Logo

Závodník: Gregorová Julie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 26. Gregorová Julie RUZ0750 50:27 + 29:18
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D14 26 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D12 7. Gregorová Julie RUZ0750 30:55 + 8:44
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 14. Gregorová Julie RUZ0750 36:36 + 9:21
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 19. Gregorová Julie RUZ0750 33:33 + 10:30
OB 2019-09-0101.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D12 13 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 25. Gregorová Julie RUZ0750 27:45 + 9:03
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 19. Gregorová Julie RUZ0750 51:03 + 22:13
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 24. Gregorová Julie RUZ0750 31:48 + 11:43
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D12C 19. Gregorová Julie RUZ0750 27:30 + 8:57
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 39. Gregorová Julie RUZ0750 77:34 + 50:32
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 14. Gregorová Julie RUZ0750 33:27 + 14:31
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 21. Gregorová Julie RUZ0750 35:55 + 16:46
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D12 11. Gregorová Julie RUZ0750 31:47 + 12:13
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D12 17. Gregorová Julie RUZ0750 46:21 + 21:26
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček D12 12. Gregorová Julie RUZ0750 32:25 + 13:37
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 10. Gregorová Julie RUZ0750 15:05 + 3:36
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D12 6. Gregorová Julie RUZ0750 35:46 + 9:22
OB 2019-04-0101.04.2019 Liga Vysočiny jaro 2019 D12 14 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 5. Gregorová Julie RUZ0750 25:17 + 7:26
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D12 18. Gregorová Julie RUZ0750 57:07 + 36:19
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 9. Gregorová Julie RUZ0750 24:48 + 5:57
OB 2018-09-0101.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D12 21 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 14. Gregorová Julie RUZ0750 36:11 + 11:20
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 32. Gregorová Julie RUZ0750 38:27 + 23:15
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 14. Gregorová Julie RUZ0750 39:04 + 18:19
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 12. Gregorová Julie RUZ0750 25:48 + 6:31
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 10. Gregorová Julie RUZ0750 41:19 + 11:37
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 4. Gregorová Julie RUZ0750 33:49 + 6:42
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D12 8. Gregorová Julie RUZ0750 29:20 + 11:37
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D12 9. Gregorová Julie RUZ0750 27:11 + 7:14
OB 2018-04-0101.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D12 10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12 8. Gregorová Julie RUZ0750 34:58 + 13:37
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D10 4. Gregorová Julie RUZ0750 18:30 + 2:25
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D10 12. Gregorová Julie RUZ0750 17:08 + 3:47
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D10 10. Gregorová Julie RUZ0750 20:31 + 5:29
OB 2017-09-0101.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10 6 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2017-09-0101.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D12 13 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 5. Gregorová Julie RUZ0750 21:05 + 5:08
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 11. Gregorová Julie RUZ0750 31:31 + 11:29
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 14. Gregorová Julie RUZ0750 31:31 + 12:58
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 8. Gregorová Julie RUZ0750 16:35 + 6:45
OB 2017-05-0606.05.2017 Oblastní žebříček D10 8. Gregorová Julie RUZ0750 23:44 + 7:48
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 Gregorová Julie RUZ0750 DNS
OB 2017-04-0101.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10 11 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2016-12-0404.12.2016 Liga Vysočiny - test D10 7 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D10 5. Gregorová Julie RUZ0750 22:15 + 4:23
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 7. Gregorová Julie RUZ0750 31:58 + 13:31
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 17. Gregorová Julie RUZ0750 38:42 + 19:26
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 16. Gregorová Julie RUZ0750 37:06 + 17:03
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 24. Gregorová Julie RUZ0750 51:33 + 29:46
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 23. Gregorová Julie RUZ0750 27:09 + 14:18
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 23. Gregorová Julie RUZ0750 56:58 + 35:50
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 20. Gregorová Julie RUZ0750 42:38 + 26:04
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 6. Gregorová Julie RUZ0750 31:01 + 13:06
OB 2016-04-2323.04.2016 Oblastní žebříček D10N 3. Gregorová Julie RUZ0750 26:22 + 3:07
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D10N 2. Gregorová Julie RUZ0750 33:56 + 3:39
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10N 2. Gregorová Julie RUZ0750 21:28 + 6:49
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 Julie Gregorová RUZ0750
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček D12 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B Gregorová Julie RUZ0750
OB 2018-09-2828.09.2018 Oblastní žebříček D12 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D10N Gregorová Julie RUZ0750
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N Gregorová Julie RUZ0750
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N Gregorová Julie RUZ0750
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N Gregorová Julie RUZ0750
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10N Gregorová Julie RUZ0750
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10N Gregorová Julie RUZ0750
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D10N Gregorová Julie RUZ0750
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10 Gregorová Julie RUZ0750
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Gregorová Julie RUZ0750
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Gregorová Julie RUZ0750
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D12 Gregorová Julie RUZ0750