Logo

Závodník: Chumová Lada

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D10 8. Chumová Lada SLP1250 29:35 + 10:43
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D10 Chumová Lada SLP1250 DISK
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D10C 5. Chumová Lada SLP1250 103:16 + 55:19
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček HDR 5. Chumová Lada SLP1250 33:51 + 13:50
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D10N 6. Chumová Lada SLP1250 51:59 + 24:08
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček HD10F 1. Chumová Lada SLP1250 42:52
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 HD10F 15. Chumová Lada SLP1250 48:29 + 21:35
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti HD10F 21. Chumová Lada SLP1250 45:32 + 27:44
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D10 12. Chumová Lada SLP1250 63:42 + 38:51
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D10 Chumová Lada SLP1250 DISK
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup HD10F Chumová Lada SLP1250 DISK
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D10L 8. Chumová Lada SLP1250 27:29 + 12:16
OB 2020-06-2020.06.2020 Na Houpačce cerven-20, denní závod K2 Chumová Lada SLP1250 DISK
OB 2020-06-1313.06.2020 Panda-O-Race Dětská 6. Lada Chumová SLP1250 33:16 + 14:01
OB 2019-10-1313.10.2019 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D10L 9. Chumová Lada SLP1250 61:05 + 25:02
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D10L 7. Chumová Lada SLP1250 57:04 + 24:28
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček DF 4. Chumová Lada SLP1250 53:30 + 5:27
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček DF 6. Chumová Lada SLP1250 65:34 + 45:46
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D10N 21. Chumová Lada SLP1250 77:50 + 53:38
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D10N 14. Chumová Lada SLP1250 53:43 + 30:58
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti HD10L 16. Chumová Lada SLP1250 54:52 + 37:25
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ HD10L 15. Chumová Lada SLP1250 59:39 + 29:02
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati DF 2. Chumová Lada SLP1250 47:15 + 12:39
OB 2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček P1 16. Chumová Lada SLP1250 19:57 + 10:18
OB 2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček HDR 5. Chumová Lada SLP1250 32:51 + 11:01
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) HD10F 5. Chumová Lada SLP1250 60:29 + 15:54
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) HD10F 7. Chumová Lada SLP1250 52:52 + 10:41
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček HD10F Chumová Lada SLP1250 DNS
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10F 25. Chumová Lada SLP1250 35:47 + 19:57
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D10L 25. Chumová Lada SLP1250 62:38 + 35:19
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) DL 9. Lada Chumová SLP1250 30:39 + 14:14
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) HDR 31. Lada Chumová SLP1250 52:47 + 34:03
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček HDR 5. Chumová Lada SLP1250 28:46 + 8:05
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček HDR 7. Chumová Lada SLP1250 48:40 + 18:09
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 HDR 19. Chumová Lada SLP1250 18:20 + 6:38
OB 2018-07-2929.07.2018 Šumperský divočák - E3 HDR 18. Chumová Lada SLP1250 37:44 + 15:22
OB 2018-07-2828.07.2018 Šumperský divočák - E2 HDR 36. Chumová Lada SLP1250 46:50 + 28:07
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák - E1 HDR 11. Chumová Lada SLP1250 21:14 + 7:23
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ HDR 4. Chumová Lada SLP1250 30:49 + 4:29
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 HDR 23. Chumová Lada SLP1250 60:18 + 34:23
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 HDR 21. Chumová Lada SLP1250 54:38 + 27:52
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 HDR 21. Chumová Lada SLP1250 57:04 + 31:04
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník HDR 9. Chumová Lada SLP1250 172:00 + 87:40
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček HDR 14. Chumová Lada SLP1250 52:01 + 35:11
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 62. Chumová Lada SLP1250 67:54 + 31:01
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček HDR 20. Chumová Lada SLP1250 47:17 + 24:26
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček HDR 54. Chumová Lada SLP1250 42:49 + 23:46
OB 2017-10-1515.10.2017 Veřejný závod HDR 29. Chumová Lada SLP1250 28:00 + 15:06
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček HDR 28. Chumová Lada SLP1250 47:31 + 25:12
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček HDR 4. Chumova Lada SLP1250 51:48 + 18:20
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Chumova Lada SLP1250 79:51 + 53:47
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 30. Chumová Lada SLP1250 63:09 + 39:02
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 10. Chumová Lada SLP1250 28:23 + 5:25
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček HDR 11. Chumová Lada SLP1250 53:51 + 30:36
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Chumová Lada SLP1250 78:41 + 51:26
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 8. Chumová Lada SLP1250 56:11 + 34:02
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček TF 10. Chumová Lada SLP1250 36:42 + 9:07
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 HDR 14. Chumová Lada SLP1250 52:13 + 27:11
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček HDR 15. Chumová Lada SLP1250 31:02 + 15:55
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček HDR 17. Chumová Lada SLP1250 51:10 + 29:42
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček HDR 55. Chumová Lada SLP1250 31:38 + 16:17
OB 2016-10-1616.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) HDR 36. Chumová Lada SLP1250 60:49 + 34:04
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) HDR 37. Chumová Lada SLP1250 49:30 + 28:43
OB 2016-10-0909.10.2016 Oblastní žebříček HDR 28. Chumová Lada SLP1250 38:40 + 18:16
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček TF 43. Chumová Lada SLP1250 50:08 + 27:17
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) HDR 22. Chumová Lada SLP1250 52:55 + 29:57
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) HDR 24. Chumová Lada SLP1250 53:09 + 35:16
OB 2016-06-0505.06.2016 Oblastní žebříček HDR 20. Lada Chumová SLP1250 54:10 + 35:55
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250 DISK
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 60. Chumová Lada SLP1250 46:43 + 30:12
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček HDR 68. Chumová Lada SLP1250 55:52 + 37:40
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček DF Lada Chumová SLP1250
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10N Chumová Lada SLP1250
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10N Chumová Lada SLP1250
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D10N Chumová Lada SLP1250
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D10 Chumová Lada SLP1250
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup - E1 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 HDR Chumová Lada SLP1250
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D10N Chumová Lada SLP1250
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D10L Chumová Lada SLP1250
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček D10L Chumová Lada SLP1250
OB 2020-11-1515.11.2020 Veřejný závod D10L Chumová Lada SLP1250
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček DF Chumová Lada SLP1250
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D10 Chumová Lada SLP1250