Logo

Závodník: Bulířová Žofie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-1010.10.2020 Ostaš Orienteering Adventure žlutá 1. Bulířová Žofie TAP0850 46:33
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 3. Bulířová Žofie TAP0850 19:50 + 1:33
OB 2020-09-2323.09.2020 Závod ve Hvězdě A Bulířová Žofie TAP0850 DISK
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 D12 4 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12 5. Bulířová Žofie TAP0850 30:08 + 2:24
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12 14. Bulířová Žofie TAP0850 23:46 + 6:16
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D12C 1. Bulířová Žofie TAP0850 27:31
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T4A 19. Bulířová Žofie TAP0850 32:23 + 6:39
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D12 2. Bulířová Žofie TAP0850 28:48 + 0:23
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D12C 17. Bulířová Žofie TAP0850 11:05 + 2:32
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D12 1. Bulířová Žofie TAP0850 28:04
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D12 1. Bulířová Žofie TAP0850 15:28
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D12 1. Bulířová Žofie TAP0850 18:28
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D12 3. Bulířová Žofie TAP0850 20:18 + 1:48
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D12 16. Bulířová Žofie TAP0850 25:14 + 13:11
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D12A 7. Bulířová Žofie TAP0850 37:07 + 10:48
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D12A 23. Bulířová Žofie TAP0850 66:09 + 43:41
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D12A 10. Bulířová Žofie TAP0850 25:30 + 5:46
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D12A 20. Bulířová Žofie TAP0850 40:36 + 18:07
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D12A 22. Bulířová Žofie TAP0850 80:49 + 53:54
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 27. Bulířová Žofie TAP0850 35:14 + 16:32
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 11. Bulířová Žofie TAP0850 40:26 + 11:36
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 16. Bulířová Žofie TAP0850 28:01 + 7:56
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D12 3. Bulířová Žofie TAP0850 11:59 + 0:59
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 23. Bulířová Žofie TAP0850 37:11 + 12:41
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D12 32. Bulířová Žofie TAP0850 44:21 + 22:40
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 23. Bulířová Žofie TAP0850 17:18 + 6:28
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D12 21 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D12 31 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D12 28 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D12 39. Bulířová Žofie TAP0850 45:11 + 20:45
OB 2018-11-0101.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T4 Bulířová Žofie TAP0850 DISK
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D12 64. Bulířová Žofie TAP0850 38:19 + 28:09
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D12 5. Bulířová Žofie TAP0850 31:01 + 5:59
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 8. Bulířová Žofie TAP0850 28:08 + 3:28
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 37. Bulířová Žofie TAP0850 39:51 + 20:10
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D12 24 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D12 17. Bulířová Žofie TAP0850 21:18 + 7:45
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D12 10. Bulířová Žofie TAP0850 17:56 + 5:18
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D12 10. Bulířová Žofie TAP0850 16:49 + 5:05
OB 2018-08-0505.08.2018 Rumpál - E3 D12 3. Bulířová Žofie TAP0850 24:52 + 4:47
OB 2018-08-0404.08.2018 Rumpál - E2 D12 3. Bulířová Žofie TAP0850 29:27 + 1:55
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál - E1 D12 4. Bulířová Žofie TAP0850 16:16 + 4:47
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 1. Bulířová Žofie TAP0850 10:07
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 9. Bulířová Žofie TAP0850 38:17 + 16:29
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D10 14. Bulířová Žofie TAP0850 24:02 + 11:39
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D10 1. Bulířová Žofie TAP0850 16:57
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 6. Žofie Bulířová TAP0850 17:13 + 4:16
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D10 10. Bulířová Žofie TAP0850 15:34 + 5:30
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D10 8 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 15. Bulířová Žofie TAP0850 32:16 + 11:16
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D12 7. Bulířová Žofie TAP0850 20:48 + 1:21
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D12 12. Bulířová Žofie TAP0850 38:56 + 13:02
OB 2018-04-2222.04.2018 Veřejný závod D10 1. Bulířová Žofie TAP0850 9:29
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D10 5. Bulířová Žofie TAP0850 12:41 + 2:22
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 8. Bulířová Žofie TAP0850 16:16 + 5:30
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D10 5. Bulířová Žofie TAP0850 17:03 + 4:39
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 7. Bulířová Žofie TAP0850 33:55 + 10:25
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 1. Bulírová Zofie TAP0850 16:26
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D10 3 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D12 23 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 15:49 + 0:10
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 18:11 + 0:45
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 15:20 + 1:28
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 13. Bulířová Žofie TAP0850 50:34 + 21:52
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 11. Bulířová Žofie TAP0850 30:53 + 9:52
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 2 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D10 10. Bulířová Žofie TAP0850 23:00 + 6:40
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D10 17. Bulířová Žofie TAP0850 45:15 + 23:47
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D10 18. Bulířová Žofie TAP0850 42:27 + 22:39
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D10 18. Bulířová Žofie TAP0850 37:01 + 19:52
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D10 6. Bulířová Žofie TAP0850 24:01 + 3:55
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D10 5. Bulířová Žofie TAP0850 29:08 + 5:29
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D10 8. Bulířová Žofie TAP0850 30:32 + 10:00
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník D10 2. Zofie Bulírová TAP0850 15:24 + 0:04
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 15. Bulířová Žofie TAP0850 38:29 + 15:23
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 18. Bulířová Žofie TAP0850 40:21 + 24:12
