Závodník: Kříž Matěj

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 08.05.2019 Křížem krážem - 3.DL B 2. Kříž Matěj KAM0900
OB 27.01.2019 Opět na Kozla 1-X-2 L 2 Kříž Matěj KAM0900
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H10 25. Kříž Matěj KAM0900 32:56 + 12:56
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček HDR 2. Kříž Matěj KAM0900 21:19 + 0:09
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C Kříž Matěj KAM0900 DISK
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C 14. Kříž Matěj KAM0900 28:29 + 12:32
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 H10 9. Kříž Matěj KAM0900 33:02 + 14:25
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 H10 10. Kříž Matěj KAM0900 19:56 + 12:49
OB 05.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H10 8. Kříž Matěj KAM0900 58:01 + 34:21
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H10 5. Kříž Matěj KAM0900 32:47 + 14:54
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H10 18. Kříž Matěj KAM0900 23:53 + 12:09
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10 Kříž Matěj KAM0900 DNS
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 H10 37 Kříž Matěj KAM0900
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 7. Kříž Matěj KAM0900 36:38 + 9:09
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček Linie 1. Kříž Matěj KAM0900 12:50
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček Linie Kříž Matěj KAM0900 DISK
OB 04.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H10 28 Kříž Matěj KAM0900
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček H10L 7. Kříž Matěj KRL0901 20:38 + 3:52
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H10L 6. Kříž Matěj KRL0901 20:05 + 4:21
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HDR 7. Kříž Matěj KRL0901 29:53 + 7:46
OB 15.10.2017 Veřejný závod H10L 10. Kříž Matěj KRL0901 20:27 + 8:09
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H10L Kříž Matěj KRL0901 DISK
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10L 6. Kříž Matěj KRL0901 22:06 + 3:47
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 10. Kříž Matěj KRL0901 22:43 + 8:03
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 12. Kříž Matěj KRL0901 27:14 + 9:13
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10L 5. Kříž Matěj KRL0901 23:18 + 3:04
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H10N 25. Kříž Matěj KRL0901 25:41 + 9:58
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H10N 9. Kříž Matěj KRL0901 31:04 + 15:24
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H10L 7. Kříž Matěj KRL0901 27:22 + 5:56
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) H10L 2. Kříž Matěj KRL0901 22:25 + 4:25
OB 09.10.2016 Oblastní žebříček HF 2. Kříž Matěj KRL0901 23:19 + 3:16
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H10L 5. Kříž Matěj KRL0901 27:10 + 5:45
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 HDR 18. Křiž Matěj KRL0901 27:59 + 9:32
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H10L 17. Kříž Matěj KRL0901 18:11 + 7:07
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H10L 14. Kříž Matěj KRL0901 31:57 + 10:55
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H10L 15. Kříž Matěj KRL0901 25:46 + 8:33
OB 12.06.2016 Oblastní žebříček LINIE 10. Kříž Matěj KRL0901 41:48 + 18:22
OB 11.06.2016 Veřejný závod LINIE 2. Kříž Matěj KRL0901 49:34 + 10:36
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10N 7. Kříž Matěj KRL0901 24:05 + 4:08
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H10L 13. Kříž Matěj KRL0901 36:31 + 16:30
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H10L 7. Kříž Matěj KRL0901 25:15 + 4:07
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H10L 9. Kříž Matěj KRL0901 34:35 + 13:05
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Kříž Matěj KRL0901 36:17 + 8:28
OB 03.10.2015 5. závod Sprintového poháru ZČO HDR 2. Kříž Matěj KRL0901 25:29 + 2:24
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček LINIE Kříž Matěj KRL0901
OB 07.01.2018 PZL - Nad údolím Kocáby E (děti) Kříž Matěj KRL0901
OB 22.04.2018 Veřejný závod HDR Kříž Matěj KAM0900
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček H10L Kříž Matěj KAM0900
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H10L Kříž Matěj KAM0900
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H10 Matěj Kříž KRL0901
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H10 Matěj Kříž KRL0901
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10 Kříž Matěj KAM0900
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H10 Kříž Matěj KRL0901
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H10 Kříž Matěj KRL0901
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček HDR Kříž Matěj KRL0901
OB 05.03.2016 Praga Magica ABC Kříž Matěj KRL0901
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H10L Kříž Matěj KRL0901
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H10L Kříž Matěj KRL0901
OB 11.03.2017 Mistrovství oblasti štafet Linie Kříž Matěj KRL0901
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H10L Kříž Matěj KRL0901
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H10L Kříž Matěj KRL0901
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H10L Kříž Matěj KRL0901
OB 31.08.2018 West cup H10 Kříž Matěj KAM0900
OB 19.09.2018 Žákovské štafety DH10 Kříž Matěj KAM0900
OB 26.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T2 Kříž Matěj KAM0900
OB 13.10.2018 6. závod "Dětská liga Táborska" B Kříž Matěj KRL0901
OB 28.10.2018 7. závod Dětská liga Táborska B Kříž Matěj KRL0901
OB 15.12.2018 8. závod Dětská liga Táborska B Kříž Matěj KRL0901
OB 09.02.2019 Sněhulákův kufr na Kuřidle B Kříž Matěj KRL0901
OB 30.03.2019 1. závod "Dětská liga Táborska" B Kříž Matěj KRL0901
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti štafet HD12 Kříž Matěj KRL0901