klára ABM0657 27:00 + 2:00
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček D14C 9. Kurečková Klára ABM0657 33:29 + 8:08
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček D14C 8. Kurečková Klára ABM0657 40:11 + 8:24
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14 8. Kurečková Klára ABM0657 34:44 + 6:19
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D14 10. Kurečková Klára ABM0657 34:28 + 14:00
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 12. Kurečková Klára ABM0657 29:09 + 5:29
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 14. Kurečková Klára ABM0657 41:14 + 10:46
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 11. Kurečková Klára ABM0657 31:55 + 8:18
OB 2020-06-1313.06.2020 5. Jihomoravská letní liga D14 3. Kurečková Klára ABM0657 39:41 + 5:56
OB 2020-06-0606.06.2020 4. Jihomoravská letní liga D14 7. Kurečková Klára ABM0657 28:21 + 4:42
OB 2020-05-2323.05.2020 2. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů D14 8. Kurečková Klára ABM0657 38:44 + 12:20
OB 2020-05-1616.05.2020 1. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů D14 6. Kurečková Klára ABM0657 34:32 + 10:27
OB 2020-05-0101.05.2020 Jihomoravská letní liga D14 4 Kurečková Klára ABM0657
OB 2020-01-0101.01.2020 Jihomoravská liga 2020 D14 8 Kurečková Klára ABM0657
OB 2019-12-0101.12.2019 1. BZL: Adamna Cup 2019 ZV 18. Kurečková Klára ABM0657 26:15 + 8:10
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D14 13. Kurečková Klára ABM0657 33:43 + 10:36
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D14 9. Kurečková Klára ABM0657 36:59 + 8:17
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D14 16. Kurečková Klára ABM0657 33:05 + 8:36
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D14B 25. Kurečková Klára ABM0657 33:53 + 13:17
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D14B 33. Kurečková Klára ABM0657 48:43 + 18:07
OB 2019-07-0707.07.2019 Třemošná 2019 - E3 D14 5. Kurečková Klára ABM0657 55:26 + 17:01
OB 2019-07-0606.07.2019 Třemošná 2019 - E2 D14 4. Kurečková Klára ABM0657 34:58 + 7:07
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 - E1 D14 7. Kurečková Klára ABM0657 54:40 + 21:38
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D14B 44. Kurečková Klára ABM0657 30:51 + 9:32
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 48. Kurečková Klára ABM0657 42:14 + 17:22
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 13. Kurečková Klára ABM0657 37:01 + 13:03
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D14 9. Kurečková Klára ABM0657 47:07 + 14:16
OB 2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček D14 11. Kurečková Klára ABM0657 32:03 + 9:43
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 12. Kurečková Klára ABM0657 18:15 + 4:43
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 9. Kurečková Klára ABM0657 27:21 + 4:59
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 24. Kurecková Klára ABM0657 37:26 + 10:37
OB 2019-04-0505.04.2019 Veřejný sprint CEYOC OPENB 16. Kurecková Klára ABM0657 15:45 + 4:54
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 D14B 29 Kurečková Klára ABM0657
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D14 10. Kurečková Klára ABM0657 30:52 + 7:37
OB 2019-02-2424.02.2019 Brněnská zimní liga - Onos Cup ZV 13. Kurečková Klára ABM0657 16:18 + 4:13
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 D14 12 Kurečková Klára ABM0657
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019 D14 12 Kurečková Klára ABM0657
OB 2019-01-0101.01.2019 LODM 2019 - nominační žebříček D14 11 Kurečková Klára ABM0657
OB 2018-12-0909.12.2018 Brněnská zimní liga - Jelen Cup D 27. Kurečková Klára ABM0657 18:05 + 5:21
OB 2018-12-0202.12.2018 Brněnská zimní liga: Prolog - OMIKRON D 10. Kurečková Klára ABM0657 29:09 + 8:20
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D12C 6. Kurečková Klára ABM0657 24:18 + 5:21
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 7. Kurečková Klára ABM0657 22:32 + 4:45
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D12 4. Kurečková Klára ABM0657 17:33 + 3:54
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 5. Kurečková Klára ABM0657 25:10 + 6:04
OB 2018-09-0101.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 D12 4 Kurečková Klára ABM0657
OB 2018-07-2929.07.2018 Šumperský divočák - E3 D12 3. Kurečková Klára ABM0657 22:21 + 2:42
OB 2018-07-2828.07.2018 Šumperský divočák - E2 D12 1. Kurečková Klára ABM0657 26:34
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák - E1 D12 4. Kurečková Klára ABM0657 26:59 + 6:50
OB 2018-07-0808.07.2018 Veteran cup open - E3 D12 3. Kurečková Klára ABM0657 17:44 + 1:18
OB 2018-07-0707.07.2018 Veteran cup open - E2 D12 1. Kurečková Klára ABM0657 19:31
OB 2018-07-0606.07.2018 Veteran cup open - E1 D12 2. Kurečková Klára ABM0657 7:49 + 0:15
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 13. Kurečková Klára ABM0657 33:03 + 10:22
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 5. Kurečková Klára ABM0657 22:48 + 4:17
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12 2. Kurečková Klára ABM0657 22:04 + 2:23
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12 10. Kurečková Klára ABM0657 29:41 + 6:38
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D12 4. Kurečková Klára ABM0657 14:40 + 2:14
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 3. Kurečková Klára ABM0657 12:14 + 0:20
