Logo

Závodník: Rybková Vendula

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D18C 3. Rybková Vendula TRI0453 59:32 + 4:47
OB 2021-06-0606.06.2021 Individuální mapový trénink MSK D18C 3. Rybková Vendula TRI0453 13:40 + 1:33
OB 2021-06-0505.06.2021 Individuální mapový trénink MSK - krátká trať D18C 3. Rybková Vendula TRI0453 36:18 + 3:42
OB 2021-06-0101.06.2021 MS krajský žebříček mládeže OB jaro 2021 D18C 3 Rybková Vendula TRI0453
OB 2021-05-2323.05.2021 Individuální mapový trénink MSK D18C 3. Rybková Vendula TRI0453 16:10 + 1:22
OB 2021-05-1616.05.2021 11.Slezská zimní liga DA 8. Vendula Rybková TRI0453 39:07 + 6:08
OB 2021-05-0101.05.2021 9. Slezská zimní liga DA 20. Vendula Rybková TRI0453 21:29 + 3:45
OB 2021-04-1717.04.2021 7. Slezská zimní liga DA 4. Vendula Rybková TRI0453 49:55 + 6:57
OB 2020-12-1919.12.2020 Slezská zimní liga 2020/2021 DA 11. Rybková Vendula TRI0453
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D16C 8. Rybková Vendula TRI0453 32:27 + 6:38
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D16C 6. Rybková Vendula TRI0453 20:45 + 2:47
OB 2020-09-2020.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D16C 10. Rybková Vendula TRI0453 53:59 + 21:06
OB 2020-09-1313.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D16C 5. Rybková Vendula TRI0453 47:59 + 4:47
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D16C 12. Rybková Vendula TRI0453 39:32 + 14:50
OB 2020-08-0101.08.2020 MS krajský žebříček mládeže OB podzim 2020 D16C 7 Rybková Vendula TRI0453
OB 2020-03-0707.03.2020 Slezská zimní liga 2019/2020 DA 14. Rybková Vendula TRI0453
OB 2020-01-1919.01.2020 5.závod Slezské zimní ligy (SZL) DA 9. Rybková Vendula TRI0453 40:56 + 8:23
OB 2019-12-0101.12.2019 Mikuláš 2019 - XIX. ročník orientačního běhu (SZL) DA 12. Rybková Vendula TRI0453 18:22 + 2:37
OB 2019-11-2323.11.2019 1.závod Slezské zimní ligy (SZL) DA 11. Rybková Vendula TRI0453 32:30 + 3:00
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 63 Rybková Vendula TRI0453
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D16C 1. Rybková Vendula TRI0453 15:48
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D16C 2. Rybková Vendula TRI0453 28:17 + 0:58
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D16C 1. Rybková Vendula TRI0453 46:02
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16C 6. Rybková Vendula TRI0453 54:03 + 5:59
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 19. Rybková Vendula TRI0453 51:51 + 19:13
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D16C 4. Rybková Vendula TRI0453 38:12 + 9:15
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16B 24. Rybková Vendula TRI0453 42:43 + 11:45
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16B 11. Rybková Vendula TRI0453 49:32 + 8:55
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16C 13. Rybková Vendula TRI0453 25:26 + 6:34
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 22. Rybková Vendula TRI0453 56:54 + 32:27
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D16B 16. Rybková Vendula TRI0453 31:12 + 5:26
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 26. Rybková Vendula TRI0453 60:52 + 18:48
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D16C 2. Rybková Vendula TRI0453 37:05 + 3:57
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 9. Rybková Vendula TRI0453 37:44 + 8:36
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 10. Rybková Vendula TRI0453 78:04 + 15:14
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D16C 2. Rybková Vendula TRI0453 13:09 + 0:41
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 31. Rybková Vendula TRI0453 16:19 + 3:52
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 1. Rybková Vendula TRI0453 15:19
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 2. Rybková Vendula TRI0453 33:50 + 0:20
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 5. Rybková Vendula TRI0453 39:22 + 6:57
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 2. Rybková Vendula TRI0453 47:39 + 5:00
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 D16B 9 Rybková Vendula TRI0453
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D16C 2. Rybková Vendula TRI0453 12:54 + 0:27
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB D16 5. Rybková Vendula TRI0453 31:58 + 2:25
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 75. Rybková Vendula TRI0453 57:31 + 19:27 034903490
OB 2019-03-2424.03.2019 Slezská zimní liga 2018/2019 DA 22. Rybková Vendula TRI0453
OB 2019-02-2222.02.2019 Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - jaro 2019 D16C 1 Rybková Vendula TRI0453
OB 2019-02-2222.02.2019 Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - podzim 2019 D16C 1 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-12-0202.12.2018 Mikuláš 2018 - XVIII. ročník orientačního běhu DA 7. Rybková Vendula TRI0453 25:30 + 2:31
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D14C 4. Rybková Vendula TRI0453 22:34 + 2:23
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14C 6. Rybková Vendula TRI0453 28:00 + 5:53
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14C 7. Rybková Vendula TRI0453 13:46 + 1:50
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 14. Rybková Vendula TRI0453 35:07 + 7:00
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 15. Rybková Vendula TRI0453 43:25 + 9:57
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 24. Rybková Vendula TRI0453 54:02 + 16:18
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 12. Rybková Vendula TRI0453 33:27 + 10:00
OB 2018-06-0101.06.2018 Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - PODZIMNÍ D14C 9 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček D14C 9. Rybková Vendula TRI0453 23:59 + 6:38
OB 2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček D14C 4. Rybková Vendula TRI0453 9:04 + 1:09
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 2. Rybková Vendula TRI0453 31:06 + 0:44
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 21. Rybková Vendula TRI0453 34:28 + 11:27
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 17. Rybková Vendula TRI0453 49:18 + 13:41
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček D14C 1. Rybková Vendula TRI0453 30:26
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D14C 3. Rybková Vendula TRI0453 27:29 + 3:22
