Logo

Závodník: Balejová Sofie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D12 8. Sofie Balejová KAM0951 18:13 + 7:31
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D12 8. Balejová Sofie KAM0951 17:51 + 6:14
OB 2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček D12 15. Balejová Sofie KAM0951 43:41 + 22:15
OB 2021-06-0909.06.2021 (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D12 16. Sofie Balejová KAM0951 31:24 + 16:46
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D12 9. Balejová Sofie KAM0951 26:13 + 9:50
OB 2021-05-3030.05.2021 Měřený trénink TJN Krátká 11. Balejová Sofie KAM0951 22:52 + 6:48
OB 2021-05-2626.05.2021 (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D12 Balejová Sofie KAM0951 DISK
OB 2021-05-0505.05.2021 Žaket Pražský pohár žactva D12 21 Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-02-0101.02.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 4 Balejová Sofie KAM0951
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D12 25. Balejová Sofie KAM0951 23:32 + 10:34
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 30. Balejová Sofie KAM0951 32:52 + 14:35
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12 22. Balejová Sofie KAM0951 27:53 + 10:23
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D12 10. Balejová Sofie KAM0951 31:12 + 9:21
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D12 16. Balejová Sofie KAM0951 41:16 + 18:34
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D12 Balejová Sofie KAM0951 DISK
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D12 Balejová Sofie KAM0951 DISK
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 21. Balejová Sofie KAM0951 45:27 + 25:40
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 13. Balejová Sofie KAM0951 38:39 + 13:53
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 20. Balejová Sofie KAM0951 47:06 + 25:07
OB 2020-03-0808.03.2020 Opět na Kozla XIII D 29 Balejová Sofie KAM0951
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 10 Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D10 7. Balejová Sofie KAM0951 19:21 + 4:12
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T2B Balejová Sofie KAM0951 DNS
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10 19. Balejová Sofie KAM0951 17:04 + 5:53
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10 4. Balejová Sofie KAM0951 20:47 + 4:07
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10 3. Balejová Sofie KAM0951 23:24 + 3:53
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10 28. Balejová Sofie KAM0951 61:56 + 37:27
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10 3. Balejová Sofie KAM0951 14:12 + 1:00
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 5. Balejová Sofie KAM0951 18:10 + 3:15
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 7. Balejová Sofie KAM0951 29:26 + 6:08
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10 18. Balejová Sofie KAM0951 37:59 + 21:40
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10 10. Balejová Sofie KAM0951 27:02 + 9:03
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10 10. Balejová Sofie KAM0951 27:31 + 8:58
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10 9. Balejová Sofie KAM0951 22:16 + 9:29
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D10 10. Balejová Sofie KAM0951 23:43 + 7:37
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D10 9. Balejová Sofie KAM0951 16:21 + 7:50
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10 4. Balejová Sofie KAM0951 23:06 + 8:54
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 15. Balejová Sofie KAM0951 27:20 + 12:44
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D10 5. Balejová Sofie KAM0951 31:52 + 14:46
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 11. Balejová Sofie KAM0951 26:25 + 11:29
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D10 11. Balejová Sofie KAM0951 11:23 + 2:46
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D10 2. Balejová Sofie KAM0951 24:39 + 1:34
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 4. Balejová Sofie KAM0951 9:38 + 2:08
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D10 4. Balejová Sofie KAM0951 24:06 + 4:57
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10 18. Balejová Sofie KAM0951 21:13 + 9:06
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 D10 4 Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 D10 3 Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D10 6 Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D10 16. Balejová Sofie KAM0951 43:36 + 21:09
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D10 17. Balejová Sofie KAM0951 30:58 + 13:52
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10 18. Balejová Sofie KAM0951 30:15 + 13:46
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D10 22. Balejová Sofie KAM0951 16:33 + 5:42
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 22. Balejová Sofie KAM0951 62:25 + 39:50
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 13. Balejová Sofie KAM0951 24:57 + 7:05
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D10 10. Balejová Sofie KAM0951 51:52 + 28:43
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 6. Balejová Sofie KAM0951 26:53 + 10:44
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D10 6. Balejová Sofie KAM0951 13:55 + 5:59
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 25. Balejová Sofie KAM0951 69:22 + 46:56
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 24. Balejová Sofie KAM0951 54:44 + 30:46
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 13. Balejová Sofie KAM0951 20:44 + 6:23
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 15. Balejová Sofie KAM0951 20:38 + 10:31
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D10 21. Balejová Sofie KAM0951 27:16 + 14:53
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 12. Sofie Balejová KAM0951 21:27 + 8:30
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D10 16. Balejová Sofie KAM0951 28:56 + 13:28
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10C 9. Balejová Sofie KAM0951 19:29 + 6:26
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D10 15. Balejová Sofie KAM0951 16:58 + 6:54
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D10 17 Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 17. Balejová Sofie KAM0951 42:15 + 22:00
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D10L 2. Balejová Sofie KAM0951 25:20 + 0:39
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D10L 3. Balejová Sofie KAM0951 33:46 + 5:00
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D10L 1. Balejová Sofie KAM0951 29:54
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D10L 2. Balejová Sofie KAM0951 89:00 + 4:27
OB 2018-04-2222.04.2018 Veřejný závod D10 8. Balejová Sofie KAM0951 16:08 + 6:39
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D10L 10. Balejová Sofie KAM0951 18:07 + 6:11
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 4. Balejová Sofie KAM0951 15:44 + 2:31
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 2. Balejová Sofie KAM0951 38:16 + 2:24
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10L 12. Balejová Sofie KAM0951 26:01 + 6:16
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 18 Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D10 3 Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D10L 2. Balejová Sofie KAM0951 20:37 + 0:41
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10L 8. Balejová Sofie KAM0951 26:24 + 4:54
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10 36. Balejová Sofie KAM0951 41:49 + 27:57
OB 2017-10-1515.10.2017 Veřejný závod D10L 8. Balejová Sofie KAM0951 23:48 + 10:56
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10L 2. Balejová Sofie KAM0951 23:43 + 5:36
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D10 24. Balejová Sofie KAM0951 35:24 + 24:25
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 4. Balejová Sofie KAM0951 31:53 + 8:52
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 6. Balejová Sofie KAM0951 27:46 + 8:07
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček HD10L 17. Balejová Sofie KAM0951 36:30 + 18:39
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček HD10L 11. Balejová Sofie KAM0951 35:42 + 16:07
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 60 Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-09-0101.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D10 34 Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 23. Balejová Sofie KAM0951 71:04 + 47:58
OB 2017-05-2121.05.2017 Oblastní žebříček Linie 20. Balejová Sofie KAM0951 24:31 + 11:02
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček Linie 6. Balejová Sofie KAM0951 25:01 + 8:10
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D10L 3. Balejová Sofie KAM0951 35:45 + 13:10
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D10L 3. Balejová Sofie KAM0951 27:51 + 4:59
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10L 4. Balejová Sofie KAM0951 30:03 + 6:04
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10L 9. Balejová Sofie KAM0951 52:19 + 26:11
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 13. Balejová Sofie KAM0951 34:07 + 15:07
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10L 13. Balejová Sofie KAM0951 33:45 + 11:04
OB 2017-03-2626.03.2017 Slánský jarní orienťák D 4. Balejová Sofie KAM0951 31:35 + 9:19
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D10L 16. Balejová Sofie KAM0951 35:18 + 16:59
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10L 20. Balejová Sofie KAM0951 41:01 + 20:07
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D10L 10. Balejová Sofie KAM0951 34:39 + 14:13
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10L 8. Balejová Sofie KAM0951 34:42 + 9:45
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D10L 6. Balejová Sofie KAM0951 28:13 + 11:23
OB 2016-09-0303.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 6. Balejová Sofie KAM0951 35:30 + 12:22
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy TF 23. Balejová Sofie KAM0951 47:23 + 16:41
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 7. Balejová Sofie KAM0951 26:41 + 4:15
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 16. Balejová Sofie KAM0951 34:37 + 8:59
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček HDR 20. Balejová Sofie KAM0951 23:43 + 8:51
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 35. Balejová Sofie KAM0951 29:36 + 20:35
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 6. Balejová Sofie KAM0951 26:51 + 3:33
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček HDR 72. Balejová Sofie KAM0951 32:44 + 18:32
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček HDR 32. Balejová Sofie KAM0951 34:41 + 15:41
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D10C Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Balejová Sofie STC0953
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D12C Balejová Sofie KAM0951 10:08:00 Startovka
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček HDR Balejová Sofie KAM0951
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR Balejová Sofie KAM0951
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy TF Balejová Sofie KAM0951
OB 2016-09-2121.09.2016 Závod po fáborkách při žákovských štafetách D10L Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10L Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček D10L Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D10N Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D10N Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup HD10L Balejová Sofie KAM0951
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D10 Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-03-1818.03.2018 Jarní sprint D - lehká Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D10 Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D10 Balejová Sofie KAM0951
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety DH10 Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-03-1010.03.2019 Hostivické sprintování D Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D10 Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Balejová Sofie STC0953
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Balejová Sofie STC0953
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10 Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Balejová Sofie KAM0951
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže DH10 Balejová Sofie KAM0951
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Balejová Sofie KAM0951
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D12B Balejová Sofie KAM0951
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH12 Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D12B Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D12B Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D12B Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D12B Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D12B Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D12B Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D12B Balejová Sofie KAM0951
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D12 Balejová Sofie KAM0951
OB 2021-05-2222.05.2021 Houpačka - Mezi vlnami D12 1430-1500 Balejová Sofie KAM0951