Logo

Závodník: Bartalošová Anežka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-04-2424.04.2021 Super krajská zdravotní procházka D14 3. Bartalošová Anežka PGP0853 28:09 + 4:10
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D12 (Damen bis 12) 9. Bartalošová Anežka PGP0853 29:02 + 6:04
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 7. Bartalošová Anežka PGP0853 22:30 + 4:13
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 D12 7 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12 9. Bartalošová Anežka PGP0853 34:36 + 6:52
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12 5. Bartalošová Anežka PGP0853 19:10 + 1:40
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 D12A 7. Bartalošová Anežka PGP0853 26:17 + 3:02
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 D12A 4. Bartalošová Anežka PGP0853 32:10 + 2:07
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 D12A 6. Bartalošová Anežka PGP0853 21:39 + 2:30
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D12A 5. Bartalošová Anežka PGP0853 18:07 + 2:58
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D12A 7. Bartalošová Anežka PGP0853 21:38 + 3:34
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D12A 2. Bartalošová Anežka PGP0853 20:07 + 1:08
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod D12 2. Bartalošová Anežka PGP0853 8:38 + 0:26
OB 2020-06-2020.06.2020 Na Houpačce cerven-20, denní závod K3 2. Bartalošová Anežka PGP0853 26:11 + 2:01
OB 2020-02-0909.02.2020 Únor v Úvalech D 6. Anežka Bartalošová PGP0853 37:47 + 4:00
OB 2019-12-0505.12.2019 Mikulášův kufr DIBLICE 6. Bartalošová Anežka PGP0853 44:23 + 11:55
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D12 4. Bartalošová Anežka PGP0853 22:08 + 1:27
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D12 17. Bartalošová Anežka PGP0853 16:43 + 4:34
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D12 9. Bartalošová Anežka PGP0853 21:03 + 2:50
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D12 8. Bartalošová Anežka PGP0853 33:48 + 8:39
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 1. Bartalošová Anežka PGP0853 15:59
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 7. Bartalošová Anežka PGP0853 26:24 + 5:31
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D12 8. Bartalošová Anežka PGP0853 27:29 + 5:47
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D12 7. Bartalošová Anežka PGP0853 37:02 + 5:00
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D12 5. Bartalošová Anežka PGP0853 27:16 + 4:31
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D12 13. Bartalošová Anežka PGP0853 31:34 + 6:48
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D12 5. Bartalošová Anežka PGP0853 40:32 + 7:17
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D12 10. Bartalošová Anežka PGP0853 20:58 + 4:27
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D12 5. Bartalošová Anežka PGP0853 27:37 + 3:00
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D12 8. Bartalošová Anežka PGP0853 13:04 + 2:04
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 17. Bartalošová Anežka PGP0853 27:29 + 6:25
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 11. Bartalošová Anežka PGP0853 23:26 + 4:58
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D12 6. Bartalošová Anežka PGP0853 21:00 + 4:58
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 6. Bartalošová Anežka PGP0853 27:11 + 2:41
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D12 6. Bartalošová Anežka PGP0853 20:15 + 1:58
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D12 6. Bartalošová Anežka PGP0853 24:28 + 4:28
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 17. Bartalošová Anežka PGP0853 31:40 + 10:40
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D12 9. Bartalošová Anežka PGP0853 8:53 + 1:15
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D12 12. Bartalošová Anežka PGP0853 30:09 + 8:28
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 8. Bartalošová Anežka PGP0853 12:34 + 1:44
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D12 7. Bartalošová Anežka PGP0853 22:03 + 4:00
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D12 14. Bartalošová Anežka PGP0853 34:11 + 10:08
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D12 4 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D12 7 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D12 8 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-01-2727.01.2019 Opět na Kozla 1-X-2 D 13 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D12 16. Bartalošová Anežka PGP0853 32:20 + 7:54
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D12 2. Bartalošová Anežka PGP0853 28:08 + 3:06
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 27. Bartalošová Anežka PGP0853 31:41 + 12:10
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 14. Bartalošová Anežka PGP0853 30:44 + 6:04
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 7. Bartalošová Anežka PGP0853 23:13 + 3:32
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D12 12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10 3. Bartalošová Anežka PGP0853 11:59 + 0:26
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10 4. Bartalošová Anežka PGP0853 10:50 + 0:51
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10 6. Bartalošová Anežka PGP0853 10:11 + 1:40
