Logo

Závodník: Dítková Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D16 8. Dítková Markéta SKV0451 60:30 + 26:42
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 11. Dítková Markéta SKV0451 59:57 + 32:33
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D16 19. Dítková Markéta SKV0451 68:15 + 31:12
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D16 21. Dítková Markéta SKV0451 85:40 + 49:16
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D16 23. Dítková Markéta SKV0451 66:19 + 35:13
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D16 21. Dítková Markéta SKV0451 220:14 + 112:54
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D16 9. Dítková Markéta SKV0451 80:20 + 48:51
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D16 10. Dítková Markéta SKV0451 64:40 + 36:02
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D16 8. Dítková Markéta SKV0451 32:23 + 13:14
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 D16 14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D16 6. Dítková Markéta SKV0451 44:04 + 16:10
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D16 8. Dítková Markéta SKV0451 79:44 + 31:29
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D16 7. Dítková Markéta SKV0451 64:44 + 29:59
OB 2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D16 6. Dítková Markéta SKV0451 77:32 + 35:28
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim D16 6 Dítková Markéta SKV0451
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D16 6. Dítková Markéta SKV0451 103:04 + 47:02
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup - E1 D16 7. Dítková Markéta SKV0451 83:51 + 40:12
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup D16 7. Dítková Markéta SKV0451 264:27 + 122:42
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D16 16. Dítková Markéta SKV0451 54:37 + 29:15
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D16 16. Dítková Markéta SKV0451 78:56 + 33:08
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D16 18. Dítková Markéta SKV0451 73:31 + 40:32
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B 44. Dítková Markéta SKV0451 91:44 + 61:12
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 10. Dítková Markéta SKV0451 40:04 + 14:55
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D16 3. Dítková Markéta SKV0451 49:42 + 8:27
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) D16 3. Dítková Markéta SKV0451 48:46 + 11:31
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D16 2. Dítková Markéta SKV0451 46:57 + 14:30
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D16 21. Dítková Markéta SKV0451 94:20 + 57:52
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D16 22. Dítková Markéta SKV0451 97:27 + 57:38
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D16 23. Dítková Markéta SKV0451 69:10 + 41:34
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách D16 17. Dítková Markéta SKV0451 260:57 + 157:04
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D16 9. Dítková Markéta SKV0451 88:35 + 36:28
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D16 Dítková Markéta SKV0451 DISK
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro D16 7 Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D14 27. Dítková Markéta SKV0451 68:18 + 38:03
OB 2018-10-2121.10.2018 Veřejný závod D14 12. Dítková Markéta SKV0451 48:18 + 20:09
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D14 11. Dítková Markéta SKV0451 45:39 + 21:16
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D14 15. Markéta Dítková SKV0451 43:12 + 17:25
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D14 10. Markéta Dítková SKV0451 35:07 + 12:39
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14 10. DĂ­tková MarkĂ©ta SKV0451 53:23 + 24:10
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D14 14. Dítková Markéta SKV0451 66:16 + 34:10
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D14 14. Dítková Markéta SKV0451 61:37 + 26:44
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D14 11. Dítková Markéta SKV0451 19:16 + 8:08
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D14 21. Dítková Markéta SKV0451 68:32 + 42:51
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D14 16. Dítková Markéta SKV0451 35:27 + 18:45
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D14 22. Dítková Markéta SKV0451 39:09 + 23:49
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) D14 9. Dítková Markéta SKV0451 47:02 + 20:18
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D14 9. Dítková Markéta SKV0451 46:49 + 23:32
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D14 15. Dítková Markéta SKV0451 57:36 + 29:29
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D14 15. Dítková Markéta SKV0451 22:16 + 7:29
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D14 10. Dítková Markéta SKV0451 33:07 + 9:54
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D14 19. Dítková Markéta SKV0451 54:59 + 25:29
OB 2018-04-0101.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D14 9 Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-04-0101.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D14 9 Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D14 18. Dítková Markéta SKV0451 41:59 + 16:44
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D14 26. Dítková Markéta SKV0451 53:22 + 29:23
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách D14 17. Dítková Markéta SKV0451 150:20 + 71:36
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D14 25. DĂ­tková MarkĂ©ta SKV0451 34:55 + 13:10
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D14 11. Dítková Markéta SKV0451 22:25 + 10:47
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D14 12. Dítková Markéta SKV0451 33:46 + 14:07
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D14 34. Dítková Markéta SKV0451 54:57 + 32:04
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D14 17. Dítková Markéta SKV0451 28:36 + 12:34
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D14 6. Ditkova Marketa SKV0451 45:00 + 15:25
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14 6. Ditkova Marketa SKV0451 50:27 + 13:15
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D14 11. Dítková Markéta SKV0451 36:26 + 8:46
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D14 9. Dítková Markéta SKV0451 48:43 + 13:09