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D10 3. Bulířová Žofie TAP0850 20:35 + 2:21
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 16. Bulířová Žofie TAP0850 35:50 + 14:34
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10 7. Bulířová Žofie TAP0850 17:59 + 4:08
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10 12. Bulířová Žofie TAP0850 39:37 + 17:07
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 3. Bulířová Žofie TAP0850 19:26 + 2:45
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 6. Bulířová Žofie TAP0850 33:01 + 9:06
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček D10 1. Bulířová Žofie TAP0850 22:06
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 19:47 + 0:52
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10 11. Bulířová Žofie TAP0850 28:39 + 15:09
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 9:39 + 0:08
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10 20. Bulířová Žofie TAP0850 59:40 + 35:03
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 5 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 6 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D10 7. Bulířová Žofie TAP0850 26:23 + 9:29
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 20. Bulířová Žofie TAP0850 27:47 + 11:12
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 7. Bulířová Žofie TAP0850 21:53 + 4:58
OB 2016-09-2424.09.2016 Veřejný závod D14 28. Bulířová Žofie TAP0850 22:20 + 10:18
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Bulířová Žofie TAP0850 25:42 + 10:00
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 17. Bulířová Žofie TAP0850 47:01 + 18:49
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 5. Bulířová Žofie TAP0850 26:39 + 6:36
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 21. Bulířová Žofie TAP0850 46:22 + 24:35
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 24. Bulířová Žofie TAP0850 32:30 + 19:39
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 24. Bulířová Žofie TAP0850 59:01 + 37:53
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 23. Bulířová Žofie TAP0850 54:15 + 37:41
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D10 14. Bulířová Žofie TAP0850 28:13 + 10:01
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10 30. Bulířová Žofie TAP0850 37:37 + 24:11
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10 20. Bulířová Žofie TAP0850 39:44 + 22:26
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 17:03 + 1:44
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 22. Bulířová Žofie TAP0850 32:46 + 17:36
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D10 20. Bulířová Žofie TAP0850 37:46 + 23:11
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 9. Bulířová Žofie TAP0850 22:12 + 4:35
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 9. Bulířová Žofie TAP0850 48:26 + 29:00
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček D10 26. Bulířová Žofie TAP0850 86:40 + 61:37
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D10 Bulířová Žofie TAP0850 DISK
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 9. Bulířová Žofie TAP0850 30:50 + 12:27
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D10 10. Bulířová Žofie TAP0850 24:37 + 6:02
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček H10L 3. Šubrt Ondřej TAP0850 22:20 + 1:12
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10 18. Bulířová Žofie TAP0850 49:59 + 31:44
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D10 8. Bulířová Žofie TAP0850 25:13 + 5:23
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D10 13. Bulířová Žofie TAP0850 35:09 + 20:48
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 14. Bulířová Žofie TAP0850 33:09 + 18:09
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D10 Bulířová Žofie TAP0850 DISK
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10 Bulírová Zofie TAP0850 DISK
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D10L 3. Bulírová Zofie TAP0850 29:13 + 6:34
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 3. Bulířová Žofie TAP0850 28:40 + 3:15
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10L 30. Bulírová Zofie TAP0850 72:51 + 50:09
OB 2015-05-2020.05.2015 PPŽ - 2 závod D10L 9 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2015-04-2626.04.2015 Oblastní žebříček D10L 14. Bulířová Žofie TAP0850 46:12 + 25:46
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 7. Bulířová Žofie TAP0850 27:47 + 4:36
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10L 10. Bulířová Žofie TAP0850 77:06 + 49:51
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D10L 7. Bulířová Žofie TAP0850 41:42 + 12:51
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Bulířová Žofie POB0850
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Bulířová Žofie POB0850
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D12A Bulířová Žofie TAP0850
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D12A Bulířová Žofie TAP0850
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D12A Bulířová Žofie TAP0850
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10L Bulířová Žofie TAP0850
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D10 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2015-06-0303.06.2015 4. závod PPŽ D10L Bulířová Žofie TAP0850
OB 2015-06-1717.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM D10L Bulířová Žofie TAP0850
OB 2015-12-0404.12.2015 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2016-09-2121.09.2016 Žákovské štafety DH10 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2016-12-0202.12.2016 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 D10 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál D12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D10 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Bulířová Žofie POB0850
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety D14 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) DH12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-12-0202.12.2018 Čertův zub C Bulířová Žofie TAP0850
OB 2018-12-0404.12.2018 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D12A Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure D12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Bulířová Žofie POB0850
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Bulířová Žofie POB0850
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-08-2828.08.2019 Přebor Tretry na krátké trati a sprint DH12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2019-12-0505.12.2019 Mikulášův kufr ČERTICE Bulířová Žofie TAP0850
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce D12A Bulířová Žofie TAP0850
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže D14 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2021-05-1212.05.2021 (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D14 Bulířová Žofie TAP0850
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D14B Bulířová Žofie TAP0850 Přihlášen