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 2. Bartalošová Anežka PGP0853 10:28 + 0:21
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C 6. Bartalošová Anežka PGP0853 19:15 + 3:48
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 3. Bartalošová Anežka PGP0853 25:53 + 4:05
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D10 3. Bartalošová Anežka PGP0853 13:59 + 1:36
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 10. Anežka Bartalošová PGP0853 19:06 + 6:09
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D10 1. Bartalošová Anežka PGP0853 15:28
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D10 3. Bartalošová Anežka PGP0853 11:04 + 1:00
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D10 2 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Bartalošová Anežka PGP0853 26:41 + 3:11
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 2. Bartalosová Anezka PGP0853 18:59 + 2:33
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D10 2. Bartalosová Anezka PGP0853 19:03 + 0:12
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D10 7 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-03-1111.03.2018 Opět na Kozla X L 1 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-12-0505.12.2017 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 4. Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 10. Bartalošová Anežka PGP0853 44:00 + 15:18
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 8. Bartalošová Anežka PGP0853 29:32 + 8:31
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 4. Bartalošová Anežka PGP0853 18:27 + 1:15
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 6. Bartalošová Anežka PGP0853 23:17 + 2:39
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník D10 5. Anezka Bartalosová PGP0853 17:19 + 1:59
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D10 1. Bartalošová Anežka PGP0853 18:14
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček D10 4. Bartalosová Anezka PGP0853 19:41 + 4:01
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 4. Bartalošová Anežka PGP0853 23:40 + 2:24
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10 4. Bartalošová Anežka PGP0853 15:18 + 1:27
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10 1. Bartalošová Anežka PGP0853 22:30
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 15. Bartalošová Anežka PGP0853 31:34 + 14:53
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 4. Bartalošová Anežka PGP0853 31:14 + 7:19
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10 2. Bartalošová Anežka PGP0853 18:15 + 4:45
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 8. Bartalošová Anežka PGP0853 12:23 + 2:52
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10 1. Bartalošová Anežka PGP0853 24:37
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 3 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 1 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D10C 2. Bartalošová Anežka PGP0853 21:30 + 1:26
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D10 3. Bartalošová Anežka PGP0853 24:24 + 7:30
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 6. Bartalošová Anežka PGP0853 21:24 + 4:49
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 8. Bartalošová Anežka PGP0853 21:54 + 4:59
OB 2016-09-2424.09.2016 Veřejný závod D14 Bartalošová Anežka PGP0853 DISK
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D10 2. Bartalošová Anežka PGP0853 13:55 + 1:25
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 6. Bartalošová Anežka PGP0853 28:40 + 11:16
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 3. Bartalošová Anežka PGP0853 19:42 + 2:28
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 D10C 11. Bartalošová Anežka PGP0853 33:11 + 13:53
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 11. Bartalošová Anežka PGP0853 24:52 + 4:16
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C Bartalošová Anežka PGP0853 DISK
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D10 13. Bartalošová Anežka PGP0853 27:39 + 9:27
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10 5. Bartalošová Anežka PGP0853 17:25 + 3:59
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10 Bartalošová Anežka PGP0853 DISK
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 6. Bartalošová Anežka PGP0853 20:09 + 4:59
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 18. Bartalošová Anežka PGP0853 44:10 + 20:22
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D10 6. Bartalošová Anežka PGP0853 20:34 + 5:59
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 Bartalošová Anežka PGP0853 DISK
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 7. Bartalošová Anežka PGP0853 21:17 + 4:49
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D10 8. Bartalošová Anežka PGP0853 21:19 + 6:30
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D10 9. Bartalošová Anežka PGP0853 26:49 + 6:59
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D10 12. Bartalošová Anežka PGP0853 26:44 + 8:34
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 10. Bartalošová Anežka PGP0853 24:05 + 14:05
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 7. Bartalošová Anežka PGP0853 23:34 + 5:07
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D10 11. Bartalošová Anežka PGP0853 33:18 + 18:57
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 25. Bartalošová Anežka PGP0853 59:07 + 44:07
