Závodník: Barnatová Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 19.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D18 32. Barnatová Klára ZBM0352 88:18 + 32:10
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D18 1. Barnatová Klára ZBM0352 50:01
OB 06.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D18 24. Barnatová Klára ZBM0352 13:51 + 2:31
OB 06.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 23. Barnatová Klára ZBM0352 14:12 + 1:28
OB 02.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D18 9. Barnatová Klára ZBM0352 36:09 + 8:45
OB 01.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D18 11. Barnatová Klára ZBM0352 47:33 + 14:45
OB 31.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D18 10. Barnatová Klára ZBM0352 34:10 + 8:37
OB 27.06.2020 Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko D18 3. Barnatová Klára ZBM0352 59:27 + 5:09
OB 20.06.2020 3. Valašská jarní liga D18 5. Barnatová Klára ZBM0352 60:24 + 17:35
OB 31.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice D20 7. Barnatová Klára ZBM0352 37:52 + 10:41
OB 30.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice D20 7. Barnatová Klára ZBM0352 64:49 + 19:31
OB 31.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D18A 24 Barnatová Klára ZBM0352
OB 01.03.2020 9. BZL: Hruška cup D 9. Barnatová Klára ZBM0352 20:14 + 3:08
OB 25.01.2020 6. BZL, Hromniční trápení 2020 D 6. Barnatová Klára ZBM0352 25:49 + 3:44
OB 12.01.2020 4. BZL: Onos cup D 9. Barnatová Klára ZBM0352 20:31 + 3:51
OB 31.10.2019 STM 2019 D16A 20 Barnatová Klára ZBM0352
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D16 3. Barnatová Klára ZBM0352 40:16 + 4:40
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D16A 12. Barnatová Klára ZBM0352 13:38 + 1:51
OB 08.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 15. Barnatová Klára ZBM0352 30:39 + 5:31
OB 07.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 20. Barnatová Klára ZBM0352 51:29 + 15:50
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D16 5. Barnatová Klára ZBM0352 40:22 + 2:51
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D16 6. Barnatová Klára ZBM0352 49:44 + 4:56
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D16 6. Barnatová Klára ZBM0352 40:06 + 6:09
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D16 5. Barnatová Klára ZBM0352 130:12 + 13:01
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D16B 5. Barnatová Klára ZBM0352 39:39 + 7:47
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D16B 12. Barnatová Klára ZBM0352 57:14 + 18:52
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D16B 6. Barnatová Klára ZBM0352 24:17 + 5:53
OB 30.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D16B 4. Barnatová Klára ZBM0352 33:47 + 3:59
OB 29.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D16B 4. Barnatová Klára ZBM0352 39:05 + 4:39
OB 28.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D16B 2. Barnatová Klára ZBM0352 13:15 + 0:59
OB 23.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16B 1. Barnatová Klára ZBM0352 24:33
OB 22.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 8. Barnatová Klára ZBM0352 29:20 + 6:51
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 13. Barnatová Klára ZBM0352 30:50 + 6:57
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 23. Barnatová Klára ZBM0352 72:23 + 23:35
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D16 3. Barnatová Klára ZBM0352 89:26 + 44:20
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D16A 27. Barnatová Klára ZBM0352 14:25 + 3:01
OB 08.05.2019 Oblastní žebříček D18 2. Barnatová Klára ZBM0352 51:09 + 10:29
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 20. Barnatová Klára ZBM0352 33:38 + 7:20
OB 13.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 6. Barnatová Klára ZBM0352 39:15 + 5:18
OB 06.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 13. Barnatová Klára ZBM0352 53:05 + 10:26
OB 31.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D16A 20 Barnatová Klára ZBM0352
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček D16 1. Barnatová Klára ZBM0352 27:57
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 48. Barnatová Klára ZBM0352 49:48 + 11:44 046934693
OB 22.03.2019 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 5. Barnatová Klára ZBM0352 54:37 + 8:48
OB 17.03.2019 Brněnská zimní liga - Hruška Cup D 6. Barnatová Klára ZBM0352 17:29 + 3:02
OB 22.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 D16 4 Barnatová Klára ZBM0352
OB 22.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 D18 2 Barnatová Klára ZBM0352
OB 09.12.2018 Brněnská zimní liga - Jelen Cup D Barnatová Klára ZBM0352 DISK
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D16 1. Barnatová Klára ZBM0352 31:04
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D16 3. Barnatová Klára ZBM0352 41:10 + 10:36
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Barnatová Klára ZBM0352 35:08
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 3. Barnatová Klára ZBM0352 50:47 + 5:17
OB 01.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 D16 2 Barnatová Klára ZBM0352
OB 01.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D16B 4. Barnatová Klára ZBM0352 34:32 + 5:48
OB 30.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D16B 3. Barnatová Klára ZBM0352 35:12 + 4:41
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D16B 5. Barnatová Klára ZBM0352 30:36 + 5:43
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16C 6. Barnatová Klára ZBM0352 28:44 + 4:03
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 20. Barnatová Klára ZBM0352 48:47 + 21:46
