Logo

Závodník: Hanušová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-2626.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 7. Hanušová Markéta VRL0852 33:12 + 5:24
OB 2021-06-2222.06.2021 Podkrkonošská liga žactva - 2. závod D14 3. Hanušová Markéta VRL0852 28:44 + 3:32
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D14B 9. Hanušová Markéta VRL0852 45:41 + 11:16
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D14B 6. Hanušová Markéta VRL0852 34:07 + 6:46
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D14C 6. Hanušová Markéta VRL0852 48:58 + 6:47
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D14C 8. Hanušová Markéta VRL0852 37:42 + 2:19
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 4. Hanušová Markéta VRL0852 26:42 + 3:19
OB 2021-05-2929.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 20. Hanušová Markéta VRL0852 37:05 + 14:04
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy východ 2021 D14B 8 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-05-1515.05.2021 Měřený mapový trénink žactva a dorostu Hajnice D14C 2. Markéta Hanušová VRL0852 34:44 + 2:33
OB 2021-01-0101.01.2021 Východočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2021 D14C 9 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-10-1010.10.2020 Ostaš Orienteering Adventure bílá 1. Hanušová Markéta VRL0852 15:45
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D12C 1. Hanušová Markéta VRL0852 18:46
OB 2020-09-2828.09.2020 Oblastní žebříček D12C 3. Hanušová Markéta VRL0852 22:46 + 2:15
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D12C 4. Hanušová Markéta VRL0852 24:08 + 2:38
OB 2020-09-2222.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 2. Hanušová Markéta VRL0852 18:12 + 1:24
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček D12C 2. Hanušová Markéta VRL0852 15:39 + 2:15
OB 2020-09-1515.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 1. Hanušová Markéta VRL0852 19:13
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12C 9. Hanušová Markéta VRL0852 28:15 + 2:22
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12C 3. Hanušová Markéta VRL0852 27:04 + 4:24
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D12C 14. Hanušová Markéta VRL0852 35:55 + 8:24
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 D12A 20. Hanušová Markéta VRL0852 38:24 + 15:09
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 D12A 21. Hanušová Markéta VRL0852 48:06 + 18:03
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 D12A 21. Hanušová Markéta VRL0852 33:16 + 14:07
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 D12 2. Hanušová Markéta VRL0852 29:36 + 4:23
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D12 3. Hanušová Markéta VRL0852 21:56 + 3:07
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D12 2. Hanušová Markéta VRL0852 8:18 + 0:38
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 D12 2. Hanušová Markéta VRL0852 23:31 + 1:58
TRAIL 2020-06-1414.06.2020 Mistrovství ČR v trail-o na klasice Rudník Junior 3. Hanušová Markéta VRL0852
TRAIL 2020-06-1313.06.2020 Mistrovství ČR v trail-o na klasice Dvůr Králové nad Labem Junior 4. Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-06-0909.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 5. Hanušová Markéta VRL0852 34:17 + 8:55
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati D12 2. Hanušová Markéta VRL0852 23:30 + 2:15
LOB 2020-02-0909.02.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D12 4. Hanušová Markéta VRL0852 36:11 + 10:00
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D12 3. Hanušová Markéta VRL0852 25:09 + 4:50
OB 2020-01-0101.01.2020 Východočeský pohár 2020 D12C 5 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček D12C 2. Hanušová Markéta VRL0852 23:06 + 0:04
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D12C 10. Hanušová Markéta VRL0852 27:52 + 4:13
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D12C 8. Hanušová Markéta VRL0852 28:58 + 6:52
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D12C 4. Hanušová Markéta VRL0852 21:03 + 1:15
OB 2019-10-0101.10.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 1. Hanušová Markéta VRL0852 16:57
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12C 7. Hanušová Markéta VRL0852 24:44 + 3:10
OB 2019-09-2424.09.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 3. Hanušová Markéta VRL0852 22:05 + 2:14
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 5. Hanušová Markéta VRL0852 28:48 + 1:33
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 8. Hanušová Markéta VRL0852 26:42 + 3:39
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D12 2. Hanušová Markéta VRL0852 18:14 + 1:28
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D12 3. Hanušová Markéta VRL0852 20:38 + 1:32
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D12 2. Hanušová Markéta VRL0852 17:18 + 0:21
OB 2019-07-2121.07.2019 Grand prix Silesia - E4 D12 1. Hanušová Markéta VRL0852 24:41
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E2 D12 1. Hanušová Markéta VRL0852 16:26
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E3 D12 4. Hanušová Markéta VRL0852 20:50 + 6:56
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia - E1 D12 2. Hanušová Markéta VRL0852 16:18 + 0:07
OB 2019-06-2525.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 4. Hanušová Markéta VRL0852 27:55 + 3:13
OB 2019-06-1111.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 3. Hanušová Markéta VRL0852 25:39 + 2:19
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D12C 10. Hanušová Markéta VRL0852 15:41 + 4:14
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D12C 10. Hanušová Markéta VRL0852 15:54 + 3:07
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D12C 7. Hanušová Markéta VRL0852 12:42 + 1:42
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 9. Hanušová Markéta VRL0852 22:01 + 3:39
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D12C 4. Hanušová Markéta VRL0852 27:38 + 3:51
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 4. Hanušová Markéta VRL0852 17:20 + 1:29
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C 2. Hanušová Markéta VRL0852 20:18 + 0:05
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D12C 5. Hanušová Markéta VRL0852 26:47 + 2:10
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 4. Hanušová Markéta VRL0852 14:36 + 1:30
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D12C 6. Hanušová Markéta VRL0852 22:15 + 3:57
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 13. Hanušová Markéta VRL0852 30:50 + 8:24
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár žactva - jaro 2019 D12C 7 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár žactva - podzim 2019 D12C 5 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček D10C 15. Hanušová Markéta VRL0852 22:28 + 6:27
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D10C 2. Hanušová Markéta VRL0852 15:41 + 0:50
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10C 3. Hanušová Markéta VRL0852 18:33 + 2:03
OB 2018-10-0909.10.2018 Podkrkonošská liga žactva D10 4. Hanušová Markéta VRL0852 16:23 + 2:14
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D10C 5. Hanušová Markéta VRL0852 25:16 + 2:19
OB 2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček D10C 5. Hanušová Markéta VRL0852 25:37 + 6:22
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10C 4. Hanušová Markéta VRL0852 25:49 + 5:54
OB 2018-09-1818.09.2018 Podkrkonošská liga žactva D10 1. Hanušová Markéta VRL0852 15:07
OB 2018-09-1111.09.2018 Podkrkonošské ligy žactva D10 2. Hanušová Markéta VRL0852 22:23 + 0:27
OB 2018-07-2929.07.2018 Šumperský divočák - E3 D10 3. Hanušová Markéta VRL0852 16:15 + 2:09
OB 2018-07-2828.07.2018 Šumperský divočák - E2 D10 1. Hanušová Markéta VRL0852 14:20
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák - E1 D10 1. Hanušová Markéta VRL0852 13:48
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 12. Hanušová Markéta VRL0852 32:01 + 9:35
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 2. Hanušová Markéta VRL0852 24:05 + 0:07
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 21. Hanušová Markéta VRL0852 26:02 + 11:41
OB 2018-06-2626.06.2018 Podkrkonošská liga žactva D10 1. Hanušová Markéta VRL0852 21:15
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D10C 3. Hanušová Markéta VRL0852 17:17 + 1:58
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C 5. Hanušová Markéta VRL0852 18:51 + 3:24
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 2. Hanušová Markéta VRL0852 25:47 + 3:59
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D10C 1. Hanušová Markéta VRL0852 9:05
OB 2018-05-2929.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva D10 2. Hanušová Markéta VRL0852 21:48 + 2:15
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 2. Hanušová Markéta VRL0852 20:47 + 2:35
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 10. Hanušová Markéta VRL0852 23:32 + 6:23
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 4. Hanušová Markéta VRL0852 20:32 + 3:51
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 6. Hanušová Markéta VRL0852 21:18 + 3:50
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 2. Hanušová Markéta VRL0852 12:09 + 1:38
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D10C 5. Hanušová Markéta VRL0852 19:38 + 1:35
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D10C 3. Hanušová Markéta VRL0852 29:04 + 4:27
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D10 2. Hanušová Markéta VRL0852 15:24 + 3:00
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D10C 5. Hanušová Markéta VRL0852 18:13 + 4:02
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D10C 2. Hanušová Markéta VRL0852 19:12 + 3:07
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10C 8. Hanušová Markéta VRL0852 22:21 + 5:31
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - jaro 2018 D10C 2 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 D10C 4 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10C 12. Hanušová Markéta VRL0852 24:38 + 7:43
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D10C 21. Hanušová Markéta VRL0852 21:01 + 8:59
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D10C 15. Hanušová Markéta VRL0852 31:39 + 13:27
OB 2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček D10C 16. Hanušová Markéta VRL0852 34:36 + 12:22
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10C 9. Hanušová Markéta VRL0852 25:37 + 8:12
OB 2017-09-2626.09.2017 PLŽ - 7.kolo STH D10 3. Hanušová Markéta VRL0852 23:14 + 4:08
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 2. Hanušová Markéta VRL0852 24:40 + 1:39
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 2. Hanušová Markéta VRL0852 20:44 + 1:05
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D10N 3. Hanušová Markéta VRL0852 28:08 + 1:56
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 14:07
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 23:08
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 19:17
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 2. Hanušová Markéta VRL0852 20:04 + 0:53
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 2. Hanušová Markéta VRL0852 13:31 + 0:27
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 20:23
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D10N 4. Hanušová Markéta VRL0852 25:05 + 4:07
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 23:34
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 3. Hanušová Markéta VRL0852 19:29 + 2:57
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L 1. Hanušová Markéta VRL0852 24:25
OB 2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 11:04
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 2. Hanušová Markéta VRL0852 15:02 + 0:58
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 18:29
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10N 2. Hanušová Markéta VRL0852 22:30 + 2:25
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 22:49
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10N 3. Hanušová Markéta VRL0852 23:48 + 2:10
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 19:54
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 16:59
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 D10C 17 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D10N Hanušová Markéta VRL0852 DISK
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 21:15
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 24:42
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D10N 6. Hanušová Markéta VRL0852 28:21 + 6:05
OB 2016-10-0808.10.2016 Oblastní žebříček D10N 2. Hanušová Markéta VRL0852 32:41 + 9:13
OB 2016-09-2727.09.2016 7.závod Podkrkonošské ligy žáků D10 Hanušová Markéta VRL0852 32:43 + 13:24
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 15:12
OB 2016-09-1313.09.2016 6. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB D10 MS Hanušová Markéta VRL0852 24:10 + 10:15
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10N 1. Hanušová Markéta VRL0852 22:47
OB 2016-08-2828.08.2016 Cena východních Čech - E3 D10N 10. Hanušová Markéta VRL0852 31:24 + 7:33
OB 2016-08-2727.08.2016 Cena východních Čech - E2 D10N 10. Hanušová Markéta VRL0852 49:29 + 13:24
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech - E1 D10N 7. Hanušová Markéta VRL0852 35:13 + 8:28
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech D10N 8. Hanušová Markéta VRL0852 116:06 + 23:04
OB 2016-08-2121.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D10L 5. Hanušová Markéta VRL0852 43:07 + 4:48
OB 2016-08-2020.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D10L 3. Hanušová Markéta VRL0852 19:55 + 3:10
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D10L 19. Hanušová Markéta VRL0852 31:13 + 12:40
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D10N 8. Hanušová Markéta VRL0852 17:14 + 5:13
OB 2016-05-2828.05.2016 Oblastní žebříček D10N 4. Hanušová Markéta VRL0852 23:01 + 2:15
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 3. Hanušová Markéta VRL0852 34:01 + 6:35
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D10N 12. Hanušová Markéta VRL0852 50:49 + 33:31
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 29. Hanušová Markéta VRL0852 39:50 + 17:24
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 5. Hanušová Markéta VRL0852 28:07 + 2:29
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 37. Hanušová Markéta VRL0852 33:10 + 15:44
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček HDR 12. Hanušová Markéta VRL0852 38:51 + 12:40
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček HDR 17. Hanušová Markéta VRL0852 21:27 + 6:39
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 6. Hanušová Markéta VRL0852 19:19 + 5:33
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 33. Hanušová Markéta VRL0852 38:55 + 14:31
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) HDR 17. Hanušová Markéta VRL0852 35:52 + 13:06
OB 2015-11-0707.11.2015 Oblastní žebříček HDR 54. Hanušová Markéta VRL0852 35:33 + 18:15
OB 2015-11-0101.11.2015 Oblastní žebříček HDR 12. Hanušová Markéta VRL0852 29:25 + 9:19
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček HDR 36. Hanušová Markéta VRL0852 41:12 + 17:05
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček HDR 26. Hanušová Markéta VRL0852 56:05 + 25:22
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček HDR 32. Hanušová Markéta VRL0852 40:20 + 19:54
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček HDR 21. Hanušová Markéta VRL0852 29:00 + 10:49
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 19. Hanušová Markéta VRL0852 50:02 + 17:45
OB 2015-05-2323.05.2015 Oblastní žebříček HDR 32. Hanušová Markéta VRL0852 40:07 + 22:22
OB 2015-05-0808.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 13. Hanušová Markéta VRL0852 25:43 + 4:11
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček HDR 28. Hanušová Markéta VRL0852 29:20 + 11:53
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček HDR 12. Hanušová Markéta VRL0852 29:36 + 10:52
OB 2017-05-3030.05.2017 PLŽ - 3.kolo JIL D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-09-1919.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D10C Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D10C Hanušová Markéta VRL0852
LOB 2018-02-2525.02.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D12C Hanušová Markéta VRL0852
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček HDR Hanušová Markéta VRL0852
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle D10N Hanušová Markéta VRL0852
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D10N Hanušová Markéta VRL0852
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D10N Hanušová Markéta VRL0852
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D10N Hanušová Markéta VRL0852
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D10N Hanušová Markéta VRL0852
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D10L Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-04-2525.04.2017 PLŽ - 1.kolo NPA D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-05-1616.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-06-2727.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle D10N Hanušová Markéta VRL0852
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10N Hanušová Markéta VRL0852
OB 2018-05-1515.05.2018 Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2018-06-1212.06.2018 Podkrkonošská liga - PLŽ VRL D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák D10 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) DH12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-05-1414.05.2019 PLŽ - Podkrkonošská liga žactva D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-09-1010.09.2019 Podkrkonošská liga žáků D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-06-1616.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech D12A Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček D12C Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-09-0101.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-10-2828.10.2020 Veřejný závod D12 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2020-10-3030.10.2020 Euromeeting - veřejný závod T3 Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D14A Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D14A Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D14A Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D14A Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D14A Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D14A Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D14A Hanušová Markéta VRL0852
OB 2021-08-2727.08.2021 Cena východních Čech D14A Hanušová Markéta VRL0852 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Cena východních Čech - E1 D14A Hanušová Markéta VRL0852 Přihlášen
OB 2021-08-2828.08.2021 Cena východních Čech - E2 D14A Hanušová Markéta VRL0852 Přihlášen
OB 2021-08-2929.08.2021 Cena východních Čech - E3 D14A Hanušová Markéta VRL0852 Přihlášen