Závodník: Seidenglanz Marek

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček H35C 23. Seidenglanz Marek SSU7401 63:27 + 32:37 00207207
OB 05.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 29. Seidenglanz Marek SSU7401 72:20 + 33:14 012581258
OB 16.11.2019 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti H35 36. Seidenglanz Marek SSU7401 54:19 + 26:10
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček H35C 24. Seidenglanz Marek SSU7401 67:44 + 24:01 025762576
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček H35C 32. Seidenglanz Marek SSU7401 121:36 + 49:19 021222122
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H35C Seidenglanz Marek SSU7401 DISK 000000
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H35C 21. Seidenglanz Marek SSU7401 36:18 + 14:23 027912791
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H45C 32. Seidenglanz Marek SSU7401 85:07 + 35:11 023202320
OB 08.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE T1 6. Seidenglanz Marek SSU7401 59:18 + 5:15
OB 07.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE T1 14. Seidenglanz Marek SSU7401 69:51 + 33:11
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček H45C 26. Seidenglanz Marek SSU7401 84:45 + 50:49 000000
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati P 3. Seidenglanz Marek SSU7401 35:57 + 7:24 000000
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H35 23. Seidenglanz Marek SSU7401 97:11 + 38:49 021262126
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava T 14. Seidenglanz Marek SSU7401 64:48 + 28:04
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H35C 23. Seidenglanz Marek SSU7401 93:58 + 54:14 000000
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H35C 18. Seidenglanz Marek SSU7401 119:09 + 52:11 015061506
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H35C 32. Seidenglanz Marek SSU7401 83:05 + 48:32 000000
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava T4 22. Seidenglanz Marek SSU7401 46:58 + 12:27
OB 01.04.2018 Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů H35C 81 Seidenglanz Marek SSU7401
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček H35C 22. Seidenglanz Marek SSU7401 58:00 + 18:17 031273127
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H35C 16. Seidenglanz Marek SSU7401 100:56 + 54:54 000000
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H35C 22. Seidenglanz Marek SSU7401 110:10 + 46:01 015301530
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H35 40. Seidenglanz Marek SSU7401 115:33 + 56:49 00438438
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H40B Seidenglanz Marek SSU7401 DISK
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H35 20. Seidenglanz Marek SSU7401 79:32 + 40:29 00839839
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H40B 19. Seidenglanz Marek SSU7401 153:34 + 90:06 000000
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H35 Seidenglanz Marek SSU7401 DISK
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 H35C 109 Seidenglanz Marek SSU7401
OB 12.03.2017 Dzbelský kotár C 31. Seidenglanz Marek SSU7401 73:40 + 31:59
OB 03.12.2016 Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H35 26. Seidenglanz Marek SSU7401 44:03 + 15:18
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H35C 21. Seidenglanz Marek SSU7401 84:11 + 23:58
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček H35C 24. Seidenglanz Marek SSU7401 107:33 + 54:45
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H35C 18. Seidenglanz Marek SSU7401 85:08 + 43:35
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 H35C Seidenglanz Marek SSU7401 DISK
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 H35C 3. Seidenglanz Marek SSU7401 101:15 + 34:12
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 H35C 3. Seidenglanz Marek SSU7401 79:36 + 38:38
OB 26.08.2016 Cena východních Čech H35C Seidenglanz Marek SSU7401 DISK
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 H35 11. Seidenglanz Marek SSU7401 87:05 + 29:20
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 H35 Seidenglanz Marek SSU7401 DISK
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 H35 12. Seidenglanz Marek SSU7401 88:44 + 45:06
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H35B 11. Seidenglanz Marek SSU7401 86:52 + 42:18
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 H35B 10. Seidenglanz Marek SSU7401 63:55 + 18:47
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H35B 16. Seidenglanz Marek SSU7401 133:15 + 70:31
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 H35B 16. Seidenglanz Marek SSU7401 41:03 + 20:58
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H35C 17. Seidenglanz Marek SSU7401 104:25 + 37:03
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H35C 9. Seidenglanz Marek SSU7401 60:54 + 18:06