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D14B 7. Dítková Markéta SKV0451 48:55 + 11:43
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D14B 8. Dítková Markéta SKV0451 50:34 + 21:32
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D14B 6. Dítková Markéta SKV0451 43:38 + 7:06
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D14B 9. Dítková Markéta SKV0451 46:47 + 16:02
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D14B 6. Dítková Markéta SKV0451 40:08 + 8:25
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D14 4. Dítková Markéta SKV0451 40:41 + 8:11
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 9. Dítková Markéta SKV0451 74:29 + 31:42
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D14 11. Dítková Markéta SKV0451 43:26 + 19:20
OB 2017-05-2121.05.2017 Oblastní žebříček D14 1. Dítková Markéta SKV0451 31:01
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček D14 1. Ditkova Marketa SKV0451 32:37
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D14B 7. Dítková Markéta SKV0451 86:14 + 47:30
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D14B 2. Dítková Markéta SKV0451 38:40 + 6:02
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) D14 7. Dítková Markéta SKV0451 41:16 + 12:28
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D14 6. Dítková Markéta SKV0451 34:47 + 11:40
OB 2017-04-1616.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D14 21. Dítková Markéta SKV0451 65:50 + 38:37
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D14 21. Dítková Markéta SKV0451 56:20 + 27:14
OB 2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček D14 14. Dítková Markéta SKV0451 61:53 + 32:32
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14 10. Dítková Markéta SKV0451 17:45 + 6:00
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 13. Dítková Markéta SKV0451 40:15 + 14:37
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček D14 8. DĂ­tková MarkĂ©ta SKV0451 38:54 + 15:59
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 13. DĂ­tková MarkĂ©ta SKV0451 22:58 + 12:02
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D14 11. DĂ­tková MarkĂ©ta SKV0451 23:13 + 5:09
OB 2017-04-0101.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D14 13 Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D14 4 Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-03-1212.03.2017 Oblastní žebříček D14 7. Dítková Markéta SKV0451 36:59 + 8:46
OB 2017-03-1111.03.2017 Oblastní žebříček D14 9. Dítková Markéta SKV0451 28:06 + 11:10
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D12 12. Dítková Markéta SKV0451 37:43 + 17:52
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D12 12. Dítková Markéta SKV0451 45:50 + 13:39
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D12B 12. Dítková Markéta SKV0451 47:56 + 26:14
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D12B 8. Dítková Markéta SKV0451 35:54 + 17:05
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D12B 10. Dítková Markéta SKV0451 31:09 + 10:31
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D12B 11. Dítková Markéta SKV0451 21:47 + 8:55
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D12B 5. Dítková Markéta SKV0451 41:09 + 3:47
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D12B 13. Dítková Markéta SKV0451 46:14 + 20:43
OB 2016-07-3030.07.2016 Eduard 2016 - E2 D12 4. Dítková Markéta SKV0451 36:27 + 4:39
OB 2016-07-2929.07.2016 Eduard 2016 - E1 D12 5. Dítková Markéta SKV0451 37:03 + 7:29
OB 2016-07-0303.07.2016 Oblastní žebříček D12 4. Dítková Markéta SKV0451 44:09 + 14:31
OB 2016-07-0101.07.2016 Veřejný závod D12 1. Dítková Markéta SKV0451 30:22
OB 2016-06-1212.06.2016 Oblastní žebříček D12 Dítková Markéta SKV0451 DNS
OB 2016-06-1111.06.2016 Veřejný závod D12 5. Dítková Markéta SKV0451 18:00 + 3:40
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D12 3. Dítková Markéta SKV0451 23:23 + 3:14
OB 2016-05-2222.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D12B 3. Dítková Markéta SKV0451 30:22 + 2:37
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D12B 11. Dítková Markéta SKV0451 53:58 + 28:41
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D12B 3. Dítková Markéta SKV0451 22:07 + 2:31
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) D12 6. Dítková Markéta SKV0451 24:44 + 4:36
OB 2016-04-2323.04.2016 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D12 7. Dítková Markéta SKV0451 36:46 + 16:35
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D12 3. Dítková Markéta SKV0451 30:03 + 5:53
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 7. Dítková Markéta SKV0451 13:19 + 3:08
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D12 15. Dítková Markéta SKV0451 28:09 + 10:04
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D12 16. Dítková Markéta SKV0451 28:39 + 9:54
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D12 7. Dítková Markéta SKV0451 30:49 + 6:49
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D12 16. Dítková Markéta SKV0451 25:13 + 7:29
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D12 10. Dítková Markéta SKV0451 76:40 + 51:41
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12 7. Dítková Markéta SKV0451 28:13 + 6:39
OB 2015-10-0303.10.2015 5. závod Sprintového poháru ZČO D12 5. Dítková Markéta SKV0451 25:51 + 10:46
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D12 12. Dítková Markéta SKV0451 54:14 + 26:16
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P Dítková Markéta SKV0451 DNS
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D12B 15. Dítková Markéta SKV0451 58:36 + 34:19
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D12B 13. Dítková Markéta SKV0451 38:27 + 13:45
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup - E1 D12B 15. Dítková Markéta SKV0451 17:36 + 7:23
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 D12 15. Dítková Markéta SKV0451 26:30 + 7:51
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E2 D12 21. Dítková Markéta SKV0451 37:20 + 18:38
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E3 D12 5. Dítková Markéta SKV0451 19:01 + 3:35
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup - E1 D12 19. Dítková Markéta SKV0451 28:04 + 13:21
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 12. Dítková Markéta SKV0451 39:31 + 17:58
OB 2015-06-1919.06.2015 Veřejný modelový závod (MČR KT) D12 1. Dítková Markéta SKV0451 34:38
