Logo

Závodník: Slámová Taťána

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D18A 39 Slámová Taťána OSN0250
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D21C 3. Slámová Taťána OSN0250 109:58 + 46:29 035293529
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D18 Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D21C 6. Slámová Taťána OSN0250 51:12 + 7:14 060726072
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D18B 12. Slámová Taťána OSN0250 107:54 + 43:56
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18C 10. Slámová Taťána OSN0250 57:20 + 9:05
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D18A Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D18A 31. Slámová Taťána OSN0250 43:59 + 14:46
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D18A 34. Slámová Taťána OSN0250 83:19 + 29:30
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D18 4. Slámová Taťána OSN0250 54:26 + 15:24
OB 2019-09-0101.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D21C 13 Slámová Taťána OSN0250
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D18 4. Slámová Taťána OSN0250 67:29 + 11:42
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D18 9. Slámová Taťána OSN0250 70:05 + 34:55
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D18 6. Slámová Taťána OSN0250 192:00 + 57:22
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D18B 2. Slámová Taťána OSN0250 41:11 + 3:29
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D18B 4. Slámová Taťána OSN0250 56:16 + 5:47
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D18B 13. Slámová Taťána OSN0250 30:51 + 8:39
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D18B 16. Slámová Taťána OSN0250 36:56 + 10:47
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18A 10. Slámová Taťána OSN0250 33:16 + 5:47
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D21B 15. Slámová Taťána OSN0250 43:12 + 10:29 061716171
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 1. Slámová Taťána OSN0250 66:47
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18A 33. Slámová Taťána OSN0250 40:14 + 11:28
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18A 32. Slámová Taťána OSN0250 83:17 + 27:51
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Slámová Taťána OSN0250 30:18
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D18 Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D18A 36. Slámová Taťána OSN0250 16:58 + 2:38
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D18 1. Slámová Taťána OSN0250 34:10
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 31. Slámová Taťána OSN0250 34:53 + 8:32
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 28. Slámová Taťána OSN0250 55:51 + 15:57
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D18 1. Slámová Taťána OSN0250 64:59
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D18A 37 Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D16 3. Slámová Taťána OSN0250 27:59 + 1:53
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D16 1. Slámová Taťána OSN0250 45:38
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16B 15. Slámová Taťána OSN0250 55:07 + 14:48
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 12. Slámová Taťána OSN0250 48:11 + 13:28
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 1. Slámová Taťána OSN0250 31:43
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 2. Slámová Taťána OSN0250 48:52 + 0:10
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 D16B 7. Slámová Taťána OSN0250 47:28 + 8:44
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 D16B 12. Slámová Taťána OSN0250 54:58 + 12:19
OB 2018-09-0101.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D16 1 Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 D16B 15. Slámová Taťána OSN0250 40:22 + 12:08
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 6. Slámová Taťána OSN0250 43:20 + 8:22
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 6. Slámová Taťána OSN0250 45:17 + 9:21
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 11. Slámová Taťána OSN0250 28:10 + 8:21
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16B Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 12. Slámová Taťána OSN0250 38:00 + 10:59
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 1. Slámová Taťána OSN0250 30:18
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 2. Slámová Taťána OSN0250 31:29 + 1:07
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 11. Slámová Taťána OSN0250 54:48 + 9:14
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 2. Slámová Taťána OSN0250 43:49 + 5:01
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 47. Slámová Taťána OSN0250 16:55 + 5:44
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 2. Slámová Taťána OSN0250 32:37 + 0:16
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D16B 7. Slámová Taťána OSN0250 34:13 + 7:23
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 3. Slámová Taťána OSN0250 55:37 + 6:54
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 D16B 1 Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D16 4. Slámová Taťána OSN0250 63:00 + 18:35
OB 2018-04-0101.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D16 4 Slámová Taťána OSN0250
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D16 2. Slámová Taťána OSN0250 50:25 + 5:32
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D16 2. Slámová Taťána OSN0250 63:06 + 10:10
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D16 4. Slámová Taťána OSN0250 43:23 + 11:56
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D16 5. Slámová Tatána OSN0250 33:17 + 6:30
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D16B 25. Slámová Taťána OSN0250 37:28 + 10:28
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D16B 14. Slámová Taťána OSN0250 53:49 + 11:38
OB 2017-09-0101.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D16 2 Slámová Taťána OSN0250
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 13. Slámová Taťána OSN0250 30:49 + 4:39