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H35 26. Seidenglanz Marek SSU7401 71:05 + 31:54
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H40 17. Seidenglanz Marek SSU7401 24:23 + 9:38
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H35 37. Seidenglanz Marek SSU7401 81:40 + 30:12
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H35C 16. Seidenglanz Marek SSU7401 73:24 + 19:42
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H35C 41. Seidenglanz Marek SSU7401 75:07 + 37:41
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H35C 27. Seidenglanz Marek SSU7401 69:47 + 33:54
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H35 27. Seidenglanz Marek SSU7401 108:22 + 50:05
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H35C 15. Seidenglanz Marek SSU7401 118:33 + 48:06
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 H35C 16. Seidenglanz Marek SSU7401 63:30 + 19:30
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 H35C 22. Seidenglanz Marek SSU7401 83:23 + 33:55
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 H35C 30. Seidenglanz Marek SSU7401 74:40 + 42:45
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H35 23. Seidenglanz Marek SSU7401 100:51 + 38:25
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H35C 6. Seidenglanz Marek SSU7401 41:09 + 5:00
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H35C 9. Seidenglanz Marek SSU7401 85:11 + 19:33
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H35 27. Seidenglanz Marek SSU7401 61:12 + 27:01
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H35C 18. Seidenglanz Marek SSU7401 66:52 + 30:27
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H35C 29. Seidenglanz Marek SSU7401 94:44 + 50:34
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H35C 20. Seidenglanz Marek SSU7401 102:56 + 45:12
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H35C 17. Seidenglanz Marek SSU7401 87:02 + 34:37
OB 22.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H35 13. Seidenglanz Marek SSU7401 84:40 + 52:46
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H35C 23. Seidenglanz Marek SSU7401 86:22 + 33:00
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H35C 25. Seidenglanz Marek SSU7401 95:06 + 53:57
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H35C 18. Seidenglanz Marek SSU7401 114:49 + 50:26
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H35C 40. Seidenglanz Marek SSU7401 90:04 + 42:05
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H35C 21. Seidenglanz Marek SSU7401 154:17 + 82:13
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 H40C 9. Seidenglanz Marek SSU7401 64:11 + 20:01
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 H40C 8. Seidenglanz Marek SSU7401 69:25 + 22:30
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 H40C 6. Seidenglanz Marek SSU7401 70:32 + 34:20
OB 29.08.2014 Cena východních Čech H40C 7. Seidenglanz Marek SSU7401 204:08 + 66:18
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H35C 17. Seidenglanz Marek SSU7401 122:16 + 63:52
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček T 7. Seidenglanz Marek SSU7401 70:00 + 25:20
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček P 8. Seidenglanz Marek SSU7401 33:24 + 9:34
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati P 1. Seidenglanz Marek SSU7401 24:44
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava T Seidenglanz Marek SSU7401
OB 01.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H45C Seidenglanz Marek SSU7401
OB 19.09.2020 Oblastní žebříček H35C Seidenglanz Marek SSU7401 11:20:00 Startovka
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček T Seidenglanz Marek SSU7401
OB 28.08.2015 Cena východních Čech H35C Seidenglanz Marek SSU7401
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Seidenglanz Marek SSU7401
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Seidenglanz Marek SSU7401
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Seidenglanz Marek SSU7401
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H35B Seidenglanz Marek SSU7401
OB 22.07.2016 Šumperský divočák H35 Seidenglanz Marek SSU7401
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H35C Seidenglanz Marek SSU7401
OB 26.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H35 Seidenglanz Marek SSU7401
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H35C Seidenglanz Marek SSU7401
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček H35C Seidenglanz Marek SSU7401
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H105 Seidenglanz Marek SSU7401
OB 22.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Seidenglanz Marek SSU7401
OB 02.06.2018 Oblastní závod štafet MIX Seidenglanz Marek SSU7401
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Seidenglanz Marek SSU7401