Závodník: Raclavská Vlaďka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16B 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 45:31 + 5:12
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B 11. Raclavská Vlaďka UOL0253 47:51 + 9:34
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 26. Raclavská Vlaďka UOL0253 55:19 + 15:19
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 16. Raclavská Vlaďka UOL0253 31:17 + 5:52
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 42:26 + 7:28
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 44:14 + 8:18
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 24:16 + 4:27
OB 01.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D16B 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 28:44
OB 30.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D16B 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 30:31
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D16B 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 25:09 + 0:16
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D21 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 51:54 + 1:44 046254625
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 11. Raclavská Vlaďka UOL0253 61:49 + 10:40
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 24. Raclavská Vlaďka UOL0253 31:58 + 7:51
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 27. Raclavská Vlaďka UOL0253 13:50 + 2:39
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 22. Raclavská Vlaďka UOL0253 31:24 + 5:36
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 34. Raclavská Vlaďka UOL0253 12:47 + 1:48
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D21C 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 76:27 + 15:56 045434543
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 28. Raclavská Vlaďka UOL0253 56:50 + 13:46
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 23. Raclavská Vlaďka UOL0253 29:07 + 5:34
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava D16B 7. Raclavská Vlaďka UOL0253 40:01 + 6:35
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 11. Raclavská Vlaďka UOL0253 14:36 + 1:31
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D21 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 15:15 + 1:59 078997899
OB 03.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 D16A 21 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 20.01.2018 Radostická krátká D 7. Raclavská Vlaďka UOL0253 32:59 + 7:19
OB 25.11.2017 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D19 8. Raclavská Vlaďka UOL0253 55:37 + 10:49
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D16C 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 40:37 + 5:28
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D21C 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 41:45 050765076
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D21C 8. Raclavská Vlaďka UOL0253 34:44 + 5:23 056975697
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D21C 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 13:46 + 1:02 070477047
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D16C 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 33:47
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček D16C 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 30:40
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16C 15. Raclavská Vlaďka UOL0253 56:28 + 13:35
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16A 14. Raclavská Vlaďka UOL0253 44:19 + 9:27
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D16C 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 50:22
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 29:36 + 5:56
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 50:23 + 1:11
OB 01.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D16C 4 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D16B 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 39:16
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D16B 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 35:24 + 2:36
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D16 3. Raclavská Vlaďka UOL0253 15:42 + 1:33
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D16 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 56:02 + 17:06
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D18 3. Raclavská Vlaďka UOL0253 70:27 + 10:30
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 3. Raclavská Vlaďka UOL0253 31:52 + 5:32
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Raclavská Vlaďka UOL0253 76:51 + 18:37
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 39:14 + 1:07
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 52:57
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 43:58
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D16 21. Raclavská Vlaďka UOL0253 14:41 + 1:26
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D16C 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 33:35 + 7:50
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D16B 9. Raclavská Vlaďka UOL0253 57:34 + 10:40
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D16C 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 32:29 + 1:35
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 Raclavská Vlaďka UOL0253 DISK
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D16C 6 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D18C 5 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D16C 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 53:21 + 5:34
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D16B 1 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 30:08 + 0:22
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D14C 3. Raclavská Vlaďka UOL0253 27:47 + 3:26
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 25:51 + 2:57
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D14C 3. Raclavská Vlaďka UOL0253 35:37 + 8:18
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D14C 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 23:52
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 35:23 + 5:51
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D14C 16. Raclavská Vlaďka UOL0253 36:29 + 10:00
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D16B 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 45:11
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 41:57
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Raclavská Vlaďka UOL0253 49:39
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D14 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 33:57 + 7:50
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D14C 9. Raclavská Vlaďka UOL0253 41:11 + 9:39
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 34:41 + 5:45
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 14:02 + 3:20
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D14C 6. Raclavská Vlaďka UOL0253 27:30 + 6:39
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 49:26 + 15:05
OB 19.12.2015 Vánoční SMIK 2015 D14 3. Raclavská Vlaďka UOL0253 27:45 + 1:58
OB 21.11.2015 Zimní kotár D14 2. Raclavská Vlaďka UOL0253 26:17 + 0:11
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D14C 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 50:06 + 13:39
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D14C 8. Raclavská Vlaďka UOL0253 35:16 + 8:37
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D14C 4. Raclavská Vlaďka UOL0253 43:05 + 15:48
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D14C 21. Raclavská Vlaďka UOL0253 41:36 + 19:31
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D14C 17. Raclavská Vladka UOL0253 64:26 + 31:11
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 20. Raclavská Vlaďka UOL0253 52:57 + 27:40
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D14C 6. Raclavská Vlaďka UOL0253 39:43 + 9:17
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 8. Raclavská Vlaďka UOL0253 66:22 + 29:53
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 7. Raclavská Vlaďka UOL0253 32:28 + 10:36
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D14C 7. Raclavská Vlaďka UOL0253 55:26 + 27:21
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D14C 5. Raclavská Vlaďka UOL0253 45:57 + 8:36
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D14C 6. Raclavská Vlaďka UOL0253 36:21 + 7:49
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D21C Raclavská Vlaďka UOL0253 10:41:00 Startovka
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Raclavská Vlaďka HAN0251
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 03.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet D14 Raclavská Lenka UOL0253
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Raclavská Vlaďka HAN0251
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D16B Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 17.12.2016 Vánoční SMIK 2016 D18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH21A Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D16B Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 28.09.2017 Oblastní závod štafet D15-99 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 24.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 22.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy D16B Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D16B Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 16.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D16B Raclavská Vlaďka UOL0253
OB 29.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Raclavská Vlaďka UOL0253 Přihlášen
OB 30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Raclavská Vlaďka UOL0253 Přihlášen
OB 28.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OPEN Raclavská Vlaďka UOL0253 Přihlášen
OB 22.09.2018 Oblastní závod štafet D15-99 Raclavská Vlaďka UOL0253 Přihlášen