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 8. Kurečková Klára ABM0657 15:22 + 2:08
OB 2018-04-0808.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 D12 9 Kurečková Klára ABM0657
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D12 9. Kurečková Klára ABM0657 33:37 + 10:01
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D12 11. Kurečková Klára ABM0657 24:24 + 4:34
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D12 8. Kurečková Klára ABM0657 34:38 + 11:25
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách D12 7. Kurečková Klára ABM0657 92:39 + 24:30
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček D12C 8. Kurečková Klára ABM0657 24:41 + 6:09
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12 5. Kurečková Klára ABM0657 24:29 + 2:36
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D12 15. Kurečková Klára ABM0657 28:40 + 8:52
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D12 7. Kurečková Klára ABM0657 24:20 + 5:19
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 17. Kurečková Klára ABM0657 30:21 + 8:56
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 14. Kurečková Klára ABM0657 40:19 + 14:22
OB 2017-09-0101.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 D12 10 Kurečková Klára ABM0657
OB 2017-08-0606.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D12 4. Kurečková Klára ABM0657 24:55 + 8:10
OB 2017-08-0505.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D12 10. Kurečková Klára ABM0657 35:32 + 19:30
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D12 5. Kurečková Klára ABM0657 26:18 + 8:36
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 6. Kurečková Klára ABM0657 25:17 + 4:21
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 10. Kurečková Klára ABM0657 41:10 + 13:40
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D12 7. Kurečková Klára ABM0657 32:21 + 9:51
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P 12. Kurečková Klára ABM0657 50:14 + 14:16
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 8. Kurečková Klára ABM0657 24:09 + 6:36
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D12C 7. Kurečková Klára ABM0657 11:06 + 2:27
OB 2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 4. Kurečková Klára ABM0657 20:28 + 2:50
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 4. Kurečková Klára ABM0657 19:50 + 2:16
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12 6. Kurečková Klára ABM0657 24:46 + 3:37
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 D12 4 Kurečková Klára ABM0657
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D12C 7. Kurečková Klára ABM0657 35:33 + 12:55
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D12 13. Kurečková Klára ABM0657 53:31 + 26:22
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D12 11. Kurečková Klára ABM0657 39:03 + 19:00
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10C 2. Kurečková Klára ABM0657 16:37 + 0:41
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D10 2. Kurečková Klára ABM0657 17:55 + 0:55
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D10 5. Kurečková Klára ABM0657 20:44 + 4:11
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D10 8. Kurečková Klára ABM0657 17:05 + 7:01
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D10 5. Kurečková Klára ABM0657 26:42 + 7:33
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle D10 5. Kurečková Klára ABM0657 82:26 + 19:40
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 4. Kurečková Klára ABM0657 25:23 + 3:23
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 3. Kurečková Klára ABM0657 20:20 + 2:28
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 4. Kurečková Klára ABM0657 23:06 + 3:16
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 2. Kurečková Klára ABM0657 20:33 + 1:26
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 2. Kurečková Klára ABM0657 18:05 + 2:40
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 11. Kurečková Klára ABM0657 12:36 + 4:11
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kurečková Klára ABM0657 18:37 + 2:41
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 3. Kurečková Klára ABM0657 17:57 + 0:24
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kurečková Klára ABM0657 10:23 + 1:07
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 1. Kurečková Klára ABM0657 8:26
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 4. Kurečková Klára ABM0657 14:05 + 2:03
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček D10C 8. Kurečková Klára ABM0657 19:04 + 3:32
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D10 10. Kurečková Klára ABM0657 23:08 + 9:30
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 8. Kurečková Klára ABM0657 19:28 + 5:14
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kurečková Klára ABM0657 23:27 + 5:52
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček D10 5. Kurečková Klára ABM0657 16:05 + 5:21
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 16. Kurečková Klára ABM0657 21:21 + 8:02
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 13. Kurečková Klára ABM0657 21:44 + 6:28
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 11. Kurečková Klára ABM0657 36:34 + 14:26
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 4. Kurečková Klára ABM0657 13:38 + 2:53
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10 10. Kurečková Klára ABM0657 22:36 + 6:43
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček D10 2. Kurečková Klára ABM0657 14:59 + 0:31
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček D10 2. Kurečková Klára ABM0657 8:17 + 0:39
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 11. Kurečková Klára ABM0657 39:53 + 13:41
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D10C 11. Kurečková Klára ABM0657 25:15 + 9:06
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Kurečková Klára ABM0657 8:48 + 0:32
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kurečková Klára ABM0657 29:34 + 4:09
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D10 4. Kurečková Klára ABM0657 27:45 + 5:13
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10 5. Kurečková Klára ABM0657 30:03 + 9:34
OB 2014-08-0303.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D10 5. Kurečková Klára ABM0657 20:26 + 3:36
OB 2014-08-0202.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 D10 10. Kurečková Klára ABM0657 26:35 + 12:11
OB 2014-08-0202.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 D10 7. Kurečková Klára ABM0657 32:46 + 10:09
OB 2014-08-0101.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 D10 3. Kurečková Klára ABM0657 21:40 + 2:54
OB 2014-07-3131.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 D10 12. Kurečková Klára ABM0657 39:22 + 19:15
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D10 5. Kurečková Klára ABM0657 54:51 + 31:30
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10C 12. Kurečková Klára ABM0657 23:45 + 11:15
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D10 9. Kurečková Klára ABM0657 38:12 + 10:16
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D10C 6. Kurečková Klára ABM0657 13:02 + 4:33
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 3. Kurečková Klára ABM0657 21:50 + 4:23
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 Kurečková Klára ABM0657 DISK
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D10 3. Kurečková Klára ABM0657 32:43 + 10:34
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D10 4. Kurečková Klára ABM0657 30:49 + 5:59
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D12C Kurečková Klára ABM0657
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 2017-06-1010.06.2017 Test TBM D12 Kurečková Klára ABM0657
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D14 Kurečková Klára ABM0657
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D14C Kurečková Klára ABM0657
OB 2020-01-1212.01.2020 4. BZL: Onos cup ZV Kurečková Klára ABM0657
OB 2014-07-3131.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 2015-06-1212.06.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10 Kurečková Klára ABM0657
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 D12 Kurečková Klára ABM0657
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D12 Kurečková Klára ABM0657
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Kurečková Klára JMO0657
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 2018-07-0606.07.2018 Veteran cup open D12 Kurečková Klára ABM0657
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák D12 Kurečková Klára ABM0657
OB 2018-07-2020.07.2018 Štafety Špagetka Kurečková Klára ABM0657
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Kurečková Klára JMO0657
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Kurečková Klára JMO0657
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Kurečková Klára ABM0657
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 D14 Kurečková Klára ABM0657
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH18 Kurečková Klára ABM0657
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D14B Kurečková Klára ABM0657
MTBO 2020-06-2828.06.2020 Cyklo orientační závod - MTBO Juniorky 16–20 Kurečková Klára ABM0657
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet D14 Kurečková Klára ABM0657
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D16B Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D16B Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D16B Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D16B Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D16B Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D16B Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D16B Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-04-2424.04.2021 XVIII. O-mikron (2. Jarní jihomoravská liga) D Kurečková Klára TBM0667
MTBO 2021-07-0202.07.2021 MTBO5Days Plzeň 2021 W17 Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
MTBO 2021-07-0202.07.2021 MTBO5Days E1: Free Order W17 Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
MTBO 2021-07-0303.07.2021 Český pohár MTBO – 7. kolo W17 Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
MTBO 2021-07-0404.07.2021 Český pohár MTBO – 8. kolo W17 Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
MTBO 2021-07-0505.07.2021 Český pohár MTBO – 9. kolo W17 Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
MTBO 2021-07-0606.07.2021 MTBO5Days E5: semi-free order stíhačka W17 Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Morava 2021 D16B Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati D16B Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
MTBO 2021-04-0101.04.2021 Český pohár MTBO 2021 W17 Kurečková Klára TBM0667
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D16B Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen
MTBO 2021-06-2727.06.2021 Cyklo orientační závod - MTBO Juniorky 16–20 Kurečková Klára TBM0667 Přihlášen