Závodník: Chumová Lada

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti HD10L 16. Chumová Lada SLP1250 54:52 + 37:25
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ HD10L 15. Chumová Lada SLP1250 59:39 + 29:02
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati DF 2. Chumová Lada SLP1250 47:15 + 12:39
OB 11.05.2019 Oblastní žebříček P1 16. Chumová Lada SLP1250 19:57 + 10:18
OB 11.05.2019 Oblastní žebříček HDR 5. Chumová Lada SLP1250 32:51 + 11:01
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) HD10F 5. Chumová Lada SLP1250 60:29 + 15:54
OB 27.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) HD10F 7. Chumová Lada SLP1250 52:52 + 10:41
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček HD10F Chumová Lada SLP1250 DNS
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D10F 25. Chumová Lada SLP1250 35:47 + 19:57
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček D10L 25. Chumová Lada SLP1250 62:38 + 35:19
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) DL 9. Lada Chumová SLP1250 30:39 + 14:14
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) HDR 31. Lada Chumová SLP1250 52:47 + 34:03
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček HDR 5. Chumová Lada SLP1250 28:46 + 8:05
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček HDR 7. Chumová Lada SLP1250 48:40 + 18:09
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 HDR 19. Chumová Lada SLP1250 18:20 + 6:38
OB 29.07.2018 Šumperský divočák - E3 HDR 18. Chumová Lada SLP1250 37:44 + 15:22
OB 28.07.2018 Šumperský divočák - E2 HDR 36. Chumová Lada SLP1250 46:50 + 28:07
OB 27.07.2018 Šumperský divočák - E1 HDR 11. Chumová Lada SLP1250 21:14 + 7:23
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ HDR 4. Chumová Lada SLP1250 30:49 + 4:29
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 HDR 23. Chumová Lada SLP1250 60:18 + 34:23
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 HDR 21. Chumová Lada SLP1250 54:38 + 27:52
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 HDR 21. Chumová Lada SLP1250 57:04 + 31:04
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník HDR 9. Chumová Lada SLP1250 172:00 + 87:40
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček HDR 14. Chumová Lada SLP1250 52:01 + 35:11
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 62. Chumová Lada SLP1250 67:54 + 31:01
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček HDR 20. Chumová Lada SLP1250 47:17 + 24:26
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček HDR 54. Chumová Lada SLP1250 42:49 + 23:46
OB 15.10.2017 Veřejný závod HDR 29. Chumová Lada SLP1250 28:00 + 15:06
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček HDR 28. Chumová Lada SLP1250 47:31 + 25:12
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček HDR 4. Chumova Lada SLP1250 51:48 + 18:20
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Chumova Lada SLP1250 79:51 + 53:47
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 30. Chumová Lada SLP1250 63:09 + 39:02
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 10. Chumová Lada SLP1250 28:23 + 5:25
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček HDR 11. Chumová Lada SLP1250 53:51 + 30:36
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Chumová Lada SLP1250 78:41 + 51:26
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 8. Chumová Lada SLP1250 56:11 + 34:02
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček TF 10. Chumová Lada SLP1250 36:42 + 9:07
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 HDR 14. Chumová Lada SLP1250 52:13 + 27:11
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček HDR 15. Chumová Lada SLP1250 31:02 + 15:55
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček HDR 17. Chumová Lada SLP1250 51:10 + 29:42
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček HDR 55. Chumová Lada SLP1250 31:38 + 16:17
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) HDR 36. Chumová Lada SLP1250 60:49 + 34:04
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) HDR 37. Chumová Lada SLP1250 49:30 + 28:43
OB 09.10.2016 Oblastní žebříček HDR 28. Chumová Lada SLP1250 38:40 + 18:16
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček TF 43. Chumová Lada SLP1250 50:08 + 27:17
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) HDR 22. Chumová Lada SLP1250 52:55 + 29:57
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) HDR 24. Chumová Lada SLP1250 53:09 + 35:16
OB 05.06.2016 Oblastní žebříček HDR 20. Lada Chumová SLP1250 54:10 + 35:55
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250 DISK
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 60. Chumová Lada SLP1250 46:43 + 30:12
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček HDR 68. Chumová Lada SLP1250 55:52 + 37:40
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati HDR Chumová Lada SLP1250
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček DF Lada Chumová SLP1250
OB 01.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10N Chumová Lada SLP1250
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10N Chumová Lada SLP1250
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník HDR Chumová Lada SLP1250
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati HDR Chumová Lada SLP1250
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 28.08.2015 West cup HDR Chumová Lada SLP1250
OB 28.08.2015 West cup - E1 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 11.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati HDR Chumová Lada SLP1250
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Chumová Lada SLP1250
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 27.07.2018 Šumperský divočák HDR Chumová Lada SLP1250
OB 31.08.2018 West cup HDR Chumová Lada SLP1250
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 02.09.2018 West cup - E3 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D10N Chumová Lada SLP1250 Přihlášen
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D10N Chumová Lada SLP1250 Přihlášen
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D10N Chumová Lada SLP1250 Přihlášen
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D10N Chumová Lada SLP1250 Přihlášen