Závodník: Kopecká Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D10C 9. Kopecká Tereza UOL1050 52:32 + 39:40
OB 08.05.2019 OLM Opava, 4. závod D10 7. Kopecka Tereza UOL1050 59:00 + 36:07
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 7. Kopecká Tereza UOL1050 35:19 + 13:47
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 11. Kopecká Tereza UOL1050 24:42 + 15:15
OB 01.04.2019 OLM Opava D10 12 Kopecká Tereza UOL1050
OB 31.03.2019 Veřejný závod D10C 8. Kopecká Tereza UOL1050 18:01 + 10:04
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček D10C 7. Kopecká Tereza UOL1050 57:01 + 36:21
OB 11.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D10C 11 Kopecká Tereza UOL1050
OB 08.12.2018 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 6. Kopecká Tereza UOL1050 30:44 + 16:43
OB 24.11.2018 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti - BOB CUP D10 6. Kopecká Tereza UOL1050 39:42 + 21:52
OB 17.11.2018 Zimní kotár D10 6. Kopecká Tereza UOL1050 36:59 + 22:54
OB 10.11.2018 Oblastní žebříček D10C 17. Kopecká Tereza UOL1050 26:39 + 12:22
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček HD10N Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček HD10N 2. Kopecká Tereza UOL1050 14:19 + 0:01
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček HD10N 18. Kopecká Tereza UOL1050 35:54 + 17:26
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček DH10N 4. Kopecká Tereza UOL1050 18:46 + 5:58
OB 01.09.2018 Hanácký žebříček podzim D10C 16 Kopecká Tereza UOL1050
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10L 14. Kopecká Tereza UOL1050 62:39 + 45:03
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10L 11. Kopecká Tereza UOL1050 30:08 + 15:55
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10L 12. Kopecká Tereza UOL1050 27:51 + 13:36
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 8. Kopecká Tereza UOL1050 31:55 + 13:34
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 16. Kopecká Tereza UOL1050 61:49 + 47:48
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 11. Kopecká Tereza UOL1050 18:52 + 9:05
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati DH10N Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček DH10N 9. Kopecká Tereza UOL1050 50:17 + 27:53
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 41. Kopecká Tereza UOL1050 49:50 + 30:24
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 45. Kopecká Tereza UOL1050 55:28 + 35:43
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 10. Kopecká Tereza UOL1050 24:06 + 7:12
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček HDR 26. Kopecká Tereza UOL1050 31:17 + 15:37
OB 16.12.2017 Vánoční Radíkov 2017 HDR 11. Kopecká Tereza UOL1050 52:38 + 26:48
OB 09.12.2017 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník HDR 10. Kopecká Tereza UOL1050 30:52 + 16:27
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček HDR 9. Kopecká Tereza UOL1050 33:29 + 10:50
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Kopecká Tereza UOL1050 42:07 + 19:46
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček HDR 8. Kopecká Tereza UOL1050 25:58 + 4:40
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček HDR 12. Kopecká Tereza UOL1050 21:40 + 9:36
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček HDR 11. Liška Antonín UOL1050 27:19 + 12:02
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček HDR 28. Kopecká Tereza UOL1050 35:03 + 16:53
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 14. Kopecká Tereza UOL1050 55:02 + 21:12
OB 16.07.2017 Grand prix Silesia - E4 HDR 15. Kopecká Tereza UOL1050 42:55 + 19:58
OB 15.07.2017 Grand prix Silesia - E3 HDR 11. Kopecká Tereza UOL1050 46:00 + 14:04
OB 14.07.2017 Grand prix Silesia - E2 HDR 9. Kopecká Tereza UOL1050 35:52 + 16:42
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia - E1 HDR 8. Kopecká Tereza UOL1050 34:01 + 15:46
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 HDR 30. Kopecká Tereza UOL1050 55:46 + 33:18
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 HDR 28. Kopecká Tereza UOL1050 36:27 + 21:19
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 HDR 14. Kopecká Tereza UOL1050 28:42 + 13:26
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček HDR 28. Kopecká Tereza UOL1050 27:54 + 12:58
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 37. Kopecká Tereza UOL1050 56:54 + 37:44
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček HDR 21. Kopecká Tereza UOL1050 32:26 + 15:55
OB 21.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček HDR 23. Kopecká Tereza UOL1050 27:10 + 7:25
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 1. Kopecká Tereza UOL1050 13:43
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček HDR 29. Kopecká Tereza UOL1050 32:29 + 16:57
OB 10.12.2016 Zimní kotár HDR 4. Kopecká Tereza UOL1050 21:29 + 5:27
OB 26.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 HDR 22. Kopecká Tereza UOL1050 52:09 + 25:53
OB 12.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 HDR 7. Kopecká Tereza UOL1050 30:16 + 13:41
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček HDR 12. Kopecká Tereza UOL1050 27:05 + 9:02
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček HDR 20. Kopecká Tereza UOL1050 34:45 + 16:56
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 27. Kopecká Tereza UOL1050 45:30 + 18:29
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček HDR 2. Kopecká Tereza UOL1050 27:07 + 2:12
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček HDR 19. Kopecká Tereza UOL1050 17:25 + 8:18
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček HDR 47. Kopecká Tereza UOL1050 46:14 + 20:56
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 15. Kopecká Tereza UOL1050 29:46 + 14:39
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček HDR 66. Kopecká Tereza UOL1050 29:05 + 16:33
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček HDR 11. Kopecká Tereza UOL1050 27:13 + 4:23
OB 05.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník HDR 13. Kopecká Tereza UOL1050 28:56 + 11:57
OB 21.11.2015 Zimní kotár HDR 7. Kopecká Tereza UOL1050 22:11 + 5:12
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu HDR 7. Kopecká Tereza UOL1050 30:53 + 10:31
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček HDR 32. Kopecká Tereza UOL1050 46:39 + 23:34
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček HDR 25. Kopecká Tereza UOL1050 33:35 + 18:15
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček HDR 14. Kopecká Tereza UOL1050 25:23 + 7:52
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček HDR 23. Kopecká Tereza UOL1050 24:32 + 8:57
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava HDR 5. Kopecká Tereza UOL1050 17:20 + 4:03
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 35. Kopecká Tereza UOL1050 32:39 + 15:21
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 HDR 17. Kopecká Tereza UOL1050 36:04 + 15:26
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 HDR 12. Kopecká Tereza UOL1050 29:18 + 9:52
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 HDR 3. Kopecká Tereza UOL1050 19:39 + 1:48
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček HDR 4. Kopecká Tereza UOL1050 22:43 + 1:50
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 15. Kopecká Tereza UOL1050 51:16 + 24:14
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 3. Kopecká Tereza UOL1050 10:05 + 2:23
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček HDR 7. Kopecká Tereza UOL1050 19:50 + 8:24
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček HDR 56. Kopecká Tereza UOL1050 57:07 + 33:15
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček HDR 33. Kopecká Tereza UOL1050 27:25 + 13:48
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) HDR 37. Kopecká Tereza UOL1050 38:57 + 22:41
OB 14.03.2015 Finále Zimní ligy Hanácké oblasti HDR 5. Kopecká Tereza UOL1050 23:09 + 2:27
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C Kopecká Tereza UOL1050
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D10C Kopecká Tereza UOL1050 11:24:00 Startovka
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 19.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10L Kopecká Tereza UOL1050
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D10N Kopecká Tereza UOL1050
OB 01.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen
OB 02.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen