Logo

Závodník: Gelnerová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 13:08 + 0:38
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 21:56
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 11:44
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 19:50 + 3:02
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12 6. Gelnerová Markéta KRL0952 39:56 + 12:21
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 18:16
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D12 4. Gelnerová Markéta KRL0952 35:20 + 4:34
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 8:12
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 D12 2 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 20:33 + 2:19
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 17:58
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 16:23 + 1:11
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 20:05
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 26:30 + 0:08
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 25:52
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 13. Gelnerová Markéta KRL0952 20:12 + 4:13
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 5. Gelnerová Markéta KRL0952 24:55 + 4:02
OB 2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D12 3. Gelnerová Markéta KRL0952 25:02 + 5:10
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim D12 2 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D12 3. Gelnerová Markéta KRL0952 37:13 + 1:25
OB 2019-08-3131.08.2019 WestCup - noční závod MIX1 1. Gelnerová Markéta KRL0952 26:22
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup - E1 D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 31:10 + 1:42
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup D12 3. Gelnerová Markéta KRL0952 93:25 + 8:17
OB 2019-08-2525.08.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 15:28
OB 2019-08-2424.08.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 30:34
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D12 4. Gelnerová Markéta KRL0952 27:44 + 2:58
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D12 4. Gelnerová Markéta KRL0952 39:53 + 6:38
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 17:42 + 0:59
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 23:37 + 1:01
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 21:04
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 5. Gelnerová Markéta KRL0952 20:38 + 2:10
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 21:17 + 0:54
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 23:53
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 22:31 + 1:31
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 21:39
OB 2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Gelnerová Markéta KRL0952 21:38 + 3:09
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D12 2. Gelnerová Markéta KRL0952 20:40 + 0:27
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D12 3. Gelnerová Markéta KRL0952 31:38 + 3:21
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Markéta KRL0952 26:56
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro D12 1 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 23:14
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 22:10
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 22. Gelnerová Markéta KRL0952 33:24 + 8:44
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 5. Gelnerová Markéta KRL0952 22:25 + 2:44
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 23:34 + 0:25
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 17:22 + 1:13
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 10:05 + 2:09
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 11:44 + 0:11
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 9:59
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 8:31
OB 2018-08-0505.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 19:43
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C 2. Gelnerová Markéta KRL0952 16:28 + 1:01
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 5. Gelnerová Markéta KRL0952 28:17 + 6:29
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 14:59
OB 2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 24:05
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 14:01
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 19:49 + 3:08
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 18:19 + 0:51
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 19:23
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 27:03 + 4:15
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D10 Gelnerová Markéta KRL0952 DISK
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D10 Gelnerová Markéta KRL0952 DISK
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D12 9. Gelnerová Markéta KRL0952 29:41 + 13:02
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 11. Gelnerová Markéta KRL0952 42:35 + 18:30
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D12 5. Gelnerová Markéta KRL0952 15:46 + 3:26
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D12 3. Gelnerová Markéta KRL0952 24:39 + 1:27
OB 2018-04-0101.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D10 1 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-04-0101.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D12 15 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-04-0101.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D10 1 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-04-0101.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D12 14 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D10 4. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 23:28 + 4:37
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 12:44 + 2:06
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 17:07 + 0:17
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D10 10. Gelnerová Markéta KRL0952 20:24 + 4:45
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerova Marketa KRL0952 17:38
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10 2. Gelnerova Marketa KRL0952 16:04 + 0:24
