Logo

Závodník: Hofhanzlová Štěpánka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-0101.05.2021 Veřejný závod denního a nočního OB C, H16, D16, D18, D45, H55 25. Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 72:55 + 32:52
OB 2021-04-2424.04.2021 Super krajská zdravotní procházka D16 7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 33:13 + 7:57
OB 2021-04-1010.04.2021 Křížem Krážem D 2. Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 44:33 + 3:54
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D14 6. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 42:23 + 8:23
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D14 5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 28:38 + 6:16
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14 6. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 22:04 + 2:52
OB 2020-08-3030.08.2020 Oblastní žebříček D14 5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 37:55 + 10:38
OB 2020-08-2929.08.2020 Oblastní žebříček D14 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 12:36 + 2:43
OB 2020-08-2929.08.2020 Oblastní žebříček D14 1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 21:17
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D14 8. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 27:25 + 6:36
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D14 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 16:44 + 3:36
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D14 8. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 12:59 + 2:27
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D14 10. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 44:08 + 14:23
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 11. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 12:20 + 1:39
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 19. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 31:57 + 10:48
OB 2020-06-1313.06.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 12. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 44:51 + 11:49
LOB 2020-02-0909.02.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D14A 6. Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 35:21 + 5:05
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D14A 5. Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 22:18 + 4:48
LOB 2020-02-0101.02.2020 Český pohár LOB 2020 D14A 10 Hofhanzlová Štěpánka SJI0654
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny podzim 2020 D14 7 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D14 8 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D14 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 30:09 + 7:18
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D14 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 34:40 + 7:30
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D14C 25. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 14:54 + 4:59
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 26. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 41:45 + 14:00
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 13. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 44:50 + 11:21
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D14 19. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 43:32 + 14:27
OB 2019-09-0101.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D14 6 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D14 13. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 46:53 + 11:19
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D14 17. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 39:07 + 13:42
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D14 17. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 129:32 + 38:03
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 6. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 31:22 + 7:24
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 30. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 31:49 + 12:36
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 24. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 53:12 + 24:33
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 22:47 + 3:08
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 D14B 24 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D14 11. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 32:53 + 10:32
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D14 7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 15:43 + 3:22
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D14 7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 34:03 + 8:59
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D14 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 42:01 + 10:10
OB 2019-04-0101.04.2019 Liga Vysočiny jaro 2019 D14 5 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
LOB 2019-03-0404.03.2019 Český pohár LOB 2019 D14 15 Hofhanzlová Štěpánka SJI0654
LOB 2019-01-2020.01.2019 Mistrovství ČR na krátké trati D14A 14. Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 39:40 + 19:08
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D14A 11. Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 21:22 + 7:37
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint hromadný start D14A 12. Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 19:15 + 5:49
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D14 5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 33:00 + 9:24
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D14 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 34:15 + 8:29
OB 2018-09-2828.09.2018 Oblastní žebříček D12 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 26:48 + 4:53
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 23:04
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 19. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 34:15 + 15:24
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 29:52 + 1:31
OB 2018-09-0101.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D12 6 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2018-09-0101.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D14 12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 10. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 28:30 + 8:33
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 15. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 36:50 + 11:59
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 22. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 25:19 + 10:07
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 6. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 26:11 + 5:26
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 19:17
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 29. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 74:55 + 45:13
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 DISK
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D12C 7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 13:30 + 2:25
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D12 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 20:32 + 2:49
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D12 1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 19:57
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D12 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 25:42 + 2:00
OB 2018-04-0101.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D12 7 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
LOB 2018-01-2121.01.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D12 3. Hofhanzlová Štepánka SJI0654 37:15 + 6:28
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu D12 3. Hofhanzlová Štepánka SJI0654 32:37 + 9:05
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR na krátké trati D12 1. Hofhanzlová Štepánka SJI0654 13:12
OB 2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček D12 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 19:51 + 1:54
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 29:49 + 8:28
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D12 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 24:19 + 5:46
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D12 9. Hofhanzlová Stepánka RUZ0650 29:14 + 9:20
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D12C 7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 35:19 + 10:52
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D12C 12. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 31:46 + 7:45
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D12 16. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 25:33 + 6:51
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D12 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 28:08 + 2:15
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup - E1 D12 14. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 37:31 + 10:34
OB 2017-09-0101.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D12 5 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 27:15 + 8:32
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D12C 11. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 25:22 + 6:57
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D12C 7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 25:04 + 5:05
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 23. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 42:54 + 19:59
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 19. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 37:56 + 17:19
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D12 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 23:20 + 1:12
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D12 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 11:52 + 0:33
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 21. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 29:28 + 10:05
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 16. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 38:11 + 8:25
OB 2017-05-0606.05.2017 Oblastní žebříček D12 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 29:29 + 6:38
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 13:58 + 3:49
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 38:21 + 13:28
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 29:37 + 9:43
OB 2017-04-0101.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D12 4 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2016-12-0404.12.2016 Liga Vysočiny - test D10 6 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D10C 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 17:02 + 2:01
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D10 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 15:38 + 0:43
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10 1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 24:49
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 21:29 + 4:05
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 17:30 + 0:16
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 D10C 5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 23:02 + 3:44
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D10 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 18:33 + 1:33
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D10 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 18:58 + 2:25
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D10 4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 13:09 + 3:05
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D10 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 22:20 + 3:11
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle D10 3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 73:00 + 10:14
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 8. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 22:47 + 2:11
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 23:53
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 11. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 25:47 + 10:22
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 8. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 33:01 + 15:06
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 24:01 + 0:13
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 6. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 26:12 + 5:46
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D10 9. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 79:07 + 62:06
LOB 2017-02-1818.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10N Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10N Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10N Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D10N Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup D10C Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup D12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
LOB 2019-01-2626.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - sprint D14A Hofhanzlová Štěpánka SJI0654
LOB 2019-01-2727.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať D14A Hofhanzlová Štěpánka SJI0654
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-09-2121.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 D-14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D14A Hofhanzlová Štěpánka SJI0654
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14A Hofhanzlová Štěpánka SJI0654
LOB 2020-01-1919.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D14 Hofhanzlová Štěpánka SJI0654
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR štafet P Hofhanzlová Štěpánka SJI0654
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650
OB 2021-05-0909.05.2021 Měřený trénink na Čeřínku (po ČP/ŽA) HD16C Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 Přihlášen