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D12 4. Dítková Markéta SKV0451 23:05 + 3:31
OB 2015-06-1313.06.2015 Oblastní žebříček D12 7. Dítková Markéta SKV0451 47:39 + 20:08
OB 2015-06-1313.06.2015 Veřejný závod D12 8. Dítková Markéta SKV0451 13:29 + 4:10
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D12 8. Markéta Dítková SKV0451 57:09 + 30:09
OB 2015-05-2323.05.2015 Oblastní žebříček D12 10. Markéta Dítková SKV0451 34:39 + 14:08
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D12B 8. Dítková Markéta SKV0451 32:32 + 9:56
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D12B 17. Dítková Markéta SKV0451 41:31 + 21:17
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D12B 8. Dítková Markéta SKV0451 16:48 + 4:46
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D12B 6. Dítková Markéta SKV0451 41:47 + 14:34
OB 2015-04-2626.04.2015 Oblastní žebříček D12 9. Dítková Markéta 2004 SKV0451 38:07 + 16:00
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček D12 8. Dítková Markéta 2004 SKV0451 33:04 + 16:37
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček D12 7. Dítková Markéta SKV0451 35:09 + 10:44
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 10. Dítková Markéta SKV0451 31:39 + 11:29
OB 2015-04-1212.04.2015 Oblastní žebříček D12 12. Dítková Markéta SKV0451 35:19 + 14:48
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 10. Dítková Markéta SKV0451 16:14 + 6:29
OB 2015-03-2929.03.2015 Oblastní žebříček D12 10. Dítková Markéta SKV0451 58:12 + 29:51
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D12 9. Dítková Markéta SKV0451 38:52 + 16:19
OB 2015-03-1414.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) D12 16. Dítková Markéta SKV0451 56:37 + 25:36
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček D10 6. Dítková Markéta SKV0451 17:59 + 3:41
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10 4. Dítková Markéta SKV0451 13:52 + 1:02
OB 2014-08-3131.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D10 8. Dítková Markéta SKV0451 66:47 + 39:39
OB 2014-08-3030.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 7. Dítková Markéta SKV0451 32:52 + 13:43
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup - E1 D10 2. Dítková Markéta SKV0451 32:36 + 0:28
OB 2014-08-1717.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 D10 8. Dítková Markéta SKV0451 36:20 + 17:36
OB 2014-08-1717.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 D10 10. Dítková Markéta SKV0451 54:28 + 38:45
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D10 11. Dítková Markéta SKV0451 41:37 + 21:49
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D10 9. Dítková Markéta SKV0451 36:45 + 17:39
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D10 10. Dítková Markéta SKV0451 35:58 + 14:32
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček Linie 21. Nováková Anička SKV0451 48:35 + 32:24
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 Markéta Dítková SKV0451
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 D10 Dítková Markéta SKV0451
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle D10 Dítková Markéta SKV0451
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup D10 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet HD12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Dítková Markéta ZCO0456
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D12C Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D12C Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-08-1616.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Dítková Markéta ZCO0456
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-11-1717.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu D Dítková Markéta SKV0451
OB 2015-12-0505.12.2015 Čertovy rohy D Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Dítková Markéta ZCO0456
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Dítková Markéta ZCO0456
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Dítková Markéta ZCO0456
OB 2016-07-2929.07.2016 Eduard 2016 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-10-1616.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-11-1717.11.2016 SMIK - 23.Mistrovství světa ve SMIKu D Dítková Markéta SKV0451
OB 2016-12-0404.12.2016 Čertovy hrby D Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-03-1111.03.2017 Mistrovství oblasti štafet HD14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D14B Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-11-1717.11.2017 SMIK - 24.Mistrovství světa ve SMIKu D Dítková Markéta SKV0451
OB 2017-12-0303.12.2017 Cesta do pekel D Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 2018-11-1717.11.2018 SMIK - 25.Mistrovství světa ve SMIKu D Dítková Markéta SKV0451
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2019-11-3030.11.2019 Čertův kopanec D Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-03-2929.03.2020 Veřejný závod (Jarní skály) T5 Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-03-2828.03.2020 Oblastní žebříček D16C Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod D16C Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-11-0101.11.2020 INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod D16C Dítková Markéta SKV0451
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D16 Dítková Markéta SKV0451
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D18A Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D18A Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D18A Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D18A Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D18A Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D18A Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-06-2525.06.2021 Jarní trojúhelník D18B Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-06-2525.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D18B Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D18B Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D18B Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) D18 (12:00) Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce D18 Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce - E1 D18 Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-07-3131.07.2021 Letní Velikonoce - E2 D18 Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 2021-08-0101.08.2021 Letní Velikonoce - E3 D18 Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen