Logo

Závodník: Šimůnková Michaela

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D14 7. Šimůnková Michaela TAP0851 12:15 + 0:58
OB 2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček D14 12. Šimůnková Michaela TAP0851 38:18 + 14:09
OB 2021-06-0909.06.2021 (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D14 2. Michaela Šimůnková TAP0851 22:56 + 1:51
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D14 13. Šimůnková Michaela TAP0851 29:42 + 9:02
OB 2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D14 4. Šimůnková Michaela TAP0851 29:54 + 5:37
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D14B 29. Šimůnková Michaela TAP0851 25:17 + 6:47
OB 2021-05-2626.05.2021 (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D14 8. Šimůnková Michaela TAP0851 38:42 + 7:15
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D14B 28 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD D14 10. Michaela Šimůnková TAP0851 33:27 + 10:01
OB 2021-05-1515.05.2021 Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink) D14 6. Michaela Šimůnková TAP0851 36:47 + 4:45
OB 2021-05-1212.05.2021 (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D14 5. Michaela Šimůnková TAP0851 22:51 + 1:07
OB 2021-05-0505.05.2021 Žaket Pražský pohár žactva D14 5 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Šimůnková Michaela TAP0851 15:17 + 2:47
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 8. Šimůnková Michaela TAP0851 22:33 + 4:16
OB 2020-09-2323.09.2020 Závod ve Hvězdě A 59. Šimůnková Michaela TAP0851 48:40 + 22:59
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 D12 6 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12 6. Šimůnková Michaela TAP0851 32:14 + 4:30
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12 6. Šimůnková Michaela TAP0851 19:50 + 2:20
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček D14 24. Šimůnková Michaela TAP0851 54:52 + 28:12
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D12A 4. Šimůnková Michaela TAP0851 17:49 + 2:40
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D12A 1. Šimůnková Michaela TAP0851 18:04
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D12A 14. Šimůnková Michaela TAP0851 35:52 + 16:53
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald D12 2. Šimůnková Michaela TAP0851 21:38 + 2:57
OB 2020-06-1414.06.2020 Veřejný závod Sb 23. Šimůnková Michaela TAP0851 70:58 + 32:42
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) D12 2. Šimůnková Michaela TAP0851 13:40 + 0:48
OB 2020-02-0909.02.2020 Únor v Úvalech C 17. Michaela Šimůnková TAP0851 71:50 + 16:13
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D12 6. Šimůnková Michaela TAP0851 22:51 + 2:10
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T4A 54. Šimůnková Michaela TAP0851 39:15 + 13:31
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D12 10. Šimůnková Michaela TAP0851 14:59 + 2:50
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D12 5. Šimůnková Michaela TAP0851 21:03 + 3:05
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D12 14. Šimůnková Michaela TAP0851 36:50 + 8:25
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D12C 35. Šimůnková Michaela TAP0851 17:48 + 9:15
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 10. Šimůnková Michaela TAP0851 19:09 + 3:10
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 11. Šimůnková Michaela TAP0851 28:25 + 7:32
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D12 18. Šimůnková Michaela TAP0851 43:12 + 21:30
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D12 15. Šimůnková Michaela TAP0851 45:13 + 13:11
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D12 17. Šimůnková Michaela TAP0851 36:51 + 14:06
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod D12 4. Šimůnková Michaela TAP0851 34:29 + 8:14
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod D12 16. Šimůnková Michaela TAP0851 38:17 + 17:53
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D12A 19. Šimůnková Michaela TAP0851 52:06 + 29:38
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D12A 19. Šimůnková Michaela TAP0851 31:36 + 11:52
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D12A 14. Šimůnková Michaela TAP0851 33:33 + 11:04
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D12A 17. Šimůnková Michaela TAP0851 44:31 + 17:36
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D12 19. Šimůnková Michaela TAP0851 27:25 + 10:54
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D12 10. Šimůnková Michaela TAP0851 14:42 + 3:42
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 28. Šimůnková Michaela TAP0851 34:31 + 13:27
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 37. Šimůnková Michaela TAP0851 37:28 + 19:00
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 7. Šimůnková Michaela TAP0851 27:32 + 3:02
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 21. Šimůnková Michaela TAP0851 34:16 + 13:16
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D12 12. Šimůnková Michaela TAP0851 9:12 + 1:34
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D12 11. Šimůnková Michaela TAP0851 29:53 + 8:12
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 11. Šimůnková Michaela TAP0851 13:32 + 2:42
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D12 17. Šimůnková Michaela TAP0851 35:15 + 11:12
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D12 8 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D12 21 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D12 5 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-01-2727.01.2019 Opět na Kozla 1-X-2 D 22 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D12 34. Šimůnková Michaela TAP0851 41:53 + 17:27
OB 2018-11-0101.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T2 51. Šimůnková Michaela TAP0851 25:29 + 10:45
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D12 41. Šimůnková Michaela TAP0851 41:18 + 21:39
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 11. Šimůnková Michaela TAP0851 24:50 + 5:29
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D12 36. Šimůnková Michaela TAP0851 14:46 + 4:36
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D12 24. Šimůnková Michaela TAP0851 47:43 + 22:41
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 23. Šimůnková Michaela TAP0851 36:33 + 11:53
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 35. Šimůnková Michaela TAP0851 38:39 + 18:58
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D12 8 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10 20. Šimůnková Michaela TAP0851 25:05 + 13:32
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10 22. Šimůnková Michaela TAP0851 21:48 + 11:49
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10 27. Šimůnková Michaela TAP0851 25:14 + 16:43
OB 2018-08-0505.08.2018 Rumpál - E3 D10 2. Šimůnková Michaela TAP0851 19:01 + 3:28
OB 2018-08-0404.08.2018 Rumpál - E2 D10 3. Šimůnková Michaela TAP0851 24:39 + 6:07
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál - E1 D10 2. Šimůnková Michaela TAP0851 12:14 + 0:06
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 12. Šimůnková Michaela TAP0851 15:12 + 5:05
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D10 6. Šimůnková Michaela TAP0851 18:06 + 5:43
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 23. Michaela Šimůnková TAP0851 27:32 + 14:35
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D10 12. Šimůnková Michaela TAP0851 15:55 + 5:51
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D10 12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 13. Šimůnková Michaela TAP0851 36:31 + 16:16
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 15. Šimůnková Michaela TAP0851 38:08 + 21:27
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 13. Šimůnková Michaela TAP0851 30:23 + 12:55
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D10 7. Šimůnková Michaela TAP0851 14:05 + 3:46
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 5. Šimůnková Michaela TAP0851 15:18 + 4:32
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D10 4. Šimůnková Michaela TAP0851 16:51 + 4:27
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 15. Šimůnková Michaela TAP0851 43:38 + 20:08
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 11. Simunková Michaela TAP0851 26:33 + 10:07
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D10 6 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D10 13. Šimůnková Michaela TAP0851 21:35 + 5:56
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10 25. Šimůnková Michaela TAP0851 34:22 + 16:56
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10 19. Šimůnková Michaela TAP0851 23:13 + 9:21
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D10 10. Simunková Michaela TAP0851 11:47 + 3:32
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10 11. Šimůnková Michaela TAP0851 18:01 + 6:10
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 21. Šimůnková Michaela TAP0851 78:38 + 49:56
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 17. Šimůnková Michaela TAP0851 39:33 + 18:32
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 15 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 T10 25. Šimůnková Michaela TAP0851 41:12 + 17:03
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 T10 12. Šimůnková Michaela TAP0851 30:18 + 6:44
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 T10 15. Šimůnková Michaela TAP0851 29:42 + 10:21
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 T10 14. Šimůnková Michaela TAP0851 31:01 + 5:36
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 T10 10. Šimůnková Michaela TAP0851 33:00 + 9:56
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D10N 4. Šimůnková Michaela TAP0851 29:27 + 5:53
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D10 15. Šimůnková Michaela TAP0851 51:52 + 31:20
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník D10L 4. Michaela Simunková TAP0851 31:28 + 6:44
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva HD10L 8. Šimůnková Michaela TAP0851 27:14 + 10:39
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10L 2. Šimůnková Michaela TAP0851 13:33 + 1:42
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10L 7. Šimůnková Michaela TAP0851 22:06 + 7:47
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 5. Šimůnková Michaela TAP0851 27:41 + 8:41
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 34 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10L 10. Šimůnková Michaela TAP0851 35:28 + 11:03
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10L 6. Šimůnková Michaela TAP0851 25:54 + 8:56
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10L 7. Šimůnková Michaela TAP0851 14:01 + 3:05
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10L 9. Šimůnková Michaela TAP0851 37:07 + 11:00
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10L 12. Šimůnková Michaela TAP0851 27:16 + 9:29
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10N Šimůnková Michaela TAP0851 DISK
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10L 28. Šimůnková Michaela TAP0851 61:43 + 41:57
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10L 13. Šimůnková Michaela TAP0851 32:41 + 15:02
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10L 7. Šimůnková Michaela TAP0851 19:03 + 4:39
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D10L 23. Šimůnková Michaela TAP0851 64:35 + 42:49
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 HD10L 20. Šimůnková Michaela TAP0851 24:20 + 11:51
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D10L 8. Šimůnková Michaela TAP0851 26:24 + 5:12
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 23. Šimůnková Michaela TAP0851 22:18 + 13:17
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček HDR 24. Šimůnková Michaela TAP0851 19:56 + 5:44
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy HDR 12. Šimůnková Michaela TAP0851 25:12 + 9:26
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy HDR 16. Šimůnková Michaela TAP0851 36:20 + 11:54
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Šimůnková Michaela TAP0851 26:35 + 9:20
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Šimůnková Michaela TAP0851 26:35 + 9:20
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček HDR 13. Šimůnková Michaela TAP0851 39:10 + 12:44
OB 2018-08-2525.08.2018 Přebor Tretry na krátké trati DH12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D12A Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D10L Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D10 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál D10 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2018-12-0909.12.2018 Tour de Prague E Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-01-1919.01.2019 PZL Veltruský park D Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D12A Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-08-2828.08.2019 Přebor Tretry na krátké trati a sprint DH12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže DH12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2019-12-0707.12.2019 Tour de Prague D Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce D12A Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže D14 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce - E1 D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-07-3131.07.2021 Letní Velikonoce - E2 D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-08-0101.08.2021 Letní Velikonoce - E3 D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-05-2222.05.2021 Houpačka - Mezi vlnami D14 1300-1330 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle - E1 D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-08-1414.08.2021 Rumcajsovy míle - E2 D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-08-1515.08.2021 Rumcajsovy míle - E3 D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ D14B Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ D14B Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D14 A Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 Šimůnková Michaela TAP0851 Přihlášen