Závodník: Chaloupka Josef

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
LOB 28.02.2018 Český pohár LOB 2018 H21A 16 Chaloupka Josef UOL9801
LOB 21.01.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H21E Chaloupka Josef UOL9801 DISK
LOB 20.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu H21 42. Chaloupka Josef UOL9801 40:27 + 17:46
LOB 20.01.2018 Mistrovství ČR na krátké trati H20 Chaloupka Josef UOL9801 DISK
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H20B 8. Chaloupka Josef UOL9801 91:03 + 13:56 065596559
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H20A 12. Chaloupka Josef UOL9801 63:40 + 15:18 064446444
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H20A 24. Chaloupka Josef UOL9801 15:54 + 2:54 071797179
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A 22. Chaloupka Josef UOL9801 42:35 + 18:09 028652865
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H20A 17. Chaloupka Josef UOL9801 89:56 + 22:56 062386238
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H21 20. Chaloupka Josef UOL9801 92:10 + 29:02 050255025
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21B 16. Chaloupka Josef UOL9801 53:00 + 13:39 069966996
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21B 13. Chaloupka Josef UOL9801 103:40 + 23:53 067806780
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H20C 1. Chaloupka Josef UOL9801 33:34 061046104
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H20A 19. Chaloupka Josef UOL9801 35:23 + 10:47 048884888
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H20A Chaloupka Josef UOL9801 DISK 000000
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H20A 20. Chaloupka Josef UOL9801 34:40 + 9:25 062656265
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H21 15. Chaloupka Josef UOL9801 43:55 + 10:19 060076007
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H20A Chaloupka Josef UOL9801 DISK 000000
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A 25. Chaloupka Josef UOL9801 41:05 + 17:08 029652965
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H20A 19. Chaloupka Josef UOL9801 87:12 + 23:45 056855685
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H20 Chaloupka Josef UOL9801 DISK 000000
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček H21C 10. Chaloupka Josef UOL9801 48:47 + 7:00 070987098
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H21B 26. Chaloupka Josef UOL9801 100:09 + 21:32 071047104
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H20 20. Chaloupka Josef UOL9801 69:17 + 20:36 052045204
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H21 6. Chaloupka Josef UOL9801 16:35 + 2:29 072887288
OB 29.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB H21 5. Chaloupka Josef UOL9801 77:40 + 17:25 036363636
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H21C 7. Chaloupka Josef UOL9801 76:25 + 13:22 074117411
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H20A 26 Chaloupka Josef UOL9801
OB 10.12.2016 Zimní kotár H19 9. Chaloupka Josef UOL9801 49:54 + 9:01
OB 03.12.2016 Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H18 2. Chaloupka Josef UOL9801 26:39 + 2:28
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18C 1. Chaloupka Josef UOL9801 53:50
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18B 14. Chaloupka Josef UOL9801 54:24 + 13:03
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H18C 2. Chaloupka Josef UOL9801 54:05 + 6:24
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 36. Chaloupka Josef UOL9801 15:03 + 3:47
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H18B 2 Chaloupka Josef UOL9801
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 9. Chaloupka Josef UOL9801 60:20 + 15:30
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 1. Chaloupka Josef UOL9801 55:14
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H18C 3. Chaloupka Josef UOL9801 37:16 + 7:59
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H18B 1. Chaloupka Josef UOL9801 40:49
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 H18B 2. Chaloupka Josef UOL9801 47:09 + 5:01
OB 04.07.2016 Veřejný závod H18 1. Chaloupka Josef UOL9801 15:13
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H18B 2. Chaloupka Josef UOL9801 64:10 + 4:10
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 H18B 1. Chaloupka Josef UOL9801 24:51
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18C 13. Chaloupka Josef UOL9801 41:14 + 13:22
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18A 23. Chaloupka Josef UOL9801 46:58 + 19:21
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H18B 9. Chaloupka Josef UOL9801 45:44 + 11:55
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 9. Chaloupka Josef UOL9801 92:14 + 27:34
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 1. Chaloupka Josef UOL9801 69:06
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 3. Chaloupka Josef UOL9801 35:25 + 5:41
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 9. Chaloupka Josef UOL9801 45:58 + 11:24
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 3. Chaloupka Josef UOL9801 80:57 + 10:56
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 17. Chaloupka Josef UOL9801 79:41 + 27:09
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H18 36. Chaloupka Josef UOL9801 80:12 + 33:51
OB 06.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB H18 1. Chaloupka Josef UOL9801 66:21
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Chaloupka Josef UOL9801 61:53
OB 05.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník H19 21. Chaloupka Josef UOL9801 73:08 + 33:16
OB 28.11.2015 3. závod ZL Hanácké oblasti - O pohár ředitele DDM Olomouc H18 1. Chaloupka Josef UOL9801 37:22
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H18C 5. Chaloupka Josef UOL9801 71:09 + 26:56
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H18C 7. Chaloupka Josef UOL9801 45:52 + 11:46
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H18C 5. Chaloupka Josef UOL9801 46:48 + 17:26
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H18C 2. Chaloupka Josef UOL9801 78:25 + 9:58
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček H18C 1. Chaloupka Josef UOL9801 66:03
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava T 1. Chaloupka Josef UOL9801 31:52
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18C 3. Chaloupka Josef UOL9801 16:32 + 3:34
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu P 1. Chaloupka Josef UOL9801 13:05
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H21C Chaloupka Josef UOL9801
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H20 Chaloupka Josef UOL9801
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H18C Chaloupka Josef UOL9801
OB 21.11.2015 Zimní kotár H18 Chaloupka Josef UOL9801
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H18C Chaloupka Josef UOL9801
OB 03.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet H18 Chaloupka Josef UOL9801
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček H18C Chaloupka Josef UOL9801
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Chaloupka Josef UOL9801
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H18 Chaloupka Josef UOL9801
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H18B Chaloupka Josef UOL9801
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet H15-99 Chaloupka Josef UOL9801
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Chaloupka Josef UOL9801
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Chaloupka Josef UOL9801
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Chaloupka Josef UOL9801
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Chaloupka Josef UOL9801
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H21 Chaloupka Josef UOL9801
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH21A Chaloupka Josef UOL9801
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Chaloupka Josef UOL9801
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Chaloupka Josef UOL9801
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy H21A Chaloupka Josef UOL9801
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 H21A Chaloupka Josef UOL9801
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 H21A Chaloupka Josef UOL9801
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 H21A Chaloupka Josef UOL9801
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Chaloupka Josef UOL9801