OB 16.06.2018 Oblastní žebříček D16 2. Barnatová Klára ZBM0352 45:01 + 1:44
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 6. Barnatová Klára ZBM0352 63:40 + 6:40
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 37. Barnatová Klára ZBM0352 15:33 + 4:22
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 54. Barnatová Klára ZBM0352 49:34 + 23:46
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 36. Barnatová Klára ZBM0352 12:50 + 1:51
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 4. Barnatová Klára ZBM0352 40:18 + 4:56
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Barnatová Klára ZBM0352 59:48 + 16:07
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava D16B 15. Barnatová Klára ZBM0352 50:53 + 17:27
OB 16.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D16B 4 Barnatová Klára ZBM0352
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A P 2. Barnatová Klára ZBM0352 11:40 + 0:14
OB 14.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 24. Barnatová Klára ZBM0352 41:42 + 9:21
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D16 3. Barnatová Klára ZBM0352 15:01 + 0:18
OB 08.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 1. Barnatová Klára ZBM0352 12:45
OB 08.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 D16 5 Barnatová Klára ZBM0352
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 50. Barnatová Klára ZBM0352 53:12 + 13:40 041594159
OB 23.03.2018 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 22. Barnatová Klára ZBM0352 85:04 + 34:38
OB 20.01.2018 Radostická krátká D 10. Barnatová Klára ZBM0352 34:54 + 9:14
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D14C 3. Barnatová Klára ZBM0352 33:03 + 1:38
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D14 4. Barnatová Klára ZBM0352 39:13 + 7:58
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D14 3. Barnatová Klára ZBM0352 34:08 + 3:14
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D14 2. Barnatová Klára ZBM0352 29:15 + 3:30
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D14 5. Barnatová Klára ZBM0352 36:14 + 6:33
OB 01.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 D14 2 Barnatová Klára ZBM0352
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 1. Barnatová Klára ZBM0352 37:41
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D14 6. Barnatová Klára ZBM0352 71:20 + 33:08
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D14C 3. Barnatová Klára ZBM0352 11:33 + 1:23
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 1. Barnatová Klára ZBM0352 20:59
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D14 8. Barnatová Klára ZBM0352 38:16 + 15:34
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 D14 2 Barnatová Klára ZBM0352
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D14C 6. Barnatová Klára ZBM0352 33:32 + 5:04
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D14 12. Barnatová Klára ZBM0352 48:07 + 17:23
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D14 1. Barnatová Klára ZBM0352 24:30
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D14 7. Barnatová Klára ZBM0352 41:02 + 7:45
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 6. Barnatová Klára ZBM0352 10:42 + 0:58
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D14C 15. Barnatová Klára ZBM0352 35:42 + 9:13
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 10. Barnatová Klára ZBM0352 43:57 + 18:41
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček D14 2. Barnatová Klára ZBM0352 40:33 + 3:49
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D14 6. Barnatová Klára ZBM0352 35:27 + 10:06
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 3. Barnatová Klára ZBM0352 12:48 + 0:59
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Barnatová Klára ZBM0352 25:41 + 4:47
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16 Barnatová Klára ZBM0352
OB 10.06.2017 Test TBM D16 Barnatová Klára ZBM0352
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Barnatová Klára JMO0352
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Barnatová Klára JMO0352
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet D14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D14B Barnatová Klára ZBM0352
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 28.06.2017 Mistrovství oblasti štafet DH14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Barnatová Klára JMO0352
OB 24.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy D16B Barnatová Klára ZBM0352
OB 28.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 29.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 23.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 07.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 19.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D16B Barnatová Klára ZBM0352
OB 28.06.2019 Cena střední Moravy D16B Barnatová Klára ZBM0352
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 21.12.2019 Vánoční Magnus cup 2019 D Barnatová Klára ZBM0352
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 12.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 31.07.2020 Sandstones | Pískovce D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 05.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 29.05.2020 Dráhový test TSM Jižní Morava D Barnatová Klára ZBM0352
OB 24.06.2020 Mistrovství oblasti štafet D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 03.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D18 Barnatová Klára ZBM0352 Přihlášen
OB 26.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Barnatová Klára ZBM0352 Přihlášen