Logo

Závodník: Růtová Amálka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček D12 4. Růtová Amálka JJN0951 17:10 + 2:17
OB 2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček D12 5. Amálka Růtová JJN0951 29:16 + 4:52
OB 2021-09-2626.09.2021 Veřejný závod (Saxbo) D12 1. Růtová Amálka JJN0951 35:06
OB 2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček (Saxbo) D12 9. Růtová Amálka JJN0951 31:32 + 9:26
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček D12 10. Růtová Amálka JJN0951 48:09 + 22:40
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D12 8. Růtová Amálka JJN0951 43:50 + 20:08
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D12 7. Růtová Amálka JJN0951 21:14 + 4:30
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D12A 7. Růtová Amálka JJN0951 24:42 + 7:05
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D12A 9. Růtová Amálka JJN0951 39:04 + 18:35
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D12A 5. Růtová Amálka JJN0951 35:15 + 3:56
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D12C 13. Růtová Amálka JJN0951 30:20 + 14:57
OB 2021-04-0101.04.2021 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2021 D12 14 Růtová Amálka JJN0951
OB 2021-04-0101.04.2021 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2021 D12 4 Růtová Amálka JJN0951
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D12 (Damen bis 12) 12. Růtová Amálka TJN0951 31:42 + 8:44
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D12 16. Růtová Amálka TJN0951 19:34 + 6:36
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D12 21. Růtová Amálka TJN0951 36:14 + 17:16
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 9. Růtová Amálka TJN0951 33:05 + 12:53
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 11. Růtová Amálka TJN0951 30:22 + 10:54
OB 2020-09-2626.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D12 3. Růtová Amálka TJN0951 17:58 + 7:02
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček D12 14. Růtová Amálka TJN0951 23:47 + 5:48
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald D12 20. Růtová Amálka TJN0951 36:32 + 17:51
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 D12 12 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček D10 1. Růtová Amálka TJN0951 27:19
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10 1. Růtová Amálka TJN0951 22:15
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10 6. Růtová Amálka TJN0951 18:38 + 3:27
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10 4. Růtová Amálka TJN0951 10:41 + 1:17
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 3. Růtová Amálka TJN0951 10:10 + 0:08
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10 3. Růtová Amálka TJN0951 8:16 + 1:37
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10 3. Růtová Amálka TJN0951 23:42 + 3:59
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D10C 2. Růtová Amálka TJN0951 11:42 + 0:54
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 1 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod D10 3. Růtová Amálka TJN0951 34:03 + 1:30
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod D10 2. Růtová Amálka TJN0951 19:16 + 2:42
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D10 7. Růtová Amálka TJN0951 28:00 + 7:14
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D10 5. Růtová Amálka TJN0951 23:49 + 6:34
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D10 6. Růtová Amálka TJN0951 22:46 + 5:12
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D10 6. Růtová Amálka TJN0951 17:02 + 2:20
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D10 4. Růtová Amálka TJN0951 27:44 + 8:43
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 6. Růtová Amálka TJN0951 18:48 + 3:31
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 4. Růtová Amálie TJN0951 15:06 + 0:37
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D10 10. Růtová Amálka TJN0951 28:01 + 8:34
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček D10 1. Růtová Amálka TJN0951 19:38
OB 2019-05-1111.05.2019 Veřejný závod D10 4. Růtová Amálka TJN0951 29:11 + 6:39
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 2. Růtová Amálka TJN0951 25:21 + 0:56
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D10 10. Růtová Amálka TJN0951 41:38 + 23:43
OB 2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Růtová Amálka TJN0951 11:57 + 0:30
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D10 8. Rutová Amálie TJN0951 51:05 + 28:23
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Růtová Amálka TJN0951 24:11 + 1:10
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 2 Růtová Amálka TJN0951
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D10 28. Růtová Amálka TJN0951 25:50 + 13:19
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10 2. Růtová Amálka TJN0951 20:31 + 3:43
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod D10 18. Růtová Amálka TJN0951 25:50 + 11:10
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 10. Růtová Amálka TJN0951 21:26 + 7:10