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava D14B 8. Rybková Vendula TRI0453 37:42 + 7:33
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D14B 20 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 8. Rybková Vendula TRI0453 21:03 + 6:57
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D14C 5. Rybková Vendula TRI0453 32:54 + 9:38
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 5. Rybková Vendula TRI0453 14:03 + 1:31
OB 2018-04-0101.04.2018 Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - JARNÍ D14C 2 Rybková Vendula TRI0453
OB 2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Rybková Vendula TRI0453 26:13 + 5:35
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14C 3. Rybková Vendula TRI0453 37:53 + 7:05
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 29. Rybková Vendula TRI0453 44:57 + 23:32
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Rybková Vendula TRI0453 43:09
OB 2017-09-0101.09.2017 Podzimní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017 D14C 3 Rybková Vendula TRI0453
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D14 6. Rybková Vendula TRI0453 45:16 + 7:21
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Rybková Vendula TRI0453 36:24
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Rybková Vendula TRI0453 41:12
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 5. Rybková Vendula TRI0453 40:48 + 9:21
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 2. Rybková Vendula TRI0453 49:07 + 3:05
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D14C 16. Rybková Vendula TRI0453 14:21 + 4:11
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D14B 23. Rybková Vendula TRI0453 61:56 + 29:54
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14C 10. Rybková Vendula TRI0453 32:07 + 7:50
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 6. Rybková Vendula TRI0453 16:34 + 2:28
OB 2017-04-0101.04.2017 Jarní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017 D14C 1 Rybková Vendula TRI0453
OB 2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 5. Rybková Vendula TRI0453 30:53 + 7:36
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D12C 6. Rybková Vendula TRI0453 40:58 + 20:34
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D12C 6. Rybková Vendula TRI0453 18:50 + 4:31
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček D12C 5. Rybková Vendula TRI0453 18:18 + 2:55
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček D12C 7. Rybková Vendula TRI0453 15:54 + 4:42
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D12C 5. Rybková Vendula TRI0453 27:36 + 2:57
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček D12C 16. Rybková Vendula TRI0453 43:02 + 13:24
OB 2016-04-1717.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 6. Rybková Vendula TRI0453 28:02 + 5:46
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 8. Rybková Vendula TRI0453 23:05 + 9:57
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D12C 14. Rybková Vendula TRI0453 30:11 + 8:26
OB 2016-03-1919.03.2016 Oblastní žebříček D12C 24. Rybková Vendula TRI0453 54:43 + 27:40
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Rybková Vendula MSK0454
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B Rybková Vendula TRI0453 12:59:00 Startovka
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati D18B Rybková Vendula TRI0453 11:08:00 Startovka
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB D12 Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-04-0303.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet DH12 Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D12C Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Rybková Vendula MSK0454
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D12A Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D12A Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-07-0303.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D12A Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-07-0505.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D12A Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-07-0606.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D12A Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-07-0404.07.2016 Veřejný závod D12 Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček D12C Rybková Vendula TRI0453
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Rybková Vendula TRI0453
OB 2017-04-2323.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D14 Rybková Vendula TRI0453
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH14 Rybková Vendula TRI0453
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Rybková Vendula MSK0454
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Rybková Vendula MSK0454
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Rybková Vendula MSK0454
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Rybková Vendula TRI0453
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-04-0707.04.2018 Veřejný závod sprintových štafet DH16 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-04-2222.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH14 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Rybková Vendula MSK0454
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Rybková Vendula MSK0454
OB 2020-12-3131.12.2020 Euroliga - rejestr uczestników D16/K16 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Rybková Vendula TRI0453
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Rybková Vendula MSK0454
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Rybková Vendula MSK0454
OB 2018-11-2424.11.2018 1.závod Slezské zimní ligy - Prostata Open DA Rybková Vendula TRI0453
OB 2019-03-0909.03.2019 7. závod SZL 2018/9 - Moravským Betlémem DB Rybková Vendula TRI0453
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Rybková Vendula TRI0453
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Rybková Vendula TRI0453
OB 2019-04-2828.04.2019 Veřejný závod sprintových štafet DH16 Rybková Vendula TRI0453
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod DA Rybková Vendula TRI0453
OB 2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček D16C Rybková Vendula TRI0453
OB 2020-12-1212.12.2020 Slezská zimní liga DA Rybková Vendula TRI0453
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Morava 2021 D18B Rybková Vendula TRI0453