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 41. Slámová Taťána OSN0250 50:55 + 15:03
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 36. Slámová Taťána OSN0250 77:11 + 29:24
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 22. Slámová Taťána OSN0250 39:22 + 11:54
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D16 3. Slámová Taťána OSN0250 29:08 + 2:21
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D16 1. Slámová Taťána OSN0250 18:37
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 36. Slámová Taťána OSN0250 40:26 + 12:54
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 45. Slámová Taťána OSN0250 96:08 + 42:24
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D16 3. Slámová Taťána OSN0250 36:50 + 3:28
OB 2017-04-0101.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D16 4 Slámová Taťána OSN0250
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D16B 25 Slámová Taťána OSN0250
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D14C 24. Slámová Taťána OSN0250 33:08 + 11:05
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D14 6. Slámová Taťána OSN0250 40:40 + 7:23
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D14 4. Slámová Taťána OSN0250 37:13 + 11:01
OB 2016-08-2828.08.2016 Cena východních Čech - E3 D14B 5. Slámová Taťána OSN0250 31:32 + 4:02
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech - E1 D14B 3. Slámová Taťána OSN0250 26:15 + 2:20
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech D14B Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 11. Slámová Taťána OSN0250 34:28 + 10:43
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 6. Slámová Taťána OSN0250 40:06 + 9:26
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 12. Slámová Taťána OSN0250 46:27 + 18:55
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) P4 4. Slámová Taťána OSN0250 59:40 + 12:35
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 7. Slámová Taťána OSN0250 34:38 + 9:22
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 5. Slámová Taťána OSN0250 32:56 + 9:49
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D14 3. Slámová Taťána OSN0250 32:38 + 11:57
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D14 3. Slámová Taťána OSN0250 31:38 + 5:43
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 MS Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 10. Slámová Taťána OSN0250 40:14 + 11:51
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 11. Slámová Taťána OSN0250 37:17 + 10:39
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 10. Slámová Taťána OSN0250 29:37 + 9:31
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 1. Slámová Taťána OSN0250 42:07
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 3. Slámová Taťána OSN0250 28:54 + 4:07
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D14 4. Slámová Taťána OSN0250 39:10 + 11:45
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 49. Slámová Taťána OSN0250 37:49 + 17:13
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 54. Slámová Taťána OSN0250 48:36 + 22:42
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček D14 3. Slámová Taťána OSN0250 35:08 + 9:00
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 6. Slámová Taťána OSN0250 17:15 + 8:23
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček D14 6. Slámová Taťána OSN0250 43:41 + 12:29
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D14 4. Slámová Taťána OSN0250 51:48 + 12:32
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D12 2. Slámová Taťána OSN0250 23:20 + 1:44
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D12 2. Slámová Taťána OSN0250 27:47 + 4:33
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 15. Slámová Taťána OSN0250 29:04 + 10:48
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12A 5. Slámová Taťána OSN0250 34:00 + 9:04
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12A 10. Slámová Taťána OSN0250 35:35 + 6:20
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12A 2. Slámová Taťána OSN0250 27:09 + 1:33
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 13. Slámová Taťána OSN0250 25:21 + 9:17
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 8. Slámová Taťána OSN0250 28:44 + 10:31
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D12 8. Slámová Taťána OSN0250 28:03 + 8:37
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 27. Slámová Taťána OSN0250 54:39 + 31:00
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček D12 4. Slámová Tatána OSN0250 21:45 + 3:20
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 5. Slámová Taťána OSN0250 24:51 + 4:33
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček D12 Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 4. Slámová Tatána OSN0250 17:10 + 4:21
OB 2014-04-1212.04.2014 Oblastní žebříček D12 6. Slámová Tatána OSN0250 19:55 + 4:57
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D12 2. Slámová Taťána OSN0250 22:48 + 2:19
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D16 Slámová Taťána OSN0250
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D12A Slámová Taťána OSN0250
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C Slámová Taťána OSN0250
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D12 Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D14B Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Slámová Taťána OSN0250
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D14B Slámová Taťána OSN0250
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2016-08-2727.08.2016 Cena východních Čech - E2 D14B Slámová Taťána OSN0250
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 2016-12-0404.12.2016 Liga Vysočiny - test P Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D16B Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech D16B Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D16B Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D18B Slámová Taťána OSN0250
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Slámová Taťána OSN0250
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Slámová Taťána OSN0250