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D10C Bartalošová Anežka PGP0853 DISK
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 10. Bartalošová Anežka PGP0853 27:08 + 8:52
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10L 2. Bartalosová Anezka PGP0853 23:58 + 1:16
OB 2015-05-2020.05.2015 PPŽ - 2 závod D10L 14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 25. Bartalošová Anežka PGP0853 20:49 + 7:43
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 4. Bartalošová Anežka PGP0853 26:38 + 3:27
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D10L 21. Bartalošová Anežka PGP0853 57:33 + 28:42
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Veselá Anna NNN0851
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Bartalošová Anežka POB0852
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-05-1414.05.2014 1. závod Pražského poháru žactva HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-05-2121.05.2014 Pražský pohár žactva - 2 závod HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-05-3131.05.2014 Veřejný závod HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-05-3131.05.2014 Oblastní žebříček HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-06-0101.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-06-0404.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-06-1111.06.2014 5. závod Pražského poháru žactva HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 HDR Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-09-0303.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D10L Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D10L Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10L Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D10L Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-11-2929.11.2014 Ztraceni v pralese - 1.závod Pražské zimní ligy Děti Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2014-12-1313.12.2014 Tour de Braník a Kufrování sv. Lucie F Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2015-01-1010.01.2015 Opět na Kozla L Bartalošová Anežka NNN0851
OB 2015-03-0808.03.2015 Praga Magica ABC Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D10L Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-06-0303.06.2015 4. závod PPŽ D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-06-1717.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-06-2424.06.2015 Klacky [6] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 11 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-08-1616.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup D10C Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2015-12-0404.12.2015 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2016-01-1010.01.2016 Údolím Kocáby D Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2016-02-2727.02.2016 Chodovská tvrz + divočina Příchozí Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup D10C Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2016-09-2121.09.2016 Žákovské štafety DH10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2016-12-0202.12.2016 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-03-0404.03.2017 Jarní sprint C Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-06-2121.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2017-12-0909.12.2017 Tour de Prague E Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-01-1313.01.2018 PZL - Dva břehy C Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-03-1010.03.2018 Praga Magica ABC Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) DH12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D10 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Bartalošová Anežka POB0852
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety DH12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-12-0404.12.2018 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2018-12-0909.12.2018 Tour de Prague D Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-03-1010.03.2019 Hostivické sprintování D Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle D12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže D14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2019-11-1717.11.2019 SMIK - 26.Mistrovství světa ve SMIKu D Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-03-2020.03.2020 Veřejný závod DH14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-03-2222.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce D12A Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech D12A Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže D14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti T3 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček D12 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce D14 Bartalošová Anežka PGP0853 Přihlášen
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce - E1 D14 Bartalošová Anežka PGP0853 Přihlášen
OB 2021-07-3131.07.2021 Letní Velikonoce - E2 D14 Bartalošová Anežka PGP0853 Přihlášen
OB 2021-08-0101.08.2021 Letní Velikonoce - E3 D14 Bartalošová Anežka PGP0853 Přihlášen
OB 2021-05-1212.05.2021 (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D14 Bartalošová Anežka PGP0853
OB 2021-05-1515.05.2021 Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink) D14 2D Bartalošová Anežka PGP0853 Přihlášen
OB 2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva + WOD D14 1A Bartalošová Anežka PGP0853 Přihlášen