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D10 22 Růtová Amálka TJN0951
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 23. Růtová Amálka TJN0951 64:57 + 49:46
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček D10 16. Růtová Amálka TJN0951 37:11 + 17:43
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 7. Růtová Amálka TJN0951 27:19 + 4:42
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D10 29. Růtová Amálka TJN0951 63:27 + 46:56
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D10 18. Růtová Amálka TJN0951 40:44 + 20:21
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D10 7. Růtová Amálka TJN0951 32:24 + 7:45
OB 2018-04-2121.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) D10 13. Růtová Amálka TJN0951 85:37 + 65:31
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 19. Růtová Amálka TJN0951 32:50 + 13:47
OB 2018-03-0101.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 D10 11 Růtová Amálka TJN0951
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10L 3. Růtová Amálka TJN0951 18:32 + 3:28
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10L 5. Růtová Amálka TJN0951 26:21 + 9:40
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D10L 17. Růtová Amálka TJN0951 42:36 + 20:52
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10L 2. Růtová Amálka TJN0951 23:09 + 2:09
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L 20. Růtová Amálka TJN0951 53:07 + 29:13
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L 14. Růtová Amálka TJN0951 46:52 + 22:27
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček D10L 9. Růtová Amálka TJN0951 36:52 + 15:25
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10L 9. Růtová Amálka TJN0951 37:41 + 6:37
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček D10L 24. Rutová Amálka TJN0951 42:50 + 23:03
OB 2016-08-2020.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D10L Růtová Amálka TJN0951 DISK
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D10L 14. Růtová Amálka TJN0951 27:04 + 8:31
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D10L 24. Růtová Amálka TJN0951 46:31 + 26:46
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D10L 22. Růtová Amálka TJN0951 24:47 + 8:37
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 12. Růtová Amálka TJN0951 26:22 + 12:02
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10L 19. Růtová Amálka TJN0951 47:15 + 20:53
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček D10L Růtová Amálka TJN0951 DISK
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D10L 14. Růtová Amálka TJN0951 30:36 + 10:59
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D10L 6. Růtová Amálka TJN0951 27:46 + 8:44
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček HDR 39. Růtová Amálka TJN0951 52:03 + 30:53
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 27. Růtová Amálka TJN0951 30:31 + 14:47
OB 2015-04-2626.04.2015 Oblastní žebříček HDR 37. Růtová Amálka TJN0951 40:30 + 18:14
OB 2014-10-2626.10.2014 Oblastní žebříček HDR 11. Růtová Amálka TJN0951 29:35 + 8:19
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček HDR 23. Rutová Amálka TJN0951 26:31 + 8:18
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček HDR 7. Růtová Amálka TJN0951 24:55 + 6:46
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D10L Růtová Amálka TJN0951
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D12A Růtová Amálka JJN0951
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D12A Růtová Amálka JJN0951
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček HDR Růtová Amálka TJN0951
OB 2015-03-1414.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Růtová Amálka TJN0951
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR Růtová Amálka TJN0951
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR Růtová Amálka TJN0951
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Růtová Amálka TJN0951
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy HDR Růtová Amálka TJN0951
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy HDR Růtová Amálka TJN0951
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Růtová Amálka TJN0951
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D10L Růtová Amálka TJN0951
OB 2016-08-2121.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D10L Růtová Amálka TJN0951
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH10L Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D10 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T2 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T2 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-09-2828.09.2019 Veřejný závod D14 a mladší Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10 Růtová Amálka TJN0951
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Růtová Amálka TJN0951
OB 2020-09-1111.09.2020 Soustředění SCD JO D12 Růtová Amálka TJN0951
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D12A Růtová Amálka JJN0951
OB 2021-10-2424.10.2021 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Růtová Amálka JJN0951