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 18:40 + 0:04
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D10 4. Gelnerová Markéta KRL0952 23:28 + 2:21
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup - E1 D10 12. Gelnerová Markéta KRL0952 21:57 + 10:14
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 39 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D10 7. Gelnerová Markéta KRL0952 28:28 + 6:01
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 27:56 + 3:26
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D10 6. Gelnerová Markéta KRL0952 30:32 + 11:17
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 22:02
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 31:44 + 2:56
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 12:40
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 3. Gelnerová Markéta KRL0952 29:09 + 6:03
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 5. Gelnerová Markéta KRL0952 24:54 + 8:45
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 4. Gelnerová Markéta KRL0952 33:13 + 8:00
OB 2017-05-2121.05.2017 Oblastní žebříček D10 7. Gelnerová Markéta KRL0952 21:59 + 6:04
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 25:31 + 5:21
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D10C 1. Gelnerová Markéta KRL0952 36:48
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D10C 1. Gelnerová Markéta KRL0952 33:39
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10C 6. Gelnerová Markéta KRL0952 26:11 + 13:34
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10C 1. Gelnerová Markéta KRL0952 26:01
OB 2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 36:53 + 7:21
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 17:45 + 7:32
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 22:22 + 1:21
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 19:28
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 14:40 + 2:05
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 14:52
OB 2017-04-0101.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D10 3 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D10 2 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2017-03-1212.03.2017 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 29:30 + 6:31
OB 2017-03-1111.03.2017 Oblastní žebříček D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 35:45 + 2:02
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D10 5. Gelnerová Markéta KRL0952 40:12 + 18:02
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 8. Gelnerová Markéta KRL0952 47:42 + 21:05
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 12. Gelnerová Markéta KRL0952 41:03 + 23:39
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 11. Gelnerová Markéta KRL0952 26:24 + 9:10
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 D10C 12. Gelnerová Markéta KRL0952 38:07 + 18:49
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 20. Gelnerová Markéta KRL0952 40:59 + 20:56
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 20. Gelnerová Markéta KRL0952 41:44 + 19:57
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 21. Gelnerová Markéta KRL0952 24:15 + 11:24
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 13. Gelnerová Markéta KRL0952 39:02 + 17:54
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 25. Gelnerová Markéta KRL0952 59:09 + 42:35
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 24. Gelnerová Markéta KRL0952 35:35 + 14:59
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 26. Gelnerová Markéta KRL0952 63:40 + 39:47
OB 2016-06-1212.06.2016 Oblastní žebříček D10 6. Gelnerová Markéta KRL0952 57:13 + 29:13
OB 2016-06-1111.06.2016 Veřejný závod D10 6. Gelnerová Markéta KRL0952 22:08 + 4:59
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D10 5. Gelnerová Markéta KRL0952 28:02 + 10:35
OB 2016-05-2222.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D10C 10. Gelnerová Markéta KRL0952 68:27 + 28:55
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D10C 6. Gelnerová Markéta KRL0952 46:09 + 22:02
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D10C 3. Gelnerová Markéta KRL0952 31:21 + 5:51
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 27. Gelnerová Markéta KRL0952 56:26 + 32:38
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 22. Gelnerová Markéta KRL0952 41:09 + 20:43
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček D10 5. Markéta Gelnerová KRL0952 33:57 + 13:32
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D10 7. Markéta Gelnerová KRL0952 46:02 + 23:40
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D10 8. Gelnerová Markéta KRL0952 51:58 + 27:46
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 8. Gelnerová Markéta KRL0952 29:03 + 17:03
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D12 Markéta Gelnerová KRL0952
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D12 Markéta Gelnerová KRL0952
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Gelnerová Markéta ZCO0950
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti štafet Linie Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník D10C Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup D10C Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2017-03-1111.03.2017 Mistrovství oblasti štafet HD12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10C Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D12A Gelnerová Markéta KRL0952 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D12A Gelnerová Markéta KRL0952 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D12A Gelnerová Markéta KRL0952 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D12A Gelnerová Markéta KRL0952 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D12A Gelnerová Markéta KRL0952 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D12A Gelnerová Markéta KRL0952 Přihlášen
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) D12 (11:00) Gelnerová Markéta KRL0952
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D12 11:00-11:30 Gelnerová Markéta KRL0952 Přihlášen