Závodník: Štembera Oskar

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 19.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H10N 11. Štembera Oskar TJN1201 55:28 + 33:41
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H10N 4. Štembera Oskar TJN1201 26:44 + 8:57
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H10N 10. Štembera Oskar TJN1201 23:34 + 13:09
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H10L 10. Štembera Oskar TJN1201 28:30 + 11:35
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H10L 6. Štembera Oskar TJN1201 21:56 + 7:47
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H10L 8. Štembera Oskar TJN1201 42:40 + 33:06
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H10L 8. Štembera Oskar TJN1201 36:27 + 27:14
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H10L 5. Štembera Oskar TJN1201 21:44 + 4:34
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10L 4. Štembera Oskar TJN1201 21:24 + 6:47
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10L 11. Štembera Oskar TJN1201 40:42 + 13:58
OB 18.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 H10N 10. Štembera Oskar TJN1201 38:35 + 24:04
OB 17.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 H10N 10. Štembera Oskar TJN1201 40:12 + 18:48
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 H10N 11. Štembera Oskar TJN1201 45:30 + 26:47
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti HD10L 12. Štembera Oskar TJN1201 41:34 + 24:07
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ HD10L 13. Štembera Oskar TJN1201 54:08 + 23:31
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10L 18. Štembera Oskar TJN1201 32:02 + 19:29
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10L 18. Štembera Oskar TJN1201 45:59 + 29:29
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček H10L 8. Štembera Oskar TJN1201 26:48 + 9:27
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček H10L 10. Štembera Oskar TJN1201 36:55 + 15:48
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H10L 13. Štembera Oskar TJN1201 34:32 + 16:11
OB 07.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10L 8. Štembera Oskar TJN1201 20:02 + 10:12
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H10L 10. Stembera Oskar TJN1201 30:58 + 13:03
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L Štembera Oskar TJN1201 DISK
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček H10F 12. Štembera Oskar TJN1201 27:00 + 14:13
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10L 14. Štembera Oskar TJN1201 54:53 + 36:24
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček HDR 24. Štembera Oskar TJN1201 21:36 + 7:31
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček HDR 7. Štembera Oskar TJN1201 22:42 + 4:51
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček HDR 12. Štembera Oskar TJN1201 29:05 + 7:38
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ HDR 7. Štembera Oskar TJN1201 36:44 + 7:12
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) HDR 14. Štembera Oskar TJN1201 26:42 + 7:10
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček HDR 34. Štembera Oskar TJN1201 26:36 + 9:35
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 3. Štembera Oskar TJN1201 11:39 + 1:12
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) HDR 44. Štembera Oskar TJN1201 46:48 + 24:21
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček HDR 32. Štembera Oskar TJN1201 25:43 + 11:16
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HDR 10. Štembera Oskar TJN1201 22:12 + 7:04
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Oskar Štembera TJN1201 25:55 + 6:00
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček HDR 51. Štembera Oskar TJN1201 45:05 + 27:09
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček HDR 29. Štembera Oskar TJN1201 52:10 + 33:46
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček HDR 25. Štembera Oskar TJN1201 29:05 + 12:16
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček HDR 43. Štembera Oskar TJN1201 39:12 + 23:52
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček HDR 31. Štembera Oskar TJN1201 42:40 + 18:32
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) HDR 23. Štembera Oskar TJN1201 32:46 + 14:39
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) HDR 38. Vokurka Otík TJN1201 33:45 + 19:23
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 21. Štembera Oskar TJN1201 35:23 + 12:57
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 25. Štembera Oskar TJN1201 20:21 + 6:01
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček HDR 37. Štembera Oskar TJN1201 27:31 + 10:24
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček HDR 37. Štembera Oskar TJN1201 36:02 + 12:46
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček HDR 35. Štembera Oskar TJN1201 37:14 + 12:27
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček H10F Štembera Oskar TJN1201
OB 09.11.2019 Oblastní žebříček H10L Štembera Oskar TJN1201
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Štembera Oskar TJN1201
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering T10 Štembera Oskar TJN1201
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 T10 Štembera Oskar TJN1201
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 T10 Štembera Oskar TJN1201
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 T10 Štembera Oskar TJN1201
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 T10 Štembera Oskar TJN1201
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 T10 Štembera Oskar TJN1201
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle H10N Štembera Oskar TJN1201
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H10L Štembera Oskar TJN1201
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle H10N Štembera Oskar TJN1201
OB 14.08.2020 Tis 2020 HDR Štembera Oskar TJN1201 Přihlášen
OB 14.08.2020 Tis 2020 - E1 HDR Štembera Oskar TJN1201 Přihlášen
OB 15.08.2020 Tis 2020 - E2 HDR Štembera Oskar TJN1201 Přihlášen
OB 16.08.2020 Tis 2020 - E3 HDR Štembera Oskar TJN1201 Přihlášen