Závodník: Kosobudová Anna

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 15. Kosobudová Anna VTA0551 37:35 + 8:51
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 11. Kosobudová Anna VTA0551 42:48 + 14:45
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 12. Kosobudová Anna VTA0551 38:38 + 11:25
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 6. Kosobudová Anna VTA0551 36:40 + 3:35
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 6. Kosobudová Anna VTA0551 23:41 + 1:24
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE T3 10. Kosobudová Anna VTA0551 33:58 + 9:59
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 7. Kosobudová Anna VTA0551 28:57 + 4:52
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 7. Kosobudová Anna VTA0551 29:59 + 7:32
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 2. Kosobudová Anna VTA0551 38:51 + 9:46
OB 06.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D14B 9. Kosobudová Anna VTA0551 25:10 + 5:26
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 2. Kosobudová Anna VTA0551 36:42 + 5:42
OB 01.05.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 D14B 5 Kosobudová Anna VTA0551
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 1. Kosobudová Anna VTA0551 6:07
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D14 1. Kosobudová Anna VTA0551 28:36
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 1. Kosobudová Anna VTA0551 20:35
OB 11.03.2018 Sněhulákův kufr, 6. závod C 1. Kosobudová Anna VTA0551 33:58
OB 01.03.2018 Jihočeský žebříček 2018 D14 1 Kosobudová Anna VTA0551
OB 27.01.2018 Zimní Cvrčkov - Sněhulákův kufr 4. závod C 1. Kosobudová Anna VTA0551 23:33
OB 26.12.2017 Zimní kufrování na Komoře - Tábor 2017 B 8. Kosobudová Anna VTA0551 46:15 + 10:59
OB 15.10.2017 Veřejný závod D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 27:45
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 26:37
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D12C 12. Kosobudová Anna VTA0551 38:29 + 14:02
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D12 3. Kosobudová Anna VTA0551 17:09 + 2:18
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D12 6. Kosobudová Anna VTA0551 31:13 + 6:28
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D12 13. Kosobudová Anna VTA0551 23:49 + 5:54
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 15. Kosobudová Anna VTA0551 25:32 + 8:51
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 9. Kosobudová Anna VTA0551 27:45 + 3:51
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 8. Kosobudová Anna VTA0551 26:21 + 5:17
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH12 15. Kosobudová Anna VTA0551 32:24 + 12:20
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH12 15. Kosobudová Anna VTA0551 25:31 + 7:55
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 14. Kosobudová Anna VTA0551 30:28 + 7:33
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 3. Kosobudová Anna VTA0551 26:17 + 5:40
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 17:57
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 29:07
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček D14 3. Kosobudová Anna VTA0551 26:25 + 4:05
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 10. Kosobudová Anna VTA0551 13:56 + 3:08
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 2. Kosobudová Anna VTA0551 33:17 + 2:56
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 14:49
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 2. Kosobudová Anna VTA0551 37:41 + 1:57
OB 01.04.2017 Jihočeský žebříček 2017 D12 1 Kosobudová Anna VTA0551
OB 01.04.2017 Jihočeský žebříček 2017 D14 11 Kosobudová Anna VTA0551
OB 25.03.2017 6. Sněhulákův kufr (finále) C 1. Kosobudová Anna VTA0551 33:41
OB 11.03.2017 V. závod Sněhulákova kufru C 2. Kosobudová Anna VTA0551 41:37 + 1:26
OB 26.12.2016 Zimní kufrování na Komoře - Tábor C 1. Kosobudová Anna VTA0551 21:24
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 38:04
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D12 2. Kosobudová Anna VTA0551 28:35 + 0:08
OB 28.08.2016 Oblastní žebříček D12 3. Kosobudová Anna VTA0551 34:58 + 4:39
OB 27.08.2016 Oblastní žebříček D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 19:53
OB 11.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 32:58
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 16. Kosobudová Anna VTA0551 34:28 + 11:59
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 15:31
OB 10.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 1. Kosobudová Anna VTA0551 12:50
OB 18.10.2015 Veřejný závod D10 3. Kosobudová Anna KTA0551 26:54 + 1:35
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kosobudová Anna KTA0551 22:44 + 1:52
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D10 1. Kosobudová Anna KTA0551 22:06
OB 30.08.2015 Oblastní žebříček D10 5. Kosobudová Anna KTA0551 18:35 + 3:28
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D10C 5. Kosobudová Anna KTA0551 23:56 + 6:21
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D10C 5. Kosobudová Anna KTA0551 21:57 + 5:03
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D10C 3. Kosobudová Anna KTA0551 19:23 + 2:00
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D10C 1. Kosobudová Anna KTA0551 10:32
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 1. Kosobudová Anna KTA0551 22:14
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 2. Kosobudová Anna KTA0551 17:53 + 0:10
OB 26.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Kosobudová Anna KTA0551 22:06 + 1:36
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D12 Kosobudová Anna KTA0551 DISK
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 2. Kosobudová Anna KTA0551 18:20 + 0:58
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 1. Kosobudová Anna KTA0551 21:10
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D10L 2. Kosobudová Anna KTA0551 20:57 + 1:06
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) DL 2. Kosobudová Anna KTA0551 25:50 + 0:18
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) DL 2. Kosobudová Anna KTA0551 25:19 + 1:10
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Kosobudová Anna JCO0551
OB 29.11.2014 Nebojte se mapy C Kosobudová Anna VTA0551
OB 26.12.2014 Zimní Kufrování na KOMOŘE C Kosobudová Anna VTA0551
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy D10C Kosobudová Anna KTA0551
OB 26.12.2015 Zimní kufrování na Komoře C Kosobudová Anna VTA0551
OB 27.02.2016 Sněhulákův kufr C - děti, 60 min Kosobudová Anna VTA0551
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Kosobudová Anna VTA0551
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) DH12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D12 Kosobudová Anna JCO0551
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D12B Kosobudová Anna VTA0551
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Kosobudová Anna VTA0551
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Kosobudová Anna JCO0551
LOB 09.12.2017 kontrolní závod mládeže D14 Kosobudová Anna VTA0551
OB 17.03.2018 Sněhulákův kufr C Kosobudová Anna VTA0551
OB 24.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Kosobudová Anna VTA0551
OB 22.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH14 Kosobudová Anna VTA0551
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti štafet D18 Kosobudová Anna VTA0551
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D14B Kosobudová Anna VTA0551
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Kosobudová Anna JCO0551
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Kosobudová Anna JCO0551
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D14 Kosobudová Anna VTA0551 Přihlášen
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D14 Kosobudová Anna VTA0551 Přihlášen
OB 29.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Kosobudová Anna VTA0551 Přihlášen
OB 30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Kosobudová Anna VTA0551 Přihlášen