Závodník: Konečná Julie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D14C 40. Konečná Julie KSU0550 67:52 + 33:38
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D14B 53. Konečná Julie KSU0550 34:08 + 12:49
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 55. Konečná Julie KSU0550 46:55 + 22:03
OB 02.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 30. Konečná Julie KSU0550 44:30 + 24:41
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D14C 7. Konečná Julie KSU0550 36:57 + 5:52
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 10. Konečná Julie KSU0550 33:28 + 12:06
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 6. Konečná Julie KSU0550 16:01 + 2:54
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 19. Konečná Julie KSU0550 38:37 + 16:13
OB 06.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 37. Konecná Julie KSU0550 44:11 + 17:22
OB 31.03.2019 Veřejný závod D14C 5. Konečná Julie KSU0550 15:14 + 1:46
OB 31.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 D14B 37 Konečná Julie KSU0550
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček D14C 10. Konečná Julie KSU0550 38:17 + 10:57
OB 11.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D14C 13 Konečná Julie KSU0550
OB 11.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D14C 29 Konečná Julie KSU0550
OB 10.11.2018 Oblastní žebříček D14C 16. Konečná Julie KSU0550 33:27 + 13:38
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček D14C 9. Konečná Julie KSU0550 36:27 + 14:04
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D14C 10. Konečná Julie KSU0550 39:13 + 7:06
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D14C 13. Konečná Julie KSU0550 36:19 + 10:36
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 9. Konečná Julie KSU0550 48:48 + 16:37
OB 01.09.2018 Hanácký žebříček podzim D14C 7 Konečná Julie KSU0550
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D14C 9. Konečná Julie KSU0550 31:17 + 11:00
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 4. Konečná Julie KSU0550 34:14 + 8:55
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 7. Konečná Julie KSU0550 48:09 + 11:21
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 15. Konečná Julie KSU0550 34:45 + 9:18
OB 01.04.2018 Hanácký žebříček jaro D14C 16 Konečná Julie KSU0550
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D12C 14. Konečná Julie KSU0550 30:15 + 10:40
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D12C 11. Konečná Julie KSU0550 44:57 + 21:18
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D12C 19. Konečná Julie KSU0550 27:50 + 14:43
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D12C 8. Konečná Julie KSU0550 11:16 + 3:18
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček D12C 16. Konečná Julie KSU0550 24:42 + 6:42
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D12C 19. Konečná Julie KSU0550 40:42 + 17:00
OB 01.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D12C 11 Konečná Julie KSU0550
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D12 17. Konečná Julie KSU0550 39:44 + 13:31
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 19. Konečná Julie KSU0550 30:34 + 13:01
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D12C 12. Konečná Julie KSU0550 31:20 + 12:28
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D12 27. Konečná Julie KSU0550 38:41 + 20:25
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D12C 25. Konečná Julie KSU0550 33:05 + 14:10
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 7. Konečná Julie KSU0550 15:47 + 5:08
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D12C 12 Konečná Julie KSU0550
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D12C 12. Konečná Julie KSU0550 39:19 + 16:10
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D12C 18. Konečná Julie KSU0550 32:19 + 13:11
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D12C 15. Konečná Julie KSU0550 48:35 + 17:27
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D12C 14. Konečná Julie KSU0550 24:18 + 8:10
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D12C 33. Konečná Julie KSU0550 39:16 + 20:45
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C Konečná Julie KSU0550 DISK
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D12 10. Konečná Julie KSU0550 46:09 + 20:16
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D12C 20. Konečná Julie KSU0550 46:25 + 16:47
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 22. Konečná Julie KSU0550 55:07 + 32:04
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D12C 27. Konečná Julie KSU0550 51:31 + 29:46
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D12C 25. Konečná Julie KSU0550 73:40 + 46:37
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D10C 14. Konečná Julie KSU0550 24:39 + 9:07
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10C 15. Konečná Julie KSU0550 25:42 + 11:31
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D10C 15. Konecná Julie KSU0550 26:08 + 15:11
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 21. Konečná Julie KSU0550 29:00 + 15:41
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D10C 8. Konečná Julie KSU0550 37:21 + 12:53
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 6. Konečná Julie KSU0550 57:02 + 29:54
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D10C 4. Konečná Julie KSU0550 28:17 + 5:55
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D10C 13. Konečná Julie KSU0550 29:27 + 13:18
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D10C 3. Konečná Julie KSU0550 34:52 + 7:49
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D14C Konečná Julie KSU0550
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D10C Konečná Julie KSU0550
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D12 Konečná Julie KSU0550
OB 07.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH14 Konečná